ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 7/6/2016, 23:53

Zračna luka Cerklje ob Krki (slovenski: Letališče Cerklje ob Krki) (ICAO: LJCE) jedina je vojna zračna luka u Sloveniji, smještena u Cerklju ob Krki, 5 km od Brežica i 6 km od Krškog. Zračna luka sjedište je istoimene zrakoplovne baze Slovenske vojske.
Trenutačno se gradi međunarodna zračna luka vojno-civilne namjene s velikim poslovnim i gospodarskim zonama, civilnim terminalom, potpuno obnovljenom i produženom pistom, novim kontrolnim tornjem, navigacijskim sustavom. Projekt Cerklje s 40 milijuna dolara financira NATO, dok 30 milijuna eura daje slovenska država. Cerklje neće biti stalna baza NATO-ovih zrakoplova.
Aerodrom Cerklje bio je jedan od najvećih u nekadašnjoj SFRJ. Na njemu je bila stacionirana 82. zrakoplovna brigada, koju su činile tri lovačko-bombarderske eskadrile, i to 237. lovačko-bombarderska sa zrakoplovima J-21 tipa “Jastreb”, 238. lovačko-bombarderska eskadrila sa zrakoplovima J-22 tipa “Orao” i 351. izvidnička eskadrila s istim tipovima zrakoplova.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Zra%C4%8Dna_luka_Cerklje_ob_Krki


– AMX, Italija
– Saab JAS-39 gripen,  Madžarska

http://www.obramba.com/novice/vojaska-vaja-jadranski-udar-adriatic-strike-2016/

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi 20160307-en-1116373-494187
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 7/6/2016, 23:58

Mađarski parlament odobrio je danas Vladi dodatna ovlašćenja radi sprečavanja mogućeg terorističkog napada, uključujući veće nadgledanje javnosti i obimniju upotrebu armije, protiv čega se izjasnila opozicija.


Orbanu nova ovlašćenja: Vojsku može da koristi kako hoće

:^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 00:06

Šta kaže Pavle Kalinić ?

:^0 


Pavle Kalinić (Zadar, 6. lipnja 1959.), hrvatski je političar i književnik, aktualni pročelnik Gradskog ureda za upravljanje u hitnim situacijama Grada Zagreba.

Ured za upravljanje u hitnim situacijama je ured grada Zagreba koji planira, organizira, financira i provodi zaštitu i spašavanje, zaštitu od požara i elementarnih nepogoda sukladno obvezama i odgovornostima Gradske skupštine i gradonačelnika u području obrane, civilne zaštite, zaštite od požara i vatrogastva.
Ured je osnovan u travnju 2008. slijedom izmjena i dopuna Zakona o zaštiti i spašavanju (N.N. br. 79/07). Ustrojstveno je podijeljen na Sektor za poslove zaštite i spašavanja, Sektor za poslove zaštite od požara i vatrogastvo i Sektor za komunikacije i potporu operativnim snagama. Pročelnik Ureda je mr. sc. Pavle Kalinić.
Djelatnosti ureda:

  • izrađuje procjene, planove i druge planske akte;
  • izrađuje opće akte kojima se propisuju mjere, aktivnosti i način njihove provedbe;
  • izrađuje pojedinačne akte;
  • rukovodi, koordinira i zapovijeda operativnim snagama;
  • provodi operativne mjere i aktivnosti;
  • brine o tajnosti podataka i informacijskoj sigurnosti te provodi nadzor nad informacijskom sigurnošću;
  • obavlja druge poslove koji su mu stavljeni u nadležnost.



Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi 760570


Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Jobbik2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 00:13

Šah mat.

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Cerklje-ob-Krki.8

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Hungary-coat-of-arms.jpg.w300h400
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 00:44

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Promo_999_en

64 županije. :tu


Pa cete se naucit kulturi i poštivanju i šta znači službeno iz glavnog grada ostatak Hr nazivati pripizdinama tj nebitnima pa makar i u zahebanciji navodno a nenavodno plačenici na platnom spisku plemenske mafije koja je okupirala Hr.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by Guest 8/6/2016, 00:55

Longi u ofenzivi. :donquijote:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by Guest 8/6/2016, 01:21

Jel Kraljica Kolinda Vrhovna Zapovjednica objavila rat Italiji i Mađarskoj zbog očite invazije na suvereni i neovisni zračni prostor NDH tj RH?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 01:36

Starhemberg wrote:Longi u ofenzivi. :donquijote:
NIsam ja u nikakvoj ofenzivi nego meni ne treba glavni grad države u kojoj mamićevi plačenici u službenom razgovoru a obnašaju dužnost u gradu Zagrebu koji je i moj glavni grad ispale da je sve okolo nebitno ( jer je ocito sve pripizdhina kad je i drugi grad po velicini ) a onda tek sutradan kad vide da se digla prašina to pravdaju zahebanciom kao i nikom ništa.

Da je to bila zahebancija onda bi ti to odma reka a ne tek naknadno kad se digla graja.

Meni uopce ne smeta da netko Split nazove pripizdhinom al mi smeta kad to izjavi netko u službenom razgovoru a obnaša dužnost u glavnom gradu ( cak nebi bilo bitno ni da je u nekom manjem al u glavnom je bitno ).

TU SAMO OTKAZ IGRA I NIKAKVE NAKNADNE : ŠALIO SAM SE.

Kad mu necete dat sami otkaz onda cu ga ja dat svima vama gore.

Eto vam zračna luka mađarskih gripena na 20 km od jelačić placa.

64 ŽUPANIJE. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by v_vlado 8/6/2016, 06:29

Nemaju vremena se bavit time,zauzeti su pljačkom zemlje i naroda...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by abraham 8/6/2016, 06:35

Gdje je tocno problem????? Demilitizirana zona??? Mijesanje u unutarnje stvari susjedne zemlje??? Ne trebaju slovencingraditi nesta na svom teritoriju???Pizda ti materina KGK sta se ne bunis sta susjedna zemlja,clan NATO-a gradi na svojoj teritoriji....Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 11:44

Problem je u tome šta se ja ne osjecam dobrodošao u svom navodno glavnom gradu.

Zato ću sad to sve odhebati.

64 županije. :tu

Nova prijestolnica je :

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Budapest
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by Regoč 8/6/2016, 14:39

Mabuse, šta pripizdiniš? To su vaši unutartovarski obračuni, ne uplići ostatak naše hrvatske nacije, a osobito se nemoj prodavati Mađarima!

_________________
Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by BB-8 8/6/2016, 14:41

splićanima ga metne zadranin, a onda ovi pizde na zagrepčane... :W

_________________
Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Attach13 Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 14:45

Dread_Pirate_Roberts wrote:splićanima ga metne zadranin, a onda ovi pizde na zagrepčane... :W
Ne pizdim na zagrebčane. Imam purgera na poslu kojem sam odma doletija sa pitanjem ; Jesi ti glasa za Bandića ? Kad je reka da nije reka sam mu da bolje za njega jer bi mu plesku bija opalija da je reka da je.

Za mene Kalinić je samo uhljeb u gradskom poglawarstu glawnog grada. Lik je po tome jer je ovo službeni razgowor moga bit i iz Afrike.

Ako on ovo izjavljuje a onda zbog čega misliš da bi oni huligani trebali prestat tuč studente iz Dalmacije kad im sa vrha gradske wlasti stižu owakwe izjawe ?

Ne dragi moj .......64 županije. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by BB-8 8/6/2016, 14:53

ja sam ti već davno napisao da nikoga nije briga što tele izjavljuje, a ti i dalje luduješ...

idi onda u 64 županije ako te to toliko rajca...

_________________
Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Attach13 Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 14:55

Dread_Pirate_Roberts wrote:

idi onda u 64 županije ako te to toliko rajca...
Naravno ....mađarski gripeni na dvaecet km od jelačić plaza .....ček sad će Kalinić krizne situacije owo ono.

ŠAH MAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 15:09

RayMabus wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:splićanima ga metne zadranin, a onda ovi pizde na zagrepčane... :W
Ne pizdim na zagrebčane. Imam purgera na poslu kojem sam odma doletija sa pitanjem ; Jesi ti glasa za Bandića ? Kad je reka da nije reka sam mu da bolje za njega jer bi mu plesku bija opalija da je reka da je.

Za mene Kalinić je samo uhljeb u gradskom poglawarstu glawnog grada. Lik je po tome jer je ovo službeni razgowor moga bit i iz Afrike.

Ako on ovo izjavljuje a onda zbog čega misliš da bi oni huligani trebali prestat tuč studente iz Dalmacije kad im sa vrha gradske wlasti stižu owakwe izjawe ?

Ne dragi moj .......64 županije. :tu
I da ne bude zabune taj lik koji radi s menom je iša na Poljud i BBB je teški i vika towari owo ono i onda ga Torcida vatala .....i znaš šta sam mu ja reka na to : Pazi se jbte.

Znači mene boli kuraz za to ....moš me wriđat koliko oćeš i ne reagiram al na owo reagiram jer owo je KRAJ PRIČE AKO OWAJ OSTANE NA BILO KOJOJ FUNKČIJI U GRADU ZG KOJI JE GLAWNI GRAD SWIJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by BB-8 8/6/2016, 15:11

kraj koje priče?

_________________
Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Attach13 Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by RayMabus 8/6/2016, 15:13

Dread_Pirate_Roberts wrote:kraj koje priče?
Pa da cemo vas gledat kao glavni grad.

Idemo negdje gdje nas se ne wrijeđa iz samog wrha gradske uprawe.

Ljubljana , Beć , Budimpeša .....Beograd .....ima brate gradowa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by BB-8 8/6/2016, 15:15

ima, ima...

_________________
Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Attach13 Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi Empty Re: Talijanski bombarderi i mađarski lovci na 20 km od glavnog grada Kolinda niti zuc o toj temi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum