ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 07:21

još jedna stvar.. kako čestitat rođenje djeteta nekome koga najbolje nikad više ne bi vidio? s pusicama ili bez? :aw

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 09:07

modra wrote:još jedna stvar.. kako čestitat rođenje djeteta nekome koga najbolje nikad više ne bi vidio? s pusicama ili bez? :aw


Ermm ... ne cestitas uopce ??:^0:^0
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 09:37

a ne mogu, nakon svega... red je čestitat :roll


jebena muhetina divljakuša! prokleta!
gaah gaah gaah gaah gaah

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 29/9/2014, 09:44

bez pusica.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 10:03

modra wrote:a ne mogu, nakon svega... red je čestitat :roll


jebena muhetina divljakuša! prokleta!
gaah gaah gaah gaah gaah

Red ? Glupost..te drustvene norme i ocekivanja ne trebaju ici iznad uvjerenja pojedinca 

Muveee ...slazem se nakotilo ih se ...bas ih iha posvuda grrr teroriziraju

Btw stavi pusice...ako ne stavis znati ce da si well preko neke stvari i da ne mislis to

Ako stavis pusice nece znati jel iskrena cestitka ili tetkasta laz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 10:26

đe da ih stavim? na lice, da :P to će bit čestitka uživo :D

e jbg sad... traži se treće mišljenje da prevagne :S: ? ? ?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 10:34

Inace nemas misljenje ?? 
Ili ti je razmisljanje slaba tocka ?:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 10:58

Zasto pusa?
I inace se ljubite?

Ja bih samo cestitala pružanjem ruke...ili ne bih uopce čestitala....jebes društvene norme...(fali mi smajli sto zviždi)

Pretpostavljam kome zelis čestitati ...mogu ti samo reci da činiš ono sto tebi dobro čini i ne obazires se na ostale...slab muškarac nije vrijedan muškarac! ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 10:58

posebno ovo drugo :trept

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 11:06

Zagy wrote:Zasto pusa?
I inace se ljubite?

Ja bih samo cestitala pružanjem ruke...ili ne bih uopce čestitala....jebes društvene norme...(fali mi smajli sto zviždi)

Pretpostavljam kome zelis čestitati ...mogu ti samo reci da činiš ono sto tebi dobro čini i ne obazires se na ostale...slab muškarac nije vrijedan muškarac! ;)

on i ja konkretno? :D pa božić i te stvari, ili ako se ne vidimo odmah nakon recimo božića, onda ostane samo ona čestitka upućena svima na poslu i poslane puse s vrata :roll :)))


ma.. sama sam si kriva.. kad nešto glumatam stalno... nije on meni ništa napravio, imala sam šansi i šansi.. on me zapravo promijenio.. glupo zvuči, al je tak :}
on je predivan i predobar i preosjećajan muškarac ustvari
bash
i zaslužuje makar tu čestitku.. jer sam ga izmučila dobrano ove tri godine (ali i sebe jednako, samo većinom ne pokazujem..).. taj dan kad sam saznala mi je stvarno bilo drago na toj njegovoj curetini koju je dobio, smrdilica neka, garant

onda drugi dan napadaji bijesa i nespavanje, no dobro :^0 navikla ;) :D  aajmo u krug! :freddie


Last edited by modra on 29/9/2014, 11:11; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 11:07

ustvari sam htjela pitat kako ta čestitanja na rođenju djece idu uopće!?

al očito nema pravila?
 ruka i, po želji, pusa, ne?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 11:12

Normalno bez puse....

Ti si teška....šteta za tebe samu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 11:22

:W teška sam kako god okreneš 


jbg, ja se nisam htjela baš petljat sa zauzetim muškim, malo sam pretjerala u ignoriranju.. a stalno se nadala :roll

a bilo je ohoho situacija u kojima se pokazalo da je tu nešto puno više i ozbiljnije.. točnije, svo vrijeme sam svjesna toga.. a ja i dalje po svom.. i desilo se to što se desilo, ošamutilo me


no, valjda je onako kako treba bit. mada još ne vjerujem kako se sve završilo, i najbolje bi ga izlupala :beer
ne znam kaj mislit i ne mislit :D

i sad ti aj njemu čestitaj ovakva....

to mi se sad vraća, možda.. namučila sam ga, pa sad malo karma čini svoje


neću više o tome!!! :D pih!

ok, i šta reć uopće... u mom je stilu da sva nasmješena i  hepi kažem ČESTITAM TATAAAA  :x :x :x geek cheers  :loveshower :<<3: :<<3: :<<3: love ............... :srd:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 11:26

i muka mi je više od slušanja kolega kako su presretni zbog njega kao da im je rodbina, kako je blagoslov što je žena izgurala tu tešku i rizičnu trudnoću do kraja, kako im je poslao sličicu, i vidi čuda, na njega je sva curica.. dio muške ekipe  bio na slavlju...


  cheers

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 11:29

molim te nastavi, pravim si kokice  :D


I konzultiraj psihijatra , ozbiljno ovo nije šala :^0 :roll 


Plus pročitavši ovo, opet se vraćam na odgovor, nemoj čestitati :stop bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 11:34

razmišljam o psihijatru, više ljudi mi preporučilo... bliskih ljudi..

:facepalm 


ali nekako sam ispala jača bar, više gledam sebe, i pazim koje signale kome šaljem. a prije svega, razlučila sam šta želim, šta ne želim, i to pokazat jasnije.. malo čvršća bit

netko to nauči s 4, netko s 24.. ša sad  :raspa 

najbolje pojest nešto..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/9/2014, 11:34

M3tzTli wrote:
Plus pročitavši ovo, opet se vraćam na odgovor, nemoj čestitati :stop bounce


kako da znam da mi ne želiš zlo? :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 11:50

modra wrote:razmišljam o psihijatru, više ljudi mi preporučilo... bliskih ljudi..

:facepalm 


ali nekako sam ispala jača bar, više gledam sebe, i pazim koje signale kome šaljem. a prije svega, razlučila sam šta želim, šta ne želim, i to pokazat jasnije.. malo čvršća bit

netko to nauči s 4, netko s 24.. ša sad  :raspa 

najbolje pojest nešto..

Stvarno ? 

gle ovak, ono što ti ja mogu reći, mišljenje drugih ljudi je nebitno, uopće se ne treba time zamarati , sve su to obične gluposti
na kraju krajeva ne možeš biti prihvaćen od drugih dok sebe ne prestaneš negirati ,tek kad sebe prihvatiš i počneš poštivati
će i drugi to prepoznati i priznati
ljudi su ionako idioti kojima lijepa riječ znači više nego djelo učinjeno u sjeni bez pokazivanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 11:51

modra wrote:
M3tzTli wrote:
Plus pročitavši ovo, opet se vraćam na odgovor, nemoj čestitati :stop bounce


kako da znam da mi ne želiš zlo? :W

Haha ....nda... ja jesam zajeban lik, definitivno, tu nema dvojbi , ali zao nisam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 11:56

A rukom. 

Ubila me glava zadnja dva dana. Prokleta Vratna kralježnica preksinoć sam gotovo jecala od bolova. Danas sam nenaspavana, ali ok! Malo počistit kuću, sobu, Napravit ručak. Napokon kelj i jaja na oko, zrigat cu se od mesine. Prije sam tri puta tjedno meso jela, sada gotovo svaki dan zbog Paola. Danas kelj i jaja na oko <3 sutra grašak sa svježim sirom, Paolu neko meso...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 12:02

modra wrote:razmišljam o psihijatru, više ljudi mi preporučilo... bliskih ljudi..

:facepalm 
Ti bi trebala samo iskreno porazgovarati sa nekime tko će te razumjeti. Uživo i sa suzama! A dalje je sve na tebi. Moraš prestati brinuti i biti i strahu od svega. Prije nego teške izjede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum