ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by Guest Fri 3 Jun - 12:30

"PREMIJER je promovirao krizne situacije u Vladi još od nepotpisivanja smjene Lozančića i odbijanja stava potpredsjednika Vlade zaduženog za nacionalnu sigurnost. Za Hrvatsku bi bilo najbolje da opstane vlada HDZ-a i Mosta, ali premijer se jučer ponio neodgovorno. Da sam na njegovom mjestu podnio bih ostavku.

Napuštanje zgrade vlade pet minuta prije sjednice je neodgovorno i pokazuje da vlada ne funkcionira. Najbolje rješenje bi bilo da opstane ova koalicija Mosta i HDZ-a, ali čak i ako se ne izglasa nepovjerenje Tomislavu Karamarku morat ćemo redefinirati suradnju.

Mene je ponekad sram pred ljudima kako se ponaša ova vlada. Po mome nova vlada isključuje Tihomira Oreškovića i premijer bi trebao biti Karamarko. To je moj stav", kazao je HDZ-ov Darko Milinović u Saboru.

"Pitali su me je li to stav HDZ-a. To je moj osobni stav, jednog od članova Predsjedništva i za to ću se zauzimati na Predsjedništvu. Sve ukazuje ili na novo preslagivanje, gdje premijer mora biti Tomislav Karamarko, ili novi izbori", rekao je Milinović.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milinovic-oreskovic-je-neodgovoran-i-mora-otici-novi-premijer-bi-trebao-biti-karamarko/897320.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by Ero Fri 3 Jun - 12:32

Eva, pa nije vrag da ti je  INDEX informator?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by Guest Fri 3 Jun - 12:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by Guest Fri 3 Jun - 12:34

Ero wrote:Eva, pa nije vrag da ti je  INDEX informator?

Jok, news bar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by vuksadinare Fri 3 Jun - 12:49

..ja bi milinovica za premijera...uz sliku ka'k bilda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by Guest Fri 3 Jun - 12:52

vuksadinare wrote:..ja bi milinovica za premijera...uz sliku ka'k bilda

dost mi je vidjeti mu i facu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by mutava baštarda Fri 3 Jun - 13:11

Vrh mu je bio cijepljenje protiv svinjske gripe... ako se ne varam cijepio je i obitelj. A možda im je uštrcao samo vodu. Ne znaš što je od to dvoje gore...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvatski Putin misli, hoda i govori Empty Re: Hrvatski Putin misli, hoda i govori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum