ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hase on the road again : Najviše glasova je dobio dobio Hasanbegović (1227)

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Hase on the road again : Najviše glasova je dobio dobio Hasanbegović (1227) - Page 5 Empty Re: Hase on the road again : Najviše glasova je dobio dobio Hasanbegović (1227)

Post by RayMabus 29/5/2016, 01:10

Nek se kolju , tko im hebe malter.

Mi ( publika ) cemo stat sa strane i smijat se.

RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Hase on the road again : Najviše glasova je dobio dobio Hasanbegović (1227) - Page 5 Empty Re: Hase on the road again : Najviše glasova je dobio dobio Hasanbegović (1227)

Post by Guest 29/5/2016, 01:19

kic wrote:pa po meni gledano, abraham je zasluzio odmor jer je isao uvrijediti forumase, iako se samo nadovezao i primijenio dawsonov obrazac lijepljenja etiketa, iako sam i sam Hrvat iz Bosne ne vidim posebnog razloga da se stiti odredjeni zemljaci moji kao, takve pogrde samo govore o vrsti ljudi koja ih koriste..

dabogda se rijesili prljavih bosanaca, hercegovsca, imocana, i svih ostalih kamenjara i uzivali u svojoj rasno cistoj hrvatskoj, ljevicarskim snobovima ;)


riješiš se ovih , i ostao bi bez 90% hrvatske :D

btw hrvati iz srednje bosne su povjesno urbana i građanska populacija(probme je što su zbog zadnjeg rata +komunizna nestali iz toga područja), dok hrvati iz istre su kamernjarci spustili se iz brda i sela , i pobili talijane i uselili se u stanove na obali cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum