ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by mutava baštarda 24/5/2016, 21:04

veber wrote:možda sporadični slučaj/evi

nisam nigdje na to naletio kod nas.
može se na to naletiti po staroj jezgri u DU, domaći klinci znaju pa zavijaju po dubrovački kada traže sladoled ili sl. da ih se prepozna da su domaći, lijepo, podržavam... inaće ovaj švabo ima i alternativna rješenja, turska, tunis, egipat i jeftine zrakoplovne karte lol!

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by veber 24/5/2016, 21:09

Serbinho-3 wrote:
Grcka je dzaba, ali masa Srba tamo.
to je upozorenje ili preporuka?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by Guest 24/5/2016, 21:18

Riplex wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:ma mozes misliti.. to jedan šiptar u rovinju stavio, pa izšalo u medijima, inače nisam nigdje , baš nigdje primjetio da se to radi..

pogotovo što smo mi država puna inspektora, koji zatvore restoran radi 3 kune viška, taman bi se netko zajebava i riskira dva cjenika..

ja živim na obali, i izalzim tu, a još nisam nigdje vidio "dva cjenika".. pizdarije..
dobro cijeli turizam je kod nas prevara, pogotovo hrana to je kriminal, usput za iste pare u Portugalu jedeš piješ 5 puta bolju hranu i vino

Di u Portugalu di u Hrvatskoj?

Bokte po cilo lito sam na Jadranu i nikada na ovakve priče nisam naišo. No dobro ide lito i svaki dan članak na net.hr kako u nas ništa ne valja.

Mater im jebem

a taman to. kako rekoh nigdje nigdje ovo nisam vidio. u ostalom nije ovo jebena kuba , pa da hrvat ne može platiti ručak 15€ a njemac eto može... pa onda hrvatu ručak 2€ a švabi 25€
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by Guest 24/5/2016, 21:20

asilovski wrote:
Riplex wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:ma mozes misliti.. to jedan šiptar u rovinju stavio, pa izšalo u medijima, inače nisam nigdje , baš nigdje primjetio da se to radi..

pogotovo što smo mi država puna inspektora, koji zatvore restoran radi 3 kune viška, taman bi se netko zajebava i riskira dva cjenika..

ja živim na obali, i izalzim tu, a još nisam nigdje vidio "dva cjenika".. pizdarije..
dobro cijeli turizam je kod nas prevara, pogotovo hrana to je kriminal, usput za iste pare u Portugalu jedeš piješ 5 puta bolju hranu i vino

Di u Portugalu di u Hrvatskoj?

Bokte po cilo lito sam na Jadranu i nikada na ovakve priče nisam naišo. No dobro ide lito i svaki dan članak na net.hr kako u nas ništa ne valja.

Mater im jebem
ajde molim te cijeli turizam na jadranu je ciganija i skupa prevara, za puno novaca dobijaš tanjur pun dreka

ja baš radim često u turizmu, i zapadni turisti velikom većinom hvale našu hranu kao ukusnu, kvalitetnu i povljnu.. neznam di si to jeo..

iako je možda meso jeftinije i ukusnije i obilnije ako odeš u restoran u livno ili široki brijeg, ali jadran nije tako loš.. 90% feedbackova turista su extra pozitivni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by Serbinho-3 24/5/2016, 21:55

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
Grcka je dzaba, ali masa Srba tamo.
to je upozorenje ili preporuka?

Nit' jedno, nit' drugo.

Samo kazem, ode Hrvat na odmor a sve BRE oko njega, gde god da se okrene.

Srbe Hrvati ne zanimaju, tako da oko toga nemaju probleme, nece se ni okrenuti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26459
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by udba 24/5/2016, 21:57

Često Švabe dobu jeftinije sobu nego mi domaći Balkanci jer nas vlasnici apartmana visokim cijenama oće potrat jer znaju da ćemo švercat još dvoje, troje neprijavljeno, uništit nove pločice, klima će radit 24 sata i još ćemo pokrast koji lancun ili peškir.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste - Page 2 Empty Re: PISMO OGORČENOG NIJEMCA: ‘Nećemo doći u Hrvatsku, ne želimo da nas netko vara! Pa vi imate jedne cijene za strane, a druge za domaće goste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum