ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by jastreb 19/5/2016, 09:43

Home / Zanimljivosti / Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!!!!!!!

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Mesic-tito1-625x330

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!!!!!!!
19 sati ago Zanimljivosti Leave a comment 2,541 Views

ZADNJI predsjednik Predsjedništva Jugoslavije i 2. predsjednik Republike Hrvatske u razgovoru za N1 komentira rehabilitaciju četničkog ratnog zločinca Draže Mihailovića koja izaziva oštre osude u regiji.
“Nažalost, ovo je rehabilitacija četničkog pokreta, i onih koji su ognjenim i mačem razarali hrvatska sela, Bošnjake, ali i Srbe. To trebaju znati i oni koji ga slave. To bi trebala znati i Smilja Avramov, koja je bila zadužena za podjelu Bosne,” rekao je na početku intervjua Mesić ne isključujući mogućnost da se u Hrvatskoj začuju pozivi za rehabilitacijom Ante Pavelića.
Mesić je rekao da očekuje podjelu srpskog društva. “Na jednu stranu idu pravi antifašisti, koji su pobijedili najveće zlo čovječanstva, a na drugu kvislinzi koji su stali na stranu fašizma, to su oni koji su odgovorni za zločine na našim prostorima”, i da očekuje jasne poruke srpskih političara u Srbiji i BiH od kojih očekuje da kažu istinu. ”Razumne snage u Srbiji će ići sa daleko transparentnijim i boljim porukama,” rekao je.”Titovi partizani bili jedini pravi borci protiv fašizma”

Bivši predsjednik se potom osvrnuo na tvrdnje da je Dražina vojska bila antifašistička.

”Nakon što su četnici razbijeni na Neretvi, oni više nisu bili nikakav faktor. Tada su sišli sa scene. Ali, imali su podršku takozvane NDH, Pavelić im je dao prolaz kroz svoj teritorij. Nekoliko desetaka tisuća četnika je dobilo prolaz za izlazak iz granica tadašnje Jugoslavije. Moramo znati da nije bilo bitaka između ustaša i četnika. Obje vojske su bile kvislinške. Obje su branile Knin. Mene interesira gdje je to Dražina vojska bila antifašistička”, rekao je Mesić i podsjetio na britanski izvještaj prema kojem su ”Titovi partizani bili jedini pravi borci protiv fašizma”.
”Sada četnici za Tita govore da je ustaša. Ustaše da je Tito bio masovni ubojica. Na temelju čega? Na temelju nekoga iz Argentine, kojemu je neko tko je pobjegao iz Jugoslavije pisao tako. Tito je najveća ličnost koju su Hrvati imali u svojoj povijesti. Pobijedio je u Drugom svjetskom ratu, izveo je Jugoslaviju kao Federaciju republika plus pokrajine,” nastavio je Mesić, pa se osvrnuo na micanje Titove biste s Pantovčaka.
”Tuđman je bio za to da se održi Titova bista, ja sam bio za to, Josipović je bio za to. Na temelju toga se može reći što je Tito bio. Ne slažem se s potezom predsjednice. Ona se distancira od povijesnih činjenica. To je popuštanje jednoj nacionalističkoj euforiji za koju ne znamo kako će završiti.”
Izjednačavanje Jasenovca i Bleiburga je “van pameti”
Mesić je ponudio i mišljenje o tajnom posjetu Grabar-Kitarović Jasenovcu, a javnom Bleiburgu.
”Nisu svi bili nevini u kapitulaciji kvislinške vojske. U Bleiburgu je zločinačka organizacija kapitulirala. Možda ni tamo nisu bili svi krivi, ali su mnogi stradali bili krivi za Jasenovac. Niti jedna žrtva u Jasenovcu nije kriva ni za koga u Bleiburgu. To je poruka, razumijem o čemu se radi – ali ne razumijem da neko tu poruku šalje. Jasno je da je poražena vojska koja je služila fašizmu i nacizmu. U njihovoj službi su ubijali četiri godine. Izjednačiti Jasenovac s Bleiburgom gdje su mnogi krivi je van pameti. Nema ni sa zdravim razumom veze da je 100.000 ljudi stradalo u Bleiburgu. Ne može se preuveličavati u toj mjeri. Gdje ćete sahraniti sve te ljude. Protivnik sam pretjerivanja,” rekao je Mesić.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by L'âme 19/5/2016, 09:44

Ovaj je napravio facelift affraid

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 09:45

..a ja drugi..rekao bi meske.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by T. 19/5/2016, 09:45

tito je bio hrvat koliko i mesić nije cigan....

_________________
Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 09:46

...treci je joza manolic

..cetvrti buda lonca

..onda velika praznina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by jastreb 19/5/2016, 09:46

Valjda je uvidio grešku koju je činio pa se sad pokušava iskupiti.

Šta bi moja baba rekla:"Kad pamet pride,blago gine!"
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 09:47

jastreb wrote:Valjda je uvidio grešku koju je činio pa se sad pokušava iskupiti.

Šta bi moja baba rekla:"Kad pamet pride,blago gine!"
..a koju ej gresku uvidio?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by Riplex 19/5/2016, 09:48

Koje govno od čovika. Pa ko ovo izabra za predsjednika...srami te se

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 09:50

Riplex wrote:Koje govno od čovika. Pa ko ovo izabra za predsjednika...srami te se
..covjek iscicao lovu od hrvatske i hrvata..cekove,nasice cement,lezilebarenje kao predsjednik...'prijatelji'...a u jugi golac bio..i sad mu tito dobar..koji seronja...nad seronjama..pokvarenjak..on je tipican predstavnik onih..'drpi i briši'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 09:50

vuksadinare wrote:
Riplex wrote:Koje govno od čovika. Pa ko ovo izabra za predsjednika...srami te se
..covjek iscicao lovu od hrvatske i hrvata..cekove,nasice cement,lezilebarenje kao predsjednik...'prijatelji'...a u jugi golac bio..i sad mu tito dobar..koji seronja...nad seronjama..pokvarenjak..on je tipican predstavnik onih..'drpi i briši'
fuj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by jastreb 19/5/2016, 09:56

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Valjda je uvidio grešku koju je činio pa se sad pokušava iskupiti.

Šta bi moja baba rekla:"Kad pamet pride,blago gine!"
..a koju ej gresku uvidio?...
Pa znaš ono "Kako sam rušio Jugoslaviju",a kasnije "Kako je srušena Jugoslavija".
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 09:58

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Valjda je uvidio grešku koju je činio pa se sad pokušava iskupiti.

Šta bi moja baba rekla:"Kad pamet pride,blago gine!"
..a koju ej gresku uvidio?...
Pa znaš ono "Kako sam rušio Jugoslaviju",a kasnije "Kako je srušena Jugoslavija".
..nek on ne sere..niko se nije tako obogatio od politike na racun hrvatske kao on...pervertit....nahuskao je bobanove pse na hos i blaza kraljevica govorom u ljubuskom netom prije atentata...predstavio se kao 'borac za cjelovitost' bh-a ali kao 1994 godine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by jastreb 19/5/2016, 10:00

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Valjda je uvidio grešku koju je činio pa se sad pokušava iskupiti.

Šta bi moja baba rekla:"Kad pamet pride,blago gine!"
..a koju ej gresku uvidio?...
Pa znaš ono "Kako sam rušio Jugoslaviju",a kasnije "Kako je srušena Jugoslavija".
..nek on ne sere..niko se nije tako obogatio od politike na racun hrvatske kao on...pervertit....nahuskao je bobanove pse na hos i blaza kraljevica govorom u ljubuskom netom prije atentata...predstavio se kao 'borac za cjelovitost' bh-a ali kao 1994 godine...
Vuče,ima li u tvom kraju još živih guslara?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 10:02

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Valjda je uvidio grešku koju je činio pa se sad pokušava iskupiti.

Šta bi moja baba rekla:"Kad pamet pride,blago gine!"
..a koju ej gresku uvidio?...
Pa znaš ono "Kako sam rušio Jugoslaviju",a kasnije "Kako je srušena Jugoslavija".
..nek on ne sere..niko se nije tako obogatio od politike na racun hrvatske kao on...pervertit....nahuskao je bobanove pse na hos i blaza kraljevica govorom u ljubuskom netom prije atentata...predstavio se kao 'borac za cjelovitost' bh-a ali kao 1994 godine...
Vuče,ima li u tvom kraju još živih guslara?
ne znam nisam razmisljao o tome.-..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 10:06

evo sto mesic misli o mili dedakovicu jastrebu..zato ga jastreb ne zarezuje pol posto i ne vjeruje mu..

https://www.youtube.com/watch?v=mi-n8DSJ50o

pa zakljucite kakav je burdus
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 10:09

mesic o podjeli bosne i hercegovine

https://www.youtube.com/watch?v=g9pn-RsrqZ8
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by Ero 19/5/2016, 10:15

Dan kad se ukinuo Mesićev kabinet proslavili Hrvati diljem svijeta. 
Datum će ostati za povjest ublježen velikim  slovima.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vili40 19/5/2016, 10:20

da imam tu moć uveo bih desetgodišnji moratorij na sve rasprave i naklapanja o Jugoslaviji,Titu,ustašama,antifašistima i partizanima.Tko bi progovorio dobio bi tip-top krpicu na usta ako treba i na šupak.
A za to vrijeme obračunao bih se sa jedinim i najvećim neprijateljima ove države,sa lopinama koje su nas dovele u ova govna a za svoju korist.
Kome to ne bi odgovaralo poručio bih da su sad oni na redu da idu van trbuhom za kruhom pa nek vani seru kvake ako će to netko platiti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by kaya 19/5/2016, 10:21

IvyTeasdale wrote:Ovaj je napravio facelift affraid
aha, s našom lovom koju je ukrao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by vuksadinare 19/5/2016, 10:23

Sanader Mesiću:Da klečimo?...Mesić:A šta je alternativa?

https://www.youtube.com/watch?v=_RfiNEBZZeQ

domoljubi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti! Empty Re: Stjepan Mesić:Tito je najveći Hrvat u povijesti!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum