ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 15:44

pizzon wrote:
i koji to nas pop u hrvatskoj ili bh federaciji daje politicke izjave
Pa ....dalo bi se navest dosta tih primjera .....

Patrijarh Irinej: Zlo smo u ratu činili svi, ali mi Srbi u manjoj mjeri


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/283585/patrijarh-irinej-zlo-smo-u-ratu-cinili-svi-ali-mi-srbi-u-manjoj-mjeri


A istina je baš suprotna.

No i da nije nego je pola pola ovo je ratno huškacka izjava.

RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:17

Inače u BL i Potkozarju Hrvati su živjeli do kolovoza 1995.

Doduše ne mirno,jer je bilo svakakvih marifetluka. Ali su moji Hrvati bili undje.

Nakon Oluje undje navaljuje bagra iz Glamoča,Grahova i Knina,i oni tjeraju moj narod .

Taj se moj narod naseljava na Kordun i Baniju.

U nedjelju sam bio sa njima. 

U Topuskom i u Vrginmostu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:17

Inače u BL i Potkozarju Hrvati su živjeli do kolovoza 1995.

Doduše ne mirno,jer je bilo svakakvih marifetluka. Ali su moji Hrvati bili undje.

Nakon Oluje undje navaljuje bagra iz Glamoča,Grahova i Knina,i oni tjeraju moj narod .

Taj se moj narod naseljava na Kordun i Baniju.

U nedjelju sam bio sa njima. 

U Topuskom i u Vrginmostu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:18

Dodik je poludio. Evo sad i Srbe koji nisu za njega naziva ustašama :

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t8751-ministar-sigurnosti-bih-dodikova-televizija-je-fasisticka
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by vuksadinare 19/5/2016, 16:19

RayMabus wrote:Dodik je poludio. Evo sad i Srbe koji nisu za njega naziva ustašama :

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t8751-ministar-sigurnosti-bih-dodikova-televizija-je-fasisticka
...vlast se i zubima drzi ako treba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by vuksadinare 19/5/2016, 16:23

.....no komarica je u pravu....povratak hravta u rs nije nikakav....kad se neki hoce vratiti sve se cini da se ne vrati..od građe građ.materijala,provaljivanaj u kuce..premlacivanja....a najgore ej svakako oko banja luke...i taj dio bh-a...u posavini jos nekako ima malo vece sigurnosti jer su to bili vecinski hrvatski krajevi...pakom se da ici zajebavati neke starce tamo u brdima...a ima i hrvata koji cesto dođu preko dana iz obliznjeg slav.broda i slavonije....ali u bl i okolici zajebano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:25

vuksadinare wrote:.....no komarica je u pravu....povratak hravta u rs nije nikakav....kad se neki hoce vratiti sve se cini da se ne vrati..od građe građ.materijala,provaljivanaj u kuce..premlacivanja....a najgore ej svakako oko banja luke...i taj dio bh-a...u posavini jos nekako ima malo vece sigurnosti jer su to bili vecinski hrvatski krajevi...pakom se da ici zajebavati neke starce tamo u brdima...a ima i hrvata koji cesto dođu preko dana iz obliznjeg slav.broda i slavonije....ali u bl i okolici zajebano
Povratak Hrvata u RS je poželjan.

Iz prve ruke.

Muslimani se u Prijedor vratili i prestigoše Srbe. Po brojnosti.

I sad ovi mole i preklinju Hrvate da dođu undje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:27

jastreb wrote:
Povratak Hrvata u RS je poželjan.
Pa ocito da nije :

"Nisam nacionalista, volim sve ljude i narode u BiH, ali nije mi jasno spinovanje RTRS-a da sam ja Hrvat. Pa na kraju šta znači to i da jesam Hrvat, je li to pogrdno. Da li se ljudi mjere po tome kojoj nacionalnosti pripadaju ili koliko vrijede kao ljudi", naglasio je Mektić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by vuksadinare 19/5/2016, 16:28

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:.....no komarica je u pravu....povratak hravta u rs nije nikakav....kad se neki hoce vratiti sve se cini da se ne vrati..od građe građ.materijala,provaljivanaj u kuce..premlacivanja....a najgore ej svakako oko banja luke...i taj dio bh-a...u posavini jos nekako ima malo vece sigurnosti jer su to bili vecinski hrvatski krajevi...pakom se da ici zajebavati neke starce tamo u brdima...a ima i hrvata koji cesto dođu preko dana iz obliznjeg slav.broda i slavonije....ali u bl i okolici zajebano
Povratak Hrvata u RS je poželjan.

Iz prve ruke.

Muslimani se u Prijedor vratili i prestigoše Srbe. Po brojnosti.

I sad ovi mole i preklinju Hrvate da dođu undje.
slicno je i u derventi..tamo srbi ionako nisu bili vecina...mole..a kad se ovi hoce vratit..bar jedan dio..onda rade gluposti..od provaljivanja u kuce..maltretiranja....zajebavaju sa dozvolama.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:30

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
Povratak Hrvata u RS je poželjan.
Pa ocito da nije :

"Nisam nacionalista, volim sve ljude i narode u BiH, ali nije mi jasno spinovanje RTRS-a da sam ja Hrvat. Pa na kraju šta znači to i da jesam Hrvat, je li to pogrdno. Da li se ljudi mjere po tome kojoj nacionalnosti pripadaju ili koliko vrijede kao ljudi", naglasio je Mektić.
Ljudi se vraćaju na svoja ognjišta.

Baš sam u nedjelju bio u Vrginmostu,Topuskom,pa čak i u Moravicama,gdje nije bilo rata.

Narod se vraća.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:31

Ako Dodikova televizija za jednog Srbina koji je opozicija tj nije njegov kaže da je Hrvat ...šta to znaci ?

Da su Hrvati peta kolona , neprijatelji RS .....PA JEL ONDA POVRATAK MOGUC ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:32

RayMabus wrote:Ako Dodikova televizija za jednog Srbina koji je opozicija tj nije njegov kaže da je Hrvat ...šta to znaci ?

Da su Hrvati peta kolona , neprijatelji RS .....PA JEL ONDA POVRATAK MOGUC ?
Prouči moju opciju o Ćopićevoj i Andrićevoj Bosni.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:33

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ako Dodikova televizija za jednog Srbina koji je opozicija tj nije njegov kaže da je Hrvat ...šta to znaci ?

Da su Hrvati peta kolona , neprijatelji RS .....PA JEL ONDA POVRATAK MOGUC ?
Prouči moju opciju o Ćopićevoj i Andrićevoj Bosni.
SIne dok su god nekakvi nacionalisti na vlasti tamo Hrvati ce biti krivci za sve bili krivi ili ne.

NEMA TU SUŽIVOTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:44

jastreb wrote:

Muslimani se u Prijedor vratili i prestigoše Srbe. Po brojnosti.
Pa još najbolje da se nisu vratili.

Po posljednjem službenom popisu stanovništva iz 1991. godine, općina Prijedor imala je 112.543 stanovnika, raspoređenih u 71 naselju. Poslije potpisivanja Daytonskog sporazuma općina Prijedor, u cjelini, ušla je u sastav Republike Srpske.

Nacionalni sastav stanovništva - općina Prijedor, popis 1991.

ukupno: 112.543

  • Bošnjaci - 49.351 (43,85%)
  • Srbi - 47.581 (42,27%)
  • Hrvati - 6.316 (5,61%)
  • Jugoslaveni - 6.459 (5,73%)
  • ostali, neopredijeljeni i nepoznato - 2.836 (2,54%)

Nacionalni sastav stanovništva, grad Prijedor, popis 1991.

Ukupno: 34.635

  • Srbi - 13.927 (40,21%)
  • Bošnjaci - 13.388 (38,65%)
  • Hrvati - 1.757 (5,07%)
  • Jugoslaveni - 4.282 (12,36%)
  • ostali, neopredijeljeni i nepoznato - 1.281 (3,71%)



Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 250px-Prijedor_municipality.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:52

I nema povratka Hrvata.

Tamo im se dešava ista takticka šema kao i u sjevernoj Vojvodini ....protjeraju sve Hrvate ili ih svedu na mizeran broj i onda puni svog ega bravo oni kako su pobijedili a kad ono taktika :

Sad Hrvatsku to ne zanima al će vam iz dišpeta napravit nešto drugo tj nece vam dat gušta i podržat će onu drugu stranu kad pocme neki rat tamo ako pocme.

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Maxresdefault


Aj moji cedomiri pravite vi budalom nekog drugog.


Last edited by RayMabus on 19/5/2016, 16:53; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:53

Čovječe makni se,jel vidiš da sam pjan???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:54

jastreb wrote:Čovječe makni se,jel vidiš da sam pjan???
Ja nisam. Ne pijem uopce. Evo jednu pivu popija nikidan u kaficu jer mi se nije dala kava ni cola.

Prijedor je naš.

RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by jastreb 19/5/2016, 16:56

RayMabus wrote: 
Prijedor je naš. 
Baš sam neki dan bio.

Čiji li je  srpski ili islamski???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 16:58

jastreb wrote:
RayMabus wrote: 
Prijedor je naš. 
Baš sam neki dan bio.

Čiji li je  srpski ili islamski???
Prestani piti. Budi prirodno lud kao i ja. lol!

Bitno je da nije velikosrpski , četnicki a za ostalo cemo lako.

Nisam nacionalista. Nesmetaju mi Srbi tj ljudi samo zato jer su Srbi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by L'âme 19/5/2016, 16:59

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ako Dodikova televizija za jednog Srbina koji je opozicija tj nije njegov kaže da je Hrvat ...šta to znaci ?

Da su Hrvati peta kolona , neprijatelji RS .....PA JEL ONDA POVRATAK MOGUC ?
Prouči moju opciju o Ćopićevoj i Andrićevoj Bosni.
SIne dok su god nekakvi nacionalisti na vlasti tamo Hrvati ce biti krivci za sve bili krivi ili ne.

NEMA TU SUŽIVOTA.
poruka je jasna:/

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:03

jastreb wrote:
RayMabus wrote: 
Prijedor je naš. 
Baš sam neki dan bio.

Čiji li je  srpski ili islamski???
Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 71369-004-F465C694

Naš.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 2 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum