ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijepa prica sa Kosova

Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Lijepa prica sa Kosova

Post by FRANK Sat 14 May - 0:11

Prijateljskom narodu sa Kosova nezavisne i medjunarodno priznate drzave najiskrenije cestitke povodon primanja u FIFU. jos jedna pobjeda nad zlom iz beograda ima pravde ima Boga. Posveceno heroju Nuhriju Legendarnom borcu 4. Gbr PAUCI... BRATE POCIVAJ U MIRU BOZIJEM ZDS
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by scorpion Sat 14 May - 0:15

Nikad ne bi podržavao šiptare. Fuj narod

_________________
Lijepa prica sa Kosova 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by FRANK Sat 14 May - 0:26

Da si samo ih vidio na spanjolskom i oko neretve 1993 .... jedan iz rijeke sipac je po balijama sam iz browniga zaustavio jednu satniju a bogami ih je nekoliko desetaka poslao na ahiret i djevicama. A upravo se se u tim ulicama oko one kuce robne slobode bitka odigravala sakama posebno kad je Sunaj jednom baliji zivot oduzeo stukavsi mu lice ciglom jedno 10 ak puta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by scorpion Sat 14 May - 1:09

pablo_escobar wrote:Da si samo ih vidio na spanjolskom i oko neretve 1993 .... jedan iz rijeke sipac je po balijama sam iz browniga zaustavio jednu satniju a bogami ih je nekoliko desetaka poslao na ahiret i djevicama. A upravo se se u tim ulicama oko one kuce robne slobode bitka odigravala sakama posebno kad je Sunaj jednom baliji zivot oduzeo stukavsi mu lice ciglom jedno 10 ak puta
Pojedincima svaka čast. Naravno da i među njima ima dobrih i časnih ljudi. U globalu gledano, ne volim ih

_________________
Lijepa prica sa Kosova 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by Guest Sat 14 May - 8:10

pablo_escobar wrote:Da si samo ih vidio na spanjolskom i oko neretve 1993 .... jedan iz rijeke sipac je po balijama sam iz browniga zaustavio jednu satniju a bogami ih je nekoliko desetaka poslao na ahiret i djevicama. A upravo se se u tim ulicama oko one kuce robne slobode bitka odigravala sakama posebno kad je Sunaj jednom baliji zivot oduzeo stukavsi mu lice ciglom jedno 10 ak puta
Ja ću ti isto tako naći primjere balija koji su se srcem borili s nama protiv Srba, zato boli me u globalu kurac za šiptare i za Kosovo. Rat u Bosni je posebna priča, ko Libanon. Malo mi i balije protiv srba, pa mi i srbi protiv balija, pa svatko za sebe. Kaos.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by Guest Sat 14 May - 11:25

psihopata i mali covek iz costa rice. po potrebi je malo ustasa, malo nacista, malo komunjara, malo srbin, malo rom, malo hrvat, malo balija i sada je malo siptar. 

boze dragi, kakva beskarakterna lignja od coveka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by FRANK Sat 14 May - 17:49

Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj jebem ti mater srpsku

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by Guest Sat 14 May - 17:51

ti si kara na biciklu, klosaru ciganski. jebem ti prvi red na sarani...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by FRANK Sat 14 May - 17:54

Ajde rjesavaj neki imaginarni slucaj odvjetnice

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by Guest Sat 14 May - 17:56

pusi, saaamo pusi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepa prica sa Kosova Empty Re: Lijepa prica sa Kosova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum