ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vili40 13/5/2016, 07:32

bilo je nešto po novinama ali nitko na to nije obraćao pažnju,da je "strana diplomacija" (e sad koja to?) u dva navrata upozorila Karamarka da ne dira u Oreškovića i Most.
Dal je to bilo radi njegovog pokušaja da ovlada cjelokupnim represivnim aparatom ili radi nečeg drugog,pitanje je sad.
Rekao sam već da mi se sve čini da bi ipak mogli prijevremeni izbori makar ih se svi plaše.

vili40

Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 07:34

vili40 wrote:bilo je nešto po novinama ali nitko na to nije obraćao pažnju,da je "strana diplomacija" (e sad koja to?) u dva navrata upozorila Karamarka da ne dira u Oreškovića i Most.
Dal je to bilo radi njegovog pokušaja da ovlada cjelokupnim represivnim aparatom ili radi nečeg drugog,pitanje je sad.
Rekao sam već da mi se sve čini da bi ipak mogli prijevremeni izbori makar ih se svi plaše.
normalno da ga stite...kad odose na bubanj sve znacajnije drzavne tvrtke..i ja bi ih stitio naravno iz njihovog interesa ali ne i naseg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vili40 13/5/2016, 07:38

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:bilo je nešto po novinama ali nitko na to nije obraćao pažnju,da je "strana diplomacija" (e sad koja to?) u dva navrata upozorila Karamarka da ne dira u Oreškovića i Most.
Dal je to bilo radi njegovog pokušaja da ovlada cjelokupnim represivnim aparatom ili radi nečeg drugog,pitanje je sad.
Rekao sam već da mi se sve čini da bi ipak mogli prijevremeni izbori makar ih se svi plaše.
normalno da ga stite...kad odose na bubanj sve znacajnije drzavne tvrtke..i ja bi ih stitio naravno iz njihovog interesa ali ne i naseg
odlazilo je i prije sve na bubanj pa nikome ništa,još su to prikazivali kao velebne pobjede i uspjesi.Malo je toga vrijednog ostalo pa sad možemo reći da kud krava tu i tele
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 07:40

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:bilo je nešto po novinama ali nitko na to nije obraćao pažnju,da je "strana diplomacija" (e sad koja to?) u dva navrata upozorila Karamarka da ne dira u Oreškovića i Most.
Dal je to bilo radi njegovog pokušaja da ovlada cjelokupnim represivnim aparatom ili radi nečeg drugog,pitanje je sad.
Rekao sam već da mi se sve čini da bi ipak mogli prijevremeni izbori makar ih se svi plaše.
normalno da ga stite...kad odose na bubanj sve znacajnije drzavne tvrtke..i ja bi ih stitio naravno iz njihovog interesa ali ne i naseg
odlazilo je i prije sve na bubanj pa nikome ništa,još su to prikazivali kao velebne pobjede i uspjesi.Malo je toga vrijednog ostalo pa sad možemo reći da kud krava tu i tele
..recimo ne branim karamarka...milanovic taj slucaj naziva incestuoznim..ali sto je sa zokijem i aferama njegovog brata koje su teske milijune...ljubljanska banka,sumnjivi građevinski poslovi u dubrovniku,zagrebu buraza mu..sto je to onda..ako isto nije incestuozna veza..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vili40 13/5/2016, 07:43

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:bilo je nešto po novinama ali nitko na to nije obraćao pažnju,da je "strana diplomacija" (e sad koja to?) u dva navrata upozorila Karamarka da ne dira u Oreškovića i Most.
Dal je to bilo radi njegovog pokušaja da ovlada cjelokupnim represivnim aparatom ili radi nečeg drugog,pitanje je sad.
Rekao sam već da mi se sve čini da bi ipak mogli prijevremeni izbori makar ih se svi plaše.
normalno da ga stite...kad odose na bubanj sve znacajnije drzavne tvrtke..i ja bi ih stitio naravno iz njihovog interesa ali ne i naseg
odlazilo je i prije sve na bubanj pa nikome ništa,još su to prikazivali kao velebne pobjede i uspjesi.Malo je toga vrijednog ostalo pa sad možemo reći da kud krava tu i tele
..recimo ne branim karamarka...milanovic taj slucaj naziva incestuoznim..ali sto je sa zokijem i aferama njegovog brata koje su teske milijune...ljubljanska banka,sumnjivi građevinski poslovi u dubrovniku,zagrebu buraza mu..sto je to onda..ako isto nije incestuozna veza..
to ti je samo dokaz da ona parola "neka institucije rade svoj posao" vrijedi samo za onu baku koja je nepropisno prešla preko pješačkog pa je vezali ko kauboj kravu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:04

"SURADNJA Drimije i Peritus započela je 01. veljače 2012. godine i raskinuta je 31.12.2015. godine i odnosi se na usluge savjetovanja o medijima, medijskim strategijama i trendovima određenih industrija. Nakon skoro dvadeset godina provedenih u medijima, imam kompetencije i znanje za sve navedene usluge i to ne radim sama jer Drimia zapošljava sedmero profesionalaca, a kada je to potrebno outsourcamo stručnjake iz traženih segmenata", kaže Ana Karamarko za Index odgovarajući na pitanje kada je točno počela suradnja i koje su bile reference tvrtke Drimia da se Peritus odluči baš za njih.

Dva tjedna od osnutka tvrtke - ugovor

Tvrtka Drimia osnovana je 12. siječnja 2012. godine pa ispada da je jedan od prvih klijenata bio upravo Petrović. Podsjetimo, afera Konzultantica krenula je kada je otkriveno da je supruga Tomislava Karamarka, potpredsjednika Vlade i šefa HDZ-a, poslovala s lobistom MOL-a Josipom Petrovićem.

Ugovor je bio potpisan za praćenje energetskog tržišta, a 2012. Drimia je imala, prema službenim podacima Fine, jednog zaposlenog. Stoga nas je zanimalo tko je pratio te teme i je li angažiran stručnjak sa strane.


Bez stručnjaka za energetiku

"Nismo angažirali stručnjaka za energetiku, jer nam za ono što radimo nije ni trebao. Vodim PR i medijsku agenciju i u našu core djelatnost ulaze usluge medijskog savjetovanja, medijskih analiza, strateškog planiranja, medijskog planiranja i zakupa medija, branding rješenja, savjetovanje i implementacija odnosa s javnošću, event management, društvene mreže, press cliping", ističe Karamarko u odgovoru.

U ugovoru koji je objavljen u tjedniku Nacional stoji da je osim uobičajenih usluga "press clippinga" i praćenja medijskih sadržaja, Drimia nudila usluge praćenja na sastancima i savjetovanje. Sudeći prema odgovoru supruge šefa HDZ-a, taj dio ugovora je netočan i predimenzioniran.

Ne ulazi se u zonu politike

"Dakle, tu je važno uočiti razliku koju se ove dane u predimenzioniranju netočnosti ne želi uvažiti- mi klijentima pružamo PR, marketinške i medijske usluge, ne bavimo se niti približavamo zonama politike", kaže Ana Karamarko u odgovoru za Index.

Anu Karamarko upitali smo i da nam odgovori koliko je točno bio financijski težak ugovor s Peritusom, budući da je prema ugovoru koji je objavio Nacional primala 2.500 eura mjesečno, ali nam je odgovorila da se radi o poslovnoj tajni te da nam taj podatak ne može dati. Zatražili smo je i da nam dostavi neko od izvješća o suradnji, ali izvješće nismo dobili.

Podsjetimo kako je tvrtka Drimia samo u prvoj godini poslovanja ostvarila prihode od nevjerojatnih 1,7 milijuna kuna i dobit od od 152.000 kuna. Sljedeće godine tvrtka je ostvarila prihode od 2,65 milijuna kuna, ali je svejedno poslovala s gubitkom od 567 tisuća kuna. Iduće godine tvrtka je uprihodovala još više - 2,69 milijuna kuna, ali je godinu završila u gubitku od 141,5 tisuća kuna. Podaci za 2015. godinu još nisu dostupni.

Zanimalo nas je i zašto Drimia, po uzoru na slične tvrtke, ne objavljuje reference odnosno bivše kampanje i poslove te jesu li imali suradnju s tvrtkama u djelomičnom ili potpunom vlasništvu države.

Ne radimo s državnim tvrtkama

"Kako sam nekoliko puta već rekla, ne radim s državnim tvrtkama. Vrlo često komuniciramo različite projekte koje radimo, i to se na socijalnim mrežama lijepo može pratiti", kaže Ana Karamarko na kraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:05

Pameću je Ana sve sličnija suprugu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:06

Ana se obogatila dok se kurvala po BG predstavljajući Europapress holding. Tam je stjecala prvu zaradu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 08:07

Eva wrote:Ana se obogatila dok se kurvala po BG predstavljajući Europapress holding. Tam je stjecala prvu zaradu.
sve znas..da joj drustvo pravila nisi? B-)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:10

Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 08:11

Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:13

Ana Šarić prema kazivanjima upućenih snažnija je polovica u vezi sa šefom HDZ-a Tomislavom Karamarko.

Dvostruko slavlje odvijalo se ovih dana u obitelji predsjednika HDZ-a Tomislava Karamarka. Osim što je šef najveće oporbene stranke nedavno zakoračio u 56.-u godinu života, razloga za slavu imao je i zbog braka kojega je proteklog vikenda sklopio s dugogodišnjom partnericom Anom Šarić.

Njegova 39-godišnja supruga Ana izrazito je atraktivna i uspješna poslovna žena. A novopečenom bračnom paru ovo je drugi upliv u bračnu luku. O Karamarkovom braku s Enisom Muftić dugo se raspravljalo po hrvatskim medijima, dok se u javnosti zapravo niti ne zna da je Ana pet godina provela u braku sa snimateljem Sašom Scmidtbauerom. Anu i Karamarka vjenčao je poznati svećenik Smiljan Kožul, a sudbonosno DA izrekli su samo pred kumovima u zagrebačkoj Crkvi Svetog križa dok su svadbenu večeru upriličili u restoranu Kamanjo. Razlog njihova naglog sklapanja braka mnogi su vidjeli u aferi Mercedes koja ovih dana puni medijske stupce. Ali čini se da za pravi uzrok ovog poteza ne treba grebati preduboko.

Naime, lijepa Ana navodno je trudna te bi tako šef oporbenjaka po treći puta mogao postati otac. Inače, Ana Šarić poduzetnica je koja se bavi marketingom i komunikacijama. Rođena je u Splitu, a u Zagrebu je završila Filozofski fakultet. Radila je u Ministarstvu vanjskih poslova te je potom devet godina vodila marketing EPH u Beogradu. S prijateljicama je 2011. godine osnovala privatnu tvrtki Drimia registriranu za ispitivanje tržišta i javnog mišljenja te otvorila frizerski salon Opium. Karamarkovi oporbenjaci u HDZ-u navode da njena tvrtka u posljednje dvije godine posluje s gubicima te da joj rastu obveze prema dobavljačima. Sukladno tome pitaju se od kuda joj novac za skupocjeni Mercedes kojim se i njezin suprug vozikao ovih dana. Ipak, oni drugi Karamarku skloni članovi stranke vjeruju da su to sve podmetanja uoči izbora. Koliko god oprečni u stavovima bili, poznavatelji ovog bračnog para kazuju kako je Ana jaka karika ne samo ove veze, već i njegove političke karijere.

Ona je žena koja ga je oblikovala u političara, ali i dama s kojom se do toga stadija konzultira oko rukovođenja HDZ-om da se mnogi pitaju tko je zapravo pravi gazda stranke. Crvenokosa Ana izrazito je ambiciozna žena, a o njenim ambicijama i sponi s Ministarstvom kulture i ranije se govorilo. Konkretnije, intrigantna je njezina veza s kultnim časopisom Zarez. Suvlasnički udjel u tvrtki Druga strana d.o.o. izdavaču Zareza imala je i Šarić. Među suvlasnicima Druge strane donedavno je bila bivša ministrica kulture Andreaa Zlatar Violić, koja je zaboravila da je vlasnica udjela od 6.7 posto, dok je zbog toga javno nisu prozvali 2013. godine. Cijela trakavica okončana je kaznhom zbog sukoba interesa te prijavom DORH-u koja vjerojatno i danas stoji u nekoj od ladica. Šarić je u svojim javnim nastupima isticala da je Zlatar Violić njezina omiljena profesorica s fakulteta te domentorica njezina diplomskog rada. Lijepoj Ani šef oporbenjaka nije uspjevao odoljeti, jer s njome jevezu započeo dok je bio u braku s bivšom suprugom. Prema nekim tvrdnjama njihova veza počela je najkasnije 2007. godine kada je on bio na mjestu šefa SOA-e. Od supruge Enise razveo se tek 2011. Dakle, njihova ljubavna veza trajala je dok je on bio oženjen i to minimalno četiri godine.

U tom razdoblju Karamarko je postao ministar unutarnjih poslova, a u novinarskim i političkim krugovima njihov odnos bio je javna tajna. Premda se danas na Facebooku mogu pronaći fotografije Ane s Karamarkovom kćeri iz prvog braka, prema pisanju portala tjedno.hr taj odnos nije uvijek bio idiličan. Da bi otopila srce Karamarka koji ostavlja dojam pomalo krutog tipa, Ana je prema navodima ovoga medija slala prijeteća pisma te se također prijetila objavljivanjem kompromitirajućih fotografija. Danas Ana i Karamarko nemaju što skrivati. Iako je 2012. službeno objavio da se razveo godinu ranije, on i Ana prvi su put zajedno viđeni tek u kolovozu 2013. u Puli. Nakon toga teško ih se moglo vidjeti zajedno. Ana svojeg današnjeg supruga sve do nedavno nije pratila niti na političkim skupovima. Ali nakon pobjede Kolinde Grabar Kitarović na predsjedničkim izborima, ona je ta koja ga prati u stopu. I čini se da je Ana dobro upućena u aktivnosti unutar HDZ-a. Dio članova stranke uvjeren je da ona kontrolira događanja među oporbenjacima, jer šarmom kojega se već na prvi pogled može razaznati ima znatan utjecaj na Karamarka. Dio oporbenjaka drži da je upravo ona uzrok razdora između Karamarka i Milijana Brkića, kojem nije pretjerano privržena. Sve u svemu, buran i pomalo neobičan ljubavnički život svoj mir konačno bi mogao pronaći u braku, iz kojega bi po svemu sudeći uskoro mogao izaći najveći blagoslov, a to su djeca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:14

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita. Mada ja imam Splićanina doma. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by jastreb 13/5/2016, 08:15

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita.  
Ili do Dramlja.  drunken
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 08:15

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita. Mada ja imam Splićanina doma. :clown
nikad se ne zna...covjek nije svjestan sto sve propusta :clown
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 08:16

jastreb wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita.  
Ili do Dramlja.  drunken
sto se ti javljas....jos da ti do ducana potegne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:16

jastreb wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita.  
Ili do Dramlja.  drunken

Hahahaha, možda do Dramlja i skočimo za dva tjedna, ak bu lijepo vrijeme. Od srijede 25.05 smo u HR do 29.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:17

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita.  
Ili do Dramlja.  drunken
sto se ti javljas....jos da ti do ducana potegne

Mi smo si prek puta, može preplivat do mene, tj. kuće moje tete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Guest 13/5/2016, 08:18

Eva wrote:Ana se obogatila dok se kurvala po BG predstavljajući Europapress holding. Tam je stjecala prvu zaradu.

to se ne zove kurvanje, nego stjecanje bogatog iskustva. pojma nemaš. jocolor


Last edited by Noor on 13/5/2016, 08:19; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by vuksadinare 13/5/2016, 08:18

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jok, pa nisam ja Hrvatica da hrlim u BG na sex.
....dobro ti potegnes do zg-a ;)

Uf kaj bi se pomogla. Prije onda do Splita.  
Ili do Dramlja.  drunken
sto se ti javljas....jos da ti do ducana potegne

Mi smo si prek puta, može preplivat do mene, tj. kuće moje tete.
....pa da se utopi... king
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by L'âme 13/5/2016, 08:21

Noor wrote:
Eva wrote:Ana se obogatila dok se kurvala po BG predstavljajući Europapress holding. Tam je stjecala prvu zaradu.

to se ne zove kurvanjem, nego stjecanje bogatog iskustva. pojma nemaš. jocolor
eva je konzerva :D
Plus sad zali sto nije profitirala dok je mogla..k"o u onom vicu o ruzi u pustinji,s porukom 'davala,ne davala-uvenut ces ;P
K tome kad imaju celicni zeludac..ne zavidim. B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko - Page 2 Empty Re: fatalna Ana bogatašica koju sluša Karamarko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum