ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by Guest Mon 9 May - 12:47

Eva wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Opa, izgleda da Noor nije u pravu, Straha ju kara.

kara i tebe, al ti tražiš još Basketball


HDZ-ovo biračko tijelo Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 1f600

Mazohizam im srednje ime.

Regoč, koji si ti.....gornji il doljnji?? Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 1523192931

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Hdz-video-slavlje-656x365

Guest
Guest


Back to top Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by dzango Mon 9 May - 12:51

Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Opa, izgleda da Noor nije u pravu, Straha ju kara.

kara i tebe, al ti tražiš još Basketball


HDZ-ovo biračko tijelo Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 1f600

Mazohizam im srednje ime.

Regoč, koji si ti.....gornji il doljnji??  Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 1523192931

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Hdz-video-slavlje-656x365
On je između, ne vidi se.

_________________
Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by marcellus Mon 9 May - 13:06

kaja_333 wrote:
marcellus wrote:Inače jasno da se u državi u kojoj se kriminal tolerira nešto mora kažnjavat... a 4c možda jest četnički simbol ali je i službeni simbol srbije valjda ćemo počet uhićivat srpske turiste jer na tablicama imaju 4c

pa dobro, ovaj nije baš tablicu pisao na zidu..

pa nije, i istina je da je 4c jedan od simbola kojima se zapišavao teritorij u ratu ali realno crtanje grafita, da su baš svastike, ne bi trebao biti krivično djelo, usput radije bih hapsio one koji crtaju petokrake ako već nekog nego ove s 4c

_________________
Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by Regoč Mon 9 May - 15:04

Noor, ne padam više na tvoja zavođenja, držim se Strahine upute da s onima koje on kara ne raspravljam.

_________________
Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by red wolf Mon 9 May - 17:28

jastreb wrote:Kad sam bio mlad uživao sam u stubištu zgrade u kojoj sam stanovao,pisati provokativne grafite.

Običnom olovkom.

Jednom sam na katu gdje je živio lik iz Oklaja,teški HDZ-ovac napisao КИСТАЊЕ


Idućeg dana ono Kistanje je bilo precrtano kemiskom i pored toga je pisalo "Kistanjane,popuši kurac!"


Jednom sam pak se našalio na račun jedne susjede usidjelice,te sam napisao "Bibo,volim te-Alfred!"


Poslije se dotična raspitivala o tom Alfredu.Iako je to bio izmišljeni lik.
hahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by Guest Mon 9 May - 19:32

Regoč wrote:Noor, ne padam više na tvoja zavođenja, držim se Strahine upute da s onima koje on kara ne raspravljam.
Posteno....red je da se podaješ samo njemu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč - Page 4 Empty Re: Osim pritvora protiv mladog grafitera pokrenut javni linč

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum