ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 17:12

OBRAČUN U SDP-u Dok je Baldasar slavio Dan grada, Milanović odlučio raspustiti splitski ogranak


Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Vlada_sporazum19-190115
Foto: Goran Mehkek / CROPIX

Foto: Goran Mehkek / CROPIX



Predsjedništvo SDP-a u subotu je na sastanku u Crikvenici donijelo odluku da se raspuštaju organi Gradske organizacije splitskog SDP-a, a za povjerenika je imenovalo Darka Parića. Predsjedništvo istodobno Glavnom odboru SDP-a predlaže da se raspusti cijela organizacija.
Takva je odluka donesena s jednim glasom protiv, i to predsjednika zagrebačke organizacije, Davora Bernardića.
- Splitska oraganizacija već dugo ne štima i puno je povoda za ovakvu odluku. Konkretan razlog je taj što je Split važan SDP-u i posebno je važno i to što moraju početi pripreme za lokalne izbore. Ta odluka nije bila lagana, ali se morala donijeti - kazao nam je jedan od vodećih SDP-ovaca.
Na pitanje ima li vodstvo SDP-a osobu koju bi željelo vidjeti na čelu splitske organizacije i kao kandidata za gradonačelnika Splita, naš sugovornik odgovara potvrdno, ali nije želio iznositi ime.
Iz neslužbenih razgovora s osobama iz vrha stranke doznaje se kako je jedna od zadnjih kapi koja je prelila čašu bila "solo akcija" Ive Baldasara oko određivanja kandidata za gradonačelnika Splita. Baldasar je, naime, SMS-om članovima splitske organizacije poslao obavijest da mogu izraziti namjeru da budu kandidati za gradonačelnika i dao im rok do 8. svibnja (koji je navodno naknadno produljen) u kojemu se trebaju javiti u gradsku organizaciju. O toj njegovoj inicijativi u vrhu stranke nisu imali pojma.
Nezadovoljstvo Baldasarovom politikom i načinom na koji obnaša gradonačelničku funkciju i vodi splitski SDP traje već jako dugo i potraga za novom osobom koja bi bila SDP-ov kandidat za gradonačelnika Splita datira još od prije unutarstranačkih izbora na kojima je Baldasar podržao Zlatka Komadinu.
Da ni u samoj splitskoj organizaciji Baldasar više nema većinsku podršku ukazuju rezultati unutarstranačkih izbora na kojima je Zoran Milanović dobio više glasova od Baldasarovog favorita Komadine.

Splitski ogranak SDP-a ni ne zna da je raspušten

Neslužbenu vijest da je Predsjedništvo SDP-a u subotu na zatvorenom sastanku u Crikvenici raspustilo splitski ogranak SDP-a koju su objavili neki mediji, zatekla je i veoma iznenadila splitske SDP-ovce, osobito zato što je odluka donesena na Dan Grada.
Dogradonačelnica Splita Aida Batarelo vijest o raspuštanju splitskog ogranka doznala je od novinara i ostala zatečena. Rekla je da "nema pojma" ni o čemu takvome jer je u protokolu s premijerom i ostalim gostima na ručku u Lori.
"To znači, ako je to istina, da ja u ovom trenutku više nisam članica SDP-a. Ako su slučajno raspustili tijela, ja to ne znam jer nemam nikakvih informacija osim ovoga što ste mi vi rekli", izjavila je novinarima koji su tražili potvrdu i komentar vijesti koju je objavio portal Novoga lista i preuzeli drugi mediji.
"Znači da je članstvo tu, a da nisu članovi predsjedništva i gradskog odbora. Zaista moram vidjeti. Ne znam što se događa, a što se god dogodilo da dogodilo nije mi drago što je to na dan grada", kazala je dogradonačelnica Batarelo.
Upitana može li se to shvatiti kao kazna za nepodupiranje, na nedavnim unutarstranačkim izborima, predsjednika stranke Zorana Milanovića već Zlatka Komadine, odgovorila da ne smatra to opomenom niti kaznom, već statutarnim pravom predsjednika.
"Zaista mi je ovo prvi glas i od ovoga vam više ništa zaista ne mogu reći. Naravno da ću sada i ja provjeriti o čemu se točno radi", rekla je za Hinu dogradonačelnica.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 18:09

Ero wrote:

Splitski ogranak SDP-a ni ne zna da je raspušten



Nema on šta znati ili ne znati. O svemu misli Partija. :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 18:19

Ero wrote:OBRAČUN U SDP-u Dok je Baldasar slavio Dan grada, Milanović odlučio raspustiti splitski ogranak


Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Vlada_sporazum19-190115
Foto: Goran Mehkek / CROPIX

Foto: Goran Mehkek / CROPIX





Predsjedništvo SDP-a u subotu je na sastanku u Crikvenici donijelo odluku da se raspuštaju organi Gradske organizacije splitskog SDP-a, a za povjerenika je imenovalo Darka Parića. Predsjedništvo istodobno Glavnom odboru SDP-a predlaže da se raspusti cijela organizacija.
Takva je odluka donesena s jednim glasom protiv, i to predsjednika zagrebačke organizacije, Davora Bernardića.
- Splitska oraganizacija već dugo ne štima i puno je povoda za ovakvu odluku. Konkretan razlog je taj što je Split važan SDP-u i posebno je važno i to što moraju početi pripreme za lokalne izbore. Ta odluka nije bila lagana, ali se morala donijeti - kazao nam je jedan od vodećih SDP-ovaca.
Na pitanje ima li vodstvo SDP-a osobu koju bi željelo vidjeti na čelu splitske organizacije i kao kandidata za gradonačelnika Splita, naš sugovornik odgovara potvrdno, ali nije želio iznositi ime.
Iz neslužbenih razgovora s osobama iz vrha stranke doznaje se kako je jedna od zadnjih kapi koja je prelila čašu bila "solo akcija" Ive Baldasara oko određivanja kandidata za gradonačelnika Splita. Baldasar je, naime, SMS-om članovima splitske organizacije poslao obavijest da mogu izraziti namjeru da budu kandidati za gradonačelnika i dao im rok do 8. svibnja (koji je navodno naknadno produljen) u kojemu se trebaju javiti u gradsku organizaciju. O toj njegovoj inicijativi u vrhu stranke nisu imali pojma.
Nezadovoljstvo Baldasarovom politikom i načinom na koji obnaša gradonačelničku funkciju i vodi splitski SDP traje već jako dugo i potraga za novom osobom koja bi bila SDP-ov kandidat za gradonačelnika Splita datira još od prije unutarstranačkih izbora na kojima je Baldasar podržao Zlatka Komadinu.
Da ni u samoj splitskoj organizaciji Baldasar više nema većinsku podršku ukazuju rezultati unutarstranačkih izbora na kojima je Zoran Milanović dobio više glasova od Baldasarovog favorita Komadine.

Splitski ogranak SDP-a ni ne zna da je raspušten



Neslužbenu vijest da je Predsjedništvo SDP-a u subotu na zatvorenom sastanku u Crikvenici raspustilo splitski ogranak SDP-a koju su objavili neki mediji, zatekla je i veoma iznenadila splitske SDP-ovce, osobito zato što je odluka donesena na Dan Grada.
Dogradonačelnica Splita Aida Batarelo vijest o raspuštanju splitskog ogranka doznala je od novinara i ostala zatečena. Rekla je da "nema pojma" ni o čemu takvome jer je u protokolu s premijerom i ostalim gostima na ručku u Lori.
"To znači, ako je to istina, da ja u ovom trenutku više nisam članica SDP-a. Ako su slučajno raspustili tijela, ja to ne znam jer nemam nikakvih informacija osim ovoga što ste mi vi rekli", izjavila je novinarima koji su tražili potvrdu i komentar vijesti koju je objavio portal Novoga lista i preuzeli drugi mediji.
"Znači da je članstvo tu, a da nisu članovi predsjedništva i gradskog odbora. Zaista moram vidjeti. Ne znam što se događa, a što se god dogodilo da dogodilo nije mi drago što je to na dan grada", kazala je dogradonačelnica Batarelo.
Upitana može li se to shvatiti kao kazna za nepodupiranje, na nedavnim unutarstranačkim izborima, predsjednika stranke Zorana Milanovića već Zlatka Komadine, odgovorila da ne smatra to opomenom niti kaznom, već statutarnim pravom predsjednika.
"Zaista mi je ovo prvi glas i od ovoga vam više ništa zaista ne mogu reći. Naravno da ću sada i ja provjeriti o čemu se točno radi", rekla je za Hinu dogradonačelnica.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Guest 7/5/2016, 18:25

Obrisan spam. Svetac, još jedan i ban.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Guest 7/5/2016, 19:23

blja blja blja...


Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Nice%20Thong
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Guest 7/5/2016, 19:34

Ne možeš reći da te nisam upozorio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Sora 7/5/2016, 19:39

Splitska organizacija doista ne štima .
Ljudi se tamo pogubili potpuno između dvije vatre , onih svojih iz kamenjara, novih Splićana i onih urbanih kojima je jasno dasu dosli divlji i potjerali pitome. Urbani Splićani među kojima su feralovci i Tomić i drugi su OSVJETLALI OBRAZ DPLICANA. Ali se SDP slabo čuje.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 19:42

Sora wrote:Splitska organizacija doista ne štima .
Ljudi se tamo pogubili potpuno između dvije vatre , onih svojih iz kamenjara, novih Splićana i onih urbanih kojima je jasno dasu dosli divlji i potjerali pitome. Urbani Splićani među kojima su feralovci i Tomić i drugi su OSVJETLALI OBRAZ DPLICANA. Ali se SDP slabo čuje.
Treba sve iselit iz Slita i naseliti samo antifašiste. Zamisli koliko praznih vila, kuća i stanova...
Samooo..di nać toliko antifašista? :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by sitting_bull 7/5/2016, 21:18

bosanac svršava jer se sdp rješava svog hase...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 21:21

sitting_bull wrote:bosanac svršava jer se sdp rješava svog hase...
Tako treba, samo naprijed...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by jastreb 7/5/2016, 21:26

Ero wrote:
sitting_bull wrote:bosanac svršava jer se sdp rješava svog hase...
Tako treba, samo naprijed...
SDP ide zacrtanim ciljem,a to je riješiti se oportunista i prevrtljivaca.

Nešto će glasova izgubiti. Nešto će se članstva osuti,ali se stvara kvaliteta.

Znaš li koji je glavni razlog rasipanja nekadašnjeg SKH(J). Omasovljenje Partije. Nisu gledali koga primaju u svoje redove,pa su na kraju izgubili baš zbog tih prevrtljivaca.

Bolje je imati stameno,homogeno i kompaktno članstvo nego masu izgubljenih.

Da sam na Milanovićevu mjestu isto bih postupio.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 21:28

jastreb wrote:
Ero wrote:
sitting_bull wrote:bosanac svršava jer se sdp rješava svog hase...
Tako treba, samo naprijed...
SDP ide zacrtanim ciljem,a to je riješiti se oportunista i prevrtljivaca.

Nešto će glasova izgubiti. Nešto će se članstva osuti,ali se stvara kvaliteta.

Znaš li koji je glavni razlog rasipanja nekadašnjeg SKH(J). Omasovljenje Partije. Nisu gledali koga primaju u svoje redove,pa su na kraju izgubili baš zbog tih prevrtljivaca.

Bolje je imati stameno,homogeno i kompaktno članstvo nego masu izgubljenih.

Da sam na Milanovićevu mjestu isto bih postupio.
ISIL ima iste metode, zato i jesu uspješni. Samo naprijed...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by sitting_bull 7/5/2016, 21:42

Ero wrote:
jastreb wrote:
Ero wrote:
sitting_bull wrote:bosanac svršava jer se sdp rješava svog hase...
Tako treba, samo naprijed...
SDP ide zacrtanim ciljem,a to je riješiti se oportunista i prevrtljivaca.

Nešto će glasova izgubiti. Nešto će se članstva osuti,ali se stvara kvaliteta.

Znaš li koji je glavni razlog rasipanja nekadašnjeg SKH(J). Omasovljenje Partije. Nisu gledali koga primaju u svoje redove,pa su na kraju izgubili baš zbog tih prevrtljivaca.

Bolje je imati stameno,homogeno i kompaktno članstvo nego masu izgubljenih.

Da sam na Milanovićevu mjestu isto bih postupio.
ISIL ima iste metode, zato i jesu uspješni. Samo naprijed...

pacijent ero i njegova dijagnoza...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 21:53

sitting_bull wrote:
Ero wrote:
jastreb wrote:
Ero wrote:
sitting_bull wrote:bosanac svršava jer se sdp rješava svog hase...
Tako treba, samo naprijed...
SDP ide zacrtanim ciljem,a to je riješiti se oportunista i prevrtljivaca.

Nešto će glasova izgubiti. Nešto će se članstva osuti,ali se stvara kvaliteta.

Znaš li koji je glavni razlog rasipanja nekadašnjeg SKH(J). Omasovljenje Partije. Nisu gledali koga primaju u svoje redove,pa su na kraju izgubili baš zbog tih prevrtljivaca.

Bolje je imati stameno,homogeno i kompaktno članstvo nego masu izgubljenih.

Da sam na Milanovićevu mjestu isto bih postupio.
ISIL ima iste metode, zato i jesu uspješni. Samo naprijed...

pacijent ero i njegova dijagnoza...
Pa i voljenog Velikog Vođe  omladina je imala sletove i bijele dokoljenice ...slično kao Hićina. Nije sramota učiti od boljih. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by provocator 7/5/2016, 23:12

Ero wrote:
Pa i voljenog Velikog Vođe  omladina je imala sletove i bijele dokoljenice ...slično kao Hićina. Nije sramota učiti od boljih. :D
Učiti od boljih? Pa "tvoji" i jesu i učili od boljih te ih u nekim segmentima čak i pretekli. Zato su i prošli kako su prošli.

Nisam s emislio refereitai na ovu temu ali obzirom da si me izazvao ovim zadnjim postom morao sam. ;)

Btw, o SDP-u nemam lijepo mišljenje i živo me boli kiki što rade i kako rade te koga makivaju a kaoga gdje postavljaju. I među maknutima kao i među onima koji su našli mjesto pod Milanovićevim skutima ima onih koji mi se gade.

SDP se predstavlja kao lijeva opcija no oni su curac od ovce. Stranka koja se priklonila neoliberalizmu, odnosno korporativnom fašizmu. I njima je zajedničko isto što i HDZ-ovcima...

Sinclair je  jasno rekao da je fašizam kapitalizam plus ubojstvo humanih vrijednosti. I to resi obje ove stranke ili partije. SDP je spreman glumiti ljevičare
a ipak podržavati korporativni fašizam koji izjeda sve pa i ono malo preostalih kriterija i moralnih vrijednosti među kojima su obrazovanje, kultura i socijalna skrb strane i odbojne riječi.

HDZ se proklamira kao moderna proeuropska desno orijentirana stranka a u stvari se pod tim skutima skrivaju oni koji se rado parfumiraju s nacionalizmom i svim vrstama šovinizama što u konačnici rađa nasilje a posljedica je neofašizam sljubljen s klijentelizmom luđačkih razmjera i impostiranjem uvijek nekih novih etičkih i profesionalnih načela.

Dobro kaže Petrina... Isto sranje, drugo pakovanje!

_________________
Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Ero 7/5/2016, 23:19

provocator wrote:
Ero wrote:
Pa i voljenog Velikog Vođe  omladina je imala sletove i bijele dokoljenice ...slično kao Hićina. Nije sramota učiti od boljih. :D
Učiti od boljih? Pa "tvoji" i jesu i učili od boljih te ih u nekim segmentima čak i pretekli. Zato su i prošli kako su prošli.
Pa sad, kako se uzme...
Nego, Hićo je bio ono što je bio, ali je mnogim političarima i danas učitelj. Čak i tvojim, kojim pripadaš.
Jedan od najboljih njegovih učenika je bio upravo Tile. Razmisli o ovome, prije nego što me napadneš... ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by provocator 7/5/2016, 23:23

Tito je bio manga! ;) 

Vidi samo kako lijepi spomenik u Sloveniji ima. 

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... 106408626

_________________
Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by jastreb 7/5/2016, 23:27

Neki dan su podigli spomenik i Ivanu Mačeku Matiji.

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Ivan-macek-matija-spomenik
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by provocator 7/5/2016, 23:29

Ti bokca... A kod nas je baš HDZ porušio spomenike Francetiću i Budaku. :D

_________________
Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by RayMabus 8/5/2016, 06:13

Raspustilo ih a ovi o tome nemaju pojma.

Ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Revolucija jede svoju djecu...OJXA... Empty Re: Revolucija jede svoju djecu...OJXA...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum