ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

liga prvaka

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest 4/5/2016, 22:41

Kako je najveći hrvatski igrač svih vremena iskusno promašio onu 100% šansu-nije lud da povedu 2:0, a to je najopasniji rez... B-)

Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by muckodjubre 4/5/2016, 22:42

Braćala wrote:Kako je najveći hrvatski igrač svih vremena iskusno promašio onu 100% šansu-nije lud da povedu 2:0, a to je najopasniji rez... B-)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

liga prvaka - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2liga prvaka - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500liga prvaka - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest 4/5/2016, 22:43

Iduce sezone u finalu Juventus - bayern.
Juventus osvaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK 4/5/2016, 22:45

Real u finalu jer je onaj jadnik zabija autogol ali i za taj autogol je zasluzan modric i za ronaldovih 7000 golova ove godine je zasluzan modric. 10 naslova real madrida i 32 naslova primera su tu jer je modric igrac reala. I na euro smo se plasirali jer je modric u cijelim kvalifikacijama ima jedno poludodavanje prema subasicu. A i to je kljucno bilo. I na euro smo otisli jer je italija jebla norvezane samo zato jer je Conte Znao da euro bez modrica nije euro pa je naredio igracima da pobjede radi modrica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by End 4/5/2016, 22:46

pablo_escobar wrote:Real u finalu jer je onaj jadnik zabija autogol ali i za taj autogol je zasluzan modric i za ronaldovih 7000 golova ove godine je zasluzan modric. 10 naslova real madrida i 32 naslova primera su tu jer je modric igrac reala. I na euro smo se plasirali jer je modric u cijelim kvalifikacijama ima jedno poludodavanje prema subasicu. A i to je kljucno bilo. I na euro smo otisli jer je italija jebla norvezane samo zato jer je Conte Znao da euro bez modrica nije euro pa je naredio igracima da pobjede radi modrica
da nema modrića ne bi bilo guardiole
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by kic 4/5/2016, 22:47

muckodjubre wrote:
Braćala wrote:Kako je najveći hrvatski igrač svih vremena iskusno promašio onu 100% šansu-nije lud da povedu 2:0, a to je najopasniji rez... B-)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by bafalo 4/5/2016, 22:49

danas smo vidjeli da novci ne mogu kupit karakter. ovih 180 minuta malog šitija je nešto najgore viđeno u završnicama lp. nula trčanja i zalaganja, nula želje za stvaranjem nekakve smislene šanse, nula borbe za klub i uspjeh. kao da su igrali osminu liga kupa protiv oxford citya. nula, nula, nula... toliko su bili loši da su uspavali reala koji je obje utakmice odigrao u drugoj brzini

_________________
liga prvaka - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK 4/5/2016, 22:50

Demo isti ko i ti i onaj turcin kojemu su rekli da je srbin... ti o giardioli oni o modricu mada onaj cigan bi imao drugacije misljenje o modricu da je ovaj igrac barcelone,luzerfula.milana juventusa psg ili zvezde. Ali kad igra za njegov voljeni klub onda je najveci. Jedini koji to tvrdi pored ziva prosineckoga ali to je vec osobna bol naime Zuti je godinama silovao jadnike za koje ovi turcin navija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by bafalo 4/5/2016, 22:53

ako se cr ne oporavi i benzema/bale atletico će se osvetit za prošlo finale.. obrana im je granit no sad imaju više opcija u napadu nego kad je sve vodio costa kojeg nije ni bilo. cr opet ozljeda pred finale lp i veliko natjecanje koja nesreća
homos, kova i sl nemaju što tražit tamo. casemiro, modrulja i kroos i svi koji će grist

_________________
liga prvaka - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by scorpion 4/5/2016, 23:01

Manchester City najlošija momčad polufinala lige prvaka u povijesti. Kako su ti poluamateri došli do polufinala sam Bog zna

_________________
liga prvaka - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by jalnirajko 4/5/2016, 23:11

muckodjubre wrote:profesor modrić je održao predavnje u prijevodu real je u finalu LP
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by jalnirajko 4/5/2016, 23:11

muckodjubre wrote:
Braćala wrote:Kako je najveći hrvatski igrač svih vremena iskusno promašio onu 100% šansu-nije lud da povedu 2:0, a to je najopasniji rez... B-)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by End 4/5/2016, 23:12

a loreal je odma poslije njih najlošiji, najgore polufinale u povijesti
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by jalnirajko 4/5/2016, 23:12

kic wrote:
muckodjubre wrote:
Braćala wrote:Kako je najveći hrvatski igrač svih vremena iskusno promašio onu 100% šansu-nije lud da povedu 2:0, a to je najopasniji rez... B-)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest 4/5/2016, 23:15

kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:profesor modrić je održao predavnje u prijevodu real je u finalu LP
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest 4/5/2016, 23:16

kako kmece dva forumska roma na najjace pa to je prelepo za videti. spermenko i vojvoda ce veceras dodatno podici nivo jadrana njihovim krokodilskim suzicama... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by End 4/5/2016, 23:19

jesi već okačio cigansku i muslimansku zastavu na kontenjer u znak proslave turčine glupi
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest 4/5/2016, 23:20

to ti tata zalepi na celo kada te guzi, muslimanski ciganine.... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK 4/5/2016, 23:22

Drago mi je da si ti sretan jer nakon uspjesne advokatske karijere najveci ti je uspjeh pisanje tisucu postova na forumu i tvrdnje da je premier liga bolja i jaca od primere a danas polumrtvi real rutinski odradi najbogatiju moncad premier lige.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK 4/5/2016, 23:23

Juventusu u premierligi nebi trebali termini. Cim bi se pojavili suparnici bi otisli tj magla bi ostala. Premier liga je trenutno po snazi iza feancuske

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest 4/5/2016, 23:25

mali tursko-srpsko-muslimanski ciganin place kao kisa...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 2 Empty Re: liga prvaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum