ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/5/2016, 23:08

Lady_D wrote:Ma znam da ima betty... Ali ja to odmah okoncam... on ne :p

mislila sam na tvoje ponasanje prigovor

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2016, 23:09

Lady_D wrote:Ma znam da ima betty... Ali ja to odmah okoncam... on ne :p

Jel pristao?

Kakva je ona?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2016, 23:25

Proucila sam je da malo na fejsu. Pos likama djeluje ljepuskasto i normalno.
Ma ne bih bila ljubomorna da je to neka zenska koju vec poznajem ili se oni poznaju. U biti nisam ni ljubomorna ne znam koliko, samo me malo pika.
Pristao je da, kaze da ce tako ustedit na benzu. Placeni su mu putni troskovi, ali uvijek potrosis malo vise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2016, 23:27

betty.boop wrote:
Lady_D wrote:Ma znam da ima betty... Ali ja to odmah okoncam... on ne :p

mislila sam na tvoje ponasanje prigovor
Moja mila betice. Ja tebe nista ne kuzim. Razlog tomu je vjerojatno sto sam preumorna i mozak mi ne funkcionise. 

Zasto ne zelis ici u katakombe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 11/5/2016, 07:21

zato sto mi razgledavanje skeleta i lubanja, te sama setnja podzemljem u drustvu stakora nije bas ugodna ideja
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 11/5/2016, 07:29

Lady_D wrote:Proucila sam je da malo na fejsu. Pos likama djeluje ljepuskasto i normalno.
Ma ne bih bila ljubomorna da je to neka zenska koju vec poznajem ili se oni poznaju. U biti nisam ni ljubomorna ne znam koliko, samo me malo pika.
Pristao je da, kaze da ce tako ustedit na benzu. Placeni su mu putni troskovi, ali uvijek potrosis malo vise

smotat će ga... to je gotova stvar.... :cthulhu:
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 11/5/2016, 07:33

plaćaaaaaaa cheers

finaleee cheers
znala sam.. pobjedu baš ne očekujem, nije mi scenski nešto, bilo je puno moćnijih, koliko sam uspjela vidjet
ali ako budemo makar u prvih 10, ja presretna.. ma, već sam prehepi :hearts  draga ninica.. a baš je draga i normalna!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 11/5/2016, 07:37

bosna mi je također dobra, sjela mi je odmah.. čak sam ju nekoliko puštala na jutjubu :raspa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 11/5/2016, 07:42

modra wrote:plaćaaaaaaa cheers

finaleee cheers
znala sam.. pobjedu baš ne očekujem, nije mi scenski nešto, bilo je puno moćnijih, koliko sam uspjela vidjet
ali ako budemo makar u prvih 10, ja presretna.. ma, već sam prehepi :hearts  draga ninica.. a baš je draga i normalna!

mislim lijepo je da su ljudi sretni...ali zašto je to tako bitno?..bounce
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 11/5/2016, 08:33

šta, plaća ili?


pa nije tako bitno, samo kažem...  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 1f601

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 11/5/2016, 08:59

Lady_D wrote:danas sam poludila

Neka zenska tek upoznala mog decka, na novom radnom mjestu i pondila se da skupa putuju na posao, jedan dan s njezinim autom, drugi dan s njegovim. Premjestili su ga u rovinj. I ona bi sada da skupa putuju... Pih :/
normalna stvar. i kada je kod mene dosla curka predlozio sam to. proslo je od tada dvije god a ona je prohodala s mehanicarem  koji zivina drugom kraju grada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2016, 09:13

modra wrote:šta, plaća ili?


pa nije tako bitno, samo kažem...  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 1f601


ne plata, sreco-eurosong...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 11/5/2016, 09:46

znam, srećo, malo se samo zezam! :)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 11/5/2016, 09:53

sreco, srijeda je...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2016, 09:57

modra wrote:znam, srećo, malo se samo zezam! :)

:x  

i to da dozivimo od tebe... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 11/5/2016, 10:00

ahahahaaaaa
nemaš pojma, braćala :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2016, 10:06

klerko wrote:

Lady_D wrote:Proucila sam je da malo na fejsu. Pos likama djeluje ljepuskasto i normalno.
Ma ne bih bila ljubomorna da je to neka zenska koju vec poznajem ili se oni poznaju. U biti nisam ni ljubomorna ne znam koliko, samo me malo pika.
Pristao je da, kaze da ce tako ustedit na benzu. Placeni su mu putni troskovi, ali uvijek potrosis malo vise

smotat će ga... to je gotova stvar.... :cthulhu:
Znam
Zene su takve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2016, 10:10

Ima i on tu nešto slobodne volje, jebemu. :D Ako on ne želi ništa s njom, teško da ga može omađijat pa da je ne znam kako raspoložena za smotavanje. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 11/5/2016, 10:14

Vegvísir wrote:Ima i on tu nešto slobodne volje, jebemu. :D Ako on ne želi ništa s njom, teško da ga može omađijat pa da je ne znam kako raspoložena za smotavanje. :D
ma pusti, lejdi....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2016, 10:18

E moja veg da ti znas kakve su zene :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/5/2016, 10:20

Jednog ga je jedna samo vidjela na hodniku dok je jos radio ba u bolnici i javi mu se nesto preko fejsa i na kaju ga pozive na kavu... naravno pristao. 

Sta mene netko ne zove na kavu nego mi salje slike svojih smrdljivih genitalija koje me uopce ne interesiraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum