ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:30

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosor-u-slucaju-novih-izbora-jednako-mi-je-primamljiva-koalicija-s-hdzom-kao-i-s-hnsom/891137.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:31

..iskren covjek....boli ga kiki za druge gledaj sebe i vjecno se uguzi i potkozi....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:31

..a sto bi drugo radio da nije politicar..odnosno politicar iz osobnih potreba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by Guest 4/5/2016, 08:44

pa..Fuk..jel drugacije sa drugim politicarima..sve su to prodane guzice a vi im se klanjate..pogle eru..ebote,kicma ce mu se saviti klanjajuci ovom ili onom... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:50

bogomdani wrote:pa..Fuk..jel drugacije sa drugim politicarima..sve su to prodane guzice a vi im se klanjate..pogle eru..ebote,kicma ce mu se saviti klanjajuci ovom ili onom... jocolor
ja se nikom ne klanjam..osim herojima....i onima koji su svoju krv spremni dat za boljitak hrvatske..sve ispod toga me ne zanima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by Regoč 4/5/2016, 10:37

Zato zabraniti izborne koalicije pa da vidimo junačine.

_________________
Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by Guest 4/5/2016, 10:40

Tu se slazem..koaliranje je prodaja povjerenja gradjana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica' Empty Re: Evo primjera 'kako me zanima samo moja guzica'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum