ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Ero Sat 30 Apr - 10:05

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti
Piše: M.Č.
Objavljeno prije sat vremena
Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Grbin_Veto
Foto: Veto
SABORSKI zastupnik SDP-a Peđa Grbin gostovao je u emisiji Veto Sanjina Spanovića na Jabuci TV, gdje je komentirao prvih sto dana Vlade. Također je kazao kako je SDP dosad bila jaka oporba koja je u tri mjeseca u toj funkciji napravila više nego HDZ u svoje četiri oporbene godine.

"U ovih tri mjeseca smo pokrenuli više inicijativa nego što je HDZ poduzeo u četiri godine. Mislim da smo bili dobri, ali možemo puno više sada kada se prestajemo baviti svojim unutarstranačkim izborima", rekao je Grbin,  a na pitanje jesu li se u tih 100 dana previše bavili sami sobom odgovorio je kako nisu, makar je tako nešto bilo neminovno.

"Na sve što je Vlada radila mi smo odgovorili s nekim našim aktivnostima. Sada ćemo to dignuti na još jedan viši nivo. Pakao koji im je obećao Zoran Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti, na građanima je da ocjene da li je to ono što su od nas očekivali", kazao je Grbin.

"Grbin, koji je i sam autor nekoliko zakonskih prijedloga koje je SDP poslao u proceduru, odbija tezu da su ti zakoni sredstvo testiranja MOST-a kako bi se vidjelo mogu li SDP i MOST surađivati.

"Ti zakoni imaju više razloga zašto se upućuju u proceduru. Prvi je da pokažemo kako je ova vlada neaktivna. Mi se obraćamo hrvatskim građanima i pokazujemo što bi bilo da je SDP i dalje na na vlasti. Mislim da je Most u ovom trenutku, neću reći nebitan, ali postoje sve manje relevantan. Od trenutka odkad su izabrani, njihov broj zastupnika smanjuje se po stopi od jednog zastupnika mjesečno, i samo po tom osipanju postaju sve manje i manje bitni", tvrdi Grbin.

Preslagivanje većine SDP-a i MOST-a Grbin ne smatra baš mogućim


"Ako dođe do te situacije mi ćemo morati ići razgovarati. No, teško bi naša koalicija s MOST-om tada Hrvatskoj donijelo išta dobro. Ako dođe do pucanja vlade mislim da je jedino pravilno prema svima, da odemo na izbore. Kada sve ovo sagledam mislim da mi na neki način pada kamen sa srca da mi nismo u toj situaciji u kojoj je HDZ. S jedne strane mi je žao jer da smo ostali na vlasti ovog pritisaka na medije i povijesnog revizionizma ne bi bilo. No, svađa s Mostom bi bilo. Jer, čini mi se da MOST nije svjestan što znači odgovornost upravljanja državom. Jedan mi je od njih danas rekao kako nisu očekivali da će za donošenje odluke treba toliko kompromisa. Što je očekivao? Med i mlijeko", zapitao se Grbin.

Na pitanje misli li da su mogući prijevremeni izbori Grbin:

"S jedne strane sve ono što vidimo u Saboru ukazuje nam na jednu kaotičnu situaciju, koja ne jamči da Hrvatska može ići naprijed. Konstantne svađe i podbadanja pokazuju da ćemo ići na prijevremene izbore. No svaki put kad nam se učini da su ti prijevremeni izbori blizu, pojavi se Božo Petrov koji smiruje situaciju. Zašto? Jer je zasjeo u fotelju i jer mu se neda iz nje. To mi pokazuje kako su koalicijski partneri spremni apsolutno na sve, pa makar to značilo jedno apsolutno nečinjenje da zadrže svoju fotelju. Mi kao SDP spremni smo i da sutra izbori budu raspisani, ali i da budu redoviti za tri i pol godine", kaže Grbin.

Ne može zamsliti da HNS podrži HDZ i zamijeni MOST.

"a ne mogu zamisliti svoje kolege iz HNS-a, recimo kolegu Gjurković s kojim sam radio na Zakonu o sportu, da bi on podržavao stranku u kojem je uništavanje sporta postao modus operandi, ne mogu zamisliti da bi digao ruku za njih. Ili Mrak Taritaš, Beus Richenberga."

Komentirao je i imenovanje Janice Kostelić za pomoćnicu ministra obrazovanja za sport.

"Svakome tko se prihvati takve dužnosti ja ga podržavam. Njoj želim uspjeh, ali teško mi je zamisliti nju kako vodi novu radnu skupinu za izmjenu zakona u sportu. Njeni prethodnici nisu uspjeli do kraja uvesti red u sportu i iako su se borili, teško će ona", smatra Grbin.

Smatra da Bernardić može pobijediti Bandića

"Ja se inače nikad ne kladim, ali mislim da kolega Bernardić uz malo truda i malo jačeg nastupa i dogovora koalicijskim partnerima ipak ima šanse. Ako ništa drugo SDP i HNS moraju dogovoriti međusobnu podršku onog kandidata koji će ući u drugi krug", rekao je Grbin koji se na svog kolegu Bernardića nije želio okladiti niti na ponudu da ulog ode u humanitarne svrhe.

I dok Bernardića brani, splitskog gradonačelnika Ivu Baldasara koji je predao ponovnu kandidaturu za tu poziciju kao član predsjedništva SDP-a Grbin ne smatra vjerodostojnim kandidatom za tu stranku.

"Imam puno zamjerki na postupanje kolega Baldasara, sa nekim njegovim potezima se ne mogu nikako složiti, no odluku će dobiti gradski odbor. Osobno mislim da se kolega Baldasar svojim ponašanjem grubo ogriješio o SDP i osobno ga ne vidim kao osobu koja može predstavljati vrijednosti SDP-a na bilo kakvim izborima", zaključio je.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Ero Sat 30 Apr - 10:06

majketiissove... drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Ero Sat 30 Apr - 10:28

Ero wrote:
"Na sve što je Vlada radila mi smo odgovorili s nekim našim aktivnostima. Sada ćemo to dignuti na još jedan viši nivo. Pakao koji im je obećao Zoran Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti, na građanima je da ocjene da li je to ono što su od nas očekivali", kazao je Grbin.

Pakao Milanović smišlja vjerojatno na Krku, u Saboru ga nema.
U Saboru je u zadnja 4 mjeseca bio svega 3x po 20 minuta.
Šta će u Saboru, ljepše mu je na Krku... pirat

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by epikur37 Sat 30 Apr - 10:45

Zoki se vraca, dosta je bilo vaseg turcenja ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Guest Sat 30 Apr - 10:52

Ma i Zoki se bude Turčio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Ero Sat 30 Apr - 10:53

epikur37 wrote:Zoki se vraca, dosta je bilo vaseg turcenja ;)
Kamo? U Zagreb? Pa na Krku sezona tek počinje, pobogu... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by kic Sat 30 Apr - 10:58

pakao su nam već priredili, i trajalo je 4 godine..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by epikur37 Sat 30 Apr - 11:06

Ero wrote:
epikur37 wrote:Zoki se vraca, dosta je bilo vaseg turcenja ;)
Kamo? U Zagreb? Pa na Krku sezona tek počinje, pobogu... :D
Onda poslije ljeta......
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by prckov Sat 30 Apr - 11:07

koja nakupina jbt

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Ero Sat 30 Apr - 11:11

epikur37 wrote:
Ero wrote:
epikur37 wrote:Zoki se vraca, dosta je bilo vaseg turcenja ;)
Kamo? U Zagreb? Pa na Krku sezona tek počinje, pobogu... :D
Onda poslije ljeta......
Ako ne bude lipo vrime onda i prije... :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by darth_vader Sat 30 Apr - 11:26

Peđa...aj plesni se...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by L'âme Sat 30 Apr - 11:31

Grbine,cugni malo,opusti se,zapjevaj Thompsona..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by debotoijusto Sat 30 Apr - 11:40

zoki vrati se
sve ti oprosteno
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by abraham Sat 30 Apr - 11:42

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti 3048865608_7dd5cc9479

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14109
2014-04-14


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by prckov Sat 30 Apr - 11:45

e ako ni to obećanje ne ispune onda ga jebi pirat

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by red wolf Sat 30 Apr - 11:52

kic wrote:pakao su nam već priredili, i trajalo je 4 godine..
http://www.jutarnji.hr/dobre-vijesti-za-hrvatsku-ekonomiju-industrijska-proizvodnja-skocila-iznad-ocekivanja/1569560/
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by darth_vader Sat 30 Apr - 11:55

prckov wrote:e ako ni to obećanje ne ispune onda ga jebi pirat
:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by jastreb Sat 30 Apr - 17:41

Ero wrote:
Pakao Milanović smišlja vjerojatno na Krku, u Saboru ga nema.
U Saboru je u zadnja 4 mjeseca bio svega 3x po 20 minuta.
Šta će u Saboru, ljepše mu je na Krku... pirat
Pa baš i ne.

Radi se o selu imenom Polje,gdje postoji jedna trgovina u kojoj nemaš baš neki asortiman.

A ispred trgovine su uglavnom Turukalo,Mesud,i još par bauštelaca.

Polje je na Krku ono što je u Slavoniji Gunja. Dakle Mala Bosna. Jedino nemaju džamije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti Empty Re: Grbin: Pakao koji im je obećao Milanović je krenuo i taj pakao će se nastaviti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum