ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale

Page 18 of 32 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next

Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by T. Mon 9 Sep - 23:04

kic wrote:
isprike svima ako sam ispao prebijesan zadnjih dana, ali i pupcane vrpce treba presjeci za novi zivot..
Heh, da je meni bit tako 'bijesan' kad mi pukne film... :fuck 
Ti si prika istrpio nemoguće...
Ja bih ovo čudo ugasio nakon mjesec dana, da sam bio na tvome mjestu...

T.

Posts : 17089
2014-04-14


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by marcellus Mon 9 Sep - 23:10

T. wrote:
kic wrote:
isprike svima ako sam ispao prebijesan zadnjih dana, ali i pupcane vrpce treba presjeci za novi zivot..
Heh, da je meni bit tako 'bijesan' kad mi pukne film... :fuck 
Ti si prika istrpio nemoguće...
Ja bih ovo čudo ugasio nakon mjesec dana, da sam bio na tvome mjestu...

hm.

ovako, meni će vip svakako falit jer je bitan dio mog života od 2003. To je 16 godina.

Da ne objašnjavam sad, ovdje nismo bili samo u virtuali - vip je terapija, mjesto za upoznavanje spram kog se dejting sajtovi mogu sakrit, zabava, i mjesto na kojem - kako god sve djelovalo kao hrpa bedastoća - čovjek može naučiti jako puno o jako puno toga (a ponajviše o ljudskoj prirodi i prirodi politike).

na drugim forumima ne namjeravam pisati.

ako Kic odluči vratiti VIP - bar radi nas koji tamo imamo tisuće upisa - Ok, nastavit ću pisati. Ako ne, falit ćete mi.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by veber Tue 10 Sep - 0:04

veliš 2003a

ja počeo srat na iskonu 99e ili tako nekak, dok je bio u infatilnoj fazi današnjih društvenih mreža.

fb je šrot, nema slijedivost i nemreš se nadovezat. druge mreže su iste debilane. kao i pisanje o one dvije kurvetine koje su bile kicu okidač.

ne mislim se prijaviti niti na jednu ovu varijaciju, mada nikad ne reci nikad.

kic izigrava frajera i uvrjeđenu mladu, a otvaranje ovog foruma je bio povod jer su bile pizdarije na iskonu pa admini podjebavali.

inače konjnApaši je bio taj koji je zbanirao pol foruma i samog sebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by marcellus Tue 10 Sep - 0:51

veber wrote:veliš 2003a

ja počeo srat na iskonu 99e ili tako nekak, dok je bio u infatilnoj fazi današnjih društvenih mreža.

fb je šrot, nema slijedivost i nemreš se nadovezat. druge mreže su iste debilane. kao i pisanje o one dvije kurvetine koje su bile kicu okidač.

ne mislim se prijaviti niti na jednu ovu varijaciju, mada nikad ne reci nikad.

kic izigrava frajera i uvrjeđenu mladu, a otvaranje ovog foruma je bio povod jer su bile pizdarije na iskonu pa admini podjebavali.

inače konjnApaši je bio taj koji je zbanirao pol foruma i samog sebe.

ok a u čemu je problem s te dvije fufe? Mislim, forum se zove "vijesti i politika".

ona mala kockasta instagramuša je bila VIJEST u svim novinama tog dana - jutarnji, večernji, net.hr, jedino narod i glas koncila nisu objavili fotku di sedi na kamenu u tangama i pokazuje guzicu.

gore je netko napisao da žena ima pravo blablabla

je ima, ako netko ima pravo nešto javno raditi onda javnost ima pravo to kometirati.

my2c.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by marcellus Tue 10 Sep - 0:53

i da, svakako je debilno da je tako nešto vijest, da se instagramuša slikala i pokazala dupe... ali to je vrijeme u kojem živimo, takvo je kakvo je i mi ga ne možemo mijenjati (a ne vjerujem da je itko ovdje dovoljno mlad da to uopće i želi)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by kaya Tue 10 Sep - 0:54

Ovako...od svega vašeg napisanoga meni je najjači longijev pozdrav  - hvala i doviđenja i debela mrš u pičku m...od kad si došla ujebala si forum 😃😃😃
A u ozbiljnijem tonu sve sam već napisala i evo rezultat, pola korisnika na mreži. Niti su to balavci, niti će pisati na snohvatici, niti će razbijati glavu gdje je nestao podforum. 
Vidimo se na drugom mjestu..naći ću vas ja 😎
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by kaya Tue 10 Sep - 0:59

marcellus wrote:i da, svakako je debilno da je tako nešto vijest, da se instagramuša slikala i pokazala dupe... ali to je vrijeme u kojem živimo, takvo je kakvo  je i mi ga ne možemo mijenjati (a ne vjerujem da je itko ovdje dovoljno mlad da to uopće i želi)
A koji je point s instagramušom bio? Nisam popratila...niski nivo rasprave?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by marcellus Tue 10 Sep - 1:09

kaya wrote:
marcellus wrote:i da, svakako je debilno da je tako nešto vijest, da se instagramuša slikala i pokazala dupe... ali to je vrijeme u kojem živimo, takvo je kakvo  je i mi ga ne možemo mijenjati (a ne vjerujem da je itko ovdje dovoljno mlad da to uopće i želi)
A koji je point s instagramušom bio? Nisam popratila...niski nivo rasprave?!

ja nisam shvatio u čemu je problem. Laprdanje o ničem, kao i inače na vipu, ali pobogu ovo je mjesto poput ono kafića gdje odeš na kavu pa neš pričat o ničeu jebote nego ćeš tračat frendice, ono...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by kaya Tue 10 Sep - 1:12

marcellus wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:i da, svakako je debilno da je tako nešto vijest, da se instagramuša slikala i pokazala dupe... ali to je vrijeme u kojem živimo, takvo je kakvo  je i mi ga ne možemo mijenjati (a ne vjerujem da je itko ovdje dovoljno mlad da to uopće i želi)
A koji je point s instagramušom bio? Nisam popratila...niski nivo rasprave?!

ja nisam shvatio u čemu je problem. Laprdanje o ničem, kao i inače na vipu, ali pobogu ovo je mjesto poput ono kafića gdje odeš na kavu pa neš pričat o ničeu jebote nego ćeš tračat frendice, ono...
Pa mislim...naravno :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by £otk@ Tue 10 Sep - 1:12

veber wrote:veliš 2003a

ja počeo srat na iskonu 99e ili tako nekak, dok je bio u infatilnoj fazi današnjih društvenih mreža.

fb je šrot, nema slijedivost i nemreš se nadovezat. druge mreže su iste debilane. kao i pisanje o one dvije kurvetine koje su bile kicu okidač.

ne mislim se prijaviti niti na jednu ovu varijaciju, mada nikad ne reci nikad.

kic izigrava frajera i uvrjeđenu mladu, a otvaranje ovog foruma je bio povod jer su bile pizdarije na iskonu pa admini podjebavali.

inače konjnApaši je bio taj koji je zbanirao pol foruma i samog sebe.
Ma ništa, ljudi stave upis.

Onda oni koji ih znaju i ne znaju “lajkaju” kao “prijatelji” koji su prihvatili tvoj zahtjev za prijateljstvom.

Komentirati na tudjem zidu nema smisla - niti te ko čita niti zarezuje, a mahom je riječ o možda dobronamjernim, ali jezivo nepismenim i neobrazovanim ljudima.

Instagram je dno dna - cure se guze kao uličarke, snimaju se ćevapi, i onda svi lajkaju uz hrpu internih fora i infantilnih komentara. Kao da sam u BB kući.

Twitter nema pak nikakve komunikacije. To je e-oglasna ploča koja je morala uspjeti jer je guraju već 10 godina. Da Trump nije počeo postati tamo, ništa.

Forum je dvokanalna, ravnopravna komunikacija gdje se lako ustvrdi tko je u pravu, a tko superiorno debatira (uopće ne moraju biti iste osoba). Nema lajkova, nego je inkluzivan za sve, svatko ima pravo na post. To je najdemokratskija, najedukativnija forma razmjene mišljenja koju je internet dosada vidio.

Ako je nešto starije, ne znači da nije dobro. Taj produkt je trebalo nadogradjivati, naročito u zemlji nikakve političke kulture, dijaloga i osobnog uvažavanja kakva je Hrvatska. Kao takav, forum u Hrvatskoj nije nipošto zastario - baš kao što ga ima, i to itekako u Njemačkoj, SAD-u, Rusiji...

Osobno, na samom forumu nisam naučio puno što nisam naučio u rl, ali ako sam nekada, nekome pomogao da otvori oči - drago mi je.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by £otk@ Tue 10 Sep - 1:16

veber wrote:

inače konjnApaši je bio taj koji je zbanirao pol foruma i samog sebe.

Ahahaha KAOS!
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by kaya Tue 10 Sep - 1:21

Ja sam ju tamo čak i nešto branila al očekivati filozofsku raspravu o njenoj debeloj guzici je zbilja preoptimistično...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by £otk@ Tue 10 Sep - 1:28

kaya wrote:Ja sam ju tamo čak i nešto branila al očekivati filozofsku raspravu o njenoj debeloj guzici je zbilja preoptimistično...

:)

Celulitnjača je mislila da gledaš na nju svisoka. Mozak živa hladetina.

Nema je, digla je longiju temperaturu i utekla nakon što smo je počastili.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by marcellus Tue 10 Sep - 1:38

£otk@ wrote:
kaya wrote:Ja sam ju tamo čak i nešto branila al očekivati filozofsku raspravu o njenoj debeloj guzici je zbilja preoptimistično...

:)

Celulitnjača je mislila da gledaš na nju svisoka. Mozak živa hladetina.

Nema je, digla je longiju temperaturu i utekla nakon što smo je počastili.

ko?

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by £otk@ Tue 10 Sep - 1:45

marcellus wrote:
£otk@ wrote:
kaya wrote:Ja sam ju tamo čak i nešto branila al očekivati filozofsku raspravu o njenoj debeloj guzici je zbilja preoptimistično...

:)

Celulitnjača je mislila da gledaš na nju svisoka. Mozak živa hladetina.

Nema je, digla je longiju temperaturu i utekla nakon što smo je počastili.

ko?

Iskra.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by Hektorović Tue 10 Sep - 1:51

£otk@ wrote:
veber wrote:veliš 2003a

ja počeo srat na iskonu 99e ili tako nekak, dok je bio u infatilnoj fazi današnjih društvenih mreža.

fb je šrot, nema slijedivost i nemreš se nadovezat. druge mreže su iste debilane. kao i pisanje o one dvije kurvetine koje su bile kicu okidač.

ne mislim se prijaviti niti na jednu ovu varijaciju, mada nikad ne reci nikad.

kic izigrava frajera i uvrjeđenu mladu, a otvaranje ovog foruma je bio povod jer su bile pizdarije na iskonu pa admini podjebavali.

inače konjnApaši je bio taj koji je zbanirao pol foruma i samog sebe.
Ma ništa, ljudi stave upis.

Onda oni koji ih znaju i ne znaju “lajkaju” kao “prijatelji” koji su prihvatili tvoj zahtjev za prijateljstvom.

Komentirati na tudjem zidu nema smisla - niti te ko čita niti zarezuje, a mahom je riječ o možda dobronamjernim, ali jezivo nepismenim i neobrazovanim ljudima.

Instagram je dno dna - cure se guze kao uličarke, snimaju se ćevapi, i onda svi lajkaju uz hrpu internih fora i infantilnih komentara. Kao da sam u BB kući.

Twitter nema pak nikakve komunikacije. To je e-oglasna ploča koja je morala uspjeti jer je guraju već 10 godina. Da Trump nije počeo postati tamo, ništa.

Forum je dvokanalna, ravnopravna komunikacija gdje se lako ustvrdi tko je u pravu, a tko superiorno debatira (uopće ne moraju biti iste osoba). Nema lajkova, nego je inkluzivan za sve, svatko ima pravo na post. To je najdemokratskija, najedukativnija forma razmjene mišljenja koju je internet dosada vidio.

Ako je nešto starije, ne znači da nije dobro. Taj produkt je trebalo nadogradjivati, naročito u zemlji nikakve političke kulture, dijaloga i osobnog uvažavanja kakva je Hrvatska. Kao takav, forum u Hrvatskoj nije nipošto zastario - baš kao što ga ima, i to itekako u Njemačkoj, SAD-u, Rusiji...

Osobno, na samom forumu nisam naučio puno što nisam naučio u rl, ali ako sam nekada, nekome pomogao da otvori oči - drago mi je.

Twitter je jako koristan za praćenje nekih događaja u svijetu, geopolitike, novih stručnih članaka i tako... rasprave ponešto ima ali je obično duga po 2-3 tweeta, koji su sami po sebi kratki.

Da, u drugim zemljama ima kvalitetnih foruma, no u HR definitivno nema, kao što nema niti kvalitetnih dnevnih novina...

Zemlja jadne kulture dijaloga, bilo političke bilo kakve druge. Dovoljno je pogledati sabor gdje uz armiju dizača ruku većinu rasprava su ekshibicije pojedinih osobenjaka... neke suštinske rasprave o državi nema.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by Hektorović Tue 10 Sep - 1:55

ispalo je da je VIPu presudila... guzica...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by £otk@ Tue 10 Sep - 1:57

Hektorović wrote:

Twitter je jako koristan za praćenje nekih događaja u svijetu, geopolitike, novih stručnih članaka i tako... rasprave ponešto ima ali je obično duga po 2-3 tweeta, koji su sami po sebi kratki.

Krcat fake news. Moraš znati koje ljude i organizacije pratiti, a i oni nasjedaju.

Od debate ni “d”.

I tih nesretnih 140 znakova po tweetu-ima li jačeg svjedočenja u kako površnom svijetu živimo? Ako nešto možeš reći u 140 znakova, onda si u vrtiću.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by £otk@ Tue 10 Sep - 1:59

Hektorović wrote:ispalo je da je VIPu presudila... guzica...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako je nešto moralo, neka je to.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by Hektorović Tue 10 Sep - 2:16

£otk@ wrote:
Instagram je dno dna - cure se guze kao uličarke

I tu ima doktorandica,znanstvenih nivakinja, asistentica,...

dakle intelektualne elite. haha
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by marcellus Tue 10 Sep - 2:17

£otk@ wrote:
marcellus wrote:
£otk@ wrote:
kaya wrote:Ja sam ju tamo čak i nešto branila al očekivati filozofsku raspravu o njenoj debeloj guzici je zbilja preoptimistično...

:)

Celulitnjača je mislila da gledaš na nju svisoka. Mozak živa hladetina.

Nema je, digla je longiju temperaturu i utekla nakon što smo je počastili.

ko?

Iskra.

ne bi baš reko da je celultinjača, ak je to ona iskra iz vukovara. Bila je zgodna, mislim da se udala ima nešto godina

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pohvale - Page 18 Empty Re: Pohvale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 32 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum