ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale

Page 13 of 32 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next

Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Trinity 6/11/2017, 20:26

Sa 60 prvi put baka kraj šestero djece? scratch

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Noor 6/11/2017, 20:27

Triny wrote:Sa 60 prvi put baka kraj šestero djece? scratch
gdje piše s koliko je trebala biti?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 6/11/2017, 20:30

To tako ide kod intelektualaca :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 6/11/2017, 20:42

Moja ce sa 70 :D
Moja mama...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Noor 6/11/2017, 20:44

Kichinja wrote:Moja ce sa 70 :D
Moja mama...

bitno da će uživati :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 7/11/2017, 08:29

mativka wrote:E Metilda, sad ćeš biti prava bakica :)
Pleti pape, bako :)

e, već sam počela sanjati dječicu...  :x a pape će im plesti prabaka, ja sam zaboravila to umijeće :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 7/11/2017, 08:32

mativka wrote:To tako ide kod intelektualaca :)

nije uopće stvar u tome nego sam se za ono vrijeme udala kasno, sa 26 godina, a sin ima 30... mladi se inače sve teže i sve kasnije odlučuju za djecu.. te treba završiti fakultet, te treba imati osiguran posao i stan, te trebaju biti spremni za to...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 7/11/2017, 08:33

Noor wrote:
Kichinja wrote:Moja ce sa 70 :D
Moja mama...

bitno da će uživati :)

bome, to je baš neka prekretnica u životu.. tako ja to doživljavam, nikad nije kasno ni rano.. sve dođe u pravo vrijeme..  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 29/11/2017, 14:30

pohvale za banner  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 30/11/2017, 12:55

pohvale i za naslov vijesti Hibridni Čardak.. valjda je sad svima jasno što je Čardak kojemu je Vesna Pusić na čelu i što znači hibridni rat... evo, moram nevoljko priznati da je čak i papa Franjo u tom hibridnom ratu protiv Hrvata  pale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Regoč 1/12/2017, 17:22

metilda wrote:pohvale za banner  :)
:vaultboy1
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 2/12/2017, 08:05

metilda wrote:
Kichinja wrote: ali NZ ne diskriminira homoseksualce pa tako ni jasamo imam svoje mišljenje o tome da homoseksualnost nije urođena nego da je to životni izbor..


nije tema za to, ali NZ ne diskriminira homoseksualce pa tako ni ja (pisala sam puno o tome na različitim forumima, što ti nije poznato a ja ne bih dalje širila temu), samo imam svoje mišljenje o tome da homoseksualnost nije urođena nego da je to životni izbor..

Tja..moj zivotni izbor je Bembura,polako postaje Mercedes..sve ovisno kakav filling kod Menea izaziva vrlo kvalitetna Ergela svapskijah auta..
a zasto je to tako?

Dotad sam vozikao kojekakve fjeste,gulfove,pasate,ukratko prosjek prosjecni..cisto prevozno sredstvo..

Bembura..ehhh,vrlo nabrijan serijski auto koji izaziva sportske fillinge i teznju da se klasicni auto voza sportskim stilom..vrlo intenzivne osjecaje izaziva u Menea,jerbo je malo tvrdjeg podvjesa,pa se i brzina i stil voznje osjete(dodus pokvarili su to sa masovnom alektronikom ali hajde..)

Mercedes..ehhh..pogotovo najnovija linija,jako brojni modeli,oduvijek poznati po luksuzu i udobnosti,jako ogodni za duga putovanja..u zadnjih godina posto Mercedes sudjeluje i u F1,usvojili su i sportsku notu,u svojim motorima..a i lijepi asu u MP6..

Covjek bira ono sto mu se svidja,dakle odabire,ono sto izaziva posebne fillinge u njemu,dok u tome uziva...jel..
Tako sam uzivao 10 godina u bemburi i sad polako dolazi na red Mercedes,gdje nis ne gubim,od stiha uzivanja, u voznji,nego dobivam jos pride i stvarno prejebeno dizajnirano vozilo,iznutra izvana...

moram se sloziti sa tobom,Covjek stvarno odabire ono u cemu uziva vise,..valjda je to negdje u genima i bioloskoj postavi,posto sam skužao da me prosjecni auti ne zadovoljavaju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 2/12/2017, 09:56

pismejker wrote:
Covjek stvarno odabire ono u cemu uziva vise,..valjda je to negdje u genima i bioloskoj postavi

Posljedica slobodne volje.
Koja jeste jedinim dobrim dijelom biološki odnosno genetski određena (40%), ali većim dijelom (50%) ipak kulturološki fenomen i utjecaj sredine u kojoj se pojedinac osjeća prihvaćenim.
Uostalom, čovjek u svojem djelovanje ne teži samo udobnosti nego se ponaša u skladu sa onim što je Kant nazvao kategoričkim imperativom, sa nekim svjetonazorom i nekim sebi poželjnim sustavom vrijednosti, što smo vidjeli i na primjeru postupka generala Praljka.
Dakle, utjecaj kuluture, društva i njegovog morala je po prosječnim ukupnim vrijednostima iznad onog biološkog odnosno genetskog.
Možemo naravno špekulirati i kako je i to određeno genetski, ali takav zaključak je pogrešan. Naime, poznato je kako se ljudski genom sastoji od 19 000 do 20 000 gena, slično kao i neke biljne i životinjske vrste, ali nije kvaka u broju gena nego u NAČINU  na koji ih vrste koriste, a to je nešto što nam izmiče jasnom razumijevanju. Jednostavno ne znamo kako to sve funcionira pa bi svaki čvrsti zaključak u tom smislu bio preuranjen i intelektualno nepošten.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Noor 6/12/2017, 09:22

kic, banner :tu

B-)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 22/12/2017, 17:48

mali Isuse pišem ti pismo...  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 22/12/2017, 21:40

metilda wrote:mali Isuse pišem ti pismo...  :x

ajme...evo stiže christmas blues...samo nemoj histerizirat kao za kokoš. pliz poštedi nas tvojih vriskova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 22/12/2017, 22:17

Gnječ wrote:
metilda wrote:mali Isuse pišem ti pismo...  :x

ajme...evo stiže christmas blues...samo nemoj histerizirat kao za kokoš. pliz poštedi nas tvojih vriskova.

eskiću... kamo te je tvoj vremenski stroj vratio?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 23/12/2017, 14:12

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:mali Isuse pišem ti pismo...  :x

ajme...evo stiže christmas blues...samo nemoj histerizirat kao za kokoš. pliz poštedi nas tvojih vriskova.

eskiću... kamo te je tvoj vremenski stroj vratio?  :)

pa valjda to dijete na banneru piše Djedu Mrazu koji vrši dostavu paketića sutra 24. 12. a ne Isusu. Isus ne donosi ništa niti vrši dostavu paketa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 24/12/2017, 00:05

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:mali Isuse pišem ti pismo...  :x

ajme...evo stiže christmas blues...samo nemoj histerizirat kao za kokoš. pliz poštedi nas tvojih vriskova.

eskiću... kamo te je tvoj vremenski stroj vratio?  :)

pa valjda to dijete na banneru piše Djedu Mrazu koji vrši dostavu paketića sutra 24. 12. a ne Isusu. Isus ne donosi ništa niti vrši dostavu paketa.

ma djed mraz je izmišljotina koju se uvezlo sa zapada da se ne spominju sveti Nikola i mali Isus.. u mom selu se piše pismo svetom Nikoli i malom Isusu a po priredbama u crkvi sva djeca znaju da darove donose roditelji....  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 24/12/2017, 00:14

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:mali Isuse pišem ti pismo...  :x

ajme...evo stiže christmas blues...samo nemoj histerizirat kao za kokoš. pliz poštedi nas tvojih vriskova.

eskiću... kamo te je tvoj vremenski stroj vratio?  :)

pa valjda to dijete na banneru piše Djedu Mrazu koji vrši dostavu paketića sutra 24. 12. a ne Isusu. Isus ne donosi ništa niti vrši dostavu paketa.

ma djed mraz je izmišljotina koju se uvezlo sa zapada da se ne spominju sveti Nikola i mali Isus.. u mom selu se piše pismo svetom Nikoli i malom Isusu a po priredbama u crkvi sva djeca znaju da darove donose roditelji....  :)

pa i sveti nikola i isus su isto izmišljotine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Guest 24/12/2017, 00:16

obojica su povijesne osobe.. sada ne govorim o vjerovanju...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvale - Page 13 Empty Re: Pohvale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 32 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum