ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 15/5/2016, 22:01

amper1950 wrote:
sat2 wrote:

Genijalac, ako želiš biti prvak moraš pobjeđivati više od konkurenata. Hajduk i Rijeka tu priliku nisu iskoristili. Dinamo je u to vrijeme igrao u Europi, a Hajduk i Rijeka orijentirani samo na HNL!
Ne, ako želiš biti prvak moraš osvojiti najviše bodova...  ;)
Nigdje ja nisam ni priča niti mislim da je u bilo kojom djelu sezone Hajduk bio konkurent. S toga ne znam zašto to pišeš. O Rijeci neću pričati, nek pričaju riječani. Mislim da su se dobro držali, da Dinamo ima bolje igrače, ali Rijeka trenera...
Da, a to ćeš neriješenim, kao Rijeka ili porazima, kao Hajduk ... oprosti zaboravio sam se ... , kako kaže Tudor, vama nije bitan rezultat ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 15/5/2016, 22:02

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:Hajduk se nalazi točno tu di pripada, 3-emisto... Bez obzira na sve greške i suđenje, da je bilo bolje Hajduk bi ima nešto bodova više i to je to...
"3-emisto"  - nova stilska figura? Ili elektroničko misto ...
3-e misto... Izvinjavam se što nisam, sasvim slučajno, stavio razmak. Nadam se da prihvaćate moju ispriku...  ;)

Netočno! 3. misto ...
Jeli može: treće misto?  :D

Vidiš da pomaže ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/5/2016, 22:05

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:Hajduk se nalazi točno tu di pripada, 3-emisto... Bez obzira na sve greške i suđenje, da je bilo bolje Hajduk bi ima nešto bodova više i to je to...
"3-emisto"  - nova stilska figura? Ili elektroničko misto ...
3-e misto... Izvinjavam se što nisam, sasvim slučajno, stavio razmak. Nadam se da prihvaćate moju ispriku...  ;)

Netočno! 3. misto ...
Jeli može: treće misto?  :D

Vidiš da pomaže ...
Možeš još malo razglabati o tome, važno je za raspravu...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/5/2016, 16:28

kuracodigraca wrote:evo ljudine iz nogometa+ stavile golove. :) lijepi su bili i ostali golovi ali ovo je stvarno golčina roga.

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/blitzplus/TabId/157/ArtMID/726/ArticleID/15540/Lokomotiva---Dinamo-pocetne-postave.aspx
Evo naletija na gol, stvarno odličan gol, sila mu je samo tako... Mene je uz gol u ovoj akciji fascinirala i reakcije Jerka Leke u posljednim minutama u karijeri. Kako ga je nonšalatno pustio i podigao rukice, inaće je to Leko rješava "elegantnim" ulaskom u noge protivnika, pogotovo onih koji nose bili dres...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/5/2016, 18:08

Tupsone, Jerko Leko je igrao ozlijeđen u toj nebitnoj utakmici i to samo radi oproštaja. I unaprijed se znalo da će igrati do 27. minute, broja kojeg je nosio njegov veliki prijatelj pokojni Ivan Turina. I to je objavila sva štampa, svi portali, osim SD valjda, a tvoj nos dalje od SD ne vidi nažalost.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/5/2016, 19:12

Zeko wrote:Tupsone, Jerko Leko je igrao ozlijeđen u toj nebitnoj utakmici i to samo radi oproštaja. I unaprijed se znalo da će igrati do 27. minute, broja kojeg je nosio njegov veliki prijatelj pokojni Ivan Turina. I to je objavila sva štampa, svi portali, osim SD valjda, a tvoj nos dalje od SD ne vidi nažalost.
Idiote, SD je potjerao sve normalne novinare, ovakav kakav je u Dalmaciji se sve manje čita jer je sve manje slobodan i sve manje dalmatinski... ;)

Leko igrao ozljeđen prvi pola sata? Baš super, dakle igrali su s igračem manje...  :D Pa ono, nek pusti igrača ionako je nebitna utakmica, rekel bi ti...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/5/2016, 21:03

Igrao je prvenstveno radi pijeteta prema Turini i to je bila njegova želja na oproštaju od nogometa. A ti si takvo tovarsko đubre da ni prema mrtvima nemaš poštovanja. Mrš govno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/5/2016, 21:44

Zeko wrote:Igrao je prvenstveno radi pijeteta prema Turini i to je bila njegova želja na oproštaju od nogometa. A ti si takvo tovarsko đubre da ni prema mrtvima nemaš poštovanja. Mrš govno.
:facepalm :facepalm :facepalm Koji si ti idiot i smrad da to čovjek ne povjeruje... 
Ja nemam poštovanje prema mrtvima? Po čemu si to zaključija? 
Vidiš, profesionalno i pošteno je službenu utakmicu odraditi pošteno. Poštovanje prema mrtvima se može pokazati na miljun drugih načina, a pogotovo ne dovoditi u ovaj kontekst. Postoje prijateljske utakmice di možeš takvo nešto napraviti, a ne reći da ti izražavaš poštovanje prema nekom koga nema pa u službenoj utakmici se šetati po terenu?!? To nije nikakvo poštovanje prema nikome, a pogotovo ne prema pokojnom Turini koji je bio sportaš i koji se tako i ponaša... Jadan si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/5/2016, 22:08

eto, ova je utakmica odlučivala o toliko toga i uistinu su mnogi oštećeni što je leko nastupio nezaliječen.

srećom je na kraju rezultat bio takav da nije utjecao na redosljed na tablici...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/5/2016, 22:15

sitting_bull wrote:eto, ova je utakmica odlučivala o toliko toga i uistinu su mnogi oštećeni što je leko nastupio nezaliječen.

srećom je na kraju rezultat bio takav da nije utjecao na redosljed na tablici...
Nebitno jeli odlučivala o plasmanu ili ne. Sportski je u svakoj utakmici, koja je službena i koja se igra za bodove  ići na pobjedu ili što bolji rezultat za svoju momčad. Tako bi trebalo uvijek i svugdje. To je načelo profesionalnog i sportskog pristupa. Ako je netko šeta pola sata jer se na taj način oprašta, to je za mene sramota i nema nikakve veze s izražavanjem poštovanje prema nekome. Nije to poštovanje prema nikome, ni prema sebi, svojoj momčadi, a pogotovo ne prema pokojnom Turini...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/5/2016, 23:09

amper1950 wrote:
Zeko wrote:Igrao je prvenstveno radi pijeteta prema Turini i to je bila njegova želja na oproštaju od nogometa. A ti si takvo tovarsko đubre da ni prema mrtvima nemaš poštovanja. Mrš govno.
:facepalm :facepalm :facepalm Koji si ti idiot i smrad da to čovjek ne povjeruje... 
Ja nemam poštovanje prema mrtvima? Po čemu si to zaključija? 
Vidiš, profesionalno i pošteno je službenu utakmicu odraditi pošteno. Poštovanje prema mrtvima se može pokazati na miljun drugih načina, a pogotovo ne dovoditi u ovaj kontekst. Postoje prijateljske utakmice di možeš takvo nešto napraviti, a ne reći da ti izražavaš poštovanje prema nekom koga nema pa u službenoj utakmici se šetati po terenu?!? To nije nikakvo poštovanje prema nikome, a pogotovo ne prema pokojnom Turini koji je bio sportaš i koji se tako i ponaša... Jadan si...
Ti si maloumno tovarsko govno koje nemaš obzira prena nikome i to pokazuješ već dugi niz godina. Odjebao te rajko i na ignore si i kod mene smrade posrani. Još malo i budeš tu raspravljao jedino sam sa sobom majmune.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/5/2016, 15:03

Zeko wrote:
Ti si maloumno tovarsko govno koje nemaš obzira prena nikome i to pokazuješ već dugi niz godina. Odjebao te rajko i na ignore si i kod mene smrade posrani. Još malo i budeš tu raspravljao jedino sam sa sobom majmune.
:D :D :D hahaha...
Odjebao te i rajko... hahahaha. Što o tebi misle kolege forumaši jasno pokazuju tamo na temi koju si sam otvorija "Lista gospodina Čačića".Šamara te ko i kad stigne, jer em nemaš pojma o nogometu, em si iskompleskirana mamićeva kujica koja mrzi sve južnije od svetog roka...  ;)
I da, ja ne raspravljam s tobom, nemoj si to umišljati, ja se mogu samo tebi narugati ne zato jer to nešto žarko želim, već jer me ti na to tjeraš...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 18/5/2016, 19:56

http://forum.net.hr/forums/p/407531/13055295.aspx#13055295

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2016, 19:59

mlinka wrote:http://forum.net.hr/forums/p/407531/13055295.aspx#13055295
:^0 :^0 :^0 :^0 :^0
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/5/2016, 20:32

I ostao sam do zadnjeg dana, zadnjeg daha a onda je bilo adio... Ne i zbogom...  ;)
Dugo me nije ni bilo, ali eto načuja sam od nekih ljudi da me se tu spominje pa se eto vratio. Tko zna kad, tko zna gdje, nisam tada znao. Eto me, još uvijek spreman šamarati mamićeve kujice...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2016, 23:15

:aw :aw :aw :aw :aw

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 19/5/2016, 11:51

amper1950 wrote:I ostao sam do zadnjeg dana, zadnjeg daha a onda je bilo adio... Ne i zbogom...  ;)
Dugo me nije ni bilo, ali eto načuja sam od nekih ljudi da me se tu spominje pa se eto vratio. Tko zna kad, tko zna gdje, nisam tada znao. Eto me, još uvijek spreman šamarati mamićeve kujice..cheers

šinteri polovili keruše u tvom kamenjaru pa ti 11-godišnji pritisak iz nabreklih jaja udario u glavu.

slobodno prošeći kožicu, biti će ti lakše.

još minimalno 9 godina  će ti biti isto pa si pomozi sam kad već doktore odbijaš...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/5/2016, 14:27

sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:I ostao sam do zadnjeg dana, zadnjeg daha a onda je bilo adio... Ne i zbogom...  ;)
Dugo me nije ni bilo, ali eto načuja sam od nekih ljudi da me se tu spominje pa se eto vratio. Tko zna kad, tko zna gdje, nisam tada znao. Eto me, još uvijek spreman šamarati mamićeve kujice..cheers

šinteri polovili keruše u tvom kamenjaru pa ti 11-godišnji pritisak iz nabreklih jaja udario u glavu.

slobodno prošeći kožicu, biti će ti lakše.

još minimalno 9 godina  će ti biti isto pa si pomozi sam kad već doktore odbijaš...
Žao mi je što se se prepoznao, ali što je tu je...  :D
Kad navratiš u Dalmaciju, javi se za piće, ja plačam...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 19/5/2016, 18:33

Selektor Portugala Fernando Santos objavio je konačan spisak od 23 igrača na koje će računati na Evropskom prvenstvu u Francuskoj.

Golmani: Rui Patricio (Sporting Lisabon), Eduardo (Dinamo Zagreb), Anthony Lopes (Lyon).

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 19/5/2016, 18:49

amper1950 wrote: 
Kad navratiš u Dalmaciju, javi se za piće, ja plačam...  ;)

ti slobodno plači, piće si plaćam sam...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 19/5/2016, 21:24

muckodjubre wrote:Selektor Portugala Fernando Santos objavio je konačan spisak od 23 igrača na koje će računati na Evropskom prvenstvu u Francuskoj.

Golmani: Rui Patricio (Sporting Lisabon), Eduardo (Dinamo Zagreb), Anthony Lopes (Lyon).
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum