ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 6/4/2016, 23:44

Zeko wrote:Junior je uvjerljivo najbolji igrač Dinama, samo kad hoće. Taj igrač ima sve i brzinu i dribling i šut i nogometnu inteligenciju, a ogroman doprinos daje i u obrani. Velim, samo kad hoće i kad je sav u nogometu. Al' kak' Zeko veli (onaj pravi) da nije takav nebi ni doš'o u Dinamo.
Je, al je i presebićan, kao i Soudani.

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/4/2016, 23:47

kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:jel igrao crni tić ohandža alias franko zolja
je za gigu u šupi
malo sam gledao zagrijavanje što su pustili prije tekme pa lik ima barem 5kg viška,ako ne i više

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/4/2016, 23:56

kuracodigraca wrote:gledam članke po indexu, vidim da piše i deica a alaču nigdje ni traga. jel možda krepao od ove punione?  :)

gledah tv prijenos.

kamera malo-malo pa na mirtu šurjak.

koka se unakazila napumpavanjem usana...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/4/2016, 00:17

bebek pakšu. prvo ne da jeffu drugi žuti i produži tekmu samo 1 minutu a 5 zamjena 2 ležanja itd.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 7/4/2016, 01:17

sjebalo ga što je dinamo odmah riješio sve dileme pa se mogao držati kao neutralno i puštati igru tovara u čovjeka.

kad su dečki u plavom odgovorili istom mjerom i zabili drugi gol tovari su se predali, a frustracija im je rasla naočigled.

treći i četvrti gol su bili sol na ranu i definitivno prizemljenje za ovu sezonu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 7/4/2016, 08:51

Budimo objektivni. Iz ovog i ovakvog Hajduka Burić je izvukao maksimum maksimuma. Pa on u ekipi ima 2 igrača, 2 poluigrača, a ostalo su igrači za županijske lige. To kako oni ispadaju iz igre upravo je smiješno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 7/4/2016, 16:01

s tim što jedan od tva dva igrača uglavnom mora po loptu u mrežu.

odu li susšić i kalinić tovarima ne preostaje drugo do li da gledaju u nebo i mole: gospodine, tko će o(p)stati???

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/4/2016, 16:44

Prije nek počnete jedan drugom pušit od sreće radi gaženja jučer očajnog Hajduka prisjetite se da ove sezone u 4 prvenstvene utakmice nas je taj Hajduk dva puta nadigrao, a dva puta bio ravnopravan i da smo izjednačeni u međusobnom omjeru. Tak da nema mesta likovanju kad se zna koliko je naša ekipa skuplja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/4/2016, 16:51

Tommy Ramone wrote:Prije nek počnete jedan drugom pušit od sreće radi gaženja jučer očajnog Hajduka prisjetite se da ove sezone u 4 prvenstvene utakmice nas je taj Hajduk dva puta nadigrao, a dva puta bio ravnopravan i da smo izjednačeni u međusobnom omjeru. Tak da nema mesta likovanju kad se zna koliko je naša ekipa skuplja.
moćni hajduk
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/4/2016, 16:57

Moćni Burić kad se uzme s kakvim panjevima radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/4/2016, 16:59

još da nisu pokradeni svaku tekmu bili bi prvaci i osvajači kupa
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/4/2016, 18:33

Tommy Ramone wrote:nema mesta

tominjo srbine... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 7/4/2016, 23:10

Tommy Ramone wrote:Prije nek počnete jedan drugom pušit od sreće radi gaženja jučer očajnog Hajduka prisjetite se da ove sezone u 4 prvenstvene utakmice nas je taj Hajduk dva puta nadigrao, a dva puta bio ravnopravan i da smo izjednačeni u međusobnom omjeru. Tak da nema mesta likovanju kad se zna koliko je naša ekipa skuplja.
Kad podcijeniš bilo koga slijedi ti opasna utakmica. Nije hajduk s nama odigrao ravnopravno zato jer je nešto posebno odigrao, već smo mi bili očajni podcijenivši hajdučić. Pravo stanje stvari ti je ovo jučer, s time da smo mi završili utakmicu u jačoj postavi nego što smo ju započeli, dakle startala je nekakva polurezervna ekipa sa jačim igračima na klupi nego na terenu. Kaj se likovanja tiče, nije to zbog pobjeda nad ovim hajdučićem (u posljednjih 15 utakmica dobili su jednu jedinu) jer one se podrazumijevaju, već je to isključivo zbog njihovog 11-godišnjeg kmečanja, a posebno zbog ovogodišnjih briljantnih izjava protjeranog Brbonje kako je razlika u bodovima samo zbog toga kaj Dinamu dosude penale, a Hajduku ne. Zato su ta trpanja hajdučića posebno slatka.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/4/2016, 23:15

u pravu si da se ne smije nikoga podcijeniti...najbolji primjer ti je real madrid koji pobjedi barcelonu,a wolfsburg u krizi i onda uđu pristupom olako ćemo pa vidimo kako to bude

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 8/4/2016, 11:54

Zidane ko kek, bez ofanzivnog veznog misli dobit ekipu koja se organizirano brani i igra na kontre
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 8/4/2016, 13:11

nowitzki wrote:Zidane ko kek, bez ofanzivnog veznog misli dobit ekipu koja se organizirano brani i igra na kontre
Kako je kratak put od pukovnika do pokojnika. Mislim tu na Keka i vaše laprdanje o njemu prije par mjeseci i danas. I opet ti ponavljam, igrači su isključivo ti koji odlučuju, trener je tu samo mala kozmetika koja je rijetko presudna. Nije Kek danas ni lošiji ni bolji trener nego je bio prije mjesec dana do utakmice protiv Dinama u Zagrebu koja je pokazala pravo stanje stvari i spustila vas na zemlju. Točno je onako kak' Zoki veli, sve ovisi o nama jer ako smo mi pravi ostali se mogu slikat'. I s trenerom i bez trenera.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 8/4/2016, 13:28

dinamo je u HNLu kao Bayern u bundesligi toliko jači od ostalih da im ni ne treba trener

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/4/2016, 14:22

i toliko ima filijala da drugi gace skidaju odma...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 8/4/2016, 15:33

Kek je dobar trener ali kao sto joskec kaze, ziheras i puca pod pritiskom cim se dodje na celo ljestvice ili si u borbi za prvaka
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 8/4/2016, 22:16

.
nowitzki wrote:Kek je dobar trener ali kao sto joskec kaze, ziheras i puca pod pritiskom cim se dodje na celo ljestvice ili si u borbi za prvaka
Sad sam već i sam sebi dosadan, ali pod pritiskom vam pucaju igrači a ne trener. To pak samo znači da nisu pravi, da nemaju ono nešto kaj moraju imati da bi trofeje osvajali, a to je i kvaliteta i mentalna snaga, a kad to igrači nemaju u genima tu si trener može jako malo pomoći.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 8/4/2016, 22:27

Zeko wrote:.
nowitzki wrote:Kek je dobar trener ali kao sto joskec kaze, ziheras i puca pod pritiskom cim se dodje na celo ljestvice ili si u borbi za prvaka
Sad sam već i sam sebi dosadan, ali pod pritiskom vam pucaju igrači a ne trener. To pak samo znači da nisu pravi, da nemaju ono nešto kaj moraju imati da bi trofeje osvajali, a to je i kvaliteta i mentalna snaga, a kad to igrači nemaju u genima tu si trener može jako malo pomoći.
e baš u tim stvarima trener može jako puno pomoći,posebno u psihološkoj podršci,pripremi i nabrijavanju igrača...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum