ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 12/4/2016, 16:39

hocu reci, ako mu je zena malo jaca, pa mozda covjek voli pupaste

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2016, 16:40

haha, dobra si


ja bi se uplašila one moje grbe na vratu, i mog držanja svinutog  prvenstveno
:shy

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 12/4/2016, 16:42

pa jel ima ista na tebi da valja ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2016, 16:42

ma ne.....
ne voli sigurno taj tip 'pupastih' slonastih

ok, znam da sam mu dobra :D ali to što je rekao, bilo je iskreno i to je stvarno mislio, ne na dobar način
 :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2016, 16:43

betty.boop wrote:pa jel ima ista na tebi da valja ?


ne.. baš pričam  lejdi.. sva sam neproporcionalna...  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 1f648

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2016, 16:50

evo nešto dobro danas, stigao mail, promjene od 1.5. cheers cheers

nema više naplaćivanja s naše strane, nego strankama izvučemo policu i hub i imaju rok 24 sata za uplatu

nema više 'tko ima sitno? aj mi razmjenite', nema više jebade s novcima, nema više odlazaka u finu ili banku uplaćivat koje su kraj mene odma :D

  :<heart:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2016, 16:54

aha, ali rate ćemo morat naplaćivat

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 16:58

Treba nauciti voljeti svoje tijelo.

Ja ne mogu naci ni jedan plus na sebi. Mozda... Oci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/4/2016, 18:02

Neki tulav dan, ne mogu se nikako koncentrirati. I na poslu sam par sitnih grešaka napravila, pa sam ove bitne stvari ostavila za sutra radije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/4/2016, 18:04

Zanimljivo je to što da je svijet potpuno iskren i da svi sve iskreo govore što im je u glavi, mislim da bi vam hrpa likova (tipova i žena) koje ne primjećujete reklo da ste pičke i po.


Sigurna sam da i vama u životu nisu bili napeti samo manekeni za rublje?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 18:34

Mwni uopce nisu napeti ti manekeni..  ko kipovi....


Vi sebe ne podnosite i zato tražite greške ,umjesto da tražite sta volite na sebi....mozda se sa godinama zavolite jer i za to treba vremena....


A i sve te retuširane zene iz novina i portala daju nerealan uzor.. .



Bit je u samoprihvaćanju i unutrasnjim vrijednostima....jebes izgled... tijelo ce ionako istrunut ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/4/2016, 19:02

Nisu ni meni, u tome i je poanta...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:26

Večer!  :D

Modra, tebe treba tući snapoutofit

Ne znam, nekako mislim da je najvažnije da se ti u svojoj koži osjećaš dobro i da si prestaneš svaku, pa i najmanju, nesavršenost gledati kao grotesknu deformaciju...  :D Kad te netko sa strane čita rekao bi da si u najmanju ruku Quasimodo, a ono, u pitanju skroz zgodnički curetak :D A sad, što se tiče kako te netko drugi vidi, ne znam, gledam to tako da ću uvijek biti nekome onak, bezveze, nekome lijepa, a nekome gadnjikava... Ukusi su različiti i nitko nije savršen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:30

Ma Modra ne misli da je ruzna, ona je samo nezadovoljna odredenim stvarima.

Ja mislim da sam najruznija osoba na svijetu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:31

Kad si zadnji put bila na kontroli vida? Mislim da ti je opako nužna. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:34

Odem jednom godisnje reda radi :D

Mislim da to nikada nisam nikome priznala. Da sam si bas ruzna i jadna, bijedna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:35

Muka mi je ic na poznate plaze... Obicno odem negdje gdje je manje ljudi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:40

Joj, Lady, ne da nemaš razloga tako misliti nego si predivna i prezgodna mlada cura. Bila bih presretna da tako izgledam. :)

A apsolutno svatko bi si mogao pronaći sto i jednu manu, samo ako je želi pronaći. Što je u krajnju ruku suludo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:45

Mislim da se boriš sa vjetrenjačama veg....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2016, 21:47

Žao mi je da dvije lijepe i mlade cure tako bezrazložno same sebe ubijaju u pojam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/4/2016, 21:55

Je, baš borba s vjetrenjačama. Žao mi je radi toga i nadam se da će se uskoro počet gledat drugim očima, bar onima  kojima ih i svi drugi vide.

Predobar trening večeras stvarno. Imat ću muskulfiber svega sutra, ali I regret nothing.

Sad ću se tuširat i mazat kremama.


čim uspijem ustat
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum