ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by L'âme Mon 4 Apr - 13:05

provocator wrote:
frakcija wrote:
Prestala sam čitat kad sam ustanovila da me boli želudac od nervoze kad čitam. Nek netko tko ima stomaka to obavi, ja ću ako baš nitko neće, ali popodne kad pretražim  linkove.
A da... Prestala si čitat? :D
A kaj si to zadnje pročitala i počeo te boljeti želudac. Mora da pamtiš obzirom na bolove. ;)
pa nemamo baš svi selektivnu amneziju.. farao

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by catabbath Mon 4 Apr - 13:13

Eva wrote:I Jadransko more bistrije od Rvata HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 1f600

Jbg. turska genetika i fascinacija muslimanima kod istočnih rvata
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by frakcija Mon 4 Apr - 15:27

provocator wrote:
frakcija wrote:
Prestala sam čitat kad sam ustanovila da me boli želudac od nervoze kad čitam. Nek netko tko ima stomaka to obavi, ja ću ako baš nitko neće, ali popodne kad pretražim  linkove.
A da... Prestala si čitat? :D
A kaj si to zadnje pročitala i počeo te boljeti želudac. Mora da pamtiš obzirom na bolove. ;)
Evo, mislim da je ovo zadnje što sam pročitala. Tu se očituje sva njegova filantropija, razumijevanje, poštivanje, pripadnost narodu.
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic-koje-ce-nam-dobro-referendum-donijeti--koja-je-skrivena-moralna-snaga-u-narodu-/1361412/
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Regoč Mon 4 Apr - 15:35

Zlatko je u pravu, od Kante Govnića ni ne može se bolje očekivati. Govno smrdi i od glave, i od repa.

_________________
HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by dijagram Mon 4 Apr - 15:37

frakcija wrote:
provocator wrote:
frakcija wrote:
Prestala sam čitat kad sam ustanovila da me boli želudac od nervoze kad čitam. Nek netko tko ima stomaka to obavi, ja ću ako baš nitko neće, ali popodne kad pretražim  linkove.
A da... Prestala si čitat? :D
A kaj si to zadnje pročitala i počeo te boljeti želudac. Mora da pamtiš obzirom na bolove. ;)
Evo, mislim da je ovo zadnje što sam pročitala. Tu se očituje sva njegova filantropija, razumijevanje, poštivanje, pripadnost narodu.
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic-koje-ce-nam-dobro-referendum-donijeti--koja-je-skrivena-moralna-snaga-u-narodu-/1361412/
Mozda si ti citala ali nisi shvatila.
Da ante nije ante, nebmunaglavu slijetale kante.
Ocu reci, toliko je dobar i neprijatelj ga se boji pa ga napadaju nekonvencionalnim sredstvima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18713
2015-08-09


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by n_razbojnik Mon 4 Apr - 16:47

Dread_Pirate_Roberts wrote:
provocator wrote:
frakcija wrote:
provocator wrote:Pa i za Smoju su tak govorili... Ili ti nisi odavde?
U epizodama naivnog, permisivnog  dodvoravanja Miloševiću. To na koncu, na žalost i karikira Smojin strah od konflikta do štokholmskog sindroma.
I kaj mi sad tu spominješ Miloševića??? Kakve on veze ima s Malim mistom? Jel ti znaš kad je Smoje to pisao?
pa i nije spomenula malo misto...napisala je u epizodama što sam ja shvatio u epizodama svog pisanja, a ne u epizodama malog mista...
Drug provo ima sposobnost citanja s razumjevanjem...dvotjedni kurs pri SKOJu koji nismo mogli svi proci, stoga ne krecite sa preranim zakljucima kolega

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Ero Mon 4 Apr - 17:08

Tomić je kao peta kolona poodavno uključen u specijalni rat, neki to rade
nesvjesno, na primjer kao Provo, Deboto etc...Ostale neću imenovat, sami
će se javit. A možda i neće. ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Yehudi Mon 4 Apr - 21:24

dawson wrote:Haso se opet posipa pepelom nakon prošle izjave u kojoj priželjkuje autocenzuru novinara po uzoru na njegovog genetskog rodijaka Erdogana, obično poturčeno govno.

 Ništa ja njemu ne virujem jer sam siguran da jedno govori a drugo misli i radi. 

Te njegove licemjerne izjave su samo bacanje prašine u oči javnosti jer sve šta je rekao, rekao je 

kad je vidio komentare i raspoloženje u društvu nakon svoje ranije izjave.

 Čista kurtoazija.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by epikur37 Mon 4 Apr - 21:38

partizan i ustaša se mlate...pivo i kokice
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Regoč Mon 4 Apr - 21:56

Malo misto je izvrsna serija, ali to ne znači da je Smoje politički Hrvat, svi znamo da je Jugoslaven.

_________________
HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Yehudi Mon 4 Apr - 22:35

Na žalost  takva je retorika uzela maha ( ne čudi me nakon tolikog ispiranja mozgova)

ali sve je to na štetu samo RH. Jedna polovica naroda mrzi drugu radi ispiranja mozga, a

to neće doniti ništa dobroga............šteta.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by prckov Mon 4 Apr - 23:18

preko_vode_do_slobode wrote:
provocator wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:Has0 jataganom škaklje antifašiste po vratu
Haso je đubre mučko ustaško... Lik koji priziva razbijanje glave i otvoreno radi kontra Ustava RH. Ovakvi napadi potaknuti su zloporabom javnog medijskog i političkog prostora za širenje govora mržnje i huškanje protiv neistomišljenika. Opravdava se batinjanje, razbijanje glava a doskora, ako ustreba , i ubojstva onih koji nisu na liniji. Kolinda, naravno, šuti. Ponaša se ko tri majmuna u jednom. Niti vidi, niti čuje i niti komentira. Ovakvi napadi potaknuti zloporabom javnog medijskog i političkog prostora za širenje govora mržnje i huškanje protiv neistomišljenika stvaraju klimu sustavnog terora i nasrtaja na one koji se usude uputiti javnu kritiku vladajućoj kliki... Jer, kad se ulici daje mandat nasilničkog djelovanja, svi građani su moguća meta. To je ostvarenje početka fašizacije društva.
Haso kolji sve to
:D
prckov
prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by prckov Mon 4 Apr - 23:23

provo ce dobit cir od haseta, mozda i zaplace

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by n_razbojnik Mon 4 Apr - 23:27

Ante je naš i kada on dijeli ljude na retarde i Balije to ne radi jer mrzi već iz elementarne ljudskosti

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Painkiller Mon 4 Apr - 23:50

Sukob ze zaoštrava. Lijepo, milina za čitat neke postove. Ovdje na 5-6 strana ima više satire nego u dvije sezone "Montiranog procesa".
Ali vidim da ima i naivnih i neiskusnih koji se mogu ozbiljno uvrijediti, pa možda za njh treba razjasnit neke stvari.

Tomić je PROFESIONALAC. Živi od vrijeđanja i skandala i toga je svjestan. Vjerojatno nije loš čovjek privatno, ali od toga se ne može živit, ako misliš živit od pisanja.
Vjerojatno je već bio u panici jer mu je opadala popularnost. Možda je i sam platio ovima koji su ga napali. Sad je opet "u igri". Jebi ga. Čovjk mora od nečeg živit. To zna i Matja Babić. To zna i Holjevac, koji je po meni jako dobar kolumnist. Ali vjerojatno se pokriva drugim izvorima prihoda pa si može priuštiti da bude umjereno civiliziran u tekstovima.

Estrada je okrutna. Mislite da ekipa iz Let3 uživa u onome što radi na sceni. Da su njihovi roditelji i djeca ponosni na njih?
Hrvata nema puno i glazbeni ukus im je blago rečeno potpuno sjeban (neki čak slušaju i klape ????!!!!). Nije bitno koliko kvalitetnu glazbu stvaraš ( a Let3 ima jako dobrih stvari) ako je ne možeš prodati. Zato povješaš umjetne penise po sebi i prodaja ti znatno poraste.

Tako i ovaj forum. Da bi bio popularan na forumu moraš što više vrijeđati. Ako sebe još nazoveš "provocatorom" a opet uspiješ iznervirat puno ljudi...
Zato poruka forumskom kolegi "provocatoru". U tebi ima potencijala da baciš u sjenu Antu Tomića. Preporučam da proširiš opseg djelovanja na širu publiku. A ako treba poraditi na podizanju ugleda, milsim da će se nać na ovom forumu onih koji su spremni, za razumnu naknadu, poradit na umjerenom fizičkom nasilju, naravno bez dugotrajnih posljedica, a i kakva kanta govana može bit pri ruci :-)

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by aben Tue 5 Apr - 0:16

Painkiller wrote:Sukob ze zaoštrava. Lijepo, milina za čitat neke postove. Ovdje na 5-6 strana ima više satire nego u dvije sezone "Montiranog procesa".
Ali vidim da ima i naivnih i neiskusnih koji se mogu ozbiljno uvrijediti, pa možda za njh treba razjasnit neke stvari.

Tomić je PROFESIONALAC. Živi od vrijeđanja i skandala i toga je svjestan. Vjerojatno nije loš čovjek privatno, ali od toga se ne može živit, ako misliš živit od pisanja.
Vjerojatno je već bio u panici jer mu je opadala popularnost. Možda je i sam platio ovima koji su ga napali. Sad je opet "u igri". Jebi ga. Čovjk mora od nečeg živit. To zna i Matja Babić. To zna i Holjevac, koji je po meni jako dobar kolumnist. Ali vjerojatno se pokriva drugim izvorima prihoda pa si može priuštiti da bude umjereno civiliziran u tekstovima.

Estrada je okrutna. Mislite da ekipa iz Let3 uživa u onome što radi na sceni. Da su njihovi roditelji i djeca ponosni na njih?
Hrvata nema puno i glazbeni ukus im je blago rečeno potpuno sjeban (neki čak slušaju i klape ????!!!!). Nije bitno koliko kvalitetnu glazbu stvaraš ( a Let3 ima jako dobrih stvari) ako je ne možeš prodati. Zato povješaš umjetne penise po sebi i prodaja ti znatno poraste.

Tako i ovaj forum. Da bi bio popularan na forumu moraš što više vrijeđati. Ako sebe još nazoveš "provocatorom" a opet uspiješ iznervirat puno ljudi...
Zato poruka forumskom kolegi "provocatoru". U tebi ima potencijala da baciš u sjenu Antu Tomića. Preporučam da proširiš opseg djelovanja na širu publiku. A ako treba poraditi na podizanju ugleda, milsim da će se nać na ovom forumu onih koji su spremni, za razumnu naknadu, poradit na umjerenom fizičkom nasilju, naravno bez dugotrajnih posljedica, a i kakva kanta govana može bit pri ruci :-)
jo bi baš voli da je ovo istina. ali sumnjan.

pobrojani veruju u ono ča činu:(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Guest Tue 5 Apr - 0:23

Hasu treba klistirati modrom galicom i prskati gmo spermom po čelu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Guest Tue 5 Apr - 0:25

Yehudi wrote:Na žalost  takva je retorika uzela maha ( ne čudi me nakon tolikog ispiranja mozgova)

ali sve je to na štetu samo RH. Jedna polovica naroda mrzi drugu radi ispiranja mozga, a

to neće doniti ništa dobroga............šteta.

to može riješiti samo Calgon.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by frakcija Tue 5 Apr - 11:15

Tomiću bi sam Hitler pozavidio na govorancijama. Mene najviše brine što to štivo gutaju ljudi s kojima sam nekad bila bliska. Strah me je uopće sresti ih, da ne vidim pomućene pameti, okaljana srdašca, duhovnu degradaciju.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by kaya Tue 5 Apr - 11:19

Usne Stjepana Gnječa wrote:Hasu treba klistirati modrom galicom i prskati gmo spermom po čelu...
Ovi fanovi govnica bi mogli osnovati grupu "mi mrzimo"!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’ - Page 3 Empty Re: HASANBEGOVIĆ ODGOVORIO TOMIĆU: ‘Tomićeve su izjave na tragu njegovih dosadašnjih osobnih uvreda’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum