ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 20:21

Kad se sve izvaže možda nam ovaj Šeki sa ovakvim govorom radi i uslugu.

Hrvati u Vojvodi , manjina , raštrkani , ponajviše ih ima gore na sjeveru tako da su više neko slavensko pojaćanje Srbiji nego šta nama igraju ......starija populacija , mladi sele ,,,,uglavnom na duge staze zanemarivo .....a ovo s druge strane Dunava je ipak nešto opipljivo i naše je katastarski......tako bre da ti to vrati a te gore u Subotici nosi sebi slobodno.

RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Guest Thu 31 Mar - 20:45

ne znam gde cete ??
evo, seselj izjavljuje da je ideja v.srbije besmrtna :))
sa njim ili bez njega :))
covek je proglasen nevinim, sve sto  izjavi to je regularno :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 20:54

RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 20:58

pizzon wrote:ne znam gde cete ??
evo, seselj izjavljuje da je ideja v.srbije besmrtna :))
sa njim ili bez njega :))
covek je proglasen nevinim, sve sto  izjavi to je regularno :))
Šešelj je pametan čovjek. NIje mi nikad u životu palo da radim nekakvu invaziju tamo al brajo sad kad sam izračuna broj Hrvata u Vojvodini , gdje su smješteni , pad populacije ......i onda skužim da nas vi kao ucjenjujete sa njima da nebi toj šaci jada šta napravili pa ovo pa ono .....ma slobodno ih nosite sebi i onako ih za deset godina neće ni bit a ovo je katastarski naše i sad sam snimio za mornaricu odličnu bazu gore na sjeveru , moje je , nemoram forsirat DUnav jer sam već preko , spojen sam kopnom sa Orbanom i šaljuči vojsku tu mogu ti vezat hrpu jedinica koje bi bile na sremskom frontu.

Aj Bog ....JA DOLAZIM.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:03

I još je za nefalit oko tog područja ( jer je to neka močvara ) kanal tj kanal je granica prava Hr i Srbije ....pa gdje češ bolje ....prirodna prepreka a voda ....a nema forsiranja Dunava a Orban odma poviše.

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:04

Bude mi tamo uskoro obuka ovoga :

RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Guest Thu 31 Mar - 21:07

RayMabus wrote:
pizzon wrote:ne znam gde cete ??
evo, seselj izjavljuje da je ideja v.srbije besmrtna :))
sa njim ili bez njega :))
covek je proglasen nevinim, sve sto  izjavi to je regularno :))
Šešelj je pametan čovjek. NIje mi nikad u životu palo da radim nekakvu invaziju tamo al brajo sad kad sam izračuna broj Hrvata u Vojvodini , gdje su smješteni , pad populacije ......i onda skužim da nas vi kao ucjenjujete sa njima da nebi toj šaci jada šta napravili pa ovo pa ono .....ma slobodno ih nosite sebi i onako ih za deset godina neće ni bit a ovo je katastarski naše i sad sam snimio za mornaricu odličnu bazu gore na sjeveru , moje je , nemoram forsirat DUnav jer sam već preko , spojen sam kopnom sa Orbanom i šaljuči vojsku tu mogu ti vezat hrpu jedinica koje bi bile na sremskom frontu.

Aj Bog ....JA DOLAZIM.


sta mislis da srbija udje u hrvatsku radi obezbedjenja svega sto pripada srbima i srbiji,
po katastru i vlasnickim listovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Guest Thu 31 Mar - 21:10

invazija preko dunava.. koji će nam kurac istočno od hrvatske.. imamo i istok hrvatske koji je prazan i razjeban, taman trebamo ići još istočnije u još veće vukojebine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:11

pizzon wrote:

sta mislis da srbija udje u hrvatsku radi obezbedjenja svega sto pripada srbima i srbiji,
po katastru i vlasnickim listovima.
SLobodno .....tvoj je onaj LIberland ......ne zanima me ....šta je tvoje katastarski s ovu stranu Dunava je tvoje .....vojno ti neigra ništa a meni ovo igra.

Zahvali Šešelju na ideji. Da nije spomenuo invaziju nebi nikad ni pogledao.

Usput slobodno zovi Rusija , Rusija ti nemože pomoči oko ovoga tj moš ti upirat svoje al nećeš u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Guest Thu 31 Mar - 21:13

preko_vode_do_slobode wrote:invazija preko dunava.. koji će nam kurac istočno od hrvatske.. imamo i istok hrvatske koji je prazan i razjeban, taman trebamo ići još istočnije u još veće vukojebine

slavonija je vise vukojebina od vojvodine, u svakom pogledu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by L'âme Thu 31 Mar - 21:14

Ovaj je za psihijatriju,a ne za onkologiju @_@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:14

preko_vode_do_slobode wrote:invazija preko dunava.. koji će nam kurac istočno od hrvatske.. imamo i istok hrvatske koji je prazan i razjeban, taman trebamo ići još istočnije u još veće vukojebine
Pogledaj na google mapi onaj sjewerni dio spojen kopneno s Mađarskom granicom ......moćvara a prava granica je neki plitki kanal dakle prirodna prepreka ....nema forsiranja Dunava a gore je odma Orban.

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Fcf17673edf345bba03de08d1fa17e2e

Mađarske riječne snage plus pontosnki vodovi , inžinjerija i ostatak vojske ...spojen nam je kopnom odma iza leđa ......vezivanje velikog broja VS ako oni nešto glume na sremskom frontu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by epikur37 Thu 31 Mar - 21:15

kad kreće, ponovo počinje,znao sam
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:16

epikur37 wrote:kad kreće, ponovo počinje,znao sam
Ne kreče ništa ....nema u EU dok to ne vrate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Guest Thu 31 Mar - 21:18

srbija ne moze da parira obali, zatim kotarskim sumama,
sve ostalo je manje vise... to je to.
jedino, jug srbije, od leskovca juznije, i istok, uz bugarsku granicu, 
to je, yebiga, ipak slabo.


Last edited by pizzon on Thu 31 Mar - 21:19; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:18

Hr je u EU dakle to je i EU teritorij .....praktički riječ je o EU teritoriju koji je Srbija prisvojila ....plus to je i NATO teritorij ......tako da niks EU dok se to ne vrati.

Ne služi za ratovanje ....služi za :

- nema forsiranja Dunava ( 400 metara ti je najmanja blizina a ovdje je neki kanalčić ).

- spojeno sa Orbanom kopneno

- dosta sjeverno gore pa im odvlači vojsku daleko od sremskog fronta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:20

pizzon wrote:srbija ne moze da parira obali, zatim kotarskim sumama,
sve ostalo je manje vise... to je to.
jedino, jug srbije, od leskovca juznije, i istok, uz bugarsku granicu, 
to je, yebiga.
Ako uđete u EU cijela ova priča neče biti toliko bitna ....ovo je bitno dok još niste.

Ne ratuje mi se gore ( a ni igdje uopće ) , ovo je samo za ono šta sam rekao : pat pozicija , Hr nema potrebu forsirat Dunav , Orban odma gore kopneno spojen , zavućeno skroz gore , odvlaći vosjku VS sa sremskog fronta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Guest Thu 31 Mar - 21:33

Majmunčina, kakve invazije, još mu nije dosta sijati zlo, a na izdahu je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by dzango Thu 31 Mar - 21:38

Lako za invaziju. Ali kako će da se vrate nazad?

_________________
HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:39

Starhemberg wrote:Majmunčina, kakve invazije, još mu nije dosta sijati zlo, a na izdahu je...
Pa provocira ........Hr nije nešto upirala da Srbija vrati one parcele s onu stranu Dunava tj kad bude bude a sad će baš bit ono niks EU dok se to ne vrati.

Lik diže tenzije i sad će lijepo bit ajmo vračaj i gore u onaj sjeverni kantun vojska i policija pa onda radi planove za ovo ono a Dunav pređen u skoru najgornijem dijelu plus Orban iza leđa spojen kopnom.

Šešelja treba zaposlit kao vanjskog savjetnika u hrvatskoj vosjci. Ima ideje koje potiću suprotnu stranu na djelovanje i razmišljanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by RayMabus Thu 31 Mar - 21:41

dzango wrote:Lako za invaziju. Ali kako će da se vrate nazad?
Ma koja invazija. Znači forsirat čemo Dunav ( 400 metara ) pa čemo osvojit tj vratit par metara močvare s onu stranu Dunava i onda čemo to .....šta ? Držat pod puškom.

Sad čemo radi ovog kretena zahtjevat povrat toga i hebe nas se za ove druge parcele tj to će policija kontrolirat a stanovništvo će normalno prelazit al gore ide vojno policijska baza sa Orbanom iza leđa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175956
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA - Page 2 Empty Re: HRVATSKA PLANIRA INVAZIJU PREKO DUNAVA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum