ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji su politički pogledi MOST-a prema BiH Hrvatima?

Go down

Koji su politički pogledi MOST-a prema BiH Hrvatima? Empty Koji su politički pogledi MOST-a prema BiH Hrvatima?

Post by vuksadinare Wed 23 Mar - 11:42

Oprostite što nema linka ali ova tema bi mogla biti interesantna.MOST se do sad nije baš politički izrazio kakve poglede ima na politički status Hrvata u BiH.No,osobno meni a vjerujem i drugima kroz svoja kadroviranja ima u svojim redovima popriličan broj bosanskih Hrvata naročito koji vuku porijeklo iz Bos.Posavine i da nije baš sklon hercegovačkim Hrvatima,što se vidi po expresnom odbijanju hdzovih kadrova koji vuku hercegovačko podrijetlo,zadnji na tom popisu je Milijan Brkić.Osobno znam nekoliko poznatijih mostovaca koji su mi to na jedan indirektan način rekli,da nisu skloni da u državnom vrhu bude previše onih s hercegovačkim korijenom zbog svog 'imiđa'.Za razliku od MOST-a upravo Karamarko je sklon kadroviranju iz svojih redova koji imaju korijene u Hercegovini a nešto i iz Dalmatinske zagore.Mostovci a možete provjeriti preferiraju u kadroviranju Hrvate iz Bosne.sa dalmatinske obale te Slavonije.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum