ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolumna:Iza dućana

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by aben 21/3/2016, 11:01

Yehudi wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:a ča je to vinarija?
ono di imas crno bilo i opol , memljivo
a pretece danasnjih pivopija dobivali na case ispred
doneses bocun od kuce a drhtave ruke obavezno isprolivaju isti

jel to jos postoji ?

to je točiona,
u vinariji se proizvodi otrov za točione
al u zd ih više nemo..
 A ona točiona na Relj, ispod nebodera onoga nekako, na kantunu uvučeno od ceste, radi li to?
jo mislin da je sve to ugašeno. vjerojatno su ih uhljebi ubili s minimalnim higijenskin uvjetima. nema nikakovih točionica na relji, bar ne onih di siromasi isprid stoju i loču iz plastičnih ćikaric.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by epikur37 21/3/2016, 11:02

Yehudi wrote:Zadar je ok. Tu i tamo ekipa se skupi na po ure na zidić ali nije to moj svijet.

Ako nekoga znam, pa me oslovi, mogu stati 2 min ali zasigurno ne i naginjati bocu na ulici.

yehudi jesi ti iz zdi ovaj eben sečini da je
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by vuksadinare 21/3/2016, 11:09

Ja sam u bivsem kvartu redovito pio pivu ispred ducana...malo zavucen bio taj ducan blizu parka i odmah su klupe bile ko narucene...ono bas livada sa drvecem i klupama...nema blizu velikog prometa...obicno smo se skupilo nas par kvartovskih prijatelja i branitelja i tu nam je nekako bila ljepsa atmosfera sjetiti se dogadjaja iz domovinskog rata nego u kaficu..inace taj ducan je otvoren 1987 godine pa smo tu kao i pubertetlije i prije utakmica znali piti pivu,bambus,vino
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99146
2015-09-08


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by debotoijusto 21/3/2016, 11:11

Yehudi wrote:Zadar je ok. Tu i tamo ekipa se skupi na po ure na zidić ali nije to moj svijet.

Ako nekoga znam, pa me oslovi, mogu stati 2 min ali zasigurno ne i naginjati bocu na ulici.
budi musko
uzmi jogurt ka ja i stani s ljudima proljudikat , bude tu pametnih prica :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by Guest 21/3/2016, 11:12

vuksadinare wrote:Ja sam u bivsem kvartu redovito pio pivu ispred ducana...malo zavucen bio taj ducan blizu parka i odmah su klupe bile ko narucene...ono bas livada sa drvecem i klupama...nema blizu velikog prometa...obicno smo se skupilo nas par kvartovskih prijatelja i branitelja i tu nam je nekako bila ljepsa atmosfera sjetiti se dogadjaja iz domovinskog rata nego u kaficu..inace taj ducan je otvoren 1987 godine pa smo tu kao i pubertetlije i prije utakmica znali piti pivu,bambus,vino
Na Knežiji ili Folnegovićevom, druže majore? Kolumna:Iza dućana - Page 8 1f603

Šala, ti si negdi s Pešče?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by debotoijusto 21/3/2016, 11:13

vuksadinare wrote:Ja sam u bivsem kvartu redovito pio pivu ispred ducana...malo zavucen bio taj ducan blizu parka i odmah su klupe bile ko narucene...ono bas livada sa drvecem i klupama...nema blizu velikog prometa...obicno smo se skupilo nas par kvartovskih prijatelja i branitelja i tu nam je nekako bila ljepsa atmosfera sjetiti se dogadjaja iz domovinskog rata nego u kaficu..inace taj ducan je otvoren 1987 godine pa smo tu kao i pubertetlije i prije utakmica znali piti pivu,bambus,vino
jos ako je kladara blizu...milina
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by jastreb 21/3/2016, 11:17

Ali zanimljivo je to da ćeš se ispred tih dućana obavezno sprijateljiti sa ljudima koji su ondje.

Lani sam ja sa prijeteljem došao u Viškovo i ošli na pivo pred jedan dućan i malo po malo upadneš u đir sa ljudima koje nikad nisi vidio i onda saznaš da imate neke zajedničke poznanike i onda padne i koja tura.

A preklani mi se to isto dogodilo u Matuljima.

U kafićima je to već rijeđa pojava.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by aben 21/3/2016, 11:20

jastreb wrote:Ali zanimljivo je to da ćeš se ispred tih dućana obavezno sprijateljiti sa ljudima koji su ondje.


U kafićima je to već rijeđa pojava.

nije. alkoholičari su obnokšus, i oni će se sprijateljiti sa bilokin, bilo di, samo ih je više isprid butige pa ispada da se tamo više družu.

uostalon, plati in pivu, i vječno si in prijatelj.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by Yehudi 21/3/2016, 11:54

debotoijusto wrote:
Yehudi wrote:Zadar je ok. Tu i tamo ekipa se skupi na po ure na zidić ali nije to moj svijet.

Ako nekoga znam, pa me oslovi, mogu stati 2 min ali zasigurno ne i naginjati bocu na ulici.
budi musko
uzmi jogurt ka ja i stani s ljudima proljudikat , bude tu pametnih prica :D

 Pa kažem da stanem i popričam sa ekipom, platim neki put nekome  pivu-dvi, dam duvan i tako.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by max123 21/3/2016, 12:01

cuj,lokat ispred ducana!?to kod nas u dojclandu rade oni najveci gubitnici.ja nikog ne osudjujem,da sam tu jasan,samo kazem kako je kod hansa...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by BB-8 21/3/2016, 12:08

max123 wrote:cuj,lokat ispred ducana!?to kod nas u dojclandu rade oni najveci gubitnici.ja nikog ne osudjujem,da sam tu jasan,samo kazem kako je kod hansa...
jebate nije lokanje nego guštanje u cugi  :W

_________________
Kolumna:Iza dućana - Page 8 Attach13 Kolumna:Iza dućana - Page 8 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by max123 21/3/2016, 12:12

Dread_Pirate_Roberts wrote:
max123 wrote:cuj,lokat ispred ducana!?to kod nas u dojclandu rade oni najveci gubitnici.ja nikog ne osudjujem,da sam tu jasan,samo kazem kako je kod hansa...
jebate nije lokanje nego guštanje u cugi  :W
moguce,cak virujem da je doli tako.samo kazem  kako je u minkenu i berlinu..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by BB-8 21/3/2016, 12:17

max123 wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:
max123 wrote:cuj,lokat ispred ducana!?to kod nas u dojclandu rade oni najveci gubitnici.ja nikog ne osudjujem,da sam tu jasan,samo kazem kako je kod hansa...
jebate nije lokanje nego guštanje u cugi  :W
moguce,cak virujem da je doli tako.samo kazem  kako je u minkenu i berlinu..;)
ma to je samo hansova percepcija  :D

_________________
Kolumna:Iza dućana - Page 8 Attach13 Kolumna:Iza dućana - Page 8 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by Guest 21/3/2016, 13:24

Mene ova stvar asocira na te pijance ispred dućana

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by Yehudi 22/3/2016, 20:22

Kažnjen s 1000 kuna jer je pio pivo i hodao
Ispisani prekršajni nalog osvanuo je jučer po pločnicima u Osijeku. Vjerojatno ih je polijepio vlasnik koji je dobio kaznu
Kolumna:Iza dućana - Page 8 F1dc26c69d43fd7ac6ab57eb6cf21921

Boris Božić (38) “zaradio” je tisuću kuna kazne jer je pio pivo na ulici u Osijeku. Zbilo se to u noći na subotu uNeumanovoj ulici u samom središtu grada. No, javnost o tome nije obavijestila policija, nego je, doslovce, “pisalo” na pločnicima po gradu.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/kaznjen-s-1000-kuna-jer-je-pio-pivo-i-hodao-1070233



 Proglašen je krivim prema Pravilniku o komunalnom redu Grada Osijeka, kažnjen je s 1000 kuna, a dužan je platiti i 100 kuna sudskih troškova.
Do Borisa Božića nismo uspjeli doći, no policija nam je potvrdila autentičnost prekršajnog naloga.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by omni 22/3/2016, 20:39

Yehudi wrote:Kažnjen s 1000 kuna jer je pio pivo i hodao
Ispisani prekršajni nalog osvanuo je jučer po pločnicima u Osijeku. Vjerojatno ih je polijepio vlasnik koji je dobio kaznu
Kolumna:Iza dućana - Page 8 F1dc26c69d43fd7ac6ab57eb6cf21921

Boris Božić (38) “zaradio” je tisuću kuna kazne jer je pio pivo na ulici u Osijeku. Zbilo se to u noći na subotu uNeumanovoj ulici u samom središtu grada. No, javnost o tome nije obavijestila policija, nego je, doslovce, “pisalo” na pločnicima po gradu.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/kaznjen-s-1000-kuna-jer-je-pio-pivo-i-hodao-1070233



 Proglašen je krivim prema Pravilniku o komunalnom redu Grada Osijeka, kažnjen je s 1000 kuna, a dužan je platiti i 100 kuna sudskih troškova.
Do Borisa Božića nismo uspjeli doći, no policija nam je potvrdila autentičnost prekršajnog naloga.
Diktatura, majku im yebem. Prelazi bagra preko granice ko mravi a oni se izivljavaju na postenima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by jastreb 23/3/2016, 11:14

Sinoć se iza dućana vodila jedna jako zanimljiva rasprava.

Naime poznato je da su na našim prostorima što se sportova tiče bili popularni i gledani i košarka i rukomet i boks i vaterpolo,ali da je nogomet bio i više od toga.

No jučer se pričalo o "sportovima" koji to nisu bili u klasičnom smislu,ali su opet bili megapopularni i rado gledani.

To su Sinjska alka,skokovi sa starog mosta u Mostaru i Grmečka korida.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by vuksadinare 23/3/2016, 11:21

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Ja sam u bivsem kvartu redovito pio pivu ispred ducana...malo zavucen bio taj ducan blizu parka i odmah su klupe bile ko narucene...ono bas livada sa drvecem i klupama...nema blizu velikog prometa...obicno smo se skupilo nas par kvartovskih prijatelja i branitelja i tu nam je nekako bila ljepsa atmosfera sjetiti se dogadjaja iz domovinskog rata nego u kaficu..inace taj ducan je otvoren 1987 godine pa smo tu kao i pubertetlije i prije utakmica znali piti pivu,bambus,vino
Na Knežiji ili Folnegovićevom, druže majore? Kolumna:Iza dućana - Page 8 1f603

Šala, ti si negdi s Pešče?
folka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99146
2015-09-08


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by omni 23/3/2016, 11:23

jastreb wrote:Sinoć se iza dućana vodila jedna jako zanimljiva rasprava.

Naime poznato je da su na našim prostorima što se sportova tiče bili popularni i gledani i košarka i rukomet i boks i vaterpolo,ali da je nogomet bio i više od toga.

No jučer se pričalo o "sportovima" koji to nisu bili u klasičnom smislu,ali su opet bili megapopularni i rado gledani.

To su Sinjska alka,skokovi sa starog mosta u Mostaru i Grmečka korida.
Auuu jel se to omakla pivovari kakva greska, il se kakav narkic zaposlio tamo pa malo zeza. Samo vam je zmaj od sipova nedostajao  drunken
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by vuksadinare 23/3/2016, 11:23

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Ja sam u bivsem kvartu redovito pio pivu ispred ducana...malo zavucen bio taj ducan blizu parka i odmah su klupe bile ko narucene...ono bas livada sa drvecem i klupama...nema blizu velikog prometa...obicno smo se skupilo nas par kvartovskih prijatelja i branitelja i tu nam je nekako bila ljepsa atmosfera sjetiti se dogadjaja iz domovinskog rata nego u kaficu..inace taj ducan je otvoren 1987 godine pa smo tu kao i pubertetlije i prije utakmica znali piti pivu,bambus,vino
jos ako je kladara blizu...milina
koji tebe quratz mori kladara..da kladim se za svoj novac ne tvoj..to je problem vas ljevicara..zavirivanje u tudja dvorista i novcanike..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99146
2015-09-08


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by guma_1 23/3/2016, 13:42

max123 wrote:cuj,lokat ispred ducana!?to kod nas u dojclandu rade oni najveci gubitnici.ja nikog ne osudjujem,da sam tu jasan,samo kazem kako je kod hansa...
....a čuj...svaki bedak ima svoje veselje....veli, ne osuđuje, al smo luzeri....ts, ts, ts....kurac ti znaš kaj je dobro.  :freddie

_________________
...volim sjesti gdje ima za jesti, a i biti gdje ima za piti....živeli...
guma_1
guma_1

Male
Posts : 431
2015-09-02


Back to top Go down

Kolumna:Iza dućana - Page 8 Empty Re: Kolumna:Iza dućana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum