ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrt Net.hr foruma

Page 4 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by aben Sat 30 Aug - 20:29

Trinity wrote:...ma, žalit će oni za tobom...
:)

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar Sat 30 Aug - 20:34

Trinity wrote:jbga Iknare , kad vidiš da te imaju na piku, moraš se znati snaći...spajaj se preko Tora, nekog free proxija...ma, žalit će oni za tobom...
ja igram psoteno,ne koristim nista takvo

najveci problem ej kada se sazna da su neki e sitne duse odgovorne za Hrvatski turizam e onda ce biti lov,naravnod a sam ja to poslao,ali je pitanje tko je za to odgovoran,ljudi ce se pitati koji je uzrok,pa da nije toga bilo manje bi bilo,ovako je bilo skoro stalno
igrali su se oni sa   nekim sa kojim nisu dostojni,

nema veze prozvati cu ih sve ionako,takav sam,cijenim istinu,dakle Buffy,Brando i mnogi jos ce biti planetarno poznati,psoto nisam ogranicen na neko podrucje
ma i bugari su me zajebavali pa sam ih malo poplavio,a ond ai englezi neki,pa sam i tamo,samo njih moram jos jednom sam pogrijesio pa su drugi imali  tos to sam htio kod engleza

dakle nisus amo kod nas takve sitne duse koji me nazivaju maloumnimidiotom,pa do puno gorih stvari,ali svi su dobili neku porciju u odnosu an moje mogucnosti,a mislim da sam ipak bolje nego prije par godina
mnogi mene hoce,neki kontrolirati poput demona,Lucifera,neki ubiti,neki ovo neki ono,a samo apr ljudi mi koliko toliko vjeruje,dakle ima u glavi  tu mogucnost,za sve ostale sam nesto poput nekog mentalnor etardiranog covjeka
rekao sam ti kao u filmu-planeta majmuna-samo je tamo bilo puno razumnijih ovjde skoros v epoludjelo,skoros vi misle da su nastali evolucijom,a da ne kazes da en vjeruju u boga,niti da mnogi mogu koristiti moci,a ti neki su na Zemlji tisucljecima itd

ja igram psoteno,i samo cu sitinom do pobjede,e sada sto mnogi to ne raumiju je problem,ali        znas kakos e kaze ako nejde milom ici ce silom,pa zar trebam koristiti potrese da nekima dođe u glavu
potrese jos nisam koristio samo jer mi je to Lucifer vratio ,da je entko drugi vjerojatno bih,mislim netko dobar,castan itd,ali dolazim u iskusenje,a i ljut sam cesto u zadnje vrijeme,a onda moze biti frka kada se nema kontrole bas
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar Sat 30 Aug - 20:38

aben wrote:Śta ako si krivo protumačia te ljude ka sotoniste?
nisam,svatko tko kaze da je    covjek nastao     evolucijom u biti sluzi sotoniste
dakle radis e recimo o istini,dakle covjek je stvoren od Boga,a nikako od majmuna kako mnogi govore a ond aispred od amebe valjda kako govore itd

dakel malo je sire,mnogi od njih  u vrijeme psianja bivaju opsjednuti,mozda znaju mozda ne,cilj je mene pobijediti,psoto sam im opasnost,kuzis
u biti cilj je svakoga tko govori istinu,ali ja sam na meniju demona recimo sto se toga tice,a psoto ne vjeruju u Boga jako je lako za opsjednuti nekoga,to nije pproblem mocnijim duhovima,mislim zlim

dakle sada tzi je jasno mozda da nsiam krivo protumacio,jer sam djelomicno objasnio zasto
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar Sat 30 Aug - 20:40

aben wrote:
Trinity wrote:...ma, žalit će oni za tobom...
:)
nemajus to zaliti ili ne zaliti,posto to sto ne pisem na forumu ne znaci previse,ja psiem na ovome planetru,a to zanci kroz Oluje i Gromove,mislim to je smao jedna menid raga Moc

zaliti ce oni sto su i se zamjerili,to vec da,posto ja ne trpim lazove takve vrste,neki lazovi rpizanju a neki nastave
dakle bez obzira ako ne nsita             podsjetiti cu ih mozda na Sudu Bozjem,a onda ce vjerojatno biti prekasno za njih ako se nisu pokajali,ali to je na njima njihov izbor
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Sat 30 Aug - 20:44

Iknar wrote:
Trinity wrote:jbga Iknare , kad vidiš da te imaju na piku, moraš se znati snaći...spajaj se preko Tora, nekog free proxija...ma, žalit će oni za tobom...
ja igram psoteno,ne koristim nista takvo

Nije to ništa nepošteno ni mimo zakona...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar Sat 30 Aug - 20:51

Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:jbga Iknare , kad vidiš da te imaju na piku, moraš se znati snaći...spajaj se preko Tora, nekog free proxija...ma, žalit će oni za tobom...
ja igram psoteno,ne koristim nista takvo

Nije to ništa nepošteno ni mimo zakona...
pa ok mozda nije ali zakoni su neposteni,dakle na to sam mislio,a i ne znam koristiti a i da znam ne bih
tko ih sljivi,vidjeti ces kada im otkriju IP adrese,a kad tad ce ako me razumijes,svih tih admina,moderatora,post ce kad tad na mene krenuti a onda cu ja nesto aktivirati,e onda ce doci iz guzice u mozak i traziti ce uzroke,ako me razumijes,a u danasnje vrijeme nitko se ne moze sakriti na netu,sve ima svoj trag,pitanje je da li su oni svjesni da ce se sa time suociti,ja mislim da nisu,a tek ljudi itd
kuzis,ja sa druge strane znam da kod mene ce do toga doci,pitanje ej samo koja frkacija,ljude,demoni,kombinacija,koja zemlja itd
mogu oni mene iskljuciti iz verbalnog razgovora putem neta,ali ja znam pricati i putem moci,dakle             budale niti ne znajus to ims e sprema,vec oni koji me prate neki od njih traze te ljude,neki ne ovisi o intelektu itd,nije niti vazno
Trinity,planet Zemlja je kontroliran,sve se biljezi,nema       bjezanja,kizis,sve se zna tko je i gdje,pa tako i za mene,samo sto mene Lucifer "zajebava"cesto,ipak nema svaki dan priliku da pokusa opsjednuti nekoga tko je iznad njega,a jos k tomu i covjek sada,dakle banana skoro bi se reklo
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by aben Sat 30 Aug - 23:37

Iknar wrote:
aben wrote:Śta ako si krivo protumačia te ljude ka sotoniste?
nisam,svatko tko kaze da je    covjek nastao     evolucijom u biti sluzi sotoniste
dakle radis e recimo o istini,dakle covjek je stvoren od Boga,a nikako od majmuna kako mnogi govore a ond aispred od amebe valjda kako govore itd

dakel malo je sire,mnogi od njih  u vrijeme psianja bivaju opsjednuti,mozda znaju mozda ne,cilj je mene pobijediti,psoto sam im opasnost,kuzis
u biti cilj je svakoga tko govori istinu,ali ja sam na meniju demona recimo sto se toga tice,a psoto ne vjeruju u Boga jako je lako za opsjednuti nekoga,to nije pproblem mocnijim duhovima,mislim zlim

dakle sada tzi je jasno mozda da nsiam krivo protumacio,jer sam djelomicno objasnio zasto
 Ali što ako su samo glupi? 
Jel postoji ta mogućnost?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar Sun 31 Aug - 0:13

aben wrote:
Iknar wrote:
aben wrote:Śta ako si krivo protumačia te ljude ka sotoniste?
nisam,svatko tko kaze da je    covjek nastao     evolucijom u biti sluzi sotoniste
dakle radis e recimo o istini,dakle covjek je stvoren od Boga,a nikako od majmuna kako mnogi govore a ond aispred od amebe valjda kako govore itd

dakel malo je sire,mnogi od njih  u vrijeme psianja bivaju opsjednuti,mozda znaju mozda ne,cilj je mene pobijediti,psoto sam im opasnost,kuzis
u biti cilj je svakoga tko govori istinu,ali ja sam na meniju demona recimo sto se toga tice,a psoto ne vjeruju u Boga jako je lako za opsjednuti nekoga,to nije pproblem mocnijim duhovima,mislim zlim

dakle sada tzi je jasno mozda da nsiam krivo protumacio,jer sam djelomicno objasnio zasto
 Ali što ako su samo glupi? 
Jel postoji ta mogućnost?
pa gledaj po meni ne psotoji glupsot to je samo rijec recimo,dakle ako iams znanja sa jedne id ruge sstrane i ne razumijes,onda je pitanje vremena shvacanja
dakle recimo Brando ima zannstveni Um,dakle ne vjeruje a i kada vidi ne vjeruje da vidi,to ti govorim koliko sam oluja pozvao a nije vidio,ja ne bih rekao glupi,ja bi prije rekao ili neka vrsta sotonista,dakle opsjednutosti pa je covjek krenuo u drugom smjeru dakle prema sotonizmu,dakle suporotnosti od Boga ili ne znams to,mozda nerazvijenost Uma,samodostatnost koju covjek pokupi kada dobije neku titulu pa prestane koristiti svoj mozak za druge mogucnosti,poput kada zavrsis faks pa ti je casa vode puta i ne razumijes

mozda bi najbolja rijec bila,nesavrsenost u shvacanju zivota,ali to je nazalsot ovdje slucaj
ja bi ipak rekao         nevjera,ipsjednutost,samodostatnost,dakle u prijevodu kod nekog covjeka casa je puna tko zna cime,misli se da se doslo do raja a nije
rjesenje bi bilo proliti casu i analizirati samom sebe,dakle preispiati a onda dalje
mozda je najvise kriva to to neki ljudi usljed nedostatka svojeg razmisljanja prihvacajut eze drugih,vecine ma kako bedasto zvucale,onda se udruze te tupe to drugima a tko se ne slaze je idiot
dakle imas Umnika ,maloumnika i bezumnika,nije svi ljudima istina vazna,neki su zaokupljeni prizemnim stvarima

u biti ne znam pravi odgovor kojid a kazem ali "glupi"kao cinjenica koja obuhvaca mnogo odgovora mozda
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Mon 1 Sep - 20:09

Oooooooo...opet net.hr forum nedostupan....
Nisam zločesta, al' mi drago... :tw
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by jastreb Mon 1 Sep - 20:44

Ja mislim da su to munje zrihtale.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Mon 1 Sep - 22:14

Vrti li ga, vrti...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Wed 3 Sep - 12:23

Again? pirat
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 3 Sep - 12:24

Ghovno opet krepalo. Ok imamo rezervni. Hebe nas se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Wed 3 Sep - 12:27

:D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 3 Sep - 12:36

Ma debilana od foruma. Sve trokira , još sam ja tu pokaza kako se i dalje mogu stavljat slike i linkovi i malo to da lici na nešto i sada još i trokira svako malo. Glupost totalna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Wed 3 Sep - 12:38

Ovaj open source radi besprijekorno... :tu
Tamo svako malo zapne nešto...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 3 Sep - 12:46

Etoc...Bogomdani i Kic vas spasili Nepostojanja... :clown  Bogomdani osmislio Raj,a Kic ga kreirao...

Ajmo,poklon Bozanstvima Vasim... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 3 Sep - 12:47

Trinity wrote:
Tamo svako malo zapne nešto...
Da a to pocima zamarat jer to šta je forum tehnicki u banani al ipak se može pisat to nije toliki problem jer je covjek živ u mjeri u kojoj može komunicirat a mrtav u onoj u kojoj to nemože pa onda baniranja i ovakvi prekidi tj nedostupnost foruma u osnovi ubijaju forum.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 3 Sep - 12:49

Kad smo vec kod bairanja i brisanja postova najaca baza od prije par dana ja i svetac nešto pricamo a ono jedna ura iza ponoci i onda se pojavi max koji uopce ne sudjeluje na temi i izbriše par postova i ja napišem : LAKU NOC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity Wed 3 Sep - 12:50

bogomdani wrote:Etoc...Bogomdani i Kic vas spasili Nepostojanja... :clown  Bogomdani osmislio Raj,a Kic ga kreirao...

Ajmo,poklon Bozanstvima Vasim... lol!
 :hail :hail :hail
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 3 Sep - 12:50

Longi,ne omataj Sanitarca u poslu...Higijena je pola zdravlja... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 4 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum