ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrt Net.hr foruma

Page 22 of 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Tue 28 Jul - 23:31

Odlogira sam se da vidim o cemu to ekipa prica jer vidim da se tamo nešto dešava danima ....nedaje logiranje ....nepomaže nit pravljenje novog nicka .....znaci to je to ...kraj igre.

RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Tue 28 Jul - 23:35

I to bi bilo to ...kraj ere druženja na net hr  ...
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by darth_vader Wed 29 Jul - 0:15

Neman nešto predugo krepava...da se nisu išli kao riješiti nepoćudnih...ostalo ih je koliko ono ispravnih nickova tamo...10-15?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by darth_vader Wed 29 Jul - 0:20

Kic...bem ti grešku...dobra fora, ali da znaš samo kako me štrecnulo...došao ubijen s posla idem se ulogirati da bar negdje izbacim malo verbalnog proljeva, a kad ono i ti nas laganini prcaš...


Last edited by jasambrend on Wed 29 Jul - 0:21; edited 1 time in total (Reason for editing : j)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 29 Jul - 0:33

Meni dosadno pa proucavam fejs ....kujca ne kužim he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by darth_vader Wed 29 Jul - 0:39

Nemaš što kužiti...samo lajkaš unedogled...i što ti se sviđa i ne sviđa...i tko skupi više frendova dobije keks...naravno u profil stavljaš samo pozitivne stvari i retuširane fotografije i one u kojima si jako kul te se ful ludo zabavljaš...i ne zaboravi da te budući poslodavac profilira temeljem fejs profila pa je jako bitno imati sažet, ali ušminkan životopis da se nađe tu...not...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 29 Jul - 1:07

Pa nisam blesav stavit pravo ime ....imam ja umjetnicko : Jonhatn Kether he he he ...vidim da ekipa ima nek stranice tipa ratovi , događaji u svijetu pa eto da imam mogucnost komentiranja preko  svog profila....ne služi mi to za upoznavanje ...neželim se upoznavati ... samo kmentirati šta mi je zanimljivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Wed 29 Jul - 1:17

To mi je igra koja me zabavlja ....otkrio sam odakle mogu išcitati neke podatke iz buducnosti al samo u grubim crtama i onda u  sadašnjosti to pratim al znam  kraj price ....poprilicno zanimljiv hobi....zahtjeva dosta korištenja sivih moždanih stanica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by u prolazu Wed 29 Jul - 6:55

kic wrote:ma, nemam ja sta odluciti, ja sam otprilike sacuvao ekipu tj vecina zna za ovo mjesto, sad kao dalje, mora postojati konsenzus oko seljenja dalje, tko ce sad biti mojsije nezz ali mora pokazati ozb inicijativu inace, inace mi je ovaj form onda sasvim dosta..

Kic, zašto ne demantiraš ovo smeće lažljivo? No
Vidio si da sam Popa zamolila na malom forumu da još jednom stavi linkove i za ovaj forum kako bi ljudi mogli naći neki kutak za sebe.

Nije mu prvi puta da izmišlja rat između tebe i mene, ovo je već bolesno koliko je fiksiran na to... I to osoba koja je među prvima dovela ovaj forum u opasnost.

To bi bilo to od mene, ne sumnjam da će mizogini kratkopimpekaši imati što za reći, ali to me ne zanima. Tebi sam ovo napisala jer znaš da laže, a šutiš.
u prolazu
u prolazu

Posts : 1
2015-07-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by kic Wed 29 Jul - 7:12

iskreno ne dozivljavam njegove postove previse, buffy nije nikad govorila protiv ovog mjesta i to mislim znam svatko.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 29 Jul - 9:59

u prolazu wrote:
kic wrote:ma, nemam ja sta odluciti, ja sam otprilike sacuvao ekipu tj vecina zna za ovo mjesto, sad kao dalje, mora postojati konsenzus oko seljenja dalje, tko ce sad biti mojsije nezz ali mora pokazati ozb inicijativu inace, inace mi je ovaj form onda sasvim dosta..

Kic, zašto ne demantiraš ovo smeće lažljivo? No
Vidio si da sam Popa zamolila na malom forumu da još jednom stavi linkove i za ovaj forum kako bi ljudi mogli naći neki kutak za sebe.

Nije mu prvi puta da izmišlja rat između tebe i mene, ovo je već bolesno koliko je fiksiran na to... I to osoba koja je među prvima dovela ovaj forum u opasnost.

To bi bilo to od mene, ne sumnjam da će mizogini kratkopimpekaši imati što za reći, ali to me ne zanima. Tebi sam ovo napisala jer znaš da laže, a šutiš.
Kokoshi jedna,znas dobro da si pljuckala,a poslije izbrisala svoj post..I doista nema razloga da lazem po pitanju tvog pljuvanja...Rekao sam i tada Kicu da svrne na tvoj topic i sam pogleda..moj bed je sto nisam skrinšutao tvoj post,ali hajde..Kakogod bilo,godinama lijecis svoje frustracije na onom forumu,i gnojih po svakom tko ti ne ide niz dlaku..A materom se mogu zakuniti,da si govorila kako nema reda na Kicovom forumu i da ga treba uvesti,iako ni sama nisi bila sposobna isto uciniti na net.hajerovom...Dao Bog ti da imala pa nemala,a nek Bog ti odreze po zasluzi.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 29 Jul - 12:55

r_nevjesta wrote:Što je najgore, nema nikakav kontakt-mail za forum i nemaš koga pitati što se događa, misle li potpuno ugasiti forum ili se radi o nekom kvaru, pa da bar znamo kako stoje stvari.

Ima, ja sam bio poslao nedavno email tehničkoj podršci dok se još moglo logirati, ali nisu mi ništa odgovorili  :raspa

prebacimo se svi na forum.hr , operw i ja tamo pišemo cheers , to jest ja sam već dugo na forumu.hr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 29 Jul - 12:58

r_nevjesta wrote:Ma, otkupiti forum.net.hr od adriaticmedije, skupimo kunice neka ga srede i poprave, samo neka ostane vezan uz portal. Ovakvi forumi kao ovaj su mi nekako kao slijepo crijevo, malo ljudi zna da postoje, malo ljudi ih čita, nema novih članova i osvježavanja, pa sve skupa vjerojatno ubrzo postane dosadno pale


A-ha šteta što forum koji je vezan uz portal ne radi, 10 g. sam proveo na tom forumu, sad se tjeskobno osjećam, morat ću kod psihića, već sam 
zakazao termin  :hekla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 29 Jul - 14:18

Dream Warrior wrote:
r_nevjesta wrote:Što je najgorenikakav kontakt-mail za forum i nemaš koga pitati što se događa, misle li potpuno ugasiti forum ili se radi o nekom kvaru, pa da bar znamo kako stoje stvari.

Ima, ja sam bio poslao nedavno email tehničkoj podršci dok se još moglo logirati, ali nisu mi ništa odgovorili  :raspa

prebacimo se svi na forum.hr , operw i ja tamo pišemo cheers , to jest ja sam već dugo na forumu.hr

Zamisli da ti brat dođe u kuću, kaže ti da on ima doma kupaonu sa zelenim pločicama i da se zato dođeš istuširati kod njega. 
Što bi mu rekao na to...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by veber Wed 29 Jul - 14:31

Dream Warrior wrote:

prebacimo se svi na forum.hr , operw i ja tamo pišemo cheers , to jest ja sam već dugo na forumu.hr
nemreš tamo pičkarati
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by gargamel0101 Wed 29 Jul - 16:29

veber_1 wrote:

nemreš tamo pičkarati
Živa istina.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest Wed 29 Jul - 16:33

Jako mala posjećenost je ovog ex-iskona :brukica  .. drugo je dobro ajde  :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by darth_vader Thu 30 Jul - 0:26

Ovdje nemoš pošteno ni offtopičariti...uopće nije gušt ni trolati "nasuvo"...vidim ukinulo i zabranilo i svečeve sličice...pa pobogu gdje je nestala sva zabava? Ustaše, partizani...anyone? Tamo na Net-u još se samo deboto i još poneki trude otvarati nove teme, ali rasula se ekipa skroz i tamo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Thu 30 Jul - 0:38

Net,hr je kaput. Nemoš se ulogirat više kad se jednom odlogiraš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by darth_vader Thu 30 Jul - 0:48

Longi...no shit...al zašto nema nikog ovdje...ni novih tema...zašto? Zašto? Čak mi i v_vlado fali...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by RayMabus Thu 30 Jul - 0:53

jasambrend wrote:Longi...no shit...al zašto nema nikog ovdje...ni novih tema...zašto? Zašto? Čak mi i v_vlado fali...
Takvi su ti mali forumi. Inace i ne ocekuj neku veliku raspravu ovdje. Shvati ovo jednostavno kao mijesto di uvik možeš kontaktirat ove sa net.hr kojeg više nema i to je sve. Privremeno riješenje al postoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 22 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum