ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 10:03

U moru komercijale, Adele je umjetnica

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 11:14

jedina njena pjesma koja mi je ok je 'fire to the rain'
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 11:28

Jutro ekipa!  :coffee

Nije ni meni Adele sad nešto posebno...zato obožavam Emeli Sande.... <3

Moram priznati da ove uspomene na fejsu nisu loše. ..podsjete te na neke trenutke....na današnji dan prije 2 godine smo kupili stan...:) 

I izbacio mi slike od crkvenog vjenčanja prije 5 godina....Ja doslovno sjajim, a bila sam sa Emili trudna,nisam ni znala....:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Mar - 11:34

betty.boop wrote:jedina njena pjesma koja mi je ok je 'fire to the rain'



ee također :p

tu sam si čak i puštala svojevremeno!

a i u jednom kriznom razdoblju i someone like you, tako izlizanu :D zjev

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 11:40

u kakvoj krizi si bila?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 12:38

Bokte kod nas padaju krpe!  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 13:52

Baš je super kad doputuješ, jednom rukom vučeš kofer, u drugoj nosiš ne pretjerano laganu vrećicu, dođeš do lifta, skužiš da ne radi i da sve to moraš odvući na zadnji kat. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Mar - 14:27

ljubavnoj, ofskroz, braćala :D

evo moja beba dobro, bila u dnevnoj bolnici..
3300 je već, guza tetina! :)

joooj, samo da bude sve dobro i da krene već jednom, stalno sam pod pritiskom, hoće li bit sve ok i sl., već imam noćne more - doslovno.. ne znam kak će i nećak reagirat.. divno je imat djecu, al tijekom poroda i trudnoće se toliko istraumatiziraš od silnih negativnih misli

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Mon 7 Mar - 15:32

Zagy wrote:Bokte kod nas padaju krpe!  :|
u splitu tuča. stobreč u biti.
poharalo šoltu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram Mon 7 Mar - 16:07

modra wrote:mislila sam da adele ima više od svojih 27 godina :coffee
I ja, ali zbog kilograma, a ne zbog izgleda njenog lica.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 7 Mar - 16:09

ja zbog svega, zblog glasa i punoće, ali i face
ne bi joj dala 40, al 33 bi

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram Mon 7 Mar - 16:21

modra wrote:ja zbog svega, zblog glasa i punoće, ali i face
ne bi joj dala 40, al 33 bi
Tko bi i meni dala 35 a meni 50 :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 16:35

jako uspesan dan, ulovljen jako, jako veliki klijent-mozda cak i najveci... 
cak ni ova budjava kisa ne moze da mi pokvari raspolozenje. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 16:36

modra wrote:ljubavnoj, ofskroz, braćala :D


nista novo... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 16:37

Vegvísir wrote:Baš je super kad doputuješ, jednom rukom vučeš kofer, u drugoj nosiš ne pretjerano laganu vrećicu, dođeš do lifta, skužiš da ne radi i da sve to moraš odvući na zadnji kat. :roflrofl


sta kukas sada? jel si se zalila kako si se udebljala i ulenjila, eto ti prilike da pocnes sa aktivnoscu...
bog ti je poslao pokvaren lift...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 18:49

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:Baš je super kad doputuješ, jednom rukom vučeš kofer, u drugoj nosiš ne pretjerano laganu vrećicu, dođeš do lifta, skužiš da ne radi i da sve to moraš odvući na zadnji kat. :roflrofl


sta kukas sada? jel si se zalila kako si se udebljala i ulenjila, eto ti prilike da pocnes sa aktivnoscu...
bog ti je poslao pokvaren lift...  lol!

NSK :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 18:56

Kupila danas u Harissi četiri vrste čaja; dvije koje sam već prije uzimala Winter Solstice (wellness biljni čaj), Pina Colada (voćni) i dvije nove Berry Fig (zeleni) i Arabian Magic (voćni). Uz to sam obnovila i zalihe kurkume.

A kupila sam u drugom dućanu i dvije vrste čipsa od kelja. I feel so naughty.  :shy




:shy  :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 18:57

Vegvísir wrote:NSK :shy

:D :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:05

Danas sam cijeli dan u nekoj jurnjavi, od 5 ujutro. Još sam sinoć došla doma iz kina debelo iza ponoći i tek tad se bacila na pakiranje kofera. Pogledala The Revenant i mogu reći da mi je dobar. :tu

Danas nakon što sam stigla doma odmah sam opet izjurila van. Sredila zadnje detalje oko prakse koju trebam odraditi. Morala sam propustiti zakazani pregled za danas popodne kod doktorice u Splitu jer sam zbog tih dogovora morala ranije nazad u Zagreb. Sad se fino odmah otuširala, presvukla u pidžamu pa ću još skuhati neki fini čaj i vegetirati. :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 19:14

ja sam opet napravila proteinske plocice, prefine su  :fat
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:16

Kako ih radiš? Recept amo! Na sunce s njim! :jupi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum