ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 11:09

"Kada sam nedavno razgovarao s predstavnicima vašeg Ministarstva turizma i obavijestio ih da ove sezone 300 tisuća Rusa planira doći na Jadran, mislio sam da ću ih razveseliti. Oni su mi rekli da je Jadran već bukiran gostima iz Austrije i Njemačke i da, ako ikako mogu, broj ruskih turista svedem na 100 tisuća", kazao je Azimov.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-ljeto-na-jadran-planira-doputovati-300-tisuca-rusa-ali-pojavio-se-neocekivani-problem/879254.aspx

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by epikur37 Sun 6 Mar - 11:12

ahah koji promašaji ove vazalne politike, epizoda niš drugo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Kermit Sun 6 Mar - 11:17

Pa i ne treba ove godine će sezona biti od 5-tog pa do 10-tog mjeseca a i dolaze velike ture iz Pakistana i Bangladeša
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 11:19

epikur37 wrote:ahah koji promašaji ove vazalne politike, epizoda niš drugo
Pa i nije baš. Činimo uslugu Mili Đukanowiću. Kao neće oni u ĆG pa će kao nama ....e Boga mi ćeš u CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by omni Sun 6 Mar - 11:20

asilovski wrote:Pa i ne treba ove godine će sezona biti od 5-tog pa do 10-tog mjeseca a i dolaze velike ture iz Pakistana i Bangladeša
Afganistan, Egipat, Sudan, i ostalu Afriku si zaboravio. Valjat ce to potrpat po apartmanima duz obale. Zenske u pamet i marame na glave.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 11:27

Riječ je o pokušaju da se ruski ( jer to su ti isti ) turisti sa ćrnogorskog primorja prebaće owe godine u hr kao kažnjawanje Mile jer ide u NATO.

NIsmo mi Hrwati weslo sisali dragi naš weleposlaniće Rusije.

Wrati se u ĆG.

Ili odi u Egipat , TUrsku ....hebeme se.




Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Why-Kotor-Montenegro-totally-blew-us-away
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Guest Sun 6 Mar - 11:36

neka idu kod brata Erdogana i saveznika Turske

šalu na stranu, RH država ne može odjebati turiste, nije ovo socijalizam pa da se određuju kvote.

Imaš svoj apartman  

1)građani sami biraju goste na osnovu ponude i potražnje(plati i vozi)
2)rusi sami bukiraju gdje hoće na osnovu ponude i potražnje
3)država nema ništa, država je tu samo da pokupi porez i to je to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 11:38

preko_vode_do_slobode wrote:neka idu kod brata Erdogana i saveznika Turske

šalu na stranu, RH država ne može odjebati turiste, nije ovo socijalizam pa da se određuju kvote.

Imaš svoj apartman  

1)građani sami biraju goste na osnovu ponude i potražnje(plati i vozi)
2)rusi sami bukiraju gdje hoće na osnovu ponude i potražnje
3)država nema ništa, država je tu samo da pokupi porez i to je to
RH ne može al može turo operator je prebukiran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by jastreb Sun 6 Mar - 11:39

Koje smo mi pičke,to je strašno!!! pale
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Guest Sun 6 Mar - 11:41

RayMabus wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:neka idu kod brata Erdogana i saveznika Turske

šalu na stranu, RH država ne može odjebati turiste, nije ovo socijalizam pa da se određuju kvote.

Imaš svoj apartman  

1)građani sami biraju goste na osnovu ponude i potražnje(plati i vozi)
2)rusi sami bukiraju gdje hoće na osnovu ponude i potražnje
3)država nema ništa, država je tu samo da pokupi porez i to je to
RH ne može al može turo operator je prebukiran.
turooperator, ili turistička agencija, sama puni na račun ponude i potražnje. 

ja sam radio u turističkim agencijama kao operator, i jebe se nas tko je gost. mi smo mjesto gdje susrećemo ponudu(naše sa apartmanima) i potražnju(goste sa lovom). 

plati i vozi. 

vjerojatno je rečenica Obersenela(zanimljivo antifašista odjebao Ruse) izvučena iz konteksta, krivo prevedena itd.. nemože država reći "šalji 100 000 ljudi umjesto 300 000", i u rusiji je kapitalizam, tamo ljudi sami odlučuju gdje će ljetovati, nema više da neki birokrat lupa pečate i izdaje dozvole i kvote
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by epikur37 Sun 6 Mar - 12:25

Meni najavljeni Rusi, a pošto se politički slažemo slijedi im pršut i butelja gratis.

Tako isto Mađarima, dao bih i nijemcima ali ništa dok se ne riješe one američke kujice i liberala u vlasti :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Guest Sun 6 Mar - 12:27

nemožeš primati ruske goste, tako je rekao vojko obersenel, socijalizam press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Guest Sun 6 Mar - 12:28

epikur37 wrote:Meni najavljeni Rusi, a pošto se politički slažemo slijedi im pršut i butelja gratis.

Tako isto Mađarima, dao bih i nijemcima ali ništa dok se ne riješe one američke kujice i liberala u vlasti :)
gut.... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Guest Sun 6 Mar - 12:28

No Epi,.nemoj tako otvoreno o Madjarima,u cas bu ti se Atsila stvorio na vratima i sve poharo... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by epikur37 Sun 6 Mar - 12:42

bogomdani wrote:No Epi,.nemoj tako otvoreno o Madjarima,u cas bu ti se Atsila stvorio na vratima i sve poharo... pirat

Imam dojam da asila poze potegnuti više i od mene a to je stavrno onda opasnost ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Guest Sun 6 Mar - 12:43

epikur37 wrote:
bogomdani wrote:No Epi,.nemoj tako otvoreno o Madjarima,u cas bu ti se Atsila stvorio na vratima i sve poharo... pirat

Imam dojam da asila poze potegnuti više i od mene a to je stavrno onda opasnost ;)
uuuuuu..povuce kao Bugatti sa svojih 16 cilindara i 4 turbokompresora... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by darth_vader Sun 6 Mar - 12:46

Kada se malo kultiviraju...jedva smo Slovake i Poljake u red doveli...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by n_razbojnik Sun 6 Mar - 12:47

preko_vode_do_slobode wrote:nemožeš primati ruske goste, tako je rekao vojko obersenel, socijalizam press
Zapravo nije rekao Debeli, ali ne kužim kako on kao osvjedočeni borac za ljucka prava, pedera i manjina prima tiraninova ambasadora

uostalom neka podbaci vrijeme kao prije dvije sezone pola smještaja u Istri i Kvarneru je slobodno za Ruse, nevjerujem da mu je itko rekao da smanjuje išta

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by n_razbojnik Sun 6 Mar - 12:48

asilovski wrote:Pa i ne treba ove godine će sezona biti od 5-tog pa do 10-tog mjeseca a i dolaze velike ture iz Pakistana i Bangladeša
a kada je bila duža? uostalom Rusi su bučni, rastrošni, vole cugnut...ne treba nam to po kultiviranom Jadranu namjenjenom za penzionere iz hamburga i Dizeldorfa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by darth_vader Sun 6 Mar - 12:50

Iskreno...predivlji su čak i za balkanske pojmove...dobro, možda samo ovi novopečeni bogataši, ali isto...lani jedan skoro masakr gliserom napravio 50 metara od plaže...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa Empty Re: Hrvati odhebali ruske turiste ahah hah aha haha hahaaaaaaaaaaaa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum