ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skoplje gori

Go down

Skoplje gori Empty Skoplje gori

Post by epikur37 Sat 5 Mar - 13:45

Skoplje gori Sddsdsdsd

NEKOLIKO policajaca je ozlijeđeno kada su se pravoslavni kršćani sukobili s makedonskim Albancima u Skoplju zbog podizanja 55 metara viskog metalnog križa, izvijestili su u subotu mediji.

Stotine pravoslavnih kršćana pokušale su otjerati makedonske Albance koji su se okupili u petak kasno navečer na lokaciji na kojoj će biti podignut križ.

Snažne policijske snage razdvajale su dvije strane, a one su ih gađale kamenjem.

Ogroman križ je odgovor na velikog dvoglavog orla, nacionalni simbol Albanije, koji je podignut u drugoj četvrti Skoplja. Već je prije bilo sukoba zbog toga.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/skoplje-gori-zestok-sukob-pravoslavaca-i-makedonskih-albanaca-zbog-ogromnog-metalnog-kriza/879130.aspx
...........

Ja sam na strani pravoslavnih kršćana, najbolje da zbiju redove i odgovore šiptaro-vehabijama.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by Antijunak Sat 5 Mar - 13:50

epikur37 wrote:Skoplje gori Sddsdsdsd

NEKOLIKO policajaca je ozlijeđeno kada su se pravoslavni kršćani sukobili s makedonskim Albancima u Skoplju zbog podizanja 55 metara viskog metalnog križa, izvijestili su u subotu mediji.

Stotine pravoslavnih kršćana pokušale su otjerati makedonske Albance koji su se okupili u petak kasno navečer na lokaciji na kojoj će biti podignut križ.

Snažne policijske snage razdvajale su dvije strane, a one su ih gađale kamenjem.

Ogroman križ je odgovor na velikog dvoglavog orla, nacionalni simbol Albanije, koji je podignut u drugoj četvrti Skoplja. Već je prije bilo sukoba zbog toga.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/skoplje-gori-zestok-sukob-pravoslavaca-i-makedonskih-albanaca-zbog-ogromnog-metalnog-kriza/879130.aspx
...........

Ja sam na strani pravoslavnih kršćana, najbolje da zbiju redove i odgovore šiptaro-vehabijama.
Da sam pravoslavac kao ti i ja bih sanjao o jedinstvu pravoslavaca, ali od toga neće biti ništa.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by provocator Sat 5 Mar - 13:51

Ne dajte se braćo kršćani!!!!
Gdje su sad oni Rvati koji podržavaju "albatrose" i njihovu vazalsku, NATO, tvorevinu Kosovo?

_________________
Skoplje gori Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by dzango Sat 5 Mar - 13:52

Ovo kako je počelo, miriše na sranje.

_________________
Skoplje gori Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by epikur37 Sat 5 Mar - 13:52

Sad će Rusija uletjeti u Makedoniju, Dobro-došli :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by epikur37 Sat 5 Mar - 13:53

dzango wrote:Ovo kako je počelo, miriše na sranje.

Odozdo nadiru vehabije iz Sirije i Turske tu se aktivirali šiptarske vehabije....zapaljiva smjesa je preosjetljiva...praktički gori samo još nije eksplodirala.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by Yehudi Sat 5 Mar - 13:57

provocator wrote:
Ne dajte se braćo kršćani!!!!

Gdje su sad oni Rvati koji podržavaju "albatrose" i njihovu vazalsku, NATO, tvorevinu Kosovo?

Eo sad će ti objasnu rvatski šiptari

------------------------------------------------


  



     ------------------------------------------------------------------------------rian Frashëri ----------------------via facebook---------------------


Makedonci nemaju pravo na kriz i crkve. Hrvati u Croatia, Serbi u Serbia i svakom dobro.




 Albanci su najstariji na Balkanu, i imaju pravo da odlucuju gde ce sta biti. nema nit ce bit nikad crkve ni kriz na Kosovo,




 U Makedonia i u Albania, to se sve shqiptar zemla i mi odlucujemo a i cela dalmacija Zara - 




Zadar je bio albanski grad dok nisu hrvati proterali albansko stanovnistvo,




i danas albanci imaju najmanja prava u Croatia iako je to nasa zemla.




Zato budite mirni da i vama ne posijamo jedno Kosova.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by RayMabus Sat 5 Mar - 14:12

Neka gori ...i treba da gori ...SKoplje je Albanija.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175642
2014-04-11


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by Yehudi Sat 5 Mar - 14:25



Skoplje gori Albanci_slavlje4-170208_0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Skoplje gori Empty Re: Skoplje gori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum