ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Znate li vi tko sam ja?"

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Guest 24/2/2016, 10:58

vili40 wrote:i sad zamisli da te taj operira a netko ga je već ujutro razljutio glupim pitanjem
zato ja svabima dao da me rezu..hladni,neemocijonalni,poput robota..dobro odradili,dobro,nisu se igrali skalpelom,nego laserom... :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 10:59

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Meni je to jedan upao al na radnom mjestu al klijent veći no nikad nije dolazi kod mene ....ja ga pita osobnu a ovi puka i kaže mi to a ja mu rekao Ne , ne znam i ovaj još više poludija a meni živci igraju ....onda se koelga umiša pa ono preuzeja stvar i tako .....al ok posli kad je dolazija nije bilo problema i sve ok i normala i sprijateljili se ......al pajdo puka kad sam ga pita ...a šta ja moram znat tko si ti jbte ?

lol!
Al doduše radi se o odnosu klijent i to veći al taj niakd nije dolazio k meni i stvarno prvi put ga vidim a kako tamo di inace dolazi navika je da ga to nitko ne pita jer ga svi znaju onda kad sam ga ja pita osobnu onda je poludija a ja još ono bezobrazno kako samo to ja znam mrtav ladan mu reka ; Ne m ne znam ...a ovi puka još više ....a ja mrtav ladan al već mi poceli živci igrat a koelga to snimija jer me zna a zna ovoga pa se onda ukljucija da preuzme stvar i tako to smirija ....no ok covik je je ok , sprijatelji smo se posli ...al ovo mu je bilo ono šta tko di kuda zar ti ne znaš tko sam ja ? Pa ne znam. Nemama pojama. Prvi pute te vidim. Puca mi kuaz tko si. Imam direktive koje moram izvršit. Daj osobnu. Izvadio je i dao. Nego kako. lol!
Eto Longi,uvukao si mu se u Shupak... lol!
Je je ...zato je i izvadija osobnu ...nema kod mene cile mile ...direktive su takve ...nemam pojma tko si ti ....ajmo vadi osobnu.

Ma puka pajdo ....al ono jednostavno nikad ne dolazi kod mene ...stvarno nemam pojma tk oje on ...prvi put ga vidijo ....posli dolazio više manje non stop al ok sad znam tko si i nema niakvih problema ....ono ok lik ....al probija je kako sam ga odheba .....ispalija ....znaš li tko sam ja ? Ne , ne znam ....mrtav ladan ono.
Pa ..u najmanju ruku sam ocekivao da mu glava odleti,kao da ga je grizlli spizdio rukom... jocolor
Pa malo mu je falilo al je kolega snimija šta se dešawa a zna me i onda je uletija i riješija malo star.

HBga žali se uprai i direktoru koji je take direktie napisa. Nemma pojma tko si , pri put te vidim , vadi osobnu.

Ako ti se ne sviđa izvoli se žalit glanom direktoru. Zato je i izadija osobnu. Widida ga ne heben nula posto.

Šta ja moram znat tko si ti jbte ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:00

prckov wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Meni je to jedan upao al na radnom mjestu al klijent veći no nikad nije dolazi kod mene ....ja ga pita osobnu a ovi puka i kaže mi to a ja mu rekao Ne , ne znam i ovaj još više poludija a meni živci igraju ....onda se koelga umiša pa ono preuzeja stvar i tako .....al ok posli kad je dolazija nije bilo problema i sve ok i normala i sprijateljili se ......al pajdo puka kad sam ga pita ...a šta ja moram znat tko si ti jbte ?

lol!
Al doduše radi se o odnosu klijent i to veći al taj niakd nije dolazio k meni i stvarno prvi put ga vidim a kako tamo di inace dolazi navika je da ga to nitko ne pita jer ga svi znaju onda kad sam ga ja pita osobnu onda je poludija a ja još ono bezobrazno kako samo to ja znam mrtav ladan mu reka ; Ne m ne znam ...a ovi puka još više ....a ja mrtav ladan al već mi poceli živci igrat a koelga to snimija jer me zna a zna ovoga pa se onda ukljucija da preuzme stvar i tako to smirija ....no ok covik je je ok , sprijatelji smo se posli ...al ovo mu je bilo ono šta tko di kuda zar ti ne znaš tko sam ja ? Pa ne znam. Nemama pojama. Prvi pute te vidim. Puca mi kuaz tko si. Imam direktive koje moram izvršit. Daj osobnu. Izvadio je i dao. Nego kako. lol!
Eto Longi,uvukao si mu se u Shupak... lol!
Je je ...zato je i izvadija osobnu ...nema kod mene cile mile ...direktive su takve ...nemam pojma tko si ti ....ajmo vadi osobnu.

Ma puka pajdo ....al ono jednostavno nikad ne dolazi kod mene ...stvarno nemam pojma tk oje on ...prvi put ga vidijo ....posli dolazio više manje non stop al ok sad znam tko si i nema niakvih problema ....ono ok lik ....al probija je kako sam ga odheba .....ispalija ....znaš li tko sam ja ? Ne , ne znam ....mrtav ladan ono.
Nije to nista, jab mu zavezo cipele ako su odvezane
NIje meni ništa osobno reka zato nisam reagira. Hebaa je se po spisku al nije iša na mene direktno tj da je meni šta opsoa il tako šta. Da je bilo bi sweg al nije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by prckov 24/2/2016, 11:00

vili40 wrote:i sad zamisli da te taj operira a netko ga je već ujutro razljutio glupim pitanjem
Glupo zensko, uvjek radi njih posten svijet najebe

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by vili40 24/2/2016, 11:01

bogomdani wrote:
vili40 wrote:i sad zamisli da te taj operira a netko ga je već ujutro razljutio glupim pitanjem
zato ja svabima dao da me rezu..hladni,neemocijonalni,poput robota..dobro odradili,dobro,nisu se igrali skalpelom,nego laserom... :clown
ima i kod nas dobrih liječnika,ali jebiga,ako nemaš sreće možeš naletjeti i na budalu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:02

Ne reagiram ja nikad ako će netko hebawat malter firmi , sistemu , uprwi , ćijelom swijetu ...to je njegoo / njeno prawo .....samo nemoj preć ćrtu pa ti past na pamet ić na mene nešto a ne diram te .....e onda te neće nitko spasit.

Hebe me se i za posal i za polićiju i za se ostalo ....hebi ti malter lipo ono pa sheri nekome drugome na osobnoj razini jer iz nekog nepoznatog razloga misliš da možeš A NE MOŽEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:05

Ja sam kulturan ...ćuj ljudi imaju prawo da hebu malter firmi , sistemu , kome god oće ...nemoj samo meni nešto osbno doć owo ono jer misliš da to možeš ....NE MOŽEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by prckov 24/2/2016, 11:06

Ma to je ona izvela samo da se pohvali da je iz svice i da ima skolu stranih brbljoza u Rijeci :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Guest 24/2/2016, 11:06

RayMabus wrote:Ja sam kulturan ...ćuj ljudi imaju prawo da hebu malter firmi , sistemu , kome god oće ...nemoj samo meni nešto osbno doć owo ono jer misliš da to možeš ....NE MOŽEŠ.
Ebote,jos nisi tipkovnicu popravio?? affraid ..kupi novi lap..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:08

Klijent je uwijek u prawu ....moje je da radim swoj posao kako su mi oni iznad mene rekli da naprawim ....jel to nekome smeta , oće skakat , razbijat , zapalit swe ....ma ok ...slobodno ...hebe me se ....nemoj se samo u mene dirat ...a swe ostalo MOŽEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by prckov 24/2/2016, 11:09

A sigurno je i seksualno frustrirana

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Guest 24/2/2016, 11:09

Ebe te se..nije tvoja firma.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by prckov 24/2/2016, 11:10

Mozda je muz vara sa Frljicem

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:11

bogomdani wrote:Ebe te se..nije tvoja firma.. :clown
Pa normalno ....samo radim tu ...znači radi šta oćeš nemoj samo doć sa idejom da meni šta možeš ić shrat jer skidam značku i sad smo lipo jedna na jedan i to pa sad reći šta mi imaš reč.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Guest 24/2/2016, 11:12

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Ebe te se..nije tvoja firma.. :clown
Pa normalno ....samo radim tu ...znači radi šta oćeš nemoj samo doć sa idejom da meni šta možeš ić shrat jer skidam značku i sad smo lipo jedna na jedan i to pa sad reći šta mi imaš reč.
aha...Pa ti si Šeriff... poput onog u Volking Ded-u...ahaa... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by prckov 24/2/2016, 11:12

Znanstveno je dokazano da su neurozne zene neurozne

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Guest 24/2/2016, 11:13

i vjecito im fali qrc... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:14

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Ebe te se..nije tvoja firma.. :clown
Pa normalno ....samo radim tu ...znači radi šta oćeš nemoj samo doć sa idejom da meni šta možeš ić shrat jer skidam značku i sad smo lipo jedna na jedan i to pa sad reći šta mi imaš reč.
aha...Pa ti si Šeriff... poput onog u Volking Ded-u...ahaa... :clown
NIsam ...ja sam wiše :



jocolor lol! :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Guest 24/2/2016, 11:15

ZNATE LI VI TKO SAM JA..??

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Cica-dana-Bret-4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by prckov 24/2/2016, 11:15

Mislim da sam dao nemjerljiv doprinos ovoj temi i sad odo ca ;)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by RayMabus 24/2/2016, 11:16

Ma ok owaj lik je stalni klijent al nikad meni nije dolazija tak oda kad sam ga ja to pita oi je ispalija plus ja sam mrtaw ladan i znam jako bit bezobrazan sa takwim stawom i ono ladni tuš i onda owi još wiše popizde a ne mogu ništa.

Wadi osobnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

"Znate li vi tko sam ja?" - Page 3 Empty Re: "Znate li vi tko sam ja?"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum