ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:08

Sora wrote:Ne kužim kakograđanski rat mogu izazvati imigranti ?
Oni nisu građani u užem smislu tecdrzsve u kojoj jesu.
Odim toga nije bas moguce u vrećicama svercati rakete i ostalo orizje
Odista je vrijeme da . Ovo sto kaze RayMabus , napravimo revoluciju a ne građanski rat.
Kulturnu ponajprije. Pa onda pravu ako ne bude bolje .
Jer je jasno da su imigranti ponajprije okidač za one dijelove europske kulture koji su truli
Možemo jedino napravit nekulturnu. lol!



PS : Evo vam malo objašnjenja. Do 2010 ja sam bio jaki zagovornik zelenog planeta , eko ovo ono , priroda životinje ...dao sam rok drugima do 2010 ...ako do tada ništa onda je gotovo ....slićno je i sa ženama ...i njima sam dao rok ....prošao je odavno.

Sora nema kulturne revolucije ...ima da vam tikve porazbijamo.

RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:09

Ja imam taktiku : kažem to i to ćete napravit do tada i tada a ako ne napravite ok.

Kad to ne izvršite do tog datuma VI GUBITE MOGUĆNOST PREGOVARANJA ZAUVIJEK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Sora Fri 19 Feb - 9:10

E a ovo sto pise dalje rekao TESLA o opasnostima od ženske emancipacije je teška glupost . Koliko je on uopce poznavao zene ? Slabo . Sve sto je ovdje napisano tezi fiksiranju ulozi zrne kao majke a to nije moguce bez angažiranja očeva. .
No. Držim da je u suvremenom društvu osnovni problem razaranje porodice grubim mješanjem drzave u nju, propisima, nakaradnim sustavom zaštite djece i zena, propisivanjem pedagoških postupaka Itd plus toga da kapitalizam ZNACI EGZISTENCIJSLNU NESIGURNOST. to je ustvari Glsvni moment .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:11

VI ( žene , ženski spol ) niste više u mogućnosti da pregovarate o nekakvoj kulturnoj mirnoj reformaciji.

Taj rok je prošao.

Bahatile ste se , tjerale svoje ....sad kad se nadzire scenarij sad bi vi kao nešto pregovarale.

ŽAO MI JE NE MOŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Sora Fri 19 Feb - 9:12

RayMabus wrote:
Sora wrote:Ne kužim kakograđanski rat mogu izazvati imigranti ?
Oni nisu građani u užem smislu tecdrzsve u kojoj jesu.
Odim toga nije bas moguce u vrećicama svercati rakete i ostalo orizje
Odista je vrijeme da . Ovo sto kaze RayMabus , napravimo revoluciju a ne građanski rat.
Kulturnu ponajprije. Pa onda pravu ako ne bude bolje .
Jer je jasno da su imigranti ponajprije okidač za one dijelove europske kulture koji su truli
Možemo jedino napravit nekulturnu. lol!



PS : Evo vam malo objašnjenja. Do 2010 ja sam bio jaki zagovornik zelenog planeta , eko ovo ono , priroda životinje ...dao sam rok drugima do 2010 ...ako do tada ništa onda je gotovo ....slićno je i sa ženama ...i njima sam dao rok ....prošao je odavno.

Sora nema kulturne revolucije ...ima da vam tikve porazbijamo.

Vidis pravi muški bi rekao imam da vam piske rasturim :}
A ti .. Cccc

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:14

Sora wrote:

Vidis pravi muški bi rekao imam da vam piske rasturim  :}
A ti .. Cccc
Biseksualan sam.

Zato tvoji pokušaji da igraš na tzv moj muški ego promašuju cilj.

Heteroseksualac bi ovdje i reagirao ....ja neću uopće.

Znaš li šta se dešava strani koja izgubi rat ?

POSTANE ROBLJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:16

Rok za mirnu kulturnu transformaciju i dogovor među spolovima je prošao.

Sad ide nekulturna transformacija.

Postat ćete roblje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Sora Fri 19 Feb - 9:18

RayMabus wrote:
Sora wrote:

Vidis pravi muški bi rekao imam da vam piske rasturim  :}
A ti .. Cccc
Biseksualan sam.

Zato tvoji pokušaji da igraš na tzv moj muški ego promašuju cilj.

Heteroseksualac bi ovdje i reagirao ....ja neću uopće.

Znaš li šta se dešava strani koja izgubi rat ?

POSTANE ROBLJE.

Čuj, ma ne igram na tvoj Muskim ego.
Bas mi super dasi biseksualac .
I ja bih bila nego mi u partiji smo morali paziti na ugled i dobar glas.
Znas l kako se dobiva rat ?
tako da se ponašaš kao pobjednik i prije nego počne .
Eto, npr. Da si oficir s ružom ..
:tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:20

Ja nisma u partiji.

Mene boli kuaz.

Ja samo diktiram naredbe.

Oš neš Bangladeš.

Žao mi je šta niste prihvatile uvjete koje sam prije nudio al rok je prošao i sad Đava dolazi po svoje.

Prilagodite se novonastaloj situaciji jer svi vaši popustci i davanje istih ovoj drugoj strani neće biti prihvaćeni.

SADA UZIMAMO SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Sora Fri 19 Feb - 9:22

RayMabus wrote:Ja nisma u partiji.

Mene boli kuaz.

Ja samo diktiram naredbe.

Oš neš Bangladeš.

Žao mi je šta niste prihvatile uvjete koje sam prije nudio al rok je prošao i sad Đava dolazi po svoje.

Prilagodite se novonastaloj situaciji jer svi vaši popustci i davanje istih ovoj drugoj strani neće biti prihvaćeni.

SADA UZIMAMO SVE.

Sta ce ti sve ?

I jedna ti previs bude :aw
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:23

Kulturnu revoluciju tj reformaciju među spolnih odnosa imati čete za nekih 150 godina ....za stoljeće i po.

Za Boga je stoljeće i po trenutak a za vas cijela vijećnost.

MOrate platit cijenu svoje bahatosti.

BIT ĆETE ROBLJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:23

Sora wrote:
RayMabus wrote:Ja nisma u partiji.

Mene boli kuaz.

Ja samo diktiram naredbe.

Oš neš Bangladeš.

Žao mi je šta niste prihvatile uvjete koje sam prije nudio al rok je prošao i sad Đava dolazi po svoje.

Prilagodite se novonastaloj situaciji jer svi vaši popustci i davanje istih ovoj drugoj strani neće biti prihvaćeni.

SADA UZIMAMO SVE.

Sta ce ti sve ?

I jedna ti previs bude :aw
Sve u smislu tko ima sva prava u društvu.

Nećete imati nikakva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:30

Vaš pad će biti brutalan. Matrijah i emanicpacija. Pokušati ćete saćuvati svoju civilizaciju al šta ne ide ne ide.

Onda će neke od vas pokušati pregovarati s menom da izvuću pat poziciju.

Sve ću zahtjeve odbiti.

To ste trebale prije zadanog roka napraviti jer se tek kad imaš moć pokazuje nećija mogućnost popuštanja a ne kad se vidi da je bitka već izgubljena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by RayMabus Fri 19 Feb - 9:32

A izgubljena je :

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Germany-population-pyramid-2014

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRShhPjHrpvRWtO4ZFr8cmqtjtdGUe74lWxTcYWtIyH4C01qKnrKw
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by omni Fri 19 Feb - 10:08

asilovski wrote:
omni wrote:
RayMabus wrote:Ja navijam za đihadiste. Ti zapadni evropljani su toliko mentalno degradirali da jednostavno ni uz najbolju volju ne mogu navijat za takve. Đihadisti kakvi god da su ipak se ponašaju po nekom obrascu koji je logićan i razumljiv a ovi evropljani ne.
Navijas za svoju propast, drazesno. Podsjecas me na ove pedere i neoliberale, ne vidim razliku.
pa nažalost longi je u pravu donekle, jer liberalni zapad sa svojom političkom korektonošću, uškopljenošću, izgubljenošću, prazninom, indokrinacijom i jadom nema druge nego da nauči na teži način da ovo ovako vodi u propast
Sve je to ok, i u redu je da se odabere strana, sto otvorenije to bolje.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Yehudi Fri 19 Feb - 11:00

 Nach Schätzungen der europäischen Polizeibehörde Europol sind inzwischen 3000 bis 5000 Europäer, die in einem Terrorcamp Kampferfahrung gesammelt haben, nach Europa zurückgekehrt. „Die wachsende Zahl dieser ausländischen Kämpfer stellt die EU-Staaten vor völlig neue Herausforderungen“, sagte Europol-Direktor Rob Wainwright der „Neuen Osnabrücker Zeitung“.
In diesem Zusammenhang warnte er auch vor groß angelegten Anschlägen durch die Terrormiliz „Islamischer Staat“ (IS). „Europa steht momentan vor der größten Terrorgefahr seit mehr als zehn Jahren“, so Wainwright. Die Anschläge von Paris im vergangenen November hätten gezeigt, dass der IS eine internationale Dimension bekommen habe. „Es ist zu erwarten, dass der IS oder andere religiöse Terrorgruppen einen Anschlag irgendwo in Europa verüben werden, mit dem Ziel, hohe Verluste unter der Zivilbevölkerung zu erreichen.“
--------------------------------


http://www.faz.net/aktuell/politik/kampf-gegen-den-terror/warnung-von-europol-bis-zu-5000-dschihad-rueckkehrer-in-europa-14078886.html



--------------------------------
  Europol navodi da se u Europu vratilo 3 000 - 5 000
 islamista koji su ratovali za isis i sl. terorističke bande.
    Opasnost od napada sličnih onome u Parizu je veća
 nego ikada u zadnjih 10 god.
   Europol navodi da postoji realna opasnost od bioloških,
 kemijskih i napada radioaktivnim materijalima.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by provocator Fri 19 Feb - 13:07

Pa tko je rat započeo? Tko je to išao uvoditi demokraciju u npr. Irak i Libiju? I što sad? sad s enaoružajmo i spremimo za borbu? Nabijem ih nacurac!

_________________
Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Guest Fri 19 Feb - 13:11

provocator wrote:Pa tko je rat započeo? 
pobunjenici, uvijek se netko pobuni protiv vlasti. 

provocator wrote:Tko je to išao uvoditi demokraciju u npr. Irak i Libiju? 

ameri, francuzi, turci, koalicija arapskih zemalja(uglavnom sunitski svijet),  u siriji ameri, rusi, iranci, turci, arapi, izraelci, dakle cijeli islamski svijet, plus ameri,rusi, izrael, 

provocator wrote:I što sad? sad s enaoružajmo i spremimo za borbu? Nabijem ih nacurac!

da morat ćeš, jer si sam rekao da imaš 2-3 djece, ako ne želiš da ti djecu siluju i kolju, tvoja će djeca morati klati njih kao što si ti navodno radio isto u domovinskom ratu. sigurno nisi pucao cvjeće na drugu stranu. 


možda nije pravedno da Rusi ili Ameri ili Izraelci ili Iranci ili Arapi šalju izbjeglice koje će silovati i klati po tvojoj kući, ali pošto ih ti nemožeš preusmjeriti u Moskvu, Tel Avil ili Washington ili Teheran, jebiga, morat ćeš oštriti čakiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by provocator Fri 19 Feb - 13:19

Bum ti malo jebal mamicu blesavu pa buš možda pametniji.

_________________
Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Guest Fri 19 Feb - 13:35

provocator wrote:Bum ti malo jebal mamicu blesavu pa buš možda pametniji.
psovanje i zabijanje glave u pijesak neće ti promjeniti stvarnost. 

pretpostavljam da su tvoja djeca čak i mlađa od mene, a mene će uhvatiti ovaj rat, ja sam se za to već pripremio, budi uvjeren i njih će. 

arape koji rade invaziju na europu, koje šalju ameri i rusi, možemo zaustaviti na granici u grčkoj i mediteranu , ali to neradimo, pa ćemo se sutra mazati sa njima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Guest Fri 19 Feb - 15:44

E pa malo9 kasne..ja sam to govorio,ima vec vremena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu - Page 2 Empty Re: Europa na rubu građanskog rata: Zapadni generali upozoravaju, naoružajte se i pripremite se za borbu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum