ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:35

Mozak mi je tekući puding, a kapci dvije teške željezne zavjese. Ashwagandha je uradila svoje.  Sleep
Uz najbolju volju, počinjem opako kljucati.

Napuštam vas, noćnoć! 💤

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:38

Vegvísir wrote:
kic wrote:meni je dobar njegov stil, nerado to priznajem jer mi je sav dekadentan i odbojan kao lik, ali kad uzmem Konx Om Pax ili Moonchild čitati, neki dijelovi su mi tako dobri da odložim i odem malo prošetati..

i tako for, decades :^0

fala bracala

Meni je definitivno zanimljiv za čitanje i iz tog literarnog aspekta; kvragu kad sam ga prvi put i čitala sam u svakom slučaju bila prebalava da bih i sagledala iz nekog drugog kuta. Ista stvar je i sa Spareom, a da ne govorim nekim drugim autorima.

Općenito govoreći to je područje s kojim imam on and off odnos. Nekad se uvučem u to, a onda se gotovo godinama ne približim pa onda me opet nešto zaintrigira i tako u krug.
mene je to prije frustriralo, zašto odustajem od nekog sustava, jer recimo prije sam mislio da mi je Franz Bardon idol, ali nešto u meni ga nije htjelo prihvatiti, pa sam odustao od te linearnosti i također idem onome što me privlači ili se vraćam ponekad, i meni je sad ova Anathema of Zos iz drugog čitanja nešto drugo nego prije par godina, prije mi je bila strašna, sad vidim više očaja u tome čudno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:42

zabrijasmo, noć veg.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 06:32

Dobro jutro radni narode!   :coffee

Ero je kao hercegovac u prednosti spram tebe veberu,ne mogu si pomoći. ...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 19/2/2016, 07:44

Jutro!


E tako..danas saljem par zamolbi za posao,smisljam sto za rucak..dok mi mali promatra prste na nogama :^O


Ero je hercegovac?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 07:53

shenell wrote:dok mi mali promatra prste na nogama :^O



ahahhahahhah
prase malo :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 19/2/2016, 07:58

modra wrote:
shenell wrote:dok mi mali promatra prste na nogama :^O



ahahhahahhah
prase malo :x

Bas je.
Moze nositi sestrinu odjeću i tezak je kao i ona,fali mu malo cm.

Svaki put kad ga pogledam u leđa dok sjedi pomislim kako je moguće da beba moze biti tolika!!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 08:15

joj debeli guzonja!

neka je love  stisni ga i ugrizi! :lightp

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 08:25

kad će više i moj vanja vanka... :D

evo baš je sestra kod ginića

imam tremu, što li će sad gin izjavit

:|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 08:27

Ja sam danas prva pa nakon posla na večeru sa prijama idem, jedna od njih slavi rođendan. ..inače voli orijentalce i ne znam koji parfem da joj uzmemo....razmišljam o miss Dior možda. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 08:27

trenutno se borim s macom...
odurna je, al kao da mi je bolja ovako samo u vodi, jučer sam stavila u ostatak šumećeg u čaši - odurno

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 08:39

Zagy wrote:Ja sam danas prva pa nakon posla na večeru sa prijama idem, jedna od njih slavi rođendan. ..inače voli orijentalce i ne znam koji parfem da joj uzmemo....razmišljam o miss Dior možda. ...

može!

armani si?
ysl manifesto?
hypnotic eau sensuelle?
neki od d&g the one nastavaka?
neki tresor nastavak?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 08:55

Si je pre sladak. ...otići ćemo u Bipi i vidjet koji izbor ima...pustit ću tu drugu priju da izabere jer i ona voli orijentalce. ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 09:33

ne mogu opisat kak mi je loše sad

sestra mora od ponedjeljka u dnevnu bolnicu

beba ima simetričan zastoj u razvoju
kaže gin da može bit svašta, a i ne mora


zlo mi je.. :(

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 09:49

Sta to znači točno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 09:53

ne znam ni ja

Simetrični zastoj u rastu u podlozi ima uglavnom kromosomsku abnormalnost, malformaciju ploda ili pak djelovanje nekog uzroka rano u trudnoći i samim tim vrlo nepovoljnu prognozu



inače ima manjak plodne vode, to su ustanovili prije dva tjedna na pregledu

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 10:02

Ajoj, držim fige da sve bude okej grouphug

Nekad te liječničke prognoze ipak se na sreću ne obistine; prema trudnoći koju je moja mama imala pravo je čudo da sam uopće živa, a još su joj i rekli da ako slučajno preživim da ću imati sigurno problema u razvoju, pa vid' me.  :evilgrin

Tako da se ipak najiskrenije nadam da će biti sve dobro, a ne ništa tako strašno  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 10:05

hvala.. :)

znam da sam vam već dosadna, al ja to odmah moram obznanit svima, proguglat sve živo.. evo sva drhtim :confjuz:
ne znam uopće šta ću napravit danas na poslu!

odmah izgubim volju za sve živo.. a bila sam baš optimistična prije tog pregleda, i sad...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 19/2/2016, 10:10

Modra,nemoj guglat! Zapamti si to!
Ugl ćes naići na uzasne stvari,rijetko kad na nesto dobro!
Sretno seki i neka sve na kraju zavrsi u najboljem redu..i doktori su ljudi,nadajmo se da grijesi.


Zagy,dr.Rosso nema to tvoje a on je No1 u Os. Ako nema on nema nitko :/
Bas sam mu se veselila

Som za rucak!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 10:10

a miša mu :/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 10:11

modra wrote:hvala.. :)

znam da sam vam već dosadna, al ja to odmah moram obznanit svima, proguglat sve živo.. evo sva drhtim :confjuz:
ne znam uopće šta ću napravit danas na poslu!

odmah izgubim volju za sve živo.. a bila sam baš optimistična prije tog pregleda, i sad...

A kužim da te to izneredilo skroz :(
Al' probaj ne guglati toliko, samo ćeš se još više izludjeti

Kad joj je termin?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum