ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lennox - Dowkins debata!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Iknar 7/6/2014, 15:33

oldie wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:Kad Sora krene, ne može stati s postovima...bar dva-tri u nizu...jedan šuplji od drugog...Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Clown11
Meni bazdi na onu "iluziju" ,,tad je imala takav nick,,,mama navodno Hrvatica,,Bobo musliman!A ona,,,po maminoj vjeri,,cepa,,,ha ha..A šupljača,samo takva!
iluzija je za tebe doktor znanosti...

/baš mi je upad,  a tko nije? :roll /

eh, nije mi ovo trebalo B-)
ma ok je oldie,za tebe je i kamen maratonac,pa sto onda
pa nisi prvi puta lupio,lupas stranja samo tako,jedino jos nisi shvatio  to

bezumniku poput tebe je i kamen umnik

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by zanstr 8/6/2014, 09:59

Bran_Do wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.

Pa bilo kakve rasprave o Bogu ionako nisu i ne mogu ni biti znanstvenog karaktera, već isključivo filozofsko-ontološkog.

Stoga, nema govora o tome da se ideju o Bogu uopće može smatrati znanstvenom hipotezom, ili o istoj raspravljati u okvirima znanstvenog diskursa.
Naravno. Zato ovakve debate tipa Da li je znanost pokopala boga u startu padaju u vodu. I jedan i drugi bezveze troše vrijeme umjesto da se bave pametnijim stvarima.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 8/6/2014, 11:31

zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.
I preko noći se čovjek koji razmišlja,može promjeniti!Evo,jučer sam pisao protiv tebe,u ljutnji i averziji,danas razmišljam koliko je to glupo i koliko nije u Kristovom duhu!
Žao mi je,oprosti!Naime ti možeš biti kakav hoćeš,možeš vjerovati ili ne vjerovati u Boga,možeš pljuvati po Bogu ili ga ignorirati,to je stvar između tebe i Njega,a kad pljuješ po meni ili kršćanstvu općenito,kao Kristov sljedbenik,ja nebih trebao vraćati istom mjerom!Ja znam da Bog tebe voli,trebao bih i ja,za tebe i za snagu da to mogu,molit ću se Bogu da se to promjeni!Isus nije proklinjao one koji ga pljuvaše,on se i na križu za njih  molio"Oče,oprosti im,ne znaju što čine!"Rekoh nedavno jednom forumašu"von_sartenbergu"(kad on napisa da,iako se ne slažemo i znamo zakačiti,misli da sam dobar čovjek) da se meni zna dogoditi da se sam sebi zgadim zbog svojih postupaka!Dakle,žao mi je,probat ću se potruditi nešto ti napisati kad mi se bude dalo ,na prijateljski način a ne više ovako!Jer ne mora značiti da si loša osoba,samo zato jer imaš averziju na Boga i vjernike,počesto su za to krivi vjernici sami a ne vi,jer nas ima takvih koji svojim djelima i postupcima sramotomo i Boga i vjeru!Lip pozdrav!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 8/6/2014, 11:52

zanstr wrote:
Bran_Do wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.

Pa bilo kakve rasprave o Bogu ionako nisu i ne mogu ni biti znanstvenog karaktera, već isključivo filozofsko-ontološkog.

Stoga, nema govora o tome da se ideju o Bogu uopće može smatrati znanstvenom hipotezom, ili o istoj raspravljati u okvirima znanstvenog diskursa.
Naravno. Zato ovakve debate tipa Da li je znanost pokopala boga u startu padaju u vodu. I jedan i drugi bezveze troše vrijeme umjesto da se bave pametnijim stvarima.
I preko noći se čovjek koji razmišlja,može promjeniti!Evo,jučer sam pisao protiv tebe,u ljutnji i averziji,danas razmišljam koliko je to glupo i koliko nije u Kristovom duhu!
Žao mi je,oprosti!Naime ti možeš biti kakav hoćeš,možeš vjerovati ili ne vjerovati u Boga,možeš pljuvati po Bogu ili ga ignorirati,to je stvar između tebe i Njega,a kad pljuješ po meni ili kršćanstvu općenito,kao Kristov sljedbenik,ja nebih trebao vraćati istom mjerom!Ja znam da Bog tebe voli,trebao bih i ja,za tebe i za snagu da to mogu,molit ću se Bogu da se to promjeni!Isus nije proklinjao one koji ga pljuvaše,on se i na križu za njih  molio"Oče,oprosti im,ne znaju što čine!"Rekoh nedavno jednom forumašu"von_sartenbergu"(kad on napisa da,iako se ne slažemo i znamo zakačiti,misli da sam dobar čovjek) da se meni zna dogoditi da se sam sebi zgadim zbog svojih postupaka!Dakle,žao mi je,probat ću se potruditi nešto ti napisati kad mi se bude dalo ,na prijateljski način a ne više ovako!Jer ne mora značiti da si loša osoba,samo zato jer imaš averziju na Boga i vjernike,počesto su za to krivi vjernici sami a ne vi,jer nas ima takvih koji svojim djelima i postupcima sramotomo i Boga i vjeru!Lip pozdrav!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 8/6/2014, 12:23

zanstr wrote:
Bran_Do wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.

Pa bilo kakve rasprave o Bogu ionako nisu i ne mogu ni biti znanstvenog karaktera, već isključivo filozofsko-ontološkog.

Stoga, nema govora o tome da se ideju o Bogu uopće može smatrati znanstvenom hipotezom, ili o istoj raspravljati u okvirima znanstvenog diskursa.
Naravno. Zato ovakve debate tipa Da li je znanost pokopala boga u startu padaju u vodu. I jedan i drugi bezveze troše vrijeme umjesto da se bave pametnijim stvarima.
S moje strane,nije ovo nikakva demagogija,naime,jučer u ovo doba sam bio na molitvi,nakon čitanja nekoliko Psalma i posebno 27-og ,imam dojam da me je Bog malo "oprao"
On naime govori na način da nam dođe misao,,od Njega!Pomislih u toj molitvi,,koliko iskreno ja slijedim Isusa,ako je on molio ,,ma ne samo za one koji ga progone,("Molite za one koji vas progone"-Pavao) nego je molio  za one koji ga ubijaju!"Oče,oprosti im,neznaju što čine!"On reče"Ne vraćajte zlo za zlo već na zlo odgovorite dobrim",i On reče da su dvije zapovjedi najvažnije,,sve ostale su njima pokrivene,,"Ljubi Boga i ljubi bližnje!"A ja,počmem progoniti prvi,neistomišljenika!Koliko je to u Njegovom duhu?Nimalo!Za njega piše"Prepirat se neće i neće bučiti" zatim"Napuklu trsku neće slomiti!".."Kakvu plaću imate ako volite one koji vas vole,volite one koji vas ne vole,,da budete djeca vašeg Nebeskog Oca!"kako se lako postane "Veliki Inkvizitor!"Tako je inkvizicija i počela,,,umjesto milosti i molitve,,ljubavi,,,KAZNA!A samo Bog smije suditi!Oni su sudili i nevine i krive,a niti ove druge nisu imali pravo!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 8/6/2014, 12:30

oldie wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:Kad Sora krene, ne može stati s postovima...bar dva-tri u nizu...jedan šuplji od drugog...Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Clown11
Meni bazdi na onu "iluziju" ,,tad je imala takav nick,,,mama navodno Hrvatica,,Bobo musliman!A ona,,,po maminoj vjeri,,cepa,,,ha ha..A šupljača,samo takva!
iluzija je za tebe doktor znanosti...

/baš mi je upad,  a tko nije? :roll /

eh, nije mi ovo trebalo B-)
S moje strane,nije ovo nikakva demagogija,naime,jučer u ovo doba sam bio na molitvi,nakon čitanja nekoliko Psalma i posebno 27-og ,imam dojam da me je Bog malo "oprao"
On naime govori na način da nam dođe misao,,od Njega!Pomislih u toj molitvi,,koliko iskreno ja slijedim Isusa,ako je on molio ,,ma ne samo za one koji ga progone,("Molite za one koji vas progone"-Pavao) nego je molio  za one koji ga ubijaju!"Oče,oprosti im,neznaju što čine!"On reče"Ne vraćajte zlo za zlo već na zlo odgovorite dobrim",i On reče da su dvije zapovjedi najvažnije,,sve ostale su njima pokrivene,,"Ljubi Boga i ljubi bližnje!"A ja,počmem progoniti prvi,neistomišljenika!Koliko je to u Njegovom duhu?Nimalo!Za njega piše"Prepirat se neće i neće bučiti" zatim"Napuklu trsku neće slomiti!".."Kakvu plaću imate ako volite one koji vas vole,volite one koji vas ne vole,,da budete djeca vašeg Nebeskog Oca!"kako se lako postane "Veliki Inkvizitor!"Tako je inkvizicija i počela,,,umjesto milosti i molitve,,ljubavi,,,KAZNA!A samo Bog smije suditi!Oni su sudili i nevine i krive,a niti ove druge nisu imali pravo!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by genitalni_herpes 8/6/2014, 22:48

Iknar wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.
danas se saka budala naziva znanstvenikom a u biti su          samo prognozeri nista vise,u stilu za 50  godina ce biti vruce ,kao prognozeri na vremenskoj prognozi,ne znaju skoro nsita samo rpedviđaju,dakle suplje prazno      ideologija
ajme, pa kak si ti našo put do ovog foruma?  :)
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by genitalni_herpes 8/6/2014, 22:51

znanost Bog, ovaj je znanstvenik, priča o Bogu, ovaj drugi znanstvenik opovrgava Boga...bla bla...ili ovaj dimnjačar opovrgava Boga, onaj kondukter govori da ima Boga...ma nebitno...
ugl. nisam još pročitao ovo
Dawkinsova iluzija
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by genitalni_herpes 8/6/2014, 22:53

Nego kad će Boxat Deontay Wilder i Kličko već jednom? oći li pristat Kličko, jer ipak ovaj je jednako visok, a ima mal veći raspon ruku i stvarno su jmu rezultati trenutno nestvarni, a na njega se teško naslonit.
Svaka čast kličku, al bi volio vidjeti negog njegove visine, bit će borba sigurno interesantnija
RATINGS
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Bran_Do 9/6/2014, 12:03

genitalni_herpes wrote:
Iknar wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.
danas se saka budala naziva znanstvenikom a u biti su          samo prognozeri nista vise,u stilu za 50  godina ce biti vruce ,kao prognozeri na vremenskoj prognozi,ne znaju skoro nsita samo rpedviđaju,dakle suplje prazno      ideologija
ajme, pa kak si ti našo put do ovog foruma?  :)

Došao je valjda opet sebi pripisivat "zasluge" za kišu, vjetar i druge prirodne atmosferske pojave.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 9/6/2014, 13:53

Bran_Do wrote:
genitalni_herpes wrote:
Iknar wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.
danas se saka budala naziva znanstvenikom a u biti su          samo prognozeri nista vise,u stilu za 50  godina ce biti vruce ,kao prognozeri na vremenskoj prognozi,ne znaju skoro nsita samo rpedviđaju,dakle suplje prazno      ideologija
ajme, pa kak si ti našo put do ovog foruma?  :)

Došao je valjda opet sebi pripisivat "zasluge" za kišu, vjetar i druge prirodne atmosferske pojave.
A  brižan,,meni ga žao!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by genitalni_herpes 9/6/2014, 15:38

Bran_Do wrote:
genitalni_herpes wrote:
Iknar wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.
danas se saka budala naziva znanstvenikom a u biti su          samo prognozeri nista vise,u stilu za 50  godina ce biti vruce ,kao prognozeri na vremenskoj prognozi,ne znaju skoro nsita samo rpedviđaju,dakle suplje prazno      ideologija
ajme, pa kak si ti našo put do ovog foruma?  :)

Došao je valjda opet sebi pripisivat "zasluge" za kišu, vjetar i druge prirodne atmosferske pojave.
moguće.
Bila noć, pa jutro dan 1. dođoh u prvu uru nadomak Osijeka, pored bagrema, onkraj pčelinjaka. I gle! Vidjeh, taman je bagrem procvao i kad ono isti dan eto ga Iknar i zadržao se sedam dana i sedam noći iznad moga bagrema i normalno ode mi paša. Pčele mrmljahu, a još sam sanjo neke mršave krave dok sam se držao za stegna kunući se da mi ta slika odnekale poznata..kao da doziva nešto loše.....e vid sad sad suša ajme, evo i neku pojilicu sam smislio za pčele jadne...joj IKNARE!!!!...
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Sora 9/6/2014, 16:52

Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Trinity 10/6/2014, 07:14

Patriot_1 wrote:
Bran_Do wrote:
genitalni_herpes wrote:
Iknar wrote:
zanstr wrote:To ne mjenja činjenicu da su mu izjave neznanstvenog karaktera.
danas se saka budala naziva znanstvenikom a u biti su          samo prognozeri nista vise,u stilu za 50  godina ce biti vruce ,kao prognozeri na vremenskoj prognozi,ne znaju skoro nsita samo rpedviđaju,dakle suplje prazno      ideologija
ajme, pa kak si ti našo put do ovog foruma?  :)

Došao je valjda opet sebi pripisivat "zasluge" za kišu, vjetar i druge prirodne atmosferske pojave.
A  brižan,,meni ga žao!
Samo ga dirajte, kad vas oplete... :) 
Mene će duplo, s obzirom da sam žensko...  :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Trinity 10/6/2014, 07:16

Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 14/6/2014, 17:59

Trinity wrote:
Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Jesi li primjetila da se ponekad deklarira kao žensko a ponekad muško?'Transvestit'?
Tu leži zec,i frustracije protiv crkve!I vjere općenito!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Sora 14/6/2014, 18:47

Trinity wrote:
Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Ko o čemu -Ti o njemu
E  :^0 
O,Bogu  da ne bude zabune 
Da mislim na organ
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Sora 14/6/2014, 18:48

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Jesi li primjetila da se ponekad deklarira kao žensko a ponekad muško?'Transvestit'?
Tu leži zec,i frustracije protiv crkve!I vjere općenito!
Zec uopće Ne lezi 
Skakuću  zečevi
Hip hop  :aw
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Trinity 14/6/2014, 20:26

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Jesi li primjetila da se ponekad deklarira kao žensko a ponekad muško?'Transvestit'?
Tu leži zec,i frustracije protiv crkve!I vjere općenito!
Ma je, nekad ne znaš jel muško ili žensko...
Opaki je košmar u toj glavi...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 14/6/2014, 21:30

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Jesi li primjetila da se ponekad deklarira kao žensko a ponekad muško?'Transvestit'?
Tu leži zec,i frustracije protiv crkve!I vjere općenito!
Ma je, nekad ne znaš jel muško ili žensko...
Opaki je košmar u toj glavi...
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<ono zna,što je?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Patriot_1 14/6/2014, 21:31

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Sora wrote:Vidim vjernici pokazuju raskoš od inteligencije
 
Na boksaču i pčelama ...
Jebote teme za tešku kategoriju

Vjerničku ofc
ko o čemu, sora o inteligenciji...
Jesi li primjetila da se ponekad deklarira kao žensko a ponekad muško?'Transvestit'?
Tu leži zec,i frustracije protiv crkve!I vjere općenito!
Ma je, nekad ne znaš jel muško ili žensko...
Opaki je košmar u toj glavi...
Sad bum ja otvoril temu o sexualnosti,,al će bit belaja! 👅
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Lennox - Dowkins debata! - Page 2 Empty Re: Lennox - Dowkins debata!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum