ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

savjeti pri kupnji pametnog telefona

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by jack_reacher Thu 27 Aug - 17:10

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 523a10571605fb196e001c14

jack_reacher

Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Guest Thu 27 Aug - 21:46

I ne kupujete Androide...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Guest Fri 28 Aug - 12:05

jedan od boljih izbora..

http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_640_xl_lte_dual_sim-7086.php
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by jack_reacher Sat 29 Aug - 7:12

ovaj svetozar je maher za sve;od sexa,tehnologije pa sve do auta,oružja i politike,ima li uopće više područja koja on ne pokriva?!?btw nema više džabe ni kod stare babe.. :O :^0

http://zimo.dnevnik.hr/web/panika-medu-preljubnicima-hakeri-objavili-podatke-koji-bi-mogli-unistiti-brakove/11945#.VeFawW4pprY
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Trinity Sat 29 Aug - 14:54

lone_gunman wrote:!?btw nema više džabe ni kod stare babe.. savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 2765931505 savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 204824722

http://zimo.dnevnik.hr/web/panika-medu-preljubnicima-hakeri-objavili-podatke-koji-bi-mogli-unistiti-brakove/11945#.VeFawW4pprY

Black hat hackers. Šrot.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by jack_reacher Sat 29 Aug - 14:57

mene više brine ovo Trin iako ja ne koristim taj torrent client; :W

http://zimo.dnevnik.hr/web/nema-vise-besplatno-utorrent-razmislja-o-naplati-za-koristenje-programa/11972#.VeHIP24pprY
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Trinity Sat 29 Aug - 15:14

Ne koristim ni ja to i ne brine me. Ništa na netu nije besplatno, plati se ovako ili onako.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by jack_reacher Sat 29 Aug - 15:18

ok,ti si legalist,ja plaćam samo flat paket svom operateru,sad me više brinu ove skrivene kamere na cestama(isključivo u zg),čujem da je već dosta kazni naplaćeno,sorry za offtopic,pardon,ovo je već stariji članak,znam da ima aktuelni.. :| 

http://www.24sata.hr/zanimljivosti/kamere-ce-snimati-24-sata-a-kazne-ce-doci-na-kucnu-adresu-404575
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Trinity Sat 29 Aug - 15:25

Jao, taj "golubinjak" su postavili i kod mojih u selu u Slavoniji. 
Inače ih tamo policija tlači raznim glupostima.
Već sam mislila otvoriti temu o tome.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by jack_reacher Sat 29 Aug - 15:44

po tim slavonskim selima znaju gadno vozit jer se osjećaju presigurni zbog "manje" prometa i baš zato mnogi stradaju,tamo di ja idem kod rodbine neki lik zgazio 3 žene na zavoju dok su čekale autobus a moj bratić poginuo u 6 ujutro na "pustoj" cesti jer je kombiju presjeko put,inače nikad nije popio ni kap alkohola dok je ovaj prvi(1 mrtva i 2 žene teško ozlijeđene)bio mortus pijan
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Trinity Sat 29 Aug - 20:18

Meni se ne čini da prebrzo voze, noću malo mlađarija luduje.
Stisnuli su ih tamo gadno, postavili "golubinjake", semafore na bezveznim mjestima samo da te zaustave ako voziš i km preko dozvoljenog.
Zaustavljaju žene koje biciklima voze mlijeko u mljekaru, provjeravaju traktore na njivama ?!
Gluposti neviđene.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by jack_reacher Sun 30 Aug - 10:51

jesu tebe kad zaustavili da pretrčavaš cestu na nedozvoljenom mjestu,kazna je navodno 300kn?
slažem se za ovo da love sve živo a kad ih trebaš nema ih nigdje,negdje se skrivaju u birtiji ili autu s upaljenom klimom\grijanjem.. :K
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by dijagram Sun 30 Aug - 11:49

tko je ovdje najbolji strucnjak, pitam za neku buducu kupnju racunala i opreme kome da se obratim. Molim odgovor i bez zajebancije:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by veber Sun 30 Aug - 11:59

kaj ti treba?
igre ili posao?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by dijagram Sun 30 Aug - 12:06

veber_1 wrote:kaj ti treba?
igre ili posao?
nista posebno, na godinu bih mogao novo kucno racunalo, koriste ga svi, meni je dovoljno i ovo danasnje s ovim performansama ali sve je starije, pocet ce zatezati,zajebavati, bit ce vrijeme za osvjezenje. Ne privlaci me ta tehnologija, redovito pitam druge sto je trend, sto je optimalno,sto preskupo a nepotrebno. Otprilike u tom smjeru bi bila pitanja, sto izabrati od tog trena ponudjenog.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by veber Sun 30 Aug - 12:35

onda zemi neku gotovu konfu. dva soma kuna i to ti je to. vrtit će ti i ACAD bez pol frke, čak i stariju Catia-u.

neka ti trini složi konfu, tu je doma.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by dijagram Sun 30 Aug - 12:40

veber_1 wrote:onda zemi neku gotovu konfu. dva soma kuna i to ti je to. vrtit će ti i ACAD bez pol frke, čak i stariju Catia-u.

neka ti trini složi konfu, tu je doma.
e sad je gotova, oznacio si ju i nece se izvuci:) pitam ja vec kad dodje vrijeme za kupnju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by veber Sun 30 Aug - 13:16

složim ti ja konfu, ne treba tebi nekaj naročito.
igre ne igraš. da u pevecu kupiš složeno ne bi nekaj fulao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by dijagram Sun 30 Aug - 14:02

veber_1 wrote:složim ti ja konfu, ne treba tebi nekaj naročito.
igre ne igraš. da u pevecu kupiš složeno ne bi nekaj fulao.
ne trazim ja najjeftinije, ovo je stajalo mislim 4,5 tisuce...doduse stiglo je iz USA tamo je bilo jeftinije.U tom rangu mi je sasvim ok.  A igrice, to samo uzivo sa zenkama:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Trinity Sun 30 Aug - 14:25

veber wrote:neka ti trini složi konfu, tu je doma.

Pa nije. :)
U nekim drugim stvarima vezanim za računalima možda.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by dijagram Sun 30 Aug - 14:29

Trinity wrote:
veber wrote:neka ti trini složi konfu, tu je doma.

Pa nije. :)
U nekim drugim stvarima vezanim za računalima možda.
Ajde sad,znas valjda kavu skuhati,..bez secera:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

savjeti pri kupnji pametnog telefona - Page 3 Empty Re: savjeti pri kupnji pametnog telefona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum