ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by mutava baštarda Mon 8 Feb - 21:59

udba wrote:
mutava baštarda wrote:gledao sam ja.... popodne, umotane curice, bježe od rusa, pobunjenik u bolnici u turskoj, oderalo ga na spavanju i tako to.. zbog ruskih bombardiranja pokenilo se par desetaka tisuća izbjeglica, a valjda za onih desetak miliona raseljinih od prije odgovoran je ljudožder asad, mada je većina njih pobjegla na teritorij koji on kontrolira...
onaj jedan je reko da su Rusi ustvari pravi teroristi, a ne isis, jesi li snimio to?
nisam to vidio...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by udba Mon 8 Feb - 22:00

deda na aparatima wrote:
udba wrote:jedino šta je on mislio da šljaker može vodit preduzeće, a znamo da ne može jer inače ne bi bio šljaker.

u kontekstu feudalne Europe, radnici su bili intelektualno daleko sposobniji od degeneriranog plemstva i parazitskog svećenstva, koji su bili vlasnici proizvodnih kapaciteta i zemlje
radnici su bili stoka bez zemlje koju se nauči da zavrće šaraf na traci, potencijalne sposobnosti teško dođu do izražaja, za to se treba potrefit 105 okolnosti.

_________________
Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by melkior Mon 8 Feb - 22:00

udba wrote:
mutava baštarda wrote:gledao sam ja.... popodne, umotane curice, bježe od rusa, pobunjenik u bolnici u turskoj, oderalo ga na spavanju i tako to.. zbog ruskih bombardiranja pokenilo se par desetaka tisuća izbjeglica, a valjda za onih desetak miliona raseljinih od prije odgovoran je ljudožder asad, mada je većina njih pobjegla na teritorij koji on kontrolira...
onaj jedan je reko da su Rusi ustvari pravi teroristi, a ne isis, jesi li snimio to?
K´o da su Hillary Clinton pitali geek
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by udba Mon 8 Feb - 22:01

Fénix wrote:Rješenje vlastitih problema je - još više povećati probleme. Dobra 'logika' ako mene pitaš... :kidd:
obrambeni mehanizam utjehe,

činjenica: imaćeš jebene geto-e, kvartove u koje ne smiješ uć i paralelna društva
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by epikur37 Mon 8 Feb - 22:02

Merkelica na aparatima....trpaj još :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest Mon 8 Feb - 22:03

Fénix wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Fénix wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:nisam, došao sam iz teretane haha.

a ono, baš me zanima kmečanje naših domaćih antifašista, marksista, ljevičara, od provocatora, do radničke fronte, do 30-40% Rh stanovnika do živog zida itd.., koji su govorili da ih trebamo primati jer ih šalje amerike, neoliberalni kapitalizam, zapad, itd,  ali ove šalju rusi, antifašizam, socijalizam, kako će naši ljevičari i 1/3 populacije reagirati na to?
Po ovome znači trebalo je stalno govoriti kako su Rusi poslali sve i onda ništa se neće primati. Jebote život koji pacijenti... lol!

pa pogledaj izjave tipa od živog zida, do udruga, pa komentare (prije ovih silovanja) barem 40% ljudi po internetu, pa do stavova forumaša..

tipa "mi smo slali oružje, dužni smo ih primati" "mi smo na strani NAToa, dužni smo ih primati" "mi smo na strani neoliberalnog kapitalizma" dužni smo ih primati.

Onda oni iz Centra za mirovne studije napišu kolumnu da za silovanje u Kolnu je kriv "neoliberalni kapitalizam a ne arapi", a provocator pljeska itd..


ali ovu ekipu šalju rusi, kako će naši kmečavci opravdati to?

ta marksistička filozofija "iskupljenja za tuđe grijehe" , baš me zanima kako će ovdje funkcionirati.. koje će biti opravdanje..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/iracanin-koji-je-silovao-djecaka-iz-srbije-na-bazenu-nisam-znao-da-je-to-zabranjeno-bio-sam-u-krizi/873702.aspx

Dobra stvar je što ovakve stvari izlaze u medije, tako da teorija kuhane žabe ovdje ide nama u korist. Ja nisam sada zatvaranje granica, ja sam da se ove godien primi još 2milijuna arapa
Rješenje vlastitih problema je - još više povećati probleme. Dobra 'logika' ako mene pitaš... :kidd:
teorija kuhane žabe, jedina nada za spas europe jest teorija kuhane žabe..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by udba Mon 8 Feb - 22:07

epikur37 wrote:Merkelica na aparatima....trpaj još :)
ko što se i u Bosnu trpalo dok je Kolumbo otkrivo Ameriku, oće l Nijemci za 20 godina tražit Treći?
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest Mon 8 Feb - 22:10

udba wrote:
deda na aparatima wrote:
udba wrote:jedino šta je on mislio da šljaker može vodit preduzeće, a znamo da ne može jer inače ne bi bio šljaker.

u kontekstu feudalne Europe, radnici su bili intelektualno daleko sposobniji od degeneriranog plemstva i parazitskog svećenstva, koji su bili vlasnici proizvodnih kapaciteta i zemlje
radnici su bili stoka bez zemlje koju se nauči da zavrće šaraf na traci, potencijalne sposobnosti teško dođu do izražaja, za to se treba potrefit 105 okolnosti.

kmetovi kad su pobjegli iz europe u ameriku gdje su bili vlasnici svoje zemlje i proizvoda svog rada su napravili najjače i najrazvijenije gospodarstvo na svijetu, feudalna Europa se nije mogla nositi sa kapitalizmom i kreativnošću koje je stvorila ekonomska sloboda građana u novom svijetu

kad je feudalizam propao onda su crkvenjaci bili veliki reformatori, kao naš Juraj Štrosmajer, da se spasi što se spasiti da, kako bi mogli nastaviti parazitirati, a evo i danas parazitiraju na proračunu

kad pričamo o uhljebima nitko ne priča o plaćama svećenika koje se isplaćuju iz proračuna, a župnicima se isplaćuju dvije plaće, jedna njihova osobna, druga za troškove održavanja župe, problem je službenica na šalteru koja ovjerava dokumente bez kojih ne funkcionira civilizirano društvo


Last edited by deda na aparatima on Mon 8 Feb - 22:11; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest Mon 8 Feb - 22:10

udba wrote:
Fénix wrote:Rješenje vlastitih problema je - još više povećati probleme. Dobra 'logika' ako mene pitaš... :kidd:
obrambeni mehanizam utjehe,

činjenica: imaćeš jebene geto-e, kvartove u koje ne smiješ uć i paralelna društva
Onda je samo važno da nema više države i jedinstvenog plaćanja poreza, već i tu isto paralelna društva i sustave, privatne milicije, vojske, granice, zakone, etc.  Praktički plemenski, što nije loše. Opet se ljudi homogeniziraju i okupljaju oko svojih interesa. Drugi postaju nepoželjni i neprijatelji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by epikur37 Mon 8 Feb - 22:12

udba wrote:
epikur37 wrote:Merkelica na aparatima....trpaj još :)
ko što se i u Bosnu trpalo dok je Kolumbo otkrivo Ameriku, oće l Nijemci za 20 godina tražit Treći?

a tko zna....kaj god, njemačka preveć gmiže pod američkim patronom i liberalnom hegemonijom....

Il će se otresti vlastite retardacije il nek propadne.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by udba Mon 8 Feb - 22:22

deda na aparatima wrote:
kad pričamo o uhljebima nitko ne priča o plaćama svećenika koje se isplaćuju iz proračuna, a župnicima se isplaćuju dvije plaće, jedna njihova osobna, druga za troškove održavanja župe, problem je službenica na šalteru koja ovjerava dokumente bez kojih ne funkcionira civilizirano društvo
Zato jer je to sklisko i ispolitizirano područje. Za Crkvu i religiju se smatra da je neodvojivi dio nacionalnog identiteta, čak se ni SDP nije usudio dirati u to. Crkvene povlastice može maknut samo HDZ, kao što SDP bez puno galame i reakcija kreše prava radnika.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by udba Mon 8 Feb - 22:45

upravo_sa_jebachine wrote:
što se tiče merkelice, osoba je psihički probila, i napisao bih šta treba sa njom, ali ne želim radi policije.. adio.

žena koja je prije par godina izjavila da je multikulturalizam mrtav,
to je mislila na Turke, sad je uvezla Arape kako bi metnila Turcima..
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Stanojko Tue 9 Feb - 8:37

Baba je sokirana? Od zapadnog licemerja mi se okrece zeludac... Ono, bolje me i ubiji ali nemoj da me jebes mentalno... Zelim Evropi jos 1000 Merkelovih i da se goni u 3 pm!

_________________
Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest Tue 9 Feb - 8:53

Nek im samo jebu nanu naninu. Udri Putine, ne štedi. Šalji to u džehenem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest Tue 9 Feb - 8:55

Stanojko wrote:Baba je sokirana? Od zapadnog licemerja mi se okrece zeludac... Ono, bolje me i ubiji ali nemoj da me jebes mentalno... Zelim Evropi jos 1000 Merkelovih i da se goni u 3 pm!
Odvratna licemjerka, a nije šokirana silovanjima djevojaka i curica po Njemačkoj. Meni čudi da ju nijedan Nijemac ne poželi smaknut.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Stanojko Tue 9 Feb - 8:57

Svaki narod zasluzuje vlast kakvu ima... To vazi za nemce isto kao i , nazalost, za danasnje srbe...

_________________
Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest Tue 9 Feb - 9:04

Stanojko wrote:Svaki narod zasluzuje vlast kakvu ima... To vazi za nemce isto kao i , nazalost, za danasnje srbe...
Onda su se i Hrvati na Boga kamenjem bacali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by mutava baštarda Tue 9 Feb - 9:09

ne umanjujem patnje civila, ali kada se pogleda omjer ubijenih civila, vojski i pravojnih formacija ispada da je ovaj rat dosta čist i omjeri su mnogo bolji nego kod američkih intervencija u zadnje vrijeme. razlog manjeg stradavanja civila većinom je u tome što je već pola populacije raseljeno, što unutar zemlje. može se pričati i o etničkom čišćenju, a u zadnje vrijeme su kurdi optuživani za to.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Stanojko Tue 9 Feb - 9:16

Eva wrote:
Stanojko wrote:Svaki narod zasluzuje vlast kakvu ima... To vazi za nemce isto kao i , nazalost, za danasnje srbe...
Onda su se i Hrvati na Boga kamenjem bacali.
Za rvate ne znam, ali nemci su prdnuli u cabar (srbi su odavno vec u njemu)

_________________
Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by stenjalica Tue 9 Feb - 9:20

strašno ubiju 200-500 kozojeba na dan..strašno
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Yehudi Tue 9 Feb - 11:22

Pa neka ih serdogan i fahdo pošalju još.

Sad su se sitili, nakon 4.5god islamističkog

masakra, sad su se sitili žaliti žrtve rata.

   U tih 4.5 god ubijanja i progona civila, ubijeno

 pola milijuna ljudi i porušeno 2/3 gradjevina.

    Rusi operiraju 4 miseca tek a ovi kmeče o

 žrtvama medju civilima i kao mase izbjeglica.

    Gebelsovi učenici.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 2 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum