ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko ima kršćanskih crkava?

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 Sun 1 Jun - 21:31

Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Patriot, koje protestantske crkve si ti član?
pat je lutalica,on ne zna niti sam gdje je,trenutno luta kao vjecni žid
dakle on je kao neka vrsta protestanta ali ne trpi one protestante koji imaju homoseksualce,a sa druge stranne ne trpi niti katolicki nauk,dakle lutalica
sto se tice zena svecenica,homoseksualaca,pa jasno je da su protestanti truli ako takve imaju,dakle to je krivi put,put u propast,dakle jednom nogom u paklu bis e reklo narodski

ali pat je uporan,mozda i shvati na kraju da su protestanti sotonski put
Ma nemoj! Žene svećenice krivi put, put u propast ! A zašto?
a sto mislis zasto,ajde malo razmisli
dakle jel to Kristov naul ili mozda nije,ne treba biti previse bistar za tako nesto znati
dakle         to bi svakom razumnom trebalo biti jasno
inace sjeti se i zbog koga je "netko"izbacen iz rajskog vrta,pa ce ti biti lakse naci odgovor na svoje pitanje
E, ovo je najgluplji argument koji sam čula !
Nemoj se obazdirati na njegove upise,on je čudak,tvrdi da je prvi do Jahve,da je potpopio Atlantidu,da su mu se javljali Azazel i Belzebul,da ima moć nad gromovima,olujama i potresima,,itd.Dakle,ignore!

Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 Sun 1 Jun - 21:43

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:Hvala Pat na ovome. Pročitala pažljivo.
Molim!
Možda ovo drugo i nije sve točno,možda malo previše protestantski naklonjeno,naime,imaš protestanata koji su antikatolici a i katolika antiprotestanata!
Ja spadam među ekumenski orjentirane protestante mada sam i sam dosta kritičan prema nekima protestantima,ima ih svakakvih!Ima jako dobrih crkava,npr Baptističkih,Metodističkih,Pentekostalnih ali pogotovo nekih Pentekostalnih toliko loših da bih uvjek rađe otišao na Katoličku Misu nego kod njih!Jako cjenim duhovnost mnogih Katolika,npr pokojni Fra Zvjezdan Linić mi je bio uzor vjernika i svećenika!Odem ponekad u Katoličku crkvu a i studirao sam katoličku bogosloviju malo,kao laik!
Ovdje imaš video o Nicku Vujičiću,tu sam bio,bilo je puno katolika tu,,bez ruku i nogu ali sretan i izuzetan vjernik.Protestant inače,sin pastora!Sad se nedavno oženio i dobio sina!Dakle,bez udova je čovjek,no jedan mu je ud ipak osstao,,,ha ha!
https://www.youtube.com/watch?v=5gQVb58-lhE
Kad sam poslije googlala, naišla sam od kuda si  c/p drugi tekst.
Sad mi predloži neku Protestantsku crkvu u ZG (da ne googlam) u kojoj misu služi žena. 
Za Nicka Vujičića sam čula prije. Što tiče tvoje zadnje opaske, khmmm...nije ni čudo da ste toliko ponosni na taj ud... :P
Nema mise u klasičnom smislu,tamo je naglasak na propovjedi!Nema rituala.Npr. ponekad propovjeda žena u Baptističkoj crkvi u Radićevoj.Lako ti ju je nać!
Ma ne toliko ponosan,koliko zahvalan,,za naš i veš "žemski"!Puno ima lijepog u tome!I to je od Boga dar.Ali,ako je samo u braku!
Baš ću potražiti. I povest ću kćer sa sobom.
Naravno da je dar  i nije rezerviran za ne-vjernike.
Radićeva 30!
I evo malo o nama:
Opći pregled
U oko 160 država postoje baptističke crkve s oko 90 milijuna članova. Od toga broja 47 milijuna baptista živi u SAD-u. Većina nacionalnih baptističkih saveza članice su Svjetskog baptističkog saveza. Značajnije iznimke su Sjevernoamerički "Savez južnih baptista" s oko 16 milijuna krštenih članova te povratničke zajednice rusko-njemačkih baptista s oko 350.000 članova. Broj baptista se je od 1905. usedmerostručio. Najjače grupe baptista nalaze se u Sjedinjenim Državama, zemljama bivšeg Sovjetskog saveza te u Brazilu, Burmi i Indiji. Službeno ime hrvatskog saveza baptista je "Savez baptističkih crkava u Republici Hrvatskoj", a osnovan je 1991. godine nakon raspada SFRJ. Savez je sačinjen od 50-tak lokalnih zajednica s oko 2000 krštenih članova.
Statistička usporedba 1958. i 2004.
[th]Regija[/th][th]Članova 1958 (1)[/th][th]Članova 2004 (2)[/th][th]Lokalnih zajednica 2004[/th]
Afrika279 2416 126 30725 389
Azija / Australija769 8754 718 53025 937
Europa1 142 127793 50712 973
Srednja Amerika i zapadna Indija104 829465 5384 188
Sjeverna Amerika19 804 63217 901 56961 817
Southern Baptist Convention(SBC) (USA) (3)(uključeno u Sjeverna Amerika)16 053 006-
Južna Amerika146 9881 447 74510 126
Ukupno22 247 69247 512 077(incl. SBC)ca. 210 000
U nekim zemljama ,rastemo,negdje opadamo!U Evropi opada članstvo svih kršćanskih crkava!

BAPTISTIČKA CRKVA ZAGREB

Radićeva 30
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 Sun 1 Jun - 21:50

albatros wrote:Po meni kršćanstvo danas na kugli zemaljskoj predstavljaju jedino RKC i pravoslavne crkve.

Ovo drugo su sve parodije na kršćanstvo,mada i među pripadnicima drugih "kršćanskih" denominacija ima časnih ljudi i iskrenih vjernika.
Po meni pak mnogi katolici,provoslavci i protestanti nisu kršćani!Po statistici,(netko je proveo neku anketu i to ozbiljnu) samo 40% VJERNIKA vjeruje u osobnog Boga!
Ja vjerujem pak da su najbolje crkve na zemlji,neke protestantske!Ali i najgore!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 Sun 1 Jun - 21:54

von_Starhemberg wrote:Patriot, koje protestantske crkve si ti član?
Moglo bi se reć baptističke,ali to mi puno ne znači jer odem i u katoličku,odem kod pentekostalaca,,dakle,kod mene nema odvajanja i elitizma,,,naime,neki katolici koje znam i koji su moji prijatelji i braća u vjeri su bolji kršćani od mene i sličnih!Božja crkva na zemlji je skup svih onih koji Isusa ljube i štuju kao Boga i Spasitelja,,,a nebitno je jesu li pravoslavci,katolici ili protestanti!Bog pozna svoje!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Trinity Sun 1 Jun - 22:15

Patriot_1 wrote:
albatros wrote:Po meni kršćanstvo danas na kugli zemaljskoj predstavljaju jedino RKC i pravoslavne crkve.

Ovo drugo su sve parodije na kršćanstvo,mada i među pripadnicima drugih "kršćanskih" denominacija ima časnih ljudi i iskrenih vjernika.
Po meni pak mnogi katolici,provoslavci i protestanti nisu kršćani!Po statistici,(netko je proveo neku anketu i to ozbiljnu) samo 40% VJERNIKA vjeruje u osobnog Boga!
Ja vjerujem pak da su najbolje crkve na zemlji,neke protestantske!Ali i najgore!
Možeš malo pojasniti što znači vjerovati u osobnog Boga (Spasitelja)?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 Mon 2 Jun - 9:55

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
albatros wrote:Po meni kršćanstvo danas na kugli zemaljskoj predstavljaju jedino RKC i pravoslavne crkve.

Ovo drugo su sve parodije na kršćanstvo,mada i među pripadnicima drugih "kršćanskih" denominacija ima časnih ljudi i iskrenih vjernika.
Po meni pak mnogi katolici,provoslavci i protestanti nisu kršćani!Po statistici,(netko je proveo neku anketu i to ozbiljnu) samo 40% VJERNIKA vjeruje u osobnog Boga!
Ja vjerujem pak da su najbolje crkve na zemlji,neke protestantske!Ali i najgore!
Možeš malo pojasniti što znači vjerovati u osobnog Boga (Spasitelja)?
Npr. tih 60% se smatraju kršćanima a kad ih pitaš ,vjeruju li u Boga ,,,kao osobu,oni će reć"Pa neka sila postoji"ili "Netko ,,nešto postoji" a da je Bog osoba,to ne vjeruju!
Toma je to dobro rekao,"Gospod moj i Bog moj!"Bog koji me voli,brine za mene,stalo mu je do mene,pozna me,čuje kad molim,On je osoba,ja sam osoba i mi smo u odnosu!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 Mon 2 Jun - 9:57

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
albatros wrote:Po meni kršćanstvo danas na kugli zemaljskoj predstavljaju jedino RKC i pravoslavne crkve.

Ovo drugo su sve parodije na kršćanstvo,mada i među pripadnicima drugih "kršćanskih" denominacija ima časnih ljudi i iskrenih vjernika.
Po meni pak mnogi katolici,provoslavci i protestanti nisu kršćani!Po statistici,(netko je proveo neku anketu i to ozbiljnu) samo 40% VJERNIKA vjeruje u osobnog Boga!
Ja vjerujem pak da su najbolje crkve na zemlji,neke protestantske!Ali i najgore!
Možeš malo pojasniti što znači vjerovati u osobnog Boga (Spasitelja)?
C/P dobar:
Što znači prihvatiti Isusa kao osobnog Spasitelja?

Odgovor:
Jesi li ikada prihvatio Isusa Krista kao osobnog Spasitelja? Prije no što odgovoriš, dopusti mi da pojasnim ovo pitanje. Kako bi ga ispravno razumio, najprije trebaš ispravno razumjeti »Isusa Krista«, »osobnog« i »Spasitelja«.

Tko je Isus Krist? Mnogi će ljudi priznati Isusa Krista kao dobra čovjeka, velika učitelja, pa čak i Božjega proroka. Ove su tvrdnje zasigurno istinite o Isusu, ali one ne definiraju tko On uistinu jest. Biblija nam kaže da je On Bog u tijelu, Bog koji je postao čovjekom (vidi Ivan 1,1. 14). Bog je došao na zemlju da nas poduči, iscijeli, ispravi, oprosti nam – i umre za nas! Isus Krist je Bog, Stvoritelj, suvereni Gospodin. Jesi li prihvatio ovoga Isusa?

Što je Spasitelj i zašto trebamo Spasitelja? Biblija nam kaže da smo svi sagriješili, svi činimo zla djela (Rimljanima 3,10-18). Kao rezultat našega grijeha, zaslužili smo Božju srdžbu i osudu. Jedina pravedna kazna za grijeh protiv neograničenoga i vječnog Boga jest neograničena kazna (Rimljanima 6,23; Otkrivenje 20,11-15). Zato nam je potreban Spasitelj!

Isus Krist je došao na zemlju i umro umjesto nas. Budući da je Isus Bog u tijelu, njegova smrt bila je neograničena plaća za naše grijehe (2. Korinćanima 5,21). Isus je umro kako bi platio kaznu za naše grijehe (Rimljanima 5,8). Isus je platio cijenu kako je mi ne bismo morali platiti. Isusovo uskrsnuće od mrtvih dokaz je da je njegova smrt bila dovoljna da plati kaznu za naše grijehe. Zbog toga je Isus jedan i jedini Spasitelj (Ivan 14,6; Djela 4,12)! Vjeruješ li Isusu kao svome Spasitelju?

Je li Isus tvoj »osobni« Spasitelj? Mnogi ljudi gledaju na kršćanstvo kao na odlazak u crkvu, izvođenje rituala, izbjegavanje određenih grijeha. To nije kršćanstvo. Istinsko je kršćanstvo osoban odnos s Isusom Kristom. Prihvaćanje Isusa kao osobnog Spasitelja znači osobno pouzdanje u Njega. Nitko se neće spasiti po vjeri drugih. Nikome neće dobiti oproštenje zato što je činio određena djela. Spasiti se možeš jedino ako osobno prihvatiš Krista kao svoga Spasitelja, vjerujući da je njegova smrt plaća za tvoj grijeh, a njegovo uskrsnuće jamstvo vječnoga života (Ivan 3,16). Je li Isus osobno tvoj Spasitelj?

Ako želiš prihvatiti Isusa Krista kao svoga osobnog Spasitelja, reci Bogu sljedeće riječi. Zapamti, izgovaranje ove molitve, ili bilo koje druge molitve, neće te spasiti. Jedino pouzdanje u Krista može te spasiti od grijeha. Ova je molitva samo način da izraziš Bogu svoju vjeru u Njega i zahvališ mu što ti je omogućio spasenje. »Bože, znam da sam sagriješio protiv Tebe i da zaslužujem kaznu. Ali Isus je preuzeo kaznu koju zaslužujem na sebe i oprostio mi na temelju vjere u Njega. Okrećem se od svoga grijeha i pouzdajem se u Tebe za spasenje. Prihvaćam Isusa kao svoga osobnog Spasitelja! Hvala Ti za Tvoju predivnu milost i oproštenje – dar vječnog života! Amen!«
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Iknar Mon 2 Jun - 18:14

Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Patriot, koje protestantske crkve si ti član?
pat je lutalica,on ne zna niti sam gdje je,trenutno luta kao vjecni žid
dakle on je kao neka vrsta protestanta ali ne trpi one protestante koji imaju homoseksualce,a sa druge stranne ne trpi niti katolicki nauk,dakle lutalica
sto se tice zena svecenica,homoseksualaca,pa jasno je da su protestanti truli ako takve imaju,dakle to je krivi put,put u propast,dakle jednom nogom u paklu bis e reklo narodski

ali pat je uporan,mozda i shvati na kraju da su protestanti sotonski put
Ma nemoj! Žene svećenice krivi put, put u propast ! A zašto?
a sto mislis zasto,ajde malo razmisli
dakle jel to Kristov naul ili mozda nije,ne treba biti previse bistar za tako nesto znati
dakle         to bi svakom razumnom trebalo biti jasno
inace sjeti se i zbog koga je "netko"izbacen iz rajskog vrta,pa ce ti biti lakse naci odgovor na svoje pitanje
E, ovo je najgluplji argument koji sam čula !
e svasta,mozda da koji puta cujes sebe,bi promijenila misljenje
ali envazno ljudi obicno gledaju druge a sebe bas i ne,jel tako
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Trinity Mon 2 Jun - 19:04

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
albatros wrote:Po meni kršćanstvo danas na kugli zemaljskoj predstavljaju jedino RKC i pravoslavne crkve.

Ovo drugo su sve parodije na kršćanstvo,mada i među pripadnicima drugih "kršćanskih" denominacija ima časnih ljudi i iskrenih vjernika.
Po meni pak mnogi katolici,provoslavci i protestanti nisu kršćani!Po statistici,(netko je proveo neku anketu i to ozbiljnu) samo 40% VJERNIKA vjeruje u osobnog Boga!
Ja vjerujem pak da su najbolje crkve na zemlji,neke protestantske!Ali i najgore!
Možeš malo pojasniti što znači vjerovati u osobnog Boga (Spasitelja)?
Npr. tih 60% se smatraju kršćanima a kad ih pitaš ,vjeruju li u Boga ,,,kao osobu,oni će reć"Pa neka sila postoji"ili "Netko ,,nešto postoji" a da je Bog osoba,to ne vjeruju!
Toma je to dobro rekao,"Gospod moj i Bog moj!"Bog koji me voli,brine za mene,stalo mu je do mene,pozna me,čuje kad molim,On je osoba,ja sam osoba i mi smo u odnosu!
Ne bih ja te baš osuđivala, premda formalno pripadaju kršćanima, odgojeni u toj vjeri još nisu "tresnuli s konja ".
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Trinity Mon 2 Jun - 20:07

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
albatros wrote:Po meni kršćanstvo danas na kugli zemaljskoj predstavljaju jedino RKC i pravoslavne crkve.

Ovo drugo su sve parodije na kršćanstvo,mada i među pripadnicima drugih "kršćanskih" denominacija ima časnih ljudi i iskrenih vjernika.
Po meni pak mnogi katolici,provoslavci i protestanti nisu kršćani!Po statistici,(netko je proveo neku anketu i to ozbiljnu) samo 40% VJERNIKA vjeruje u osobnog Boga!
Ja vjerujem pak da su najbolje crkve na zemlji,neke protestantske!Ali i najgore!
Možeš malo pojasniti što znači vjerovati u osobnog Boga (Spasitelja)?
C/P dobar:
Što znači prihvatiti Isusa kao osobnog Spasitelja?

Odgovor:
Jesi li ikada prihvatio Isusa Krista kao osobnog Spasitelja? Prije no što odgovoriš, dopusti mi da pojasnim ovo pitanje. Kako bi ga ispravno razumio, najprije trebaš ispravno razumjeti »Isusa Krista«, »osobnog« i »Spasitelja«.

Tko je Isus Krist? Mnogi će ljudi priznati Isusa Krista kao dobra čovjeka, velika učitelja, pa čak i Božjega proroka. Ove su tvrdnje zasigurno istinite o Isusu, ali one ne definiraju tko On uistinu jest. Biblija nam kaže da je On Bog u tijelu, Bog koji je postao čovjekom (vidi Ivan 1,1. 14). Bog je došao na zemlju da nas poduči, iscijeli, ispravi, oprosti nam – i umre za nas! Isus Krist je Bog, Stvoritelj, suvereni Gospodin. Jesi li prihvatio ovoga Isusa?

Što je Spasitelj i zašto trebamo Spasitelja? Biblija nam kaže da smo svi sagriješili, svi činimo zla djela (Rimljanima 3,10-18). Kao rezultat našega grijeha, zaslužili smo Božju srdžbu i osudu. Jedina pravedna kazna za grijeh protiv neograničenoga i vječnog Boga jest neograničena kazna (Rimljanima 6,23; Otkrivenje 20,11-15). Zato nam je potreban Spasitelj!

Isus Krist je došao na zemlju i umro umjesto nas. Budući da je Isus Bog u tijelu, njegova smrt bila je neograničena plaća za naše grijehe (2. Korinćanima 5,21). Isus je umro kako bi platio kaznu za naše grijehe (Rimljanima 5,8). Isus je platio cijenu kako je mi ne bismo morali platiti. Isusovo uskrsnuće od mrtvih dokaz je da je njegova smrt bila dovoljna da plati kaznu za naše grijehe. Zbog toga je Isus jedan i jedini Spasitelj (Ivan 14,6; Djela 4,12)! Vjeruješ li Isusu kao svome Spasitelju?

Je li Isus tvoj »osobni« Spasitelj? Mnogi ljudi gledaju na kršćanstvo kao na odlazak u crkvu, izvođenje rituala, izbjegavanje određenih grijeha. To nije kršćanstvo. Istinsko je kršćanstvo osoban odnos s Isusom Kristom. Prihvaćanje Isusa kao osobnog Spasitelja znači osobno pouzdanje u Njega. Nitko se neće spasiti po vjeri drugih. Nikome neće dobiti oproštenje zato što je činio određena djela. Spasiti se možeš jedino ako osobno prihvatiš Krista kao svoga Spasitelja, vjerujući da je njegova smrt plaća za tvoj grijeh, a njegovo uskrsnuće jamstvo vječnoga života (Ivan 3,16). Je li Isus osobno tvoj Spasitelj?

Ako želiš prihvatiti Isusa Krista kao svoga osobnog Spasitelja, reci Bogu sljedeće riječi. Zapamti, izgovaranje ove molitve, ili bilo koje druge molitve, neće te spasiti. Jedino pouzdanje u Krista može te spasiti od grijeha. Ova je molitva samo način da izraziš Bogu svoju vjeru u Njega i zahvališ mu što ti je omogućio spasenje. »Bože, znam da sam sagriješio protiv Tebe i da zaslužujem kaznu. Ali Isus je preuzeo kaznu koju zaslužujem na sebe i oprostio mi na temelju vjere u Njega. Okrećem se od svoga grijeha i pouzdajem se u Tebe za spasenje. Prihvaćam Isusa kao svoga osobnog Spasitelja! Hvala Ti za Tvoju predivnu milost i oproštenje – dar vječnog života! Amen!«
Hvala Patriot.
Za taj termin nisam čula u 'svojoj'  crkvi pa me zainteresiralo. Vjerujem da  je Isus osoba s kojom imam 'eksluzivan' odnos (rekao bi jedan „uvaženi“ forumaš da je to preseravanje), ali ne samo ja, svatko ima pravo na tu ekskluzivu. Na samo svog Boga, kojemu je bitan, koji ga čuje i razumije . Dakle, ne neka  Sila, Nešto neodređeno, već netko meni blizak koji je čak i umro za mene. Time je , u stvari htio pokazati da i mi trebamo 'umirati' za druge. To znači odraditi svoj dio posla ovdje na zemlji temeljito i pošteno, jer sve što kažemo, prešutimo, učinimo ili ne učinimo , ima utjecaj na one oko nas. 
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Trinity Mon 2 Jun - 20:10

Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Patriot, koje protestantske crkve si ti član?
pat je lutalica,on ne zna niti sam gdje je,trenutno luta kao vjecni žid
dakle on je kao neka vrsta protestanta ali ne trpi one protestante koji imaju homoseksualce,a sa druge stranne ne trpi niti katolicki nauk,dakle lutalica
sto se tice zena svecenica,homoseksualaca,pa jasno je da su protestanti truli ako takve imaju,dakle to je krivi put,put u propast,dakle jednom nogom u paklu bis e reklo narodski

ali pat je uporan,mozda i shvati na kraju da su protestanti sotonski put
Ma nemoj! Žene svećenice krivi put, put u propast ! A zašto?
a sto mislis zasto,ajde malo razmisli
dakle jel to Kristov naul ili mozda nije,ne treba biti previse bistar za tako nesto znati
dakle         to bi svakom razumnom trebalo biti jasno
inace sjeti se i zbog koga je "netko"izbacen iz rajskog vrta,pa ce ti biti lakse naci odgovor na svoje pitanje
E, ovo je najgluplji argument koji sam čula !
e svasta,mozda da koji puta cujes sebe,bi promijenila misljenje
ali envazno ljudi obicno gledaju druge a sebe bas i ne,jel tako
A čuješ li ti kakve gluposti blebećeš?
Imaš ženu, kćer, sestru, majku ? Mogu zamisliti kako postupaš s njima.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Guest Mon 2 Jun - 20:19

Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Patriot, koje protestantske crkve si ti član?
pat je lutalica,on ne zna niti sam gdje je,trenutno luta kao vjecni žid
dakle on je kao neka vrsta protestanta ali ne trpi one protestante koji imaju homoseksualce,a sa druge stranne ne trpi niti katolicki nauk,dakle lutalica
sto se tice zena svecenica,homoseksualaca,pa jasno je da su protestanti truli ako takve imaju,dakle to je krivi put,put u propast,dakle jednom nogom u paklu bis e reklo narodski

ali pat je uporan,mozda i shvati na kraju da su protestanti sotonski put
Ma nemoj! Žene svećenice krivi put, put u propast ! A zašto?
a sto mislis zasto,ajde malo razmisli
dakle jel to Kristov naul ili mozda nije,ne treba biti previse bistar za tako nesto znati
dakle         to bi svakom razumnom trebalo biti jasno
inace sjeti se i zbog koga je "netko"izbacen iz rajskog vrta,pa ce ti biti lakse naci odgovor na svoje pitanje
E, ovo je najgluplji argument koji sam čula !
e svasta,mozda da koji puta cujes sebe,bi promijenila misljenje
ali envazno ljudi obicno gledaju druge a sebe bas i ne,jel tako
A čuješ li ti kakve gluposti blebećeš?
Imaš ženu, kćer, sestru, majku ? Mogu zamisliti kako postupaš s njima.
Imamo novog trola?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Trinity Mon 2 Jun - 20:23

Prefin izraz za ovog neandertalca.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Iknar Tue 3 Jun - 15:50

Trinity wrote:Prefin izraz za ovog neandertalca.
hvala,neandertalci su mozda koristili umne sposobnosti u skladu sa okolinom,ti nisi niti do nokta da mozes to i pomisliti

dakle da ti objasnim da se ne mucis i ne uspijes na kraju

ajmo onda:
nekada su ljudi koristili umne sposobnosti uparalelno recimos a fizickim,ti si primjer covjeka koji to mozda ne moze,bolje receno nece ili ima atrofiju ajmo reci mozdanih stanica,dakle nisi jedina ,jer je danas ljudski rod zaboravio koristiti mozak,vise se oslanja na ensto drugo
dakle neandertalci su daleko napredniji bili u skladu sa okolinom u odnosu na danasnjeg covjeka,ali kako bi ti to i pomislila kada ponavljas tu postapalicu kao nesto uvrednjivo a ne znas da hje to u biti vise nego tvoj maximim

znas u doba atlantide ljudi su mozda mogli daleko vise misliti i smisliti nego ljudi danas
ti si primjerak danasnje civilizacije,prilicno limitiran primjerak te da se bolje izrazim,ne koristis svoj Um nego uzimas od drugih sto ti kazu ili si cula,a primjer je "neandertalca"dobar,samo sto ti jos to ne razumijes,navao sam sto je mozda razlog,pa si ti misli ako to jos uopcce mozes
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Iknar Tue 3 Jun - 15:53

von_Starhemberg wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
Iknar wrote:
von_Starhemberg wrote:Patriot, koje protestantske crkve si ti član?
pat je lutalica,on ne zna niti sam gdje je,trenutno luta kao vjecni žid
dakle on je kao neka vrsta protestanta ali ne trpi one protestante koji imaju homoseksualce,a sa druge stranne ne trpi niti katolicki nauk,dakle lutalica
sto se tice zena svecenica,homoseksualaca,pa jasno je da su protestanti truli ako takve imaju,dakle to je krivi put,put u propast,dakle jednom nogom u paklu bis e reklo narodski

ali pat je uporan,mozda i shvati na kraju da su protestanti sotonski put
Ma nemoj! Žene svećenice krivi put, put u propast ! A zašto?
a sto mislis zasto,ajde malo razmisli
dakle jel to Kristov naul ili mozda nije,ne treba biti previse bistar za tako nesto znati
dakle         to bi svakom razumnom trebalo biti jasno
inace sjeti se i zbog koga je "netko"izbacen iz rajskog vrta,pa ce ti biti lakse naci odgovor na svoje pitanje
E, ovo je najgluplji argument koji sam čula !
e svasta,mozda da koji puta cujes sebe,bi promijenila misljenje
ali envazno ljudi obicno gledaju druge a sebe bas i ne,jel tako
A čuješ li ti kakve gluposti blebećeš?
Imaš ženu, kćer, sestru, majku ? Mogu zamisliti kako postupaš s njima.
Imamo novog trola?  :)
da su ti umne sposobnosti malo vece,shvatio bi svoje limite te krenuo nabolje,ovakos tagniras raznim psotapalica kao budala u pijesku,mislim "noj"
dakle ajde  malo razmisli,koristi svoj Um,ako je to uopce kod tebe moguce,te malo razmisli sto govoris prije nego lupis budalastine,osim ako ti je to navika pa te znaju kao klauna,ali ja mislimda ne moras biti klaun
meni ne treba publika da misli za mene ja to mogu sam,a ti ocito trebas publiku da ti povlađuje,dakle svojim nedostacima kaos to sam rekao
a sto se tice ove "zenetine"novog doba,sto reci vise o njoj,ako ne razumije to je jer ne moze ili ne zeli,ali u svakom slucaju  ne zna
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Iknar Tue 3 Jun - 15:56

ajmos e vratiti na temu
dakle ima jedna krscanska crkva samo,a sve druge koje se tako nazivaju su lazne

jedina koja danas slijedi Krista je katolicka crkva,a ostale su vise ili manje udaljene,dakle skrenule su sa puta malo vise ili malo manje
nadam se da bar to neki razumiju,a ako ne sto cu im ja neka pitaju nekoga mudrijeg da im to objasni
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by oldie Tue 3 Jun - 16:46

Iknar wrote:ajmos e vratiti na temu
dakle ima jedna krscanska crkva samo,a sve druge koje se tako nazivaju su lazne

jedina koja danas slijedi Krista je katolicka crkva,a ostale su vise ili manje udaljene,dakle skrenule su sa puta malo vise ili malo manje
nadam se da bar to neki razumiju,a ako ne sto cu im ja neka pitaju nekoga mudrijeg da im to objasni


...ma zamisli ima jedna crkva koja govori za sebe da je prava, a druge su lažne...koja li je to?
-od (koliko ih ono ima?) oko 40000?...lol pa svaka!

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by aben Tue 3 Jun - 16:55

Nie bitno šta govore za sebe, a naravno da to govore.

Zamisli da moraš birati između njih 40000 od koih 39999 govore da su lažne, a 1 da je prava, ne bi bila fora.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Guest Tue 3 Jun - 16:58

Koji vam je ovaj, neki s net.hr-a?  :^0  Zabavan, u svakom slučaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by aben Tue 3 Jun - 17:02

Samo se ti zajebavaj s nečin šta ne znas, naljuti ga i potpit će ti selo bez jebenti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Trinity Tue 3 Jun - 17:53

Iknar wrote:
Trinity wrote:Prefin izraz za ovog neandertalca.
hvala,neandertalci su mozda koristili umne sposobnosti u skladu sa okolinom,ti nisi niti do nokta da mozes to i pomisliti

dakle da ti objasnim da se ne mucis i ne uspijes na kraju

ajmo onda:
nekada su ljudi koristili umne sposobnosti uparalelno recimos a fizickim,ti si primjer covjeka koji to mozda ne moze,bolje receno nece ili ima atrofiju ajmo reci mozdanih stanica,dakle nisi jedina ,jer je danas ljudski rod zaboravio koristiti mozak,vise se oslanja na ensto drugo
dakle neandertalci su daleko napredniji bili u skladu sa okolinom u odnosu na danasnjeg covjeka,ali kako bi ti to i pomislila kada ponavljas tu postapalicu kao nesto uvrednjivo a ne znas da hje to u biti vise nego tvoj maximim

znas u doba atlantide ljudi su mozda mogli daleko vise misliti i smisliti nego ljudi danas
ti si primjerak danasnje civilizacije,prilicno limitiran primjerak te da se bolje izrazim,ne koristis svoj Um nego uzimas od drugih sto ti kazu ili si cula,a primjer je "neandertalca"dobar,samo sto ti jos to ne razumijes,navao sam sto je mozda razlog,pa si ti misli ako to jos uopcce mozes
bla bla bla bla...koja budala...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 2 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum