ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najljepši osmjeh...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Najljepši osmjeh... - Page 3 Empty Re: Najljepši osmjeh...

Post by Sefirot 14/7/2014, 08:57

kingkong wrote:Vegvisir; ja sam ti dao do znanja a dalje više neću daviti; jer bi postalo kontraproduktivno. Eto vidiš ko'lko samo na ovoj temi ima spamova.. :D

Da možeš vrlo vjerojatno bi davao do znanja kao i talibani.... takve treba na jednu livadu da se pokolju međusobno i ostave normalne na miru...

Sefirot

Posts : 1898
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši osmjeh... - Page 3 Empty Re: Najljepši osmjeh...

Post by Trinity 14/7/2014, 09:10

Sefirot wrote:
kingkong wrote:
Vegvísir wrote:
kingkong wrote:
Vegvísir wrote:Ha čuj, u principu mi je tako svejedno kakvi su nečiji stavovi o postojanju boga (ili o bilo čemu drugom). 
Problem je kad se ti stavovi nameću kao jedini ispravni. Da mi netko dođe i počne piliti i mentalno silovati da ti stavovi trebaju biti i moji stavovi, jebiga, tu prestaje komunikacija.
Znači između nas dvoje više neće biti komunikacije? :roll  ;)

Osim one nužne administratorske što mi je dužnost, ako kreneš sa stilom kakav je opisan u boldanom dijelu, vjerojatno i neće.  :P  ;)
Meni je to sveta dužnost...a hoćeš li ti to prihvatiti ili ne...to više nije moja stvar. Istina je jedna..ne može ih biti više..to valjda znaš...a ja sam u pravu ne samo zato što vjerujem već i zato što ZNAM.  B-)

I svakoj individui je obraniti svoju individualnost i integritet.... svim sredstvima... tako da king....što siješ to češ i požnjeti, ali onda ne govori da je to zbog kršćanstva jer nije nego je zbog tvog i sličnih stavova...

A ako znaš, kako znaš? Znanje se temelji na činjenicama koje vjera ne može dati. Drugim riječima sereš ko sredozemna medvjedica...
Jel ' ja to dobro vidim ?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Najljepši osmjeh... - Page 3 Empty Re: Najljepši osmjeh...

Post by kingkong 14/7/2014, 15:07

Sefirot wrote:
kingkong wrote:Vegvisir; ja sam ti dao do znanja a dalje više neću daviti; jer bi postalo kontraproduktivno. Eto vidiš ko'lko samo na ovoj temi ima spamova.. :D

Da možeš vrlo vjerojatno bi davao do znanja kao i talibani.... takve treba na jednu livadu da se pokolju međusobno i ostave normalne na miru...
Koji su to "normalni"?!
A što se tiče ove tvoje ružne insinuacije...očito jest da sebe pronalaziš u njoj...

_________________
Najljepši osmjeh... - Page 3 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Najljepši osmjeh... - Page 3 Empty Re: Najljepši osmjeh...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum