ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razmišljanja

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:36

bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:Vrijeme je da poletimo ljudi....Zarobili su nas samo strahom...No, strah je samo iluzija..

Engejdž..!!! WARP 10..!!!! jocolor
Nije to za tebe...Drži se ti transeksualki s pimpekima...Tu si kao doma.
tako je..zato sam ti uvijek blizu.. king
pičkastiji karakter jos nisam vidio,a rekao si da imas pisu,pa eto,prigodno odgovaras opisu.. jocolor
Netočno...Ja nisam transeksualac, ali imam pišu...Muško sam što je samorazumljivo.
Pa..ne bi se ba reklo..nitko te bas ne dozivljava kao muskarca..kao i u svemu ostalom i seksualno si nedorecen king ..zato problemi sa okolinom Suspect
Ne brini, kad sam ja u pitanju, dupe ti je sigurno, na tvoju žalost...No, ne brini, napuniti će ti ga netko drugi...

Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:39

Mnogi su među vama i dijele vas...Odjebite ih...Budite ono što jeste...Ljudi...Budite Ljudi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:44

red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:Vrijeme je da poletimo ljudi....Zarobili su nas samo strahom...No, strah je samo iluzija..

Engejdž..!!! WARP 10..!!!! jocolor
Nije to za tebe...Drži se ti transeksualki s pimpekima...Tu si kao doma.
tako je..zato sam ti uvijek blizu.. king
pičkastiji karakter jos nisam vidio,a rekao si da imas pisu,pa eto,prigodno odgovaras opisu.. jocolor
Netočno...Ja nisam transeksualac, ali imam pišu...Muško sam što je samorazumljivo.
Pa..ne bi se ba reklo..nitko te bas ne dozivljava kao muskarca..kao i u svemu ostalom i seksualno si nedorecen king ..zato problemi sa okolinom Suspect
Ne brini, kad sam ja u pitanju, dupe ti je sigurno, na tvoju žalost...No, ne brini, napuniti će ti ga netko drugi...
Ma ne brinem,samo se ne mogu cudom nacuditi,da tako neki tip nije seksualno zainteresiran za suprotni spol..ono,bespolno djelujes u najboljem slucaju.. :clown ..u najgorem kao bičez nekog lika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:45

bogomdani wrote:
Ma ne brinem,samo se ne mogu cudom nacuditi,da tako neki tip nije seksualno zainteresiran za suprotni spol..ono,bespolno djelujes u najboljem slucaju.. :clown ..u najgorem kao bičez nekog lika
Volim svoju ženu...I to je sasvim OK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:50

red wolf wrote:
bogomdani wrote:
Ma ne brinem,samo se ne mogu cudom nacuditi,da tako neki tip nije seksualno zainteresiran za suprotni spol..ono,bespolno djelujes u najboljem slucaju.. :clown ..u najgorem kao bičez nekog lika
Volim svoju ženu...I to je sasvim OK.
nemoj ebat..!!! king  Ozenjen si??'...ooooo,svaka cast...hajd nes pozitivno jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:51

Kad god govorite o ujednjenu ljudske vrste, slijedi napad...Postanite toga svijesni...To je strah...Ali, ne bojte se tog straha...Vi, ljudi morate postati Jedno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:53

Ja se sa Rujkom svaki dan trudim postati jedno,...uvijek se tijesno slijepimo jedno uz drugo,ali svejedno,na kraju svatko trci u kupatilo pod tus,prestici onoga drugoga.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:54

bogomdani wrote:Ja se sa Rujkom svaki dan trudim postati jedno,...uvijek se tijesno slijepimo jedno uz drugo,ali svejedno,na kraju svatko trci u kupatilo pod tus,prestici onoga drugoga.. :clown
Jebiga kad ima muško spolovilo...To vas jebe...Da nije tako već bi rekao da ste jedno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:56

red wolf wrote:
bogomdani wrote:Ja se sa Rujkom svaki dan trudim postati jedno,...uvijek se tijesno slijepimo jedno uz drugo,ali svejedno,na kraju svatko trci u kupatilo pod tus,prestici onoga drugoga.. :clown
Jebiga kad ima muško spolovilo...To vas jebe...Da nije tako već bi rekao da ste jedno...
Mama ti ima musko spolovilo,smradu..ne diraj mi u Rujku jel bi te to moglo gadno toga kostati,nakotu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 20:59

bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:Ja se sa Rujkom svaki dan trudim postati jedno,...uvijek se tijesno slijepimo jedno uz drugo,ali svejedno,na kraju svatko trci u kupatilo pod tus,prestici onoga drugoga.. :clown
Jebiga kad ima muško spolovilo...To vas jebe...Da nije tako već bi rekao da ste jedno...
Mama ti ima musko spolovilo,smradu..ne diraj mi u Rujku jel bi te to moglo gadno toga kostati,nakotu..
I ja ću te sutra braniti, kao što sam i prije...Kad su te razapeli, ja sam stao uz tebe...Nije me tad bilo briga voliš li žensko ili muško...Za mene si bio samo čovjek...I to još uvijek jesi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 21:03

red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:Ja se sa Rujkom svaki dan trudim postati jedno,...uvijek se tijesno slijepimo jedno uz drugo,ali svejedno,na kraju svatko trci u kupatilo pod tus,prestici onoga drugoga.. :clown
Jebiga kad ima muško spolovilo...To vas jebe...Da nije tako već bi rekao da ste jedno...
Mama ti ima musko spolovilo,smradu..ne diraj mi u Rujku jel bi te to moglo gadno toga kostati,nakotu..
I ja ću te sutra braniti, kao što sam i prije...Kad su te razapeli, ja sam stao uz tebe...Nije me tad bilo briga voliš li žensko ili muško...Za mene si bio samo čovjek...I to još uvijek jesi.
Samo pripazi na rijeci upucene necijim bliznjima..meni imas sto reci,reci,nema beda,ali ne diraju moje bliznje..ostalo mi nije bitno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 21:04

bogomdani wrote:
Samo pripazi na rijeci upucene necijim bliznjima..meni imas sto reci,reci,nema beda,ali ne diraju moje bliznje..ostalo mi nije bitno
Pa tvoje bližnje nisam dirao...Vidim da si se previše uznemirio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by betty.boop 4/12/2015, 21:24

ajd se skulirajte malo vas dvojica
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 4/12/2015, 21:26

betty.boop wrote:ajd se skulirajte malo vas dvojica
e dok ti dodjes....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 10/12/2015, 16:45

Vrijeme promjene je tu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 10/12/2015, 20:46

Postanimo ono što jesmo, sada, a mi smo ljudi...LJUDI...Odbacimo sve što nas dijeli...Nije vrijedno našeg razdora...Kad smo ljudi, tad smo Jedno...Kad jedan čovjek pati, tad patimo svi...Jer mi smo ljudi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 10/12/2015, 20:49

Zašto da nas dijele?...Čemu to?...Ta mi smo Jedno?...A dijele nas...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 10/12/2015, 20:50

Zamislite snagu svih nas u Jednom...Možete li?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 10/12/2015, 20:51

Poželite konačno biti Jedno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 11/12/2015, 18:39

Tužno je danas pozivati ljude na Jedno...Ali, nema više ni vremena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 11/12/2015, 19:27

Što je sloboda?...Biti vlasnik vlastitih misli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 48 Empty Re: Razmišljanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum