ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Civil War 2024 Film

Go down

Civil War 2024 Film Empty Civil War 2024 Film

Post by Serbinho-3 26/4/2024, 18:20

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by Serbinho-3 26/4/2024, 18:21

Otprilike deo politike naklonjen Demokratskoj Stranci.
Nisu etiketirane strane u sukobu, ali je jasno ko je ko bio.
Nocas gledao u bioskopu.
Jurise Predsednika ko kera i Agente, pokusali da pobegnu iz Bele Kuce, ali ih pobise ko kerove.
Ona zamenica tamnoputa ili Kamila Haris otprilike, trazila neke uslove za predaju Predsednika, ubise je ko dzukelu a ne ko kera.
Onaj ispituje ove odakle su, Colorado, Missouri i Florida prosli, onog iz Hong Konga odmah ubio.
To kao Republikanci, ko nije plav i Redneck, Hillbillie, nije deo price.
Ocigledno da se mnogi ne osecaju delom price i glasaju po default-u za Demokrate.
Mozda se i Biden i Kamila ne osecaju iz iste price a verujem ni Hilari Klinton.
Nasilje neverovatno, kakva ljudska prava, ubiju te ko kera.
Price prebacene iz bivse Jugoslavije, uglavnom ko situacije iz ratova 90-ih.
Plase se rata u USA izmedju sebe, Republikanci odmah puske i blokiraju zone.
Rat je poslednje sto im treba a i Svetu, tek tamo bi bilo krvi.
Vredi pogledati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by mentalitet 26/4/2024, 19:58

Serbinho-3 wrote:Otprilike deo politike naklonjen Demokratskoj Stranci.
Nisu etiketirane strane u sukobu, ali je jasno ko je ko bio.
Nocas gledao u bioskopu.
Jurise Predsednika ko kera i Agente, pokusali da pobegnu iz Bele Kuce, ali ih pobise ko kerove.
Ona zamenica tamnoputa ili Kamila Haris otprilike, trazila neke uslove za predaju Predsednika, ubise je ko dzukelu a ne ko kera.
Onaj ispituje ove odakle su, Colorado, Missouri i Florida prosli, onog iz Hong Konga odmah ubio.
To kao Republikanci, ko nije plav i Redneck, Hillbillie, nije deo price.
Ocigledno da se mnogi ne osecaju delom price i glasaju po default-u za Demokrate.
Mozda se i Biden i Kamila ne osecaju iz iste price a verujem ni Hilari Klinton.
Nasilje neverovatno, kakva ljudska prava, ubiju te ko kera.
Price prebacene iz bivse Jugoslavije, uglavnom ko situacije iz ratova 90-ih.
Plase se rata u USA izmedju sebe, Republikanci odmah puske i blokiraju zone.
Rat je poslednje sto im treba a i Svetu, tek tamo bi bilo krvi.
Vredi pogledati.
Ne treba meni filmove da gledam da bi shvatio sto se desava ovdje.Sjecam se 1990.ja i frend se nacugali i on poceo o tome kako nema sanse da u bivsoj YU dodje do rata.Ja mu rekao da ja odlazim jer ne zelim da budem gostionici u punoj idiota.Dugo nakon toga kada smo se opet sreli priznao mi je da mi je zamijerao sto sam otisao a on bio mobiliziran na Dubrovacko ratiste gdje su bili oni crnogorski lopovi koji uvijek u ratove idu da pljachkaju i otimaju isti kurac ko hercegovci i ostali kamenjarci.Fol se busaju u svoja prsa da su veliki srbi ili hrvati samo da im ovi drugi ne bi prigovorili kad ukradu i ubiju jer jebaji ga to je za Hrvatsku ili Srbiju.Zato tu kamenjarsku gamad ne podnosim.Vjerojatno medju njima ima i normalnih ljudi ali chim chujem da je hercegovac,odmah bez pitanja ,goni se od mene u 100 pizdi materinih.
Elem,ovdje su njima slichni kauboji,redneci kako ih urbana americhka sredina naziva.Nedaj boze da dodje do kakvog gradjanskog rata.Balkan ce biti za njih biti mala maca.Oruzja na tone,jebo te gledam frajer na ranchu ima 4 tenka,minobacacha,mitraljeza a da ne govorim o raznim automatskim puskama.Kada se to spoji sa mrznjom koja odavno tinja izmedju crnaca i bijelaca pa raznih grupa espanjolaca pichvaj kakav se moze samo zamisliti.Stalno sam prije govorio u razgovorima sa amerima kada smo prichali o temi rata na Balkanu "Dajte mi CNN mjesec dana pa cete vidjeti taj rat uzivo i to gori 10 puta nego na Balkanu".Smijali su mi se govoreci,nemoj da se nadjesh uvrijedjen ali mi smo od vas civiliziraniji.Onda im postavim pitanje "Kada ste toliko civilizirani ,zashto ste indijancima oteli zemlju i napravili genocid nad njima"Naravno ,pichke se izmigolje na finjaka i prave se budale.Ali vidio sam tu mrznju medju ljudima koja se josh vishe povecala jer Tramp zastupa jednu drugachiju politiku od takozvanih demokrata koji su ono bash pokvarena stoka ko mucak.Imao sam prilike i sa takvima razgovarati.Onaj nadmeni stav da su oni naj jachi na svijetu i da svi trebaju da ih slushaju.Uglavnom,vecina njih nema nishta ushtedjeno i zivi od danas do sutra,peglaju kreditne kartice pa kada ne mogu placati zatezne kamate od 30% na godishnjem nivou proglasavaju bakrot,i tako u krug.Ovih dana sam bio u prodavnici (trebalo mi neshto za pchele) bog te jebo ,ono shto je bilo prije dvije tri godine 1 $ sada je 10 $.Sta vishe imam da ti pricham?Chak ni Walmart  vishe nije jeftino mjesto.Ova zemlja je u totalnom kurcu,samo nam to ne smiju reci,mislim da je i ostatak zapada jer nema vishe zivota na guzove plachkajuci druge zemlje.Ende.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by Serbinho-3 26/4/2024, 23:59

To otprilike prosecan Amerikanac uzme od Sam’s Club

karticu, to je jaca prica od tih kreditnih.

Onda ode do Sam’s Club, tamo nema na malo, imas 

sir recimo Provalone, pakovanje 3 kg i sve tako na veliko.

Napuni kolica, kolica isprazni u neki SUV na kredit.

Racune u Sam’s Club plate nesto minimalno, cisto da budu

deo igre, dug se povecava samo.

Percentage interest tu nije kao na ove druge.

Tako se hrane dzaba, kako bi imali novac za ostale

Payment rate.

Uglavnom, oni nemaju novac i uveravaju ih da su 

najbolji na Svetu.

Tako budu zadovoljni i odu da spavaju.

Crnci dobiju food stamps.

Otprilike, bunare da se prevuku.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by RayMabus 30/4/2024, 08:34

Policajci su ubijeni dok su osuđivanom zločincu namjeravali uručiti nalog za uhićenje. Došli su do kuće u kojoj se osumnjičeni nalazio te je počeo pucati po njima, rekao je Jennings. Uzvratili su paljbu te je osumnjičeni ubijen u dvorištu ispred kuće.

U Sjevernoj Karolini ubijena četiri policajca, četiri su ranjena. Napadač mrtav
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by Serbinho-3 30/4/2024, 19:46

Mogli su mu e-mail poslati, pozvati telefonom.

Ameri pucaju bez problema.

To kod njih ko da jedu kokice i gledaju Americki fudbal.

Dzaba izgubise 4 ljudi.

Organizacija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by RayMabus 1/5/2024, 10:22

Prosvjedi u Americi zbog Gaze:

Čini se da je jedan od pripadnika Pro-Hamasovog logora koji je ranije tijekom sukoba na UCLA-i uzeo paletu ravno u lice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by RayMabus 1/5/2024, 10:24

Čini se da više od 200 proizraelskih pristaša sada brojčano brojčano nadmašuje Pro-Hamasov kamp na UCLA-i, s teškim napadima koji su se dogodili nekolicini pojedinaca koji su viđeni kako pokušavaju obraniti barikade i improvizirane zidove oko kampa. Čini se da su mnogi pristaše Pro-Hamasa i drugi prosvjednici pobjegli iz kampa.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Civil War 2024 Film Empty Re: Civil War 2024 Film

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum