ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I MOST prdno u čabar

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

I MOST prdno u čabar Empty I MOST prdno u čabar

Post by IL Risorto Wed 24 Apr - 12:03

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-petrov-kolegica-selak-raspudic-i-kolega-raspudic-su-se-odlucili-povuci/2559240.aspx?index_tid=501213&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

A dugo su i trajali,Živi Zid vol 2. :rasta lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:05

Sve je u redu s Most-om.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:08

Ako joj već nije pasala lista onda se mogla samo maknit al eto nije po njenome pa će iz revolta sebe ( iako nije članica Mosta ) i muža izvuč iz Mosta i oni će sami.

Dobro.

Nema nikakvih problema.

Problem će ti bit na idućim parlamentarnim izborima kad se u toj prvoj i drugoj jedinici budete natjecali s kandidatima Mosta pa će onda bit problem osvojit toliko glasova jer ima i drugih u toj novoj kombinaciji tj kandidata Mosta.

Ima ona malo velik ego. Zato se i nije moglo s njom naći zajednički jezik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:24

Uglavnom nakon ovoga ona a ni muž neće bit na listi Mosta ni na koji način nigdje dakle ni na parlamentarnim izborima pa će u toj svojoj jedinici odnosno dvije osim šta neće biti na listi Mosta imat i protukandidate s liste Mosta.

Jesi nezavisna ?

Jesi.

Eto sad ćeš biti 100% nezavisna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by melkior Wed 24 Apr - 12:51

Pa ona nije ni bila u Mostu. Bila je u Klubu Mosta, ali ne i u stranci.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


n_razbojnik likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by melkior Wed 24 Apr - 12:53

Jedina koja je ikada odbila biti na listi za EU Prlament. Ženi se sviđa doma štrikat, to su prave vrijednosti! :hekla
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by Hoholo Mudovski Wed 24 Apr - 12:54

Poseren im se u čaše u kojima im zubi stoje
Zbog Raspudića sam glasao za Most. Ovo je za nekoga njihovog kalibra koji su znali da ulaze u močvaru dosta infatilno. Ono ne znam koji qurac oće raspudićka... Koliko se iz dosadašnje izjave može vidjeti Most je bio korektan prema njenoj kandidaturi.
Strah štreberice od neuspjeha ili stav oko abortusa,
Možda Raspudiću ne odgovara suradnja s SDPom...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4065
2023-08-31


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by IL Risorto Wed 24 Apr - 12:54

Most je na EU listu stavio jednog Glasnovića,Prkačina,ne znam jesu li još stavili Skeju i Rojsa lol!

Most je smijurija od stranke a najbolji dokaz to što je DP uspjeo ugrabit mandate na jugu a bez Suverenista oni  ne bi prošli ni na istoku.

Radi onog katolibanskog šarlatana Miletića,oni će razjebat stranku.Jedini još koji je normalan u toj sekti je onaj Troskot a i Bulj bi možda bio bolji za DP.

 Grmoja je najobičnija budaletina.

Iskreno se nadam da će ta fusnota od Mosta nestat s političke scene kao što je i HSP,Živi zid i slične šarlatanske opcije.

Jedino što im je bilo inteligentno,oni Rasplodići,odlaze iz stranke a Most se plako pretvara u nekakvu klerikalnu verziju stranke Ivana Pernara.

Ukoliko bi se izbori ponovili,to bi bio kraj za njih.Mogli bi se lupit nogom u guzicu ako Grmoju i Bulja ubace u sabor.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:58

Recimo da nije riječ o Miletiću nego nekom Mostovcu iz Slavonije i on je jedini kandidat koji na eu izborima a gdje je Hrvatska jedna izborna jedinica pokriva taj dio države.

I sad ona upadne s zašto je taj iz Slavonije na listi i sad kao to je njoj ono jel itd i sad će ona dignit galamu radi toga ?

O čemu ćemo tu pričati s njom ?

Znači da ona ne kuži da je cijela Hrvatska jedna izborna jedinica i da treba kandidatima pokriti cijelu državu.

A šta bi priča s njom ako ona to ne kuži ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 13:00

IL Risorto wrote:Most je na EU listu stavio jednog Glasnovića,Prkačina,ne znam jesu li još stavili Skeju i Rojsa lol!

Most je smijurija od stranke a najbolji dokaz to što je DP uspjeo ugrabit mandate na jugu a bez Suverenista oni  ne bi prošli ni na istoku.

Radi onog katolibanskog šarlatana Miletića,oni će razjebat stranku.Jedini još koji je normalan u toj sekti je onaj Troskot a i Bulj bi možda bio bolji za DP.
Ako on njoj ne može objasnit da treba pokrit cijelu državu i da eu izbori nisu isto šta i parlamentarni jer je na eu izborima cijela Hrvatska jedna izborna jedinica pa treba pokriti sve a šta se tu može ?

Ništa. Pa nećemo se sad svađati oko toga jer to je tako i tako ide jer nisu to parlamentarni izbori nego eu izbori u kojima je cijela država jedna izborna jedinica.

Miletić je mora bit na listi jer on pokriva Rijeku i taj dio države.

Nemaš tu šta raspravljati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by melkior Wed 24 Apr - 13:04

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-selak-raspudic-objavila-razloge-raskola-s-mostom-nino-je-sad-nezavisni/2559217.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

I MOST prdno u čabar 28b7e755-9e97-4800-af79-4317f110af85


MARIJA Selak Raspudić za 10:30 sati zakazala je presicu na kojoj je govorila o raskolu s Mostom. Ona i suprug Nino Raspudić napuštaju Most.

Kreće presica Marije Selak Raspudić.
"Jučer, osim što je bio težak dan, iz poštovanja prema kolegama iz Mosta odlučila sam pričekati sa svojim obraćanjem. Međutim, počele su kružiti razne netočne priče, stoga sam sazvala ovu presicu kako bih rekla što se zaista dogodilo. Čula sam se s kolegama iz Mosta, obavijestila sam ih o presici i znaju što ću reći. Smatram da je to elementarna pristojnost."

"Zbog Marina Miletića sam odbila nositi listu Mosta za EU parlament"

"Do razilaženja nije došlo zbog liste za EU parlament nego zbog razilaženja oko kampanje... Ovo je samo jedan događaj koji je bio fiksiran jučerašnjim datumom i činjenicom da nismo na listi. Što se tiče liste, meni je bilo ponuđeno da nosim listu za EU parlament. S obzirom na to da je želju izrazio i Miletić, a s obzirom na to da se on od mene javno ogradio, smatrala sam da nije primjereno da nosim zajedničku listu. I dalje smatram integritet i principe ispred briselskih i bilo kojih drugih fotelja, odustala sam od nošenja liste za EU parlament i sudeći prema sadašnjem rejtingu Mosta, izglednog briselskog mandata", rekla je. 
"Moja ideja je bliska izvornoj ideji Mosta, da kad imamo isti cilj, prelazimo preko razmimoilaženja. Smatrala sam da bi bila izdaja integriteta i birača da okrenem glavu i da nosim listu koja nije konzistentna", kaže.

Selak Raspudić i Nino Raspudić nastavljaju djelovati kao nezavisni

Rekla je da ona i Nino Raspudić nastavljaju djelovati kao nezavisni zastupnici.
"Što se tiče netočnih informacija oko Nine Raspudića, istina je potpuno suprotna. Rezolutno je odbio biti na listi. Ne želi varati birače odlaskom u Bruxelles", rekla je. "Što se tiče raznih pitanja o suradnji s HSP-om, kad sam ja bila u igri, o tome se nije uopće razgovaralo pa ne znam ništa o tome", dodaje. 
Kaže da ne želi profitirati na ovoj temi. 
"Most ima pravo donositi svoje izbore. Osobno sam smatrala da u takvoj konstelaciji ne bih bila vjerodostojna da sam nosila tu listu. Da, mogla sam okrenuti glavu i uzeti siguran briselski mandat, no kako bih onda sutra govorila o borbi...", rekla je.

"Miletić se javno ogradio od mene"

"Razmimoilaženje nije zbog različitih stavova nego zbog činjenice da se kolega Miletić javno ogradio od mene. Kad se tako počnemo javno ograđivati, smatram da je onda svima jasno da ne bi bilo vjerodostojno da budem na listi. Nisam tada nastupila protiv njega iz poštovanja i prema njemu i da mu ne naštetim u kampanji. Smatrala sam da ne bi bilo vjerodostojno da je na listi dvoje ljudi koji se ograđuju jedno od drugog", kaže. 
"I ja mislim da se život treba štititi, pitanje je načina na koje se štiti. Ja mislim da zabrana pobačaja nije rješenje", rekla je.

Kazala je da će Nino Raspudić, koji je bio u Mostu, nastaviti djelovati kao nezavisni zastupnik. Ona nije ni bila članica Mosta, rekla je.

"Do raskola je došlo zbog niza razloga"

"Do razlaza nije došlo zbog liste za EU izbore, nego zbog različitih drugih razloga", kazala je. 
"Mi smo bili suočeni s čitavim nizom događaja koje smo pokušavali razriješiti. Brisel je samo jedan događaj", rekla je o problemima u Mostu. 
"Trenutno nam nije u planu ulaženje ni u jednu stranku", odgovorila je na novinarsko pitanje. 
"Od početka je bilo planirano da Miletić bude na listi. Problem nije bio u listi za EU parlament, naše razmimoilaženje se odnosi na cijeli niz stvari koje nismo uspjeli razriješiti. Smatrala sam da bi bilo neprimjereno da nosim zajedničku listu i da to ne bi bilo korisno za tu listu. O listi za Bruxelles smo počeli raspravljati tek nakon parlamentarnih izbora, to je došlo na red tek zadnjih dana, rekli smo stavove. Ja sam rekla koji je bio moj stav", kazala je. 


Zašto ranije nije nastupila protiv Miletića?

Kazala je da ona nije htjela javno prozivati Miletića da mu ne našteti prije parlamentarnih izbora. "Pitajte njega zašto je tako nastupio", rekla je o Miletićevom ograđivanju od nje. 
"Nitko od nas nije mislio da ćemo se razići, mislili smo da ćemo razlike prevladati, ali nismo uspjeli", kazala je. 
"Naravno da nitko nije sretan s ovim ishodom. Puno smo razgovarali. Nismo uspjeli pronaći zajednički jezik", rekla je i dodala da je Miletićevo ograđivanje od nje bila njegova procjena na koju je imao pravo.

"Nikakva suradnja s HDZ-om nije moguća. Oporba se treba dogovoriti"

"Ne bih voljela da se priča svede na Marina Miletića", dodala je. 
O pobačaju kaže da je o tome uvijek imala isti stav koji je iznosila i prije suradnje s Mostom i da je on Mostovcima bio poznat.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by IL Risorto Wed 24 Apr - 13:04

Za političku higijenu u Hrvatskom političkom prostoru,stranke poput Živog Zida,Ivana Pernara i Mosta,ne bi trebale prelazit izborni prag.

DP treba postat nešto kao hrvatska verzija AFD-a a Most je jedna groteskna pojava i najveća prevara.

Nakon onog s javnim bilježnikom,pitam se tko bi zdravog razuma uopće mogao njima više nešto povjerovao.

Raspudići su im koliko toliko držali imidž normalne stranke,kao i onaj Troskot.

DP treba sebi privuć Troskota i Bulja a Grmoja i Petrov su samo malo poboljšane verzije Pernara i Sinčića.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


metilda likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by melkior Wed 24 Apr - 13:14

IL Risorto wrote:Za političku higijenu u Hrvatskom političkom prostoru,stranke poput Živog Zida,Ivana Pernara i Mosta,ne bi trebale prelazit izborni prag.

DP treba postat nešto kao hrvatska verzija AFD-a a Most je jedna groteskna pojava i najveća prevara.

Nakon onog s javnim bilježnikom,pitam se tko bi zdravog razuma uopće mogao njima više nešto povjerovao.

Raspudići su im koliko toliko držali imidž normalne stranke,kao i onaj Troskot.

DP treba sebi privuć Troskota i Bulja a Grmoja i Petrov su samo malo poboljšane verzije Pernara i Sinčića.
Ma da, nama ne treba opozicija, dovoljan nam je Prekršitelj Ustava, Predsjednik Milanović s većim ovlastima da vadi mast HDZ-u...i Ustavnom sudu lol!
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by melkior Wed 24 Apr - 13:15

Ako išta volim, to je kad Zločinačka organizacija proziva političke oponente da ne poštuju pravnu državu i Ustav...neprocjenjivo :tu
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by IL Risorto Wed 24 Apr - 13:20

melkior wrote:
IL Risorto wrote:Za političku higijenu u Hrvatskom političkom prostoru,stranke poput Živog Zida,Ivana Pernara i Mosta,ne bi trebale prelazit izborni prag.

DP treba postat nešto kao hrvatska verzija AFD-a a Most je jedna groteskna pojava i najveća prevara.

Nakon onog s javnim bilježnikom,pitam se tko bi zdravog razuma uopće mogao njima više nešto povjerovao.

Raspudići su im koliko toliko držali imidž normalne stranke,kao i onaj Troskot.

DP treba sebi privuć Troskota i Bulja a Grmoja i Petrov su samo malo poboljšane verzije Pernara i Sinčića.
Ma da, nama ne treba opozicija, dovoljan nam je Prekršitelj Ustava, Predsjednik Milanović s većim ovlastima da vadi mast HDZ-u...i Ustavnom sudu lol!

Milanović je obična budaletina bez ovlasti i jedino što može,lajat na mjesec.
Ako HDZ uspije formirat većinu,onda će taj proždrljivi šmrkavac puknut od bijesa i eventualno završit na psihijatriji.

Za sad sve ide u prilog stožerne i državotvorne stranke,još ako pometu oporbu na EU izborima,to će bit šlag na kraju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by melkior Wed 24 Apr - 13:22

A dobro, vidjet ćemo.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by IL Risorto Wed 24 Apr - 13:24

melkior wrote:A dobro, vidjet ćemo.

To što su uspjeli dovuć Rasplodiće,bio im je najveći transfer za koji teško da će se ponovit.

Miletić,Bulj,Grmoja,Petrov,mislim pa tko bi uopće još jednom glasao za taj talog.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Šandor Winnetou and metilda like this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by Hoholo Mudovski Wed 24 Apr - 15:53

IL Risorto wrote:
melkior wrote:A dobro, vidjet ćemo.

To što su uspjeli dovuć Rasplodiće,bio im je najveći transfer za koji teško da će se ponovit.

Miletić,Bulj,Grmoja,Petrov,mislim pa tko bi uopće još jednom glasao za taj talog.
Usporedivo s Maradoninim prelaskom u Napoli. Rezultat je u slučaju Mosta bio samo sredina tablice. A sada borba za opstanak.
Ispričavam se Vuku što sam govorio da je Most čvršća opcija, obje opcije su iste...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4065
2023-08-31


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by IL Risorto Wed 24 Apr - 16:30

Hoholo Mudovski wrote:
IL Risorto wrote:
melkior wrote:A dobro, vidjet ćemo.

To što su uspjeli dovuć Rasplodiće,bio im je najveći transfer za koji teško da će se ponovit.

Miletić,Bulj,Grmoja,Petrov,mislim pa tko bi uopće još jednom glasao za taj talog.
Usporedivo s Maradoninim prelaskom u Napoli. Rezultat je u slučaju Mosta bio samo sredina tablice. A sada borba za opstanak.
Ispričavam se Vuku što sam govorio da je Most čvršća opcija, obje opcije su iste...

Plenki više ne mora mrdnut jednim prstom,oporba će se raspast sama od sebe a on zadovoljno može trljat ruke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by vuksadinare Wed 24 Apr - 16:32

IL Risorto wrote:Za političku higijenu u Hrvatskom političkom prostoru,stranke poput Živog Zida,Ivana Pernara i Mosta,ne bi trebale prelazit izborni prag.

DP treba postat nešto kao hrvatska verzija AFD-a a Most je jedna groteskna pojava i najveća prevara.

Nakon onog s javnim bilježnikom,pitam se tko bi zdravog razuma uopće mogao njima više nešto povjerovao.

Raspudići su im koliko toliko držali imidž normalne stranke,kao i onaj Troskot.

DP treba sebi privuć Troskota i Bulja a Grmoja i Petrov su samo malo poboljšane verzije Pernara i Sinčića.
prije desetak godina danas pokojni novinar za most je rekao u jednoj emisiji da je most tu da metkovicizira hrvatsku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

I MOST prdno u čabar Empty Re: I MOST prdno u čabar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum