ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 38 of 46 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 42 ... 46  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 25/4/2024, 20:29

 među inim, rekao da bi HDZ vjerojatno dobio šest mandata više da su parlamentarni izbori bili u nedjelju.
"Pa bi pregovori bili gotovi, a budući da su izbori bili prije dolaska Rafalea, imamo odluku hrvatskog naroda koja nam uvjetuje kontekst", objasnio je.

vili40

Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 25/4/2024, 20:38

vili40 wrote:[size=40] među inim, rekao da bi HDZ vjerojatno dobio šest mandata više da su parlamentarni izbori bili u nedjelju.[/size]
[size=40]"Pa bi pregovori bili gotovi, a budući da su izbori bili prije dolaska Rafalea, imamo odluku hrvatskog naroda koja nam uvjetuje kontekst", objasnio je.[/size]

Svit je otiša u kurac. Umisto da Rafali daju još 6 mandata DPu oni bi ih donili zločinačkoj, ka da u njima švercaju kokain.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4061
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 25/4/2024, 21:53

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/rijeke-pravde-usahnule-u-sdp-u-pocela-igra-prijestolja-tko-je-bacio-oko-na-grbinovu-fotelju-foto-20240425
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 25/4/2024, 22:00

Ti bogca ako ova Ahmetovicka postane predsjednica sdpa bolje da su roknu tamo.. likusa je precizno na komšoglu bakirovoj liniji.. prije tri godine na godišnjicu ahmica rekla je da je Hrvatska i danas na uzp liniji.. dakle za nju je Hrvatska i dalje agresor na bh-a..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 25/4/2024, 22:04

"KLUB zastupnika nacionalnih manjina odlučio je da će prilikom konstituiranja Hrvatskog sabora svoju potporu dati kandidatu HDZ-a gospodinu Gordanu Jandrokoviću za predsjednika Hrvatskog sabora", izjavio je Bilek za RTL nakon dvosatnog sastanka manjinaca, čime je otpala mogućnost da podrže SDP-ovu koaliciju.
Tom bi odlukom HDZ uz svoj 61 mandat imao svih osam manjinaca te bi u slučaju da se dogovore s Domovinskim pokretom, koji ima 13 mandata, imali 82 ruke.



3P koalicija na pomolu , pupy pleky & pjenava boys
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 25/4/2024, 22:27

debotoijusto wrote:[size=40]"KLUB zastupnika nacionalnih manjina odlučio je da će prilikom konstituiranja Hrvatskog sabora svoju potporu dati kandidatu HDZ-a gospodinu Gordanu Jandrokoviću za predsjednika Hrvatskog sabora", izjavio je Bilek za RTL nakon dvosatnog sastanka manjinaca, čime je otpala mogućnost da podrže SDP-ovu koaliciju.[/size]
[size=40]Tom bi odlukom HDZ uz svoj 61 mandat imao svih osam manjinaca te bi u slučaju da se dogovore s Domovinskim pokretom, koji ima 13 mandata, imali 82 ruke.[/size]



[size=40]3P koalicija na pomolu , pupy pleky & pjenava boys[/size]

3P 0 ostali
ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Preuzm21
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4061
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 25/4/2024, 23:56

Manjinci su se odredili. Idu s HDZ-om. Sad triba samo malo omekšat DP ili odcipit one ča su tvrdji i štorija je finila. A onda lipo čekat kad će Kenwood Kenon prožvakat i  ostatak DP -a jerbo HDZ-u sigurno nije u interesu da nika druga stranka od centra desno bude jača i kradu mu tih desetak glasova ča ga žuljaju Ja razumit ne morem kako ljudi iz DP-a to ne vidu, a more bit i vidu, ali ka kukci noću idu na oni feral ča ih sprži.

Fuko, koliko vam zahtiva ostalo na onom popisu ča si ga pisa?
Je li još mislite kako je timun u vašim rukama?
A Fuko?

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 26/4/2024, 05:06

Ode grbavi u povijest a Bencicka dobija slinček
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by niels 26/4/2024, 06:14

Mislim da nema većine, ne vidim kako.

I DP je pred raskolom (sve ok vuče dešava se svima koji otvore usta pred zločinačkom).

Tako su se posložile karte, nema stabilne apsolutne većine.

SDP i HDZ isto pred preslagivanjima, Plenki lovi avion za Brisel, Peđu moraju iznijeti iz partije, a valjda ne može proći kroz vrata.

Sveopća nestabilnost i neodgovornost, i to kad se ukrajinska fronta urušava :)
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 26/4/2024, 09:03

niels wrote:Mislim da nema većine, ne vidim kako.

I DP je pred raskolom (sve ok vuče dešava se svima koji otvore usta pred zločinačkom).

Tako su se posložile karte, nema stabilne apsolutne većine.

SDP i HDZ isto pred preslagivanjima, Plenki lovi avion za Brisel, Peđu moraju iznijeti iz partije, a valjda ne može proći kroz vrata.

Sveopća nestabilnost i neodgovornost, i to kad se ukrajinska fronta urušava :)

HDZ ima manjince, ostalo će pocipati od DP-a, Suverenista i to je to. Tako to vidim.

Vidimo kako se Ćipetu amnezija stvara ka on nije reka da je Kenwood Kenon izdajica i lupež, a Vučemilovićki je ideologija iznad svega itd.

Svi se sićamo Zekanovića, HNS-a i Liberale kako su se po potribi obrnuli HDZ-u. Zbog ka stabilnosti.


Bit će to stabilno hrvatsko konjušarenje Bruxellesu.

HDZ je sve načini, od APIS-a, prikrajanje izbornih jedinica do ustavnog suda kako bi sjeba oporbu.


Istina, tako heterogenu oporbu i ni tako teško pocipati kad im je pitanje Stepinca, Tita i ''starohrvatski pozdrav ZDS'' :roll dil dnevne politike.

Nitko im je reka ''pamet u glavu'', ali ljudi nećedu pa nećedu slušat.


Eto Piletića na dalekovidnici kako je za osam godišća poveća HDZ mirovine za 60%, ali ne govori koliko su troškovi života u tih osam godišća narasli.

Ovo je i slika naroda. 

Nimojmo sebe više varati da smo ništo bolje jerbo da jesmo ovakovi ka ovi ispod ne bi mogli čistit niti hodnike u MVP-u, a kamoli bit ministri.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 807711


Slava.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

n_razbojnik likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by prckov 26/4/2024, 10:14

promjene u HR ne moze bit dok ne bude (ako) promjene vani

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 26/4/2024, 13:51

POLUDIO PEKAR
ali ovaj puta totalno
VIDEO Živčani Kenwood Kenon preko pola sata napadao novinare, oporbu, Milanovića...

Novinarska pitanja

Kreću novinarska pitanja.
Kako stoje pregovori s DP-om i što s obračunom DP-a s tjednikom Novosti?
"Nema ništa novo u odnosu na jučer. Sastanci se nastavljaju sljedeći tjedan. O ovome danas ne znam. Nije prihvatljivo, ali treba pitati je li to prihvatljivo Milanoviću i korumpiranom SDP-u. Oni vabe DP. Sad ćemo povući crtu na ovo difamiranje i laži. Umjesto da netko od vas kaže da su poraženi na izborima, oni zovu DP. Ono što je bit da moramo podvući crtu da ljudi koji imaju hrpu aferu su u stanju generalno optuživati HDZ", rekao je.
"Predsjednik stranke za kojeg ne mogu vjerovati da ga već nisu potjerali u neku rupu u Slovenskoj, mislim na Grbina i stric Milanović osvojili su samo jedan mandat više od Bernardića... U stanju je predsjednika Ustavnog suda nazvati gnjus, kopira strica... Mi to ne prihvaćamo. Ja se trudim da kupimo avione, izgradimo Pelješki most, Istarski ipsilon...", govori Kenwood Kenon.

"Oprostite, ja imam press, ne vi. Korumpirani SDP, Most... Zlonamjernost, bezobrazluk..."

"Ja to ne prihvaćam. Oprostite, ja imam press, ne vi", rekao je novinarima. "Ne, niste ništa čuli, ovo još niste čuli", dodaje. "Gospođo Mlinarić, budite pristojni", docira novinarki. 
"Korumpirani SDP, Most... Zlonamjernost, bezobrazluk... Grmoja, Milanović i ovi koji ga podržavaju ne žele program, veće plaće, oni žele porobiti institucije. Da bi imali upliv na njihov rad", govori.
"Pogledajte demokratsku razliku između HDZ-a i te kvazi lijeve oporbe", kaže. 
"Kako se Klisović zaposlio kod Čermaka...? Odsad ću non-stop govoriti... Kak se zapošljava u Holdingu", govori i spominje Sandru Benčić. "Most korumpiran s medijima i lažnim difamacijama", dodaje. 
"Imaju agendu porobljavanja institucija progona i to optužujući nas da porobljavamo. Pa kako to?", rekao je.
"Ovi ovdje na flagrantno kršenje ustava kažu da je predsjednik Ustavnog suda kažu da je gnjus. Kampanja je bila na rubu regularnosti, oni su i u takvim uvjetima poraženi. Oni ni nakon izbora nemaju ništa normalno... Ovaj Grbin je uzimao bespravno u saboru nakladu za odvojeni život. To su ljudi bez moralnih načela, puni afera...", kaže. 

"Daliju Orešković je na čelo Povjerenstva postavio Milanović trgovanjem utjecajem"

"Dalija Orešković je došla na čelo Povjerenstva za sukob interesa zbog telefonskog poziva, to sam kasnije doznao", izjavio je. 
Što znači podrška manjina? "To znači ono što su rekli", glasi "odgovor" Plenkovića.
Što kažu u DP-u? "Ne znam, nismo se čuli", odgovara. 
"A šta sad vas zanima ako je sastanak idući tjedan? Ovo je puno važnije što sam govorio. Imate licemjernu i korumpiranu oporbu", kaže. "Jaoooo. Kako? 'Pa mi smo dobri, oni su zločesti'", govori Kenwood Kenon afektirajući. 
"Nastavljaju vrijeđati institucije želeći probiti institucije progona. HDZ je demokratski i bori se protiv korupcije, oporba je koruptivna", rekla je. 
"Došao je kao da nije kršio ustav mjesec dana i čestita i hvali Rafale. To neće proći", rekao je o Milanoviću na svečanosti dolaska Rafalea. 
Opet je upitan o Novostima, ne želi odgovarati. "Kad budem nešto znao, reći ću", kaže. 
"Prevarantska, teško poražena licemjerna ljevica želi probiti institucije, nije joj strano optuživati nas za porobljivanje institucija...", nastavlja Kenwood Kenon. 
"Orešković je na čelo Povjerenstva trgovanjem utjecajem stavio Milanović", izjavio je. 
"Ne, nemojte se smijati, nije to dobro", govori novinarima. 
Hoćete li raskrinkavati i DP? "Raskrinkavat ćemo koga god treba. Najviše ljevicu koja nije u stanju čestitati...", odgovara. 
O izjavama Mlinarića Ćipe da Plenkovića treba uhititi rekao je da to nije bitno i da se Mlinarić već izgovara

"Milanović kao predsjednik više ne postoji"

"Milanović više kao predsjednik republike ne postoji. On je out. Doći na glavni odbor stranke i reći da ćeš se kandidirati... To ne postaji. To znaju svi ustavni suci i ustavni stručnjaci, saznat će građani", rekao je. Dodaje da su "Grbin i stric trebali momentalno napustiti politiku". 
"Ova korumpirana ljevica. Oni su svi korumpirani", rekao je. "Nećemo dopustiti da više dominira priča korumpirane ljevice", kaže. 

"A koga vi predstavljate?", govori novinaru koji mu pokušava postaviti pitanje. 
"Samo rasvijetlite vi ovo što radi korumpirana ljevica koja želi porobiti institucije", docira medijima. 
Na pitanje želi li on u Bruxelles rekao je da on "želi da HDZ uvjerljivo pobijedi". 
Je li dovođenje u zabludu sebe staviti na listu EU parlamenta. "Je li to nešto što trebate pitati i druge lidere stranaka? Pitajte druge lidere stranaka..."
Nije odgovorio na pitanje bi li odbio poziciju šefa EU komisije, kad bi mu bila ponuđena. 
Upitan je ostaje li predsjednik vlade. "Sigurno da. Vidjet ćete to vrlo skoro", odgovorio je. 
Kenwood Kenon nastavlja docirati novinarima i nakon što je otišao s presice. "Ali vodite računa o porobljenom... Da, gospođo Mlinarić. Vodite računa o korumpiranoj ljevici koja želi protiv rezultatima izbora porobiti institucije progona. To je cijeli bit Milanovićevog kršenja ustava. To je važno da razumije hrvatski narod, to je ključ", rekao je. 
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-zivcani-plenkovic-preko-pola-sata-napadao-novinare-oporbu-milanovica/2559878.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 26/4/2024, 13:54

što se to događa da veliki pobjednik riga vatru?Ovakav još nije viđen,izgleda da mu vučkovi dobro vade mast.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 26/4/2024, 13:58

Sinčić: Penava, budi vukovarski heroj
Europarlamentarac Ivan Vilibor Sinčić uputio je putem Facebooka poruku šefu Domovinskog pokreta Ivanu Penavi. 
"Penava budi domovinac, ne imovinac. Nemoj popuštati Penava, drži se svoje riječi. Nisi sam, nećeš biti sam. Tu smo bili i bit ćemo i zajedno ga možemo pobijediti. Ako budeš hrabar, ako budeš dosljedan, ako ga odbiješ, umjesto da treći put bude spašen, bit ćeš heroj. 
Ako misliš da ulaskom u vlast dobivaš moć mijenjati loše politike - u zabludi si! Tvoja jedina moć koju ikada možeš imati nad HDZ-om je da mu kažeš NE. To je jedino što imaš i možeš, a da vrijedi.
Hrvatska iznad svega Penava. On nije Hrvatska, ti to znaš, on je Bruxelles. Budi ponosan, budi veći od njega. On neka padne, ti budi vukovarski heroj, a ne HDZ-ov žeton", napisao je Sinčić. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 26/4/2024, 15:30

Viđe vilija navija za Penavu i Sinčića :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 26/4/2024, 15:33

vuksadinare wrote:Viđe vilija navija za Penavu i Sinčića :D
ja sam za svakog tko je protiv zločinačke hobotnice
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 26/4/2024, 16:16

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Viđe vilija navija za Penavu i Sinčića :D
ja sam za svakog tko je protiv zločinačke hobotnice
ma jesi muda labudova nemoj da ti tu stavim postove sto si pisao godinama o DP penavi, škori i drugim.. kad jos izbori ni blizu nisu bili i ne samo ti.. jedino kolega debo je dosljedan bio i ostao i ova Dodikova potrckala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 26/4/2024, 16:24

Eto ti ga na.. Bencicka i ne-mozemo ne zele DP i radikalnu desnicu u bilo kojoj varijanti da sudjeluju..pa se ne slažu ni sa Penavom kao predsjednikom sabora nego samo dignut rucice za lijevu vladu.. e jbg sad sto se moze..ovi kvare posao ostaje ponuda ovih drugih povočjnija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 26/4/2024, 16:47

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Viđe vilija navija za Penavu i Sinčića :D
ja sam za svakog tko je protiv zločinačke hobotnice
ma jesi muda labudova nemoj da ti tu stavim postove sto si pisao godinama o DP penavi, škori i drugim.. kad jos izbori ni blizu nisu bili i ne samo ti.. jedino kolega debo je dosljedan bio i ostao i ova Dodikova potrckala
nisi shvatio ali nema veze,ionako ćete na kraju pokleknuti pa ćete biti isti ko i ovi sa kojima više nitko neće ići.Na kraju će vas to koštati ali grablje su grablje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 26/4/2024, 21:34

Ljevicarska novinarska kabala opet napala DP optuzujuci ih da zele medije pod svojom kontrolom i cenzurom.. da drugovi zelimo kroatizirati htv i hinu sto je potpuno potrebno a drugo preispitati vlasništva kod privatnih tv kuca i portala..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 26/4/2024, 22:24

vuksadinare wrote:Ljevicarska novinarska kabala opet napala DP optuzujuci ih da zele medije pod svojom kontrolom i cenzurom.. da drugovi zelimo kroatizirati htv i hinu sto je potpuno potrebno a drugo preispitati vlasništva kod privatnih tv kuca i portala..

Suljo to uspjesno radi raspitajte se kod ideoloskog partnera
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 38 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 46 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 42 ... 46  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum