ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by Serbinho-3 7/3/2024, 08:23

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici 113764773665e959964ab8f180853793_v4_big



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=03&dd=07&nav_category=78&nav_id=2492391
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by Serbinho-3 7/3/2024, 10:40

[size=47]Putin: Srbi, pamtimo to[/size]




[size=45]Ruski predsednik Vladimir Putin je rekao je da su odnosi Ruske Federacije i Srbije posebne prirode [/size]




[size=45]i da su Srbi "vekovima najpouzdaniji saveznici Rusije".[/size]




[size=42]IZVOR: TANJUG ČETVRTAK, 7.03.2024. | 07:07 -> 09:49[/size]Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici 113764773665e959964ab8f180853793_v4_big


[size=45]"Odnosi Rusije i Srbije su posebne prirode, istorijski duboki, o tome uvek govorim sa posebnom toplinom, jer vekovima, želim da istaknem, Srbi su najpouzdaniji saveznici Rusije, znamo, pamtimo i cenimo to“, rekao je Putin na sastanku sa učesnicima Svetskog festivala mladih, prenose RIA Novosti.
[/size][size=45]Svetski festival mladih održava se od 1. do 7. marta u mestu Sirijus, na ruskoj crnomorskoj obali kraj Sočija, koje ima status federalne teritorije.
[/size]
[size=45]https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=03&dd=07&nav_category=78&nav_id=2492391[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2024, 10:50

mozes mislit, srbija izvozi streljivo , cijela proizvodnja srpskog streljiva ide za ukrajinu haha.

ukrajinci sa srpskim grad raketama od 40km redovito tuku po Bjelogoradu(Bjelogradu)
u jednom napadu je bilo i mrtvih civila, a Rusi vidjeli da su rakete Srpske proizvodnje.

Naravno Adem Vuchiqi sjedi na dvije stolice, Rusima radi neke druge ustupke, a sa druge strane i Europi je koristan, jer prodaje streljivo Ukrajini, Srbija ima odličnu industriju streljiva , i to se naručuje preko trećih zemalja i završi u Ukrajini.

Rusi to znaju, pa se tješe ovako

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by niels 7/3/2024, 17:09

Istini za volju, naručujemo i mi. Kad nemamo ni barutanu, nemamo ni industriju streljiva.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by AssadNaPodmornici 7/3/2024, 17:12

čuo sam da mi popunjavamo skladišta narudžbama iz BiH.. od Bosanskih muslimana naručujemo streljivo.. ne znam da li od Srbije to radimo.

naše stare granate smo poslali Ukrajini, valjda iz Bosne naručujemo nove.
da li baš iz Srbije? sumnjam.
Ima jedna tvornica u Zagorju od nekog privatnog investitora , miha je priča , može se i googlati, ona proizvodi granate, naravno vjerojatno ne u prevelikoj količini.. ne znam jel su li dobili ikakve nove narudžbe ili potpore da povećaju proizvodnju..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by niels 7/3/2024, 17:19

AssadNaPodmornici wrote:mozes mislit, srbija izvozi streljivo , cijela proizvodnja srpskog streljiva ide za ukrajinu haha.

ukrajinci sa srpskim grad raketama od 40km redovito tuku po Bjelogoradu(Bjelogradu)
u jednom napadu je bilo i mrtvih civila, a Rusi vidjeli da su rakete Srpske proizvodnje.

Naravno Adem Vuchiqi sjedi na dvije stolice, Rusima radi neke druge ustupke, a sa druge strane i Europi je koristan, jer prodaje streljivo Ukrajini, Srbija ima odličnu industriju streljiva , i to se naručuje preko trećih zemalja i završi u Ukrajini.

Rusi to znaju, pa se tješe ovako

Ma ne sjedi, ruski je čovjek. Ne očito kao Vulin i Dačić, ali je ruski čovjek, inače ti i ja ne bi nikada čuli za njega.

Meni je to bilo zanimljivo, u BG su uvijek rado vidjeli nekog iz Zagreba i komentirali politiku, što Zagreb, Hrvatsku općenito, ni danas ne zanima. Prvo što bi pitali za svakog - “a čiji je on čovek?” Kad bi to razriješili, mogli smo dalje.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by niels 7/3/2024, 17:20

AssadNaPodmornici wrote:čuo sam da mi popunjavamo skladišta narudžbama iz BiH.. od Bosanskih muslimana naručujemo streljivo.. ne znam da li od Srbije to radimo.

naše stare granate smo poslali Ukrajini, valjda iz Bosne naručujemo nove.
da li baš iz Srbije? sumnjam.
Ima jedna tvornica u Zagorju od nekog privatnog investitora , miha je priča , može se i googlati, ona proizvodi granate, naravno vjerojatno ne u prevelikoj količini.. ne znam jel su li dobili ikakve nove narudžbe ili potpore da povećaju proizvodnju..

Naručujemo iz Srbije.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by mentalitet 9/3/2024, 06:46

niels wrote:
AssadNaPodmornici wrote:čuo sam da mi popunjavamo skladišta narudžbama iz BiH.. od Bosanskih muslimana naručujemo streljivo.. ne znam da li od Srbije to radimo.

naše stare granate smo poslali Ukrajini, valjda iz Bosne naručujemo nove.
da li baš iz Srbije? sumnjam.
Ima jedna tvornica u Zagorju od nekog privatnog investitora , miha je priča , može se i googlati, ona proizvodi granate, naravno vjerojatno ne u prevelikoj količini.. ne znam jel su li dobili ikakve nove narudžbe ili potpore da povećaju proizvodnju..

Naručujemo iz Srbije.
O sunce ti jebem ludila.Da sam Hrvat ja bi tu municiju provjerio zaozbiljno,srbi su jebeni cigani,taj bi prevario svoga rodjenog a da nece 'rvata :dramaq :dramaq :dramaq :kuku

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by RayMabus 9/3/2024, 20:56

Srbija nezadrživim koracima srlja ka Istoku, a daće sve od sebe da još malo, koliko uspe, uzme para sa Zapada. I to je doktrina predsednika Srbije Aleksandra Vučica, apdejtovana verzija politike Josipa Broza Tita o davanju levog žmigavca za skretanje u desno.

Srbija danas, po svim merilima, više liči na Rusiju nego na zemlju kandidata za EU. Jedina je zemlja među članicama EU i kandidatima za to članstvo koja nije uvela sankcije Rusije. Beograd je jedini grad u Evropi u kojem su održani mitinzi podrške Vladimiru Putinu i njegovoj “specijalnoj vojnoj operaciji” u Ukrajini. Srpski zvaničnici su puni razumevanja za Rusiju i Putina i bez ijedne lepe reči o EU. Vučic i njegovi ešaloni svakodnevno vređaju EU zvaničnike, bez ijedne reči osude Moskve, čak i po pitanju smrti Alekseja Navaljnog.

Svojevremena poređenja Srbije sa Belorusijom bila su isuviše optimistična. Posle svega navedenog, jasno je da Srbija sve više podseća na Putinovu Rusiju i taj se proces sada teško može zaustaviti. Naravno da će Vučic najavljenim kozmetičkim promenama u budućoj vladi Srbije pokušati da se dodvori Zapadu, ali je i slepom jasno da je sva njegova nada na Istoku. Rusija i Kina su države gde se sa vlasti odlazi prirodnim, a ne demokratskim putem. To je bila i ostala jedina Vučiceva ambicija u politici. I zato Srbija postaje ruska gubernija i kineska kolonija. Zaključak je više nego logičan: goodbye Europe – Россия, приветствуй нас!

Poruka iz Beograda: Zbogom Evropo – Rusijo, prihvati nas

Zapadnoj hegemoniji došao je kraj.

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici Empty Re: Putin: Srbi su posebni i najpouzdaniji saveznici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum