ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Summer is coming

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Summer is coming Empty Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 20:35



ljeto dolazi, djevojke su oskudnije odjevene na Zapadu, što mislite da će se događati?

lokalno organiziranje i ostavljanje prisutnosti muških je ključna..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 20:43

Ako država ne mari i neće, uzeti stvari u svoje ruke. Imam sestru i znam što bih učinio da joj netko na takav način priđe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 20:46

kic wrote:

ljeto dolazi, djevojke su oskudnije odjevene na Zapadu, što mislite da će se događati?

lokalno organiziranje i ostavljanje prisutnosti muških je ključna..
Koga boli qurac! Negdje drugdje će ljeto biti odlično. lol!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 20:50

previše se družiš s longijem @feniks..

@starhi, mislim naravno, ali velim, treba proširiti i taj senzibilitet, ako vidim dvije cure koje gnjavi neka obojana budala, ne treba tu previše razmišljati.. ali opet, ovdje se radi o ljudima koji su jaki samo kao grupa, dakle ciganski mentalitet da prostiš, zato se mogu samo lokalne organizacije suprotstaviti, Romper stomper će biti ovo ljeto o da..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 20:53

A ako ih gnjavi neka bijela budala?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 20:55

Vegvísir wrote:A ako ih gnjavi neka bijela budala?

ista stvar, bitan je kontekst kmigrantskog priljeva koji se događa, mislim da nisi pogledala klip jer recimo Golden one kaže u njemu: možete biti i crni kao noć, ali ako se osjećate dijelom Europe, onda sudjelujete i u obrani istih vrijedosti u ovome bez daljnjega..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by n_razbojnik 2/2/2016, 20:57

Već zamišljam kako nadobudni Švedi hvataju stomatologe i inžinjere dok ih vlastita policija lomi pendrekom po leđima  cheers

Doduše u južnijim krajevima situacija bi mogla biti drugačija, ali njiima nema spasa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 20:57

kic wrote:previše se družiš s longijem @feniks..

@starhi, mislim naravno, ali velim, treba proširiti i taj senzibilitet, ako vidim dvije cure koje gnjavi neka obojana budala, ne treba tu previše razmišljati.. ali opet, ovdje se radi o ljudima koji su jaki samo kao grupa, dakle ciganski mentalitet da prostiš, zato se mogu samo lokalne organizacije suprotstaviti, Romper stomper će biti ovo ljeto o da..
Jasna stvar, samo normalno je da krećeš od sebi najbližih, sigurno je da ne bih ostao po strani za zbog nekog koga ne poznajem... @Vegvisir, i od bijelih, nažalost čak sam imao i prilike, ovo je ne daj bože, jer nešto je što se događa blizu i ne možemo to zanemariti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 21:00

kic wrote:previše se družiš s longijem @feniks..
To tako izgleda, ali varaš se. Mi imamo svoje probleme, a između ostalog određene stvari u hrv. društvu su nekima uvijek prestavljale problem i još uvijek predstavljaju što se baš i manifestira posljednjih dana. Da se dosta toga pitalo zadnjih 15 godina hrv. narod, mnoge stvari bi danas predstavljale problem, 100% ne bi bili u EUSSR-u i krenuli bi davno s pritiskom i ucjenjivanjem.

Razgovarao sam baš s 2 prijatelja u Njemačkoj koji su se zadnjih godina drugi put vratili tamo pa imaju dosta toga negativnog za reći kad se pogledaju 90-te i realnost u ovom desetljeću. Počeli su se trzati i negodovati Nijemci iako mašinerija maksimalistički nastavlja udarati po njima. Sve to još nije ni dovoljno, a da bi se što prije nešto promijenilo, izgleda kako nema druge nego utjerati 2 milijuna Arapa i sjevernih Afrikanaca pa da stanje dođe do točke pucanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 21:01

n_razbojnik wrote:Već zamišljam kako nadobudni Švedi hvataju stomatologe i inžinjere dok ih vlastita policija lomi pendrekom po leđima  cheers

Doduše u južnijim krajevima situacija bi mogla biti drugačija, ali njiima nema spasa

ima poruka i za policajce u klipu, preć će onu na pravu stranu, kao što je već bio slučaj u Dresdenu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 21:04

Fénix wrote:
kic wrote:previše se družiš s longijem @feniks..
To tako izgleda, ali varaš se. Mi imamo svoje probleme, a između ostalog određene stvari u hrv. društvu su nekima uvijek prestavljale problem i još uvijek predstavljaju što se baš i manifestira posljednjih dana. Da se dosta toga pitalo zadnjih 15 godina hrv. narod, mnoge stvari bi danas predstavljale problem, 100% ne bi bili u EUSSR-u i krenuli bi davno s pritiskom i ucjenjivanjem.

Razgovarao sam baš s 2 prijatelja u Njemačkoj koji su se zadnjih godina drugi put vratili tamo pa imaju dosta toga negativnog za reći kad se pogledaju 90-te i realnost u ovom desetljeću. Počeli su se trzati i negodovati Nijemci iako mašinerija maksimalistički nastavlja udarati po njima. Sve to još nije ni dovoljno, a da bi se što prije nešto promijenilo, izgleda kako nema druge nego utjerati 2 milijuna Arapa i sjevernih Afrikanaca pa da stanje dođe do točke pucanja.

druga vremena, drugačiji su i oni ljudi, ali ovo je val europske desnice koji Hrvati moraju uhvatiti a ne samo, mi imamo vlastite izdajice, Šveđani i Njemci nemaju? :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by n_razbojnik 2/2/2016, 21:04

kic wrote:
n_razbojnik wrote:Već zamišljam kako nadobudni Švedi hvataju stomatologe i inžinjere dok ih vlastita policija lomi pendrekom po leđima  cheers

Doduše u južnijim krajevima situacija bi mogla biti drugačija, ali njiima nema spasa

ima poruka i za policajce u klipu, preć će onu na pravu stranu, kao što je već bio slučaj u Dresdenu..
Ima poruka, ima i poslodavac koji odlučuje...

ovo je posao za skandinavsku policiju, u drugo neka se ne mješaju i možda bude nešto  :D


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 21:06

Starhemberg wrote:
kic wrote:previše se družiš s longijem @feniks..

@starhi, mislim naravno, ali velim, treba proširiti i taj senzibilitet, ako vidim dvije cure koje gnjavi neka obojana budala, ne treba tu previše razmišljati.. ali opet, ovdje se radi o ljudima koji su jaki samo kao grupa, dakle ciganski mentalitet da prostiš, zato se mogu samo lokalne organizacije suprotstaviti, Romper stomper će biti ovo ljeto o da..
Jasna stvar, samo normalno je da krećeš od sebi najbližih, sigurno je da ne bih ostao po strani za zbog nekog koga ne poznajem... @Vegvisir, i od bijelih, nažalost čak sam imao i prilike, ovo je ne daj bože, jer nešto je što se događa blizu i ne možemo to zanemariti...

nećemo sad relativizirati, ovo je ipak specifikum, oni imaju kožu kakvu imaju, ako mi želimo zadržati svoju bijelu dominantnom na ovom poluotoku od kontinenta, morat ćemo se suprotstaviti tom grupnom nadmetanju na javnom prostoru, a ima i nešto okultno u svemu tom naganjanju oko nikad dovršene katedrale u Kolnu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by kic 2/2/2016, 21:07

n_razbojnik wrote:
kic wrote:
n_razbojnik wrote:Već zamišljam kako nadobudni Švedi hvataju stomatologe i inžinjere dok ih vlastita policija lomi pendrekom po leđima  cheers

Doduše u južnijim krajevima situacija bi mogla biti drugačija, ali njiima nema spasa

ima poruka i za policajce u klipu, preć će onu na pravu stranu, kao što je već bio slučaj u Dresdenu..
Ima poruka, ima i poslodavac koji odlučuje...

ovo je posao za skandinavsku policiju, u drugo neka se ne mješaju i možda bude nešto  :D


senzibilizacija javnosti s ovakvom radnjom, svejedno, policija je pozitivna sila u društvu, budimo realni i lakše će doći do katarze..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 21:11

kic wrote:druga vremena, drugačiji su i oni ljudi, ali ovo je val europske desnice koji Hrvati moraju uhvatiti a ne samo, mi imamo vlastite izdajice, Šveđani i Njemci nemaju? :)
Da, točno. Zato jedan više cijeni one starije nego nove, feminizirane generacije. Basketball

Njihov sustav je veleizdajnički. Čeljad zavedena s malo klikeranja po njihovim mudima i postmodernističkim glupostima, pa dobili sve ovo. Ako su učili povijest, onda znaju kako završavaju izdajnici, banditi i lopovi.  :)  Vrijeme ležernog života u tim zemljama se bliži kraju. Ili će se disciplinirati ili će ih disciplinirati netko drugi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Trinity 2/2/2016, 21:12

Vegvísir wrote:A ako ih gnjavi neka bijela budala?
Da...u čemu je razlika ako ih in vivo gnjavi neka  "zatucana, nedojebana, obojena" budala ili virtualno, na forumu bijela, tobože civilizirana , još veća budala?
Gdje su vitezi? Šute i smijulje se...osim jednoga... :x
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by dijagram 2/2/2016, 21:13

Ici ce lakse ako se cure jednostavno opuste.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 21:15

Tesko..Evo u svabiji vlada Kult posvecenosti Radu i Zgrtanju para..Radio covjek u pogonu ili uredu,sjedio ili stajao,nakon posla je poput iscijedjene spuzve,psihicki,ako ne tako onda fizicki..U prodjeku svabi gledaju nakon posela da se zavale u fotelju uz koju bocu pifa,malo oponasajuci retaridane amere..znasju satima sjediti tako,van svakog interesa za realu..najveca im je radost pogledati duplu epizodu reprizne reprize Cobre 11 i malo duhovno zivnuti uz malo pucnjave,vise plamena,i par tuceta razbijenih auta...
To je 90% svaba..
Oni koji se suprotstavljaju su minorni u cijelom broju,nedovoljni za stvarni konflikt na duze..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by omni 2/2/2016, 21:16

Saka u zube pridje li mojoj pa nek puse kurac i vlade i policija i ostala bulumenta, napada li drugu dobit ce sljagu za pamcenje. Sve to u prvom krugu, drugi cemo ozbiljnije. I da i bijelci su uracunati u igru, tko jebe manijake ja cu rado odrobijat kojeg, radje nego ici na sahranu svojim bliznjim.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Guest 2/2/2016, 21:18

Trinity wrote:
Vegvísir wrote:A ako ih gnjavi neka bijela budala?
Da...u čemu je razlika ako ih in vivo gnjavi neka  "zatucana, nedojebana, obojena" budala ili virtualno, na forumu bijela, tobože civilizirana , još veća budala?
Gdje su vitezi? Šute i smijulje se...osim jednoga... :x
Ipak virtualu mos iskljuciti,a i ne tuce po kozi,docim ako te uhvati 5-6 narajcanih Pakistanaca ili Khozoepa,svaka cura ce prokleti sto se rodila... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Summer is coming Empty Re: Summer is coming

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum