ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by n_razbojnik 2/2/2016, 01:36

Nakon odluke ministra Hasanbegovića da raspusti povjerenstvo za neprofitne medije, tko će nadgledati kako će Hajrudin Hromadžić potrošiti sredstva koja je sam sebi dodjelio? To je duboko nedemokratski i vrlo neanifašistički da čovjek ne može nadgledati kako troši novac koji svi mi uplaćujemo u proračun, a koji je sam sebi dodjelio. Ako se odluka o smjeni ne povuče i Hajrudin Hromadžić ne bude mogao sam sebe nadgledati kako troši novac koji je sam sebi dodjelio, moglo bi doći do zlouporaba.
Zamislite da u nekoj državi EU-a u povjerenstvu za dodjelu bespovratnih sredstava sjedi čovjek koji odluči da se ta sredstva dodjele nekom poslovnom subjektu u kojem radi ili udrugi koje je član, ili mediju u čijem je impressumu.
Takva situacija u zapadnim zemljama, na koje se pozivaju protivnici odluke o raspuštanju Stručnog povjerenstva za neprofitne medije koju je donio ministar kulture Hasanbegović, nezamisliva je i bila bi prvorazredan skandal. Kod nas je do nedavno (do odluke ministra da ih raspusti) u Stručnom povjerenstvu za neprofitne medije koje je odlučivalo o dodjeli bespovratnih sredstava sjedio i o dodjeli sredstava odlučivao i Hajrudin Hromadžić.
Navedeni gospodin je tako sudjelovao u donošenju odluke da se portalu H-alter dodjeli najveći iznos od 250 000 kuna, dok u isto vrijeme taj portal navedenog Hajrudina Hromadžića ima u svom impressumu
....
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/novac-h-alteru-dodjeljivali-ljudi-koji-su-u-njihovom-impressumu-889058
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by n_razbojnik 2/2/2016, 01:37

Kila mozga...dajem samo da prodam hahaha

deri Hasane!

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by n_razbojnik 2/2/2016, 01:39

hrvatsko pravosuđe će imati za čistiti za ovim ljuckopravnim prvoborcima  king

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by abraham 2/2/2016, 06:08

Jebote koja alternativa. Jucer je gostovao kod novinarke tuznog lika. Najgore je da je mislio da ga nitko nece "provaliti". Shizofrenija,brale. Sto i kako ce se Maja oprati?? Lijevi Bujanec na drzvanoj ,javnoj, tv. Muhahahahahaaaaa Da, kukali su i da nece biti kontrole trosenja odobrenih novaca??? Sam sebe kontrolira????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by abraham 2/2/2016, 06:09

Da, cudi me da se lkjevicari tako ponasaju. Alternativa za Hrvacku.Nes ti alternative.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by michaellcmacha 2/2/2016, 06:31

abraham wrote:Jebote koja alternativa. Jucer je gostovao kod novinarke tuznog lika. Najgore je da je mislio da ga nitko nece "provaliti". Shizofrenija,brale. Sto i kako ce se Maja oprati?? Lijevi Bujanec na drzvanoj ,javnoj, tv. Muhahahahahaaaaa Da, kukali su i da nece biti kontrole trosenja odobrenih novaca??? Sam sebe kontrolira????
ima tu i elemenata kaznenih djela, kazneni zakon čl. 291. stavak 1. i stavak 2. i čl. 292. stavak 2.
hajrudin izgleda nije ni svjestan da bi mogao doć u priliku da detaljnije pročita svoju knjigu  (Konzumerizam. Potreba, životni stil, ideologija).
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by abraham 2/2/2016, 06:35

Maske su pale. Sto Milanovic rekao, ili mi ili oni. Tlo se ljulja pod nogama.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by Regoč 2/2/2016, 06:46

Pa valjda dodjeljivati nekom drugom, za sebe zna kako će potrošiti novac, netko drugi bi mogao novac zlorabiti.

_________________
Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by Guest 2/2/2016, 09:18

michaellcmacha wrote:
abraham wrote:Jebote koja alternativa. Jucer je gostovao kod novinarke tuznog lika. Najgore je da je mislio da ga nitko nece "provaliti". Shizofrenija,brale. Sto i kako ce se Maja oprati?? Lijevi Bujanec na drzvanoj ,javnoj, tv. Muhahahahahaaaaa Da, kukali su i da nece biti kontrole trosenja odobrenih novaca??? Sam sebe kontrolira????
ima tu i elemenata kaznenih djela, kazneni zakon čl. 291. stavak 1. i stavak 2. i čl. 292. stavak 2.
hajrudin izgleda nije ni svjestan da bi mogao doć u priliku da detaljnije pročita svoju knjigu  (Konzumerizam. Potreba, životni stil, ideologija).
Zašto ne i ostatak ekipe iz "stručnog" povjerenstva kojega je zlajo raspustio? Pa i oni su držali ljestve hajri u cijeloj priči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by abraham 2/2/2016, 09:22

Koja jebena drskost. Jucer kod novinarke tuznog lika, kuka kako nece biti kontrole nad trosenjem novca???

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by Guest 2/2/2016, 10:02

Pitam se gdje su forumaški drugovi da brane antifašistu hajrudina?? Pa čak ni šitinga nema, što se to događa ljudi moji No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by Guest 2/2/2016, 10:07

abraham wrote:Koja jebena drskost. Jucer kod novinarke tuznog lika, kuka kako nece biti kontrole nad trosenjem novca???
Eto nadao se da ga neće prepoznati po pekmezu na licu a o prstima da ne govorimo.
Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu 1252163
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by udba 2/2/2016, 12:09

Neka je potaraco ove opskurne portalčiće koje niko ne čita, a najmanje ovi koji se bune za njihov opstanak, ali mene više brinu oni pravi gutači love, ovi potroše 3 miliona godišnje, a ima udruga koje stuku 40 milja ko onaj klub jugokomunističkog naziva "Dinamo"

_________________
Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by T. 2/2/2016, 12:14

što kazati, hasio ga šuknio hajri.... :D
lika je inače bilo degutantno gledati i slušati jučer kod voditeljice s najvećim ušima u hrvata, nije znao ni gdje bi s rukama i nogama ni što bi kazao, pa je izrecitirao par standarednih floskula....

_________________
Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by Guest 2/2/2016, 13:08

abraham wrote:Da, cudi me da se lkjevicari tako ponasaju. Alternativa za Hrvacku.Nes ti alternative.


U boldanom je odgovor.  Alternativa posprdno navedenoj Hrvatskoj je: Yu govnarska ljepota u svoj svojoj punini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu Empty Re: Novac H-alteru dodjeljivali ljudi koji su u njihovom impressumu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum