ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by vuksadinare Sun 5 Nov - 23:10

"Jutarnji list - Visoki vojni zapovjednik Hamasa: ‘7. listopada uopće nismo htjeli poubijati civile. Znate li što je zapravo bio naš cilj?‘" https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/visoki-vojni-zapovjednik-hamasa-7-listopada-uopce-nismo-htjeli-poubijati-civile-znate-li-sto-je-zapravo-bio-nas-cilj-15391361
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by vuksadinare Sun 5 Nov - 23:14

...ovi su gotovo...napustio ih islamski jihad pobjegavsi iz gaze..politicke vodje im ni blizu gaze..raspad sustava...i optuzivanje...naravno da su im politicke vodje trazile krv zidova ali iz tisucu milja udaljenih vila..a ove budale ko budale..baci im kost vikni alahu ekbar i sjeci glave a sad kuku...dok im vodje karaju djevice u vilama.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by vuksadinare Sun 5 Nov - 23:20

Jos koji dan i zidi to rjesavaju...oni bu ratovali sa zidima..pa pet drzava im nije moglo nista u izraelsko arapskim ratovima a sad bi im ovi jadnici pokazali ..a upravo ih braca arapi ostavili na cjedilu..ni hezbolah ne zeli u jaci konflikt sa zidima jer dobijaju po picki u libanonu..erdo laje na mjesec a cvika..ovi drugi cesu jaja i gledaju svoja posla...jememci?..oni su sljedeci na redu pa nisu im zidi saudijci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 23:21

Poslužili svrsi.

Čitam da ih je okružilo.

Izraelska vojska je saopćila da je njen kopneni napad na Pojas Gaze u nedjelju podijelio palestinski teritorij na dva dijela, uz značajne udare koji se nastavljaju u ratu protiv Hamasa.

"Izraelske snage okružile su grad Gazu... Sada postoji južna Gaza i sjeverna Gaza", rekao je glasnogovornik vojske Daniel Hagari.

Izraelci tvrde da je Gaza podijeljena: Sada postoji sjeverna i južna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by Serbinho-3 Mon 6 Nov - 22:44


Realno ucinili Izraelu uslugu.

Da su mislili na gluplji potez, ne bi ga smislili.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by AssadNaPodmornici Mon 6 Nov - 23:02

da citiram Deboa

"gotovi su".

samo je pitanje šta će biti sa nesretnim palestincima. očekujem trpačinu od Londona do Minkena i Zagreba biti će nova Hamas uporišta

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 23:10

Osobno mislim da je iz ovog politicki profitirao islamski jihad ali i hezbollah....ako hamas bude unisten oni ostaju jedina vojna politicka palestinsla formacija bez obzira sto su bili i jesu u nekom savezu sa hamasom bili su u podredjenom polozaju prema jacem hamasu..u ovom slucaju islamski jihad je lukavije postupio nego hamas..nisu usli jako u ratni konflikt sa izraelom..uglavnom ispalili su nesto raketa na izrael 'da se ne bi reklo da nisu nista pokusali'..ovu akciju upada u izrael hamas je izveo samostalno bez jihada na sto se oni mogu pozivati 'sto smo mi tu krivi to je bila akcija hamasa koju eto mi smo formalno podrzali ali vojno nismo sudjelovali'..kad je izrael napao kopneno gazu islamski jihad je izvukao glavninu svojih snaga na jug palestine i izbjegao moguce unistenje te su se te snage mahom izvukle ili pobjegle u egipat i siriju nesto u zapadnu obalu..unistenjem hamasa zauzet ce njegovu poziciju medju palestincima kao jedina paravojna formacija ali sumnjam da ce se upustiti nakon ovog u neki sukob sa izraelom osim mozda onog klasicnog otpora tipa intifada baci kamen pobjegni..vojno sigurno nakon ovog nece doseci snagu hamasa..sto se tice hezbollaha oni mestankom ili sa oslabljenim hamasom mogu sebe proglasiti kao jedinim zastotnikom palestinaca i shodno tome potpuno ojacati kako vojni tako politicki utjecaj nad palestincima a u prilog tome im ide sto su bolje odnose iđali sa islamskim jihadom nego hamasom bez obzira sto su podzavali hamas ali sto je hamas bio jaci to je vise izguravao utjecaj hezbollaha medju palestincima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by RayMabus Mon 6 Nov - 23:18

vuksadinare wrote:Osobno mislim da je iz ovog politicki profitirao islamski jihad ali i hezbollah....ako hamas bude unisten oni ostaju jedina vojna politicka palestinsla formacija bez obzira sto su bili i jesu u nekom savezu sa hamasom bili su u podredjenom polozaju prema jacem hamasu..u ovom slucaju islamski jihad je lukavije postupio nego hamas..nisu usli jako u ratni konflikt sa izraelom..uglavnom ispalili su nesto raketa na izrael 'da se ne bi reklo da nisu nista pokusali'..ovu akciju upada u izrael hamas je izveo samostalno bez jihada na sto se oni mogu pozivati 'sto smo mi tu krivi to je bila akcija hamasa koju eto mi smo formalno podrzali ali vojno nismo sudjelovali'..kad je izrael napao kopneno gazu islamski jihad je izvukao glavninu svojih snaga na jug palestine i izbjegao moguce unistenje te su se te snage mahom izvukle ili pobjegle u egipat i siriju nesto u zapadnu obalu..unistenjem hamasa zauzet ce njegovu poziciju medju palestincima kao jedina paravojna formacija ali sumnjam da ce se upustiti nakon ovog u neki sukob sa izraelom osim mozda onog klasicnog otpora tipa intifada baci kamen pobjegni..vojno sigurno nakon ovog nece doseci snagu hamasa..sto se tice hezbollaha oni mestankom ili sa oslabljenim hamasom mogu sebe proglasiti kao jedinim zastotnikom palestinaca i shodno tome potpuno ojacati kako vojni tako politicki utjecaj nad palestincima a u prilog tome im ide sto su bolje odnose iđali sa islamskim jihadom nego hamasom bez obzira sto su podzavali hamas ali sto je hamas bio jaci to je vise izguravao utjecaj hezbollaha medju palestincima
Ujedno je i Erdogan pušiona jer Hamas su suniti a Erdogan želi obnoviti neosmansku imperiju a ona je u osnovi religijski gledano sunitski kalifat a Hezbolah su šije dakle ovom šemom ga ( Erdogana ) Iran izbija s ovog prostora njemu ispod tj Bliskog istoka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.' Empty Re: Vojni zapovjednik Hamasa optuzio politicke vodje Hamasa:'Oni su htjeli da ubijamo zidove me mi.Nas cilj akcije je bio drugaciji.Oni ne zive u Gazi vec negdje drugdje.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum