ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 12/6/2023, 22:43

Šandor Winnetou wrote:
Koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, rusi su prvi instalirali onog svog majmuna janukovića koji je mažnjavao lovu da je imao zlatne wc školke. Nako toga su bili slobodni izbori pa još jedni i kad je zelenski došao svi prorusi su ovdje svršavali jer je bio kao ruski igrač. Dakle nemoj mješati kruške i jabuke. Rusi su ti koji su prvi započeli sranja.
Loše se sijećaš.

Amerikanci su izvršili državni udar, a ne Rusi.
Pametnom dosta.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 12/6/2023, 22:48

Baš fino. Gledamo raspad Rusije. Zapad im ga gura sprijeda u usta a brat Xi straga u guzicu a Kazastanci, oni na Kakvkazu i brat Erdogan u pičku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 12/6/2023, 22:54

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
trkmej wrote:
red wolf wrote:Što je ovo? ...................
Znaš šta ti je to...

Slaveni se kolju, a anglosasi svršavaju.


Znachi grupnjak?Nego ,i to mi je jasno jer kad se medju slavenima posvadja brat sa bratom nema veceg seksa ,samo su mi chudni ovi shto non stop vire i navijaju kako treba da se braca jebu.To mi je malo perverzno:::))
Zaustavi ti drot Muju u autu i traži mu vozačku i saobraćajnu. Da mu mujo novčanik, otvori drot, kad unutra samo plastična kašikica!!!
Policajac:
- "Šta je ovo?"
Odgovara Mujo:
- "To vam je za kafu!"
Zaustavi ti drot Muju u autu i traži mu vozačku i saobraćajnu. Da mu mujo novčanik, otvori drot, kad unutra samo plastična kašikica!!!
Policajac:
- "Šta je ovo?"
Odgovara Mujo:
- "To vam je za kafu!"
Nasta muk. A Haso preplašen s mjesta suvozača pojašnjava:
- "Ako je pijete sa šećerom..."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 12/6/2023, 23:02

Zamisli samo koja je to milina kad Ukri oslobode neko selo u Zaprožju a Putinu i Šojgu se odma oznoji dupe.

Baš uživam. 

Sad zamisli kad se to počme raspadat pa ove mujage oće samostalnost od Kremlja i tako ta priča....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 12/6/2023, 23:14

Stiže još municije i oružja za tamanjenje četničke gamadi. Pjevušim.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nakon-sto-je-zapocela-ukrajinska-protuofenziva-macron-obecao-kijevu-poslati-jos-vojne-pomoci-15345225
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 12/6/2023, 23:28

Zamisli koja je to tuga među ovim lokalnim čedama. Fantaziraju kako će Rusi na Odesu a sad tamo u Zaporožju gdje završava ta rijeka koja odvaja ovi im čupkaju selo po selo svaki dan i majčica Rusija je sve dalje i svakim danom sve se više urušava i tone.

Ono ko da im okidaš ud po ud. Nema brze ofenzive nego selo dnevno. Ne ubiješ pa gotovo nego im kidaš udove malo po malo i tako to radiš vremenski jako dugo i uživaš u tome. Živi su al umiru u mukama. Njihovoj patnji nikad kraja. Uživam. Pjevušim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 12/6/2023, 23:34

trkmej wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, rusi su prvi instalirali onog svog majmuna janukovića koji je mažnjavao lovu da je imao zlatne wc školke. Nako toga su bili slobodni izbori pa još jedni i kad je zelenski došao svi prorusi su ovdje svršavali jer je bio kao ruski igrač. Dakle nemoj mješati kruške i jabuke. Rusi su ti koji su prvi započeli sranja.
Loše se sijećaš.

Amerikanci su izvršili državni udar, a ne Rusi.
Pametnom dosta.
Ne sjećam se ja loše nego ti, poprati malo tijek događanja pa ćeš se sam uvjeriti u to što pišem.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 12/6/2023, 23:39

Šandor Winnetou wrote:
trkmej wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, rusi su prvi instalirali onog svog majmuna janukovića koji je mažnjavao lovu da je imao zlatne wc školke. Nako toga su bili slobodni izbori pa još jedni i kad je zelenski došao svi prorusi su ovdje svršavali jer je bio kao ruski igrač. Dakle nemoj mješati kruške i jabuke. Rusi su ti koji su prvi započeli sranja.
Loše se sijećaš.

Amerikanci su izvršili državni udar, a ne Rusi.
Pametnom dosta.
Ne sjećam se ja loše nego ti, poprati malo tijek događanja pa ćeš se sam uvjeriti u to što pišem.
Hoćemo li ovako do zore se vrtit u krug?

Mogu ti odgovarat sve s copy-paste onoga što sam već napisao.

BTW, jel ti kad ko reka da si naporan, tvrdoglav ili možda energetski vampir?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 12/6/2023, 23:49

trkmej wrote:
Šandor Winnetou wrote:
trkmej wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, rusi su prvi instalirali onog svog majmuna janukovića koji je mažnjavao lovu da je imao zlatne wc školke. Nako toga su bili slobodni izbori pa još jedni i kad je zelenski došao svi prorusi su ovdje svršavali jer je bio kao ruski igrač. Dakle nemoj mješati kruške i jabuke. Rusi su ti koji su prvi započeli sranja.
Loše se sijećaš.

Amerikanci su izvršili državni udar, a ne Rusi.
Pametnom dosta.
Ne sjećam se ja loše nego ti, poprati malo tijek događanja pa ćeš se sam uvjeriti u to što pišem.
Hoćemo li ovako do zore se vrtit u krug?

Mogu ti odgovarat sve s copy-paste onoga što sam već napisao.

BTW, jel ti kad ko reka da si naporan, tvrdoglav ili možda energetski vampir?
Ne iako bi rekao da su to tebi mnogi rekli budući da bježiš od činjenica kao vrag od tamjana ali svejedno lupaš po svom ma koliko bio u krivu.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 12/6/2023, 23:51

Jedan govnjar manje. Odeeeee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 12/6/2023, 23:52

Šandor Winnetou wrote:
trkmej wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Koliko se ja sjećam, a dobro se sjećam, rusi su prvi instalirali onog svog majmuna janukovića koji je mažnjavao lovu da je imao zlatne wc školke. Nako toga su bili slobodni izbori pa još jedni i kad je zelenski došao svi prorusi su ovdje svršavali jer je bio kao ruski igrač. Dakle nemoj mješati kruške i jabuke. Rusi su ti koji su prvi započeli sranja.
Loše se sijećaš.

Amerikanci su izvršili državni udar, a ne Rusi.
Pametnom dosta.
Ne sjećam se ja loše nego ti, poprati malo tijek događanja pa ćeš se sam uvjeriti u to što pišem.
OK.
Slijedi copy-paste...Pa do zore ako treba.

"Loše se sijećaš.

Amerikanci su izvršili državni udar, a ne Rusi.
Pametnom dosta."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 12/6/2023, 23:58

Većeras su opet digli bombardere. Najmanje šest. Noćas će opet rokat po Ukrajini. Zbog toga će ih Ukrajinci još više volit.

Svaka ta raketa oko tri miljona dolara a PZO raketa s kojom se to obara isto toliko. 

Oni troše pare i ratuju a ti sa strane pjevušiš.

Zapamtite: Ja nikad ne gubim ratove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 00:03

Sad kad je ovo govno poginilo ovaj general major sad se nekima znoji dupe u komandi jer Putin i Šojugu ne mogu dopustit da to padne pa će poslat nekog drugog i sad im se znoji dupe koji je idući na redu.

Pjevušim.

Ako Bog da riješavat ćemo se tih govnjara u komandi ko na traci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 00:13

General major debilćina.

Godinu i nešto dana ratuju,, znaju da ih ovi snimaju i mogu pogodit iz daleka a oni fino konvoj od deset kamiona municije usri bila dana kamion odma iza kamiona i vozi u Zaporožje.

I ovi to fala Bogu snimili kad je dan pa sve vidi ko na dlanu i izrokali i municija nije stigla na odredište a kad nemaš metaka nemaš čime se branit od napada.

Sad ćete svi tamo. Jedan po jedan. Jeben van mater debilnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 00:43

Sjedinjene Američke Države ne vide dokaze da Peking snabdeva Moskvu oružjem, ali je Vašington zabrinut zbog toga što kineske kompanije predaju tehnologije dvostruke namene Rusiji, izjavio je državni sekretar Sjedinjenih Američkih Država Entoni Blinken na zajedničkoj konferenciji za novinare sa vicepremijerom, šefom italijanske diplomatije Antoniom Tjanijem u američkoj prestonici.
-
Pa šta će oni njih naoružavat ? Boli ih kurac za Putina i Rusiju. Imaju tamo Iran i onih par sataleita i hrpu sovjetske opreme u hrpi država pa nek povlaće natrag. Kako oni to povlaće plus zapadne sankcije tako drugi prodavači oružja i države od istih ulijeću na to tržište a između ostaloga i brat XI.

Japanska vlada je danas po prvi put odobrila izvoz municije i oružja u druge države tako da eto i njih na tržištu a Rusije i Putina sve manje i manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 01:39

Očito se znoje guzice i Putinu i Šojugu i svima tamo u komandi kad su ovoliko bombardera digli većeras. :^0

Za sada: prema zoni lansiranja projektila prolazi 10 Tu-95 i 3 borbena zrakoplova (tip lovca još uvijek nepoznat, ali vjerojatno je MiG-31 po sondiranju (BM ili K također je nemoguće odrediti, samo osobna razmišljanja)

A šta će se ovo iskenjat po Kijevu sad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 02:05

Treba ih puste da produže do Berlina do one stoke šta je meni rekla da odjeben na onom sastanku EU i da će oni opet Komšića i da im je to zaključna geostrategija ovdje tj islamski vilajet meni poviše glave.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 KBP-BER
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 02:29

Povećali su proizvodnju ovih krstarećih raketa i dronova. Morat će mali Švaba opet poslat Irisa i Geparda da ih brani od Putina.

Dva Iris sistema dodatno triba poslat pa fino izvolit pljunit još miljardu ojra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 13/6/2023, 02:46

U ponedjeljak, 12. lipnja, u Njemačkoj su započele najveće vježbe ratnog zrakoplovstva u povijesti NATO-a. Na taj način saveznici pokazuju svoju vojnu obuku u pozadini ruske invazije na Ukrajinu. 


U vježbi Air Defender 23 sudjeluje više od 20 zemalja i oko 250 zrakoplova, uključujući borbene zrakoplove F-35, izviđačke zrakoplove AWACS, kao i punionice goriva i nosače zrakoplova. 

Gotovo dva tjedna vojska će usavršavati svoje vještine u zračnom prostoru Njemačke, Nizozemske i Češke. Većina obuke će se održati u Njemačkoj. Dio zračnog prostora koristit će vojska četiri sata dnevno, s tim u vezi bit će malo promijenjen raspored civilnih zrakoplova. 
-
Samo vi vježbajte. I trošite gorivo i onda po zakonu ponude i potražnje istom skače cijena i onda on ( Putin ) puni svoj proračun. To vam je dobro šta vježbate. Potrošit ćete puno nafte. :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 13/6/2023, 06:24

RayMabus wrote:

Zamjenik ministra obrane Ukrajine Malyar izvijestio je o uspjesima ukrajinske vojske u #Bakhmut regiji:

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Fyciy_DWYAUAqM9?format=jpg&name=small
Zamjenica! :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 13/6/2023, 06:31

:bless...tamo je bio cijeli HQ, tako rekoše.

 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-9951

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum