ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Go down

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Empty Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Post by Eroo 20/5/2023, 20:04

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk


Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Screenshot-9594


https://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=20&nav_id=2336695

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Empty Re: Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Post by mentalitet 20/5/2023, 20:09

Eroo wrote:Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk


Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Screenshot-9594


https://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=20&nav_id=2336695

Znao sam da cesh pocheti divljati razocharan i nesretan zbog Artjamovskog,tipichno ponashanje psihopate.Shta tebi vrijedi koje su drzave najzdravije za zivjeti to treba interesirati mlade ljude koji namjeravaju imati obitelj.Tebi je potrebitija neka psihijatriska bolnica jer tvoje mentalno zdravlje je vec desetljecima u kurcu.Ah da,nisam ni vidio da ti je to sa B92 jer ste ga okupirali pa budale misle da su tamo na komentarima srbi jer sve o Vuchicu shto taj zapadno propagandni medij pishe o njemu je negativno pa od 20 pozitivnih ima 400 negativnih po koji bolesni Srbin a uglavnom sve ostalo mujage i ustashija.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Empty Re: Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Post by Eroo 20/5/2023, 23:02

mentalitet wrote:
Eroo wrote:Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk


Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Screenshot-9594


https://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=20&nav_id=2336695

Znao sam da cesh pocheti divljati razocharan i nesretan zbog Artjamovskog,tipichno ponashanje psihopate.Shta tebi vrijedi koje su drzave najzdravije za zivjeti to treba interesirati mlade ljude koji namjeravaju imati obitelj.Tebi je potrebitija neka psihijatriska bolnica jer tvoje mentalno zdravlje je vec desetljecima u kurcu.Ah da,nisam ni vidio da ti je to sa B92 jer ste ga okupirali pa budale misle da su tamo na komentarima srbi jer sve o Vuchicu shto taj zapadno propagandni medij pishe o njemu je negativno pa od 20 pozitivnih ima 400 negativnih po koji bolesni Srbin a uglavnom sve ostalo mujage i ustashija.
Slovenija je 4.
Srbija 19.
Nije tebi lako, živiš u državi koju mrziš.
Vidiš, ja sam pametno odabrao za život Sloveniju, jednu od najljepše države na svijetu.
Ljubav je obostrana, ako ne bi bila onda ja sigurno tu ne bih živio.
Imaš i ti izbor, ali sam sebi ne vjeruješ ono što govoriš. Još uvijek si u USA.
Ako nemaš novac za kartu, ja ću ti je platiti, samo da se više ne patiš.
Ja sam ti baš dobričina, pomažem uvijek sirotinji kad je u nevolji. :}

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Empty Re: Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 06:57

Slovenija i Hrvatska, kurac na biciklu. Kuba, Poljska, dovoljno receno, boravak po kazni. Realno, ajde objasni ti nekima znacenje termina zivot. Ti radis negde, zivis kada uzivas. Zivim u Milanu? Ne, ja radim, prevoz, posao, kuca spavas. Zivis kada odes na Tenerife, Fuerteventuru, Gran Kanariju. Kokoska u kavezu, koja nosi jaja da govori o zivotu. Filozofija Zivota, logika, percepcija stvarnosti i okruzenja. Sedi u kavezu i filozofira o zivotu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26448
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Empty Re: Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Post by Eroo 21/5/2023, 11:04

Serbinho-3 wrote:Slovenija i Hrvatska, kurac na biciklu. Kuba, Poljska, dovoljno receno, boravak po kazni. Realno, ajde objasni ti nekima znacenje termina zivot. Ti radis negde, zivis kada uzivas. Zivim u Milanu? Ne, ja radim, prevoz, posao, kuca spavas. Zivis kada odes na Tenerife, Fuerteventuru, Gran Kanariju. Kokoska u kavezu, koja nosi jaja da govori o zivotu. Filozofija Zivota, logika, percepcija stvarnosti i okruzenja. Sedi u kavezu i filozofira o zivotu.
Srbija tek 19.-a. Svi vas  mrzidu... :(

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk Empty Re: Najzdravije države za život, prema istraživanju money.co.uk

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum