ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by debotoijusto Wed 17 May - 10:37

BIVŠI saborski zastupnik i bivši član Živog zida Ivan Pernar objavio je na Telegramu da se u Zambiji zarazio malarijom. Kaže da je osjetio opću slabost, bolove u gležnjevima, laganu glavobolju i temperaturu.
Pernar kaže da je sasvim slučajno otkrio da ima malariju nakon što je u ljekarni tražio vitamin C. Ljekarnik mu je ponudio da napravi test na malariju koji je bio pozitivan.                                                                                                                                                                                                                                                                                             "Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki, Zambijac. Spasio mi je život. Spasio me jer je pravovremeno detektirao bolest, pravovremeno mi je dao lijek. Rekao mi je: Ne brini ništa, nije ti još mozak napalo, tek je krenulo", kaže Pernar.
                                                                                                                                                                                                                                                                                             https://www.index.hr/vijesti/clanak/ivan-pernar-zarazio-sam-se-malarijom-necu-danas-svjedociti-protiv-hrvata-u-zambiji/2464064.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by debotoijusto Wed 17 May - 10:39

ne brini nije ti jos mozak napalo  :ming1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by T. Wed 17 May - 10:49

nije vjerovao covid testovima u hrvatskoj a vjeruje nekakvom testu koji mu je podvalio neki čovjek u zambiji, mislim čovjek...

_________________
Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by marcellus Wed 17 May - 10:52

pernar i možemo u zambiji

živi zid 2.0

_________________
Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by AssadNaPodmornici Wed 17 May - 11:05

da ga ovi korumpirani možemovci i hdzovci nisu provocirali i prijetili mu "tužbama radi mržnje", luđak ne bi užica pare od bujice i išao u zambiju. sve me je strah da će oni dole zapet i da neće živi iz zambije, dok će se ovaj vratiti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by marcellus Wed 17 May - 11:18

AssadNaPodmornici wrote:da ga ovi korumpirani možemovci i hdzovci nisu provocirali i prijetili mu "tužbama radi mržnje", luđak ne bi užica pare od bujice i išao u zambiju. sve me je strah da će oni dole zapet i da neće živi iz zambije, dok će se ovaj vratiti


ovi će zapet jer su zambijci nabrijani da ih se osudi, dosta je vidjet komentare u stilu "bogati mzungusi misle da može što hoće, pravosuđe je korumpirano crnca osude za joint a takve puštaju"

a za pernara, volio bi da zapne i on tamo

_________________
Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by AssadNaPodmornici Wed 17 May - 11:23

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da ga ovi korumpirani možemovci i hdzovci nisu provocirali i prijetili mu "tužbama radi mržnje", luđak ne bi užica pare od bujice i išao u zambiju. sve me je strah da će oni dole zapet i da neće živi iz zambije, dok će se ovaj vratiti


ovi će zapet jer su zambijci nabrijani da ih se osudi, dosta je vidjet komentare u stilu "bogati mzungusi misle da može što hoće, pravosuđe je korumpirano crnca osude za joint a takve puštaju"

a za pernara, volio bi da zapne i on tamo
 problem je našeg društva što su sudovi korumpirani, ekipa na vlasti su psihički bolesni(kao i ovaj as u africi) + zli i korumpirani. i nitko im se nema muda suprostaviti jer te strpaju u zatvor, psihijatriju ili te mediji unište. zato prosječan Hrvat pogotovo sada kada ima posao, možda familiju, izbjegava politiku i pušta druge da mu upravljaju životom. to je OK ali si i sam vidio one "crtiće" na HRTu, računaj da će uskoro takva sranja i po školama. nitko se ne buni.

i onda naravno jedini tko ima "muda" je luđak poput Pernara. A ovi debili koji su isto luđaci , ne kuže da su mu prijetnjama "tužbama radi govora mržnje" , i "medijskom kampanjom" samo su luđaka motivirali da ode u Zambiju. Lik je umislio u glavi da je neki spasitelj nečega. Međutim i sam je priznao , da mu nisu prijetili , kaže odjedanput svako malo dobija poziv na sud, radi slučajeva gdje je čekao godinama i godinama, nitko ništa nije rješavao, i odjedanput non stop pozivi na sud i svakave prijetnje dobija od ovih debila. 

međutim to bi djelovalo kod većine nas, rekao bi netko "šta će meni ovakve stvari jebeš sve". međutim ovoga "luđaka" su takve stvari još više napalili, i zato on se ide preko ovih nesretnika dole obračunavati sa korumpiranim sudovima, te koalicijom na vlasti u ovoj državi(HDZ i Možemo)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by immortal Wed 17 May - 11:26

AssadNaPodmornici wrote:
 problem je našeg društva što su sudovi korumpirani, ekipa na vlasti su psihički bolesni(kao i ovaj as u africi) + zli i korumpirani. i nitko im se nema muda suprostaviti 
netočno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by prckov Wed 17 May - 12:59

marcellus wrote:pernar i možemo u zambiji

živi zid 2.0

reality show

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by debotoijusto Wed 24 May - 12:01

U PETAK je novo ročište osmero Hrvata koji su već šest mjeseci zatočeni u Zambiji zbog optužbi za trgovanje djecom. Nakon što je propalo jučerašnje ročište, sutkinja Visokog suda u Ndoli rekla je da više neće tolerirati to što tužiteljstvo ne može osigurati dolazak svojih svjedoka. Izdat će se dovedbeni nalozi, međutim, prema riječima sutkinje – daljnjih odgoda nakon petka neće biti, prenosi diplomatski izvor za N1.
Ako tužiteljstvo ne uspije dokazati optužbe, sud ih može odmah odbaciti a da se obrana uopće ne prezentira, a parovi iz Hrvatske u tom su slučaju automatski slobodni.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Od dobro obaviještenog izvora N1 neslužbeno doznaje da se djeca nalaze u nekoj vrsti maloljetničkog zatvora jer ne postoje domovi za nezbrinutu djecu.                                                                                                                                                                                                                                      Također, Ivan Pernar je već prije nekoliko dana skinut s liste svjedoka tužiteljstva i sud ga je odbio saslušati u postupku protiv Hrvata, piše N1.                                                                                                                                                                                                                                     Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki 16eb58b22b6ed2a05e63
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by abraham Wed 24 May - 12:26

Jebi ga uvreda je nekoma reci crnac kao i ove uhicenike nazvati Hrvatima jer se oni tako ne osjecaju u cak im se to gadi. Dakle ispravno je Afrikanac i hrvatski drzavljanin. Kila mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by vili40 Wed 24 May - 12:52

debotoijusto wrote:BIVŠI saborski zastupnik i bivši član Živog zida Ivan Pernar objavio je na Telegramu da se u Zambiji zarazio malarijom. Kaže da je osjetio opću slabost, bolove u gležnjevima, laganu glavobolju i temperaturu.
Pernar kaže da je sasvim slučajno otkrio da ima malariju nakon što je u ljekarni tražio vitamin C. Ljekarnik mu je ponudio da napravi test na malariju koji je bio pozitivan.                                                                                                                                                                                                                                                                                             "Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki, Zambijac. Spasio mi je život. Spasio me jer je pravovremeno detektirao bolest, pravovremeno mi je dao lijek. Rekao mi je: Ne brini ništa, nije ti još mozak napalo, tek je krenulo", kaže Pernar.
                                                                                                                                                                                                                                                                                             https://www.index.hr/vijesti/clanak/ivan-pernar-zarazio-sam-se-malarijom-necu-danas-svjedociti-protiv-hrvata-u-zambiji/2464064.aspx
vele da za upalu mozga trebaju dvije stvari,upala i mozak tako da pernar nema uvjete za to.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by vili40 Wed 24 May - 17:26

 Ivan Pernar je već prije nekoliko dana skinut s liste svjedoka tužiteljstva i sud ga je odbio saslušati u postupku protiv Hrvata...


sad može zajedno s malarijom doma :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by AssadNaPodmornici Wed 24 May - 17:46

pernarov fejs je cirkus haha. ekipa ga pita šta je sa suđenjem komentari su vrh.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by dijagram Wed 24 May - 18:14

AssadNaPodmornici wrote:pernarov fejs je cirkus haha. ekipa ga pita šta je sa suđenjem komentari su vrh.
Sto pise, kad stizu nasi mali crni Hrvati?
Imat ce docek veci nego reprezentacija.
:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by debotoijusto Fri 26 May - 10:43

10:34
- Ivan Pernar upravo svjedoči na sudu o tome da je jedan od uhićenih Hrvata Noah rođen kao žena, a sada tvrdi da je muškarac - doznajemo od zambijske novinarke.
 

10:26
Suđenje je počelo. Ivan Pernar koji nema apsolutno nikakve veze s uhićenim Hrvatima i posvajanjem djece iz DR Konga, upravo daje iskaz.

10:25
- Ivan Pernar došao je ispred suda, bio je jako uzbuđen i optimističan što će svjedočiti - kaže nam zambijska novinarka.

10:20
Ivan Pernar ipak će svjedočiti na sudu protiv Hrvata, kako nam javlja zambijska novinarka.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by AssadNaPodmornici Fri 26 May - 10:54

cirkus , luđak pernar vs ovih luđaka iz možemo i korumpirane RH hobotnice. 
kokice u ruke . 
iako mi je i žao tih ljudi, ako ih osude na zatvor u Zambiji , neće preživjeti duže od godinu-dvije. mislim da su već sada imali dovoljno stresa za dva života, mogu i nazad u RH , ili da ih se osudi na vrijeme trajanja zatvora i pusti ih se. 


bilo bi bolje da se pobrinemo za ove naše debile koji su dopustili sve ovo i legalizirali, a očito je bilo ilegalno.

btw Pernar je izdominirao medije, svi su govorili da neće svjedočit, a ovaj as je šutio na telegramu i fejsu, lukavo, znam manipulirati

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by prckov Fri 26 May - 11:08

jedanesterac protiv avangarde izvodi pernar 
ako postigne gol tim avangarde je izbacen iz woke lige
a ako i ofula tim avangarde vratice se kuci sa 0 osvojene djece

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by debotoijusto Fri 26 May - 11:27

11:07
- Pernar je napravio pravu dramu. Dere se i urla na sudu. Odvjetnici obrane rekli su da će ga optužiti za nepoštivanje suda - doznajemo od zambijske novinarke.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki Empty Re: Taj čovjek... Ma mislim, čovjek, crnac neki

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum