ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Serbinho-3 Fri 12 May - 6:56

Sada mozemo napraviti probleme Mercedesu, Zelenima. Veber se ovde predstavljao kao Nazi a ubio dvoje Turkisha.

Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Serbinho-3 Fri 12 May - 8:23

Rizeli Murat D., 53, der im Mercedes-Werk in der Stadt Sindelfingen, 15 Kilometer südwestlich von Stuttgart, arbeitet, hatte aus politischen Gründen einen Streit mit Özkan K., 44, aus Konya, und Ayhan B., 44, aus Aksaray Gründe dafür. Murat D., der mit seiner Waffe agierte, als die Auseinandersetzu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Serbinho-3 Fri 12 May - 8:24

Turkishi se pobili, Veber mozda umro od gladi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Ringo10 Fri 12 May - 11:23

Serbinho-3 wrote:Turkishi se pobili, Veber mozda umro od gladi.
Hahaha
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by RayMabus Fri 12 May - 11:31

Potukli se vjerovatno ovi Kurdi i Turci oko neslaganja za koga će glasat sad na ovim izborima za Erdogana.

Potukli se bili na par mjesta po Europi di se glasalo jer su oni glasali par dana ranije pa tuče između njih na tim biralištima tako da me ne bi ni ovo čudilo da je sukob između Kurda i Turaka oko Erdogana.

-

Amsterdam :

Prema zvaničnim informacijama, potukli su se pristalice dvije političke stranke. Nije precizirano o pristalicama kojih političkih stranaka je riječ.


Amsterdam: Velika tučnjava na biralištima za izbore u Turskoj, djelovala interventna policija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175987
2014-04-11


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by RayMabus Fri 12 May - 11:40

turskim medijima javljaju se da bi pozadina zločina u Sindelfingenu mogla biti svađa između pristaša turskog predsjednika Recepa Tayyipa Erdogana i njegovog konkurenta Kemala Kılıçdaroğlua. Prema internetskim informacijama FOKUS-a, napadač je osumnjičeni pristaša oporbene turske CHP. Kaže se da su dvije žrtve bile Erdoganove pristaše. Na pitanje FOKUS-a online, glasnogovornik javnog tužitelja je rekao da se istrage trenutno provode u svim pravcima. Trenutno ne može dati nikakve informacije o izvješću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175987
2014-04-11


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Eroo Fri 12 May - 16:58

pizzon wrote:Nadam se da ce taj Erdogan da izgubi izbore, pa Orban,
I tako...
Bit će to, ali treba vremena. A često i krvi.
Kad AV odlazi sa scene?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by zganci_i_jetrica Fri 12 May - 18:37

Eroo wrote:
pizzon wrote:Nadam se da ce taj Erdogan da izgubi izbore, pa Orban,
I tako...
Bit će to, ali treba vremena. A često i krvi.
Kad AV odlazi sa scene?
Čisto sumnjam da će se Erdogan dobrovoljno dignuti iz fotelje bez juhe od olovnih SMB kuglica.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Serbinho-3 Sat 13 May - 18:12

RayMabus wrote:turskim medijima javljaju se da bi pozadina zločina u Sindelfingenu mogla biti svađa između pristaša turskog predsjednika Recepa Tayyipa Erdogana i njegovog konkurenta Kemala Kılıçdaroğlua. Prema internetskim informacijama FOKUS-a, napadač je osumnjičeni pristaša oporbene turske CHP. Kaže se da su dvije žrtve bile Erdoganove pristaše. Na pitanje FOKUS-a online, glasnogovornik javnog tužitelja je rekao da se istrage trenutno provode u svim pravcima. Trenutno ne može dati nikakve informacije o izvješću.


Vidi se da su 500 godina bili na Balkanu, Balkanizovali se.Nakon prvih demokratskih izbora u bivsoj Jugoslaviji, usledile su ovakve scene. 

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by mentalitet Sun 14 May - 4:07

[/quote]
Kako znaš da je Veber
A možda će mu kompjuter i forum biti dostupni u zatvoru[/quote]

Pa sve govori da je on ako si pratio njegove upise.Gablec mu je bio svetinja i onaj 8 cilindrichni motor,kurchio se koliko benzina potroshi a ne perfomansama tog motora shto bi donekle bilo normalno,plus toga ,vidjelo se iz zrakoplova da je nezadovoljan i nesretan pa se hrabrio da je cijelu obitelj tamo preveo i kao fol je bio hepi shto je pobjegao iz Hrvatske.
I sam si pocheo od nichega u Australiji kao i ja u SAD i nije to lagano,posebno kada te stari financira i zivish na njegovoj grbachi,onda si zreo da puknesh kao kokica u mikrovalnoj.A moze bit da grijeshim ,mozda je samo chovjek prestao da pije pa vlada sa sobom.Evo recimo,moj pokojni buraz je bio dusha od chovjeka ali kada se napio onda je znao svu kucu razbiti.Ima ljudi koji ne podnose alkohol i koji na njih djeluje negativno ,a ja sam bio i ostao kada cugnem samo gledam gdje bi shta naguzio i vjeruj mi da je posebno vino na mene djelovalo tako da je rijetko koja mogla odoliti mome sharmu.:::)))Jebi ga,kad te lupe ormoni onda sam bio i pjesnik i pjevach lakih nota a nekada sam chak i cajke znao iako su mi se u normalnom stanju gadile.Sve sam bio,a lago sam im tako lijepo da su povjerovale u sve:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by veber Mon 15 May - 0:02

Kako znaš da je Veber
A možda će mu kompjuter i forum biti dostupni u zatvoru

Pa sve govori da je on ako si pratio njegove upise.Gablec mu je bio svetinja i onaj 8 cilindrichni motor,kurchio se koliko benzina potroshi a ne perfomansama tog motora shto bi donekle bilo normalno,plus toga ,vidjelo se iz zrakoplova da je nezadovoljan i nesretan pa se hrabrio da je cijelu obitelj tamo preveo i kao fol je bio hepi shto je pobjegao iz Hrvatske.
I sam si pocheo od nichega u Australiji kao i ja u SAD i nije to lagano,posebno kada te stari financira i zivish na njegovoj grbachi,onda si zreo da puknesh kao kokica u mikrovalnoj.A moze bit da grijeshim ,mozda je samo chovjek prestao da pije pa vlada sa sobom.Evo recimo,moj pokojni buraz je bio dusha od chovjeka ali kada se napio onda je znao svu kucu razbiti.Ima ljudi koji ne podnose alkohol i koji na njih djeluje negativno ,a ja sam bio i ostao kada cugnem samo gledam gdje bi shta naguzio i vjeruj mi da je posebno vino na mene djelovalo tako da je rijetko koja mogla odoliti mome sharmu.:::)))Jebi ga,kad te lupe ormoni onda sam bio i pjesnik i pjevach lakih nota a nekada sam chak i cajke znao iako su mi se u normalnom stanju gadile.Sve sam bio,a lago sam im tako lijepo da su povjerovale u sve:::)))




ti si kao i tvoj zemo serbinjo-poznatiji kao pušač kuraca na parkinzima. nebitan.
kao i svaki srbin domestikus, lažeš.

da malo čitate što drugi pišu, a ne sendvičarite ili lažete kao ti, znali bi što forumaši ostali pišu.
ajmo od auta, jebe mi se za performanse jer nakon 200ks a ispod 2t auto je nezaustavljiv. ovaj mislim da je imao oko 400ps, nebitno. bitno je bilo da u sport modu poždere 25-30l kaj znači da imaš radijus kretanja od nekih 250-300km. gašenjem 4 cilindra potrošnja pada na 7-8l.
dvije gume za taj auto koštaju kao tvoja stara krama.
auto sam do uskrsa koristio i vratio.

da čitate, a ne spamate znali bi da sam u drugoj firmi.
dobio sam škodu, dizel.

obitelj mi nije u njemačkoj. kći mora položiti prvu godinu u hrvatskoj da bi mogla nastaviti studirati u njemačkoj.
ovisno gdje će se odlučiti nastavit školovat kupit ću joj stan. ili kuću.

vi početnici ste nevjerovatni, drobite na hr forumima besramno.

čisti račiće, vozi kramu i iznajmlju si stančić. onaj serbinjo neka i dalje puši kurčeve.
to vam je domet.

pozdrav iz francuske.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Serbinho-3 Mon 15 May - 0:29

Oterali te iz Nemacke, pao sa konja na magarca, Skoda dizel, sta ce Svetoje, Inzenjer iz Audija reci. Otisao si iz Turske, realno tamo Nemca videlo nije a pucaju oni Kurdi, ko po Siriji. Francuska, Alzirci. Doduse, tamo mozda i upecas nesto, one Francuskinje znaju zanat, jedan pogled i eto njih. Nemice su kurac na biciklu, previse spike i nista. Ne javljas se vise, znaci sa si pokisao ko mis u Francuskoj, drugi jezik, tamo te tek Francuzi ne bendaju 3%. Skupi stanovi, hrana, jedino Francuskinje znaju zanat. Veliki napredak u odnosu na Nemacku, Nemacka je bas kad si klosar, pa ne znas gde ces a oni Nemci misle da su neko i nesto a oni tek neopevani klosari.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by veber Mon 15 May - 8:14

vi srbi ste fakat mentalno ograničeni.
u francuskij sam na godišnjem.
iz mb daimler sam prešao u firmu koja razvija elektromotore za ev.
pilutan svetoje je kao i svaki srbin.
nepismen i neuk.
predugo su vas turci karali...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by marcellus Mon 15 May - 8:19

veber wrote:vi srbi ste fakat mentalno ograničeni.
u francuskij sam na godišnjem.
iz mb daimler sam prešao u firmu koja razvija elektromotore za ev.
pilutan svetoje je kao i svaki srbin.
nepismen i neuk.
predugo su vas turci karali...

cheers

nevjernik se preobratio

_________________
DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by veber Mon 15 May - 8:24

marcellus wrote:
veber wrote:vi srbi ste fakat mentalno ograničeni.
u francuskij sam na godišnjem.
iz mb daimler sam prešao u firmu koja razvija elektromotore za ev.
pilutan svetoje je kao i svaki srbin.
nepismen i neuk.
predugo su vas turci karali...

cheers

nevjernik se preobratio
a firma mi dalabškodunoktaviju diesel...
otišao sam na bolje plaćen posao.
i zanimljiviji što je bitno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by veber Mon 15 May - 8:27

a za pušikurcakamionđijama, svetoje je pomoćni radnik. u krizi 2020e s covidom završio je na burzi pa se pride i prekvalificirao i napikon završio školu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Serbinho-3 Mon 15 May - 20:10

Otisao Marc na struju a ovaj na dizel. Godisnji u Francuskoj. Gde u Francuskoj? Kladim se da je presao granicu da kupi jeftiniju salamu, slikao se uz BIENVENUE EN FRANCE i proglasio setnju po diskontu, kao godisnji u Francuskoj. Svetoje napreduje, skoluje se a ti menjas poslove. Barem da se odmoris u Francuskoj od Turkisha, Alzirci su ipak odmor za dusu. Muke Hrvatskog gastarbajtera u Nemackoj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by veber Mon 15 May - 20:24

Serbinho-3 wrote:Otisao Marc na struju a ovaj na dizel. Godisnji u Francuskoj. Gde u Francuskoj? Kladim se da je presao granicu da kupi jeftiniju salamu, slikao se uz BIENVENUE EN FRANCE i proglasio setnju po diskontu, kao godisnji u Francuskoj. Svetoje napreduje, skoluje se a ti menjas poslove. Barem da se odmoris u Francuskoj od Turkisha, Alzirci su ipak odmor za dusu. Muke Hrvatskog gastarbajtera u Nemackoj.
ti si teži kreten.
firma mi je dala auto.
kao što pokriva stanovanje i prehranu. znači dnevno 94€ ti se napušiš kuraca za tu lovu, dnevno.
naravno tu je i plaća, auto.

samo kaj si ti glupi čedomir koji nemre s razumjevanjem pročitati nečiji upis.
ja nemam vlastiti auto.
ne treba mi jer mi ga firma da.
da je yugo 45 od firme je.

i kaj misliš da se svi hrane po trgovačkim centrima?
ti i onaj zingaro ste patetični jadnici.

svetoje napreduje. od radnika na preši do radnika u pogonu.
ja nakon godinu do godinu i pol promjenim firmu, grad, selo.

oti zahaklaj prikolicu i namlati 30 000usd za mjesec dana.
of kors.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by crvenkasti Mon 15 May - 22:38

Koliki moraš biti kreten da se hvališ time što nemaš ni svoj auto ni svoj stan?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by crvenkasti Mon 15 May - 22:58

Firma mu pokriva stanovanje i prehranu?
Gdje si ti, jebote?
U Remetincu?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by mentalitet Mon 15 May - 23:30



[/quote]



ti si kao i tvoj zemo serbinjo-poznatiji kao pušač kuraca na parkinzima. nebitan.
kao i svaki srbin domestikus, lažeš.

da malo čitate što drugi pišu, a ne sendvičarite ili lažete kao ti, znali bi što forumaši ostali pišu.
ajmo od auta, jebe mi se za performanse jer nakon 200ks a ispod 2t auto je nezaustavljiv. ovaj mislim da je imao oko 400ps, nebitno. bitno je bilo da u sport modu poždere 25-30l kaj znači da imaš radijus kretanja od nekih 250-300km. gašenjem 4 cilindra potrošnja pada na 7-8l.
dvije gume za taj auto koštaju kao tvoja stara krama.
auto sam do uskrsa koristio i vratio.

da čitate, a ne spamate znali bi da sam u drugoj firmi.
dobio sam škodu, dizel.

obitelj mi nije u njemačkoj. kći mora položiti prvu godinu u hrvatskoj da bi mogla nastaviti studirati u njemačkoj.
ovisno gdje će se odlučiti nastavit školovat kupit ću joj stan. ili kuću.

vi početnici ste nevjerovatni, drobite na hr forumima besramno.

čisti račiće, vozi kramu i iznajmlju si stančić. onaj serbinjo neka i dalje puši kurčeve.
to vam je domet.

pozdrav iz francuske.[/quote]




Evo priznat cu zasto dolazim na ovaj forum i objasniti zasto vas jebem u taj bolestan mozak.Dakle,oduvijek sam gajio u sebi neku potrebu da pomognem psihichki bolesnim ljudima pa sam nastojao da upishem medicinu ali zbog odredjenih okolnosti nije mi uspjelo, No,ostala mi je ta potreba kao hobi istrazivanja zashto i kako nastaju psihichke bolesti?Ovo virtualno mjesto je najvece sakupljalishte takvih likova u ljudskom obliku i to me zabavlja u slobodno vrijeme a ujedno bolje upoznajem ljudsku bolesnu psihu i na takav nachin ne dozvoljavam svome mozgu da sluchajno ne postane kao vash.Metaforichki recheno neshto kao svjetlo i tama, takvi su nashi interaktivni odnosi.
A sada da se vratim na temu.Bila je zamishljena kao zajebancija shto su neki normalniji forumashi odmah i shvatili pa pocheli pisati u tome tonu.Dakle ,odmah shvatish tko je inteligentan jer provali "ozbiljnu" temu shto nije sluchaj sa mentalno bolesnim kao shto si ti.Ustvari,kroz ovu temu dao sam ti mogucnost da pokazesh kako se znash nashaliti na svoj nachin i tako pokazati forumskom zivlju da posjedujesh minimalni kvocijent inteligencije i ljudskosti u sebi .Na kraju krajeva mogao si kroz svoju bolesnu mashtu izmisliti neke situacije i dogadjaje u svezi naslova ove teme i ismijati mene.No nisi ,jer ne posjedujesh kreativni duh nego se ponashash i funkcionirash kao mashina shto i jeste jedna od glavnih karakteristika schwaba.Ponavljash se kao ona shtantzc mashina u nekoj metalostrugachkoj radnji.Meni je to interesantno i zabavno pa se dobavezem takvih ljudi da bi im ukazao kako u njima rodjenjem treba da postoji i ona duhovna komponenta kao i kod svakog ljudskog bica.Medjutim ti se tome opiresh jer ti je ochito to nepoznanica koju nikada u sebi nisi primijetio ili si stvarno u svezi toga hendikepiran.
A sada da predjemo na analizu tvojih postupaka i upisa na ovom forumu.
Uochljivo je chak i sa Marsa da si iskompleksirana osoba kojoj su u djetinjstvu sugerirali da je sve u materijalnom i da izvan toga ne postoje nikakve druge vrijednosti a izvor takvih zabluda je sigurno utjecaj tvoje okoline na tebe kao dijete ali i roditeljski odgoj kojim su od tebe napravili monstruma koji sa sobom ne moze ni kad spava a kamoli sa drugim ljudima razlichitog mishljenja.Tvoj vokabular je toliko siromashan da je to uzasno posebno kada tvrdish da si neki inzenjer koji je po logici stvari trebao prochitati stotine knjiga ako nishta onih tehnichkog karaktera pa u tom smislu imati makar taj tehnichki vokabular bogatiji pri svojim upisima na ovom forumu.Dobro,primijetio sam da se u zadnje vrijeme pokushavash izraziti duzim tekstovima shto svakako nije loshe ali su ti tekstovi toliko zbrkani bez reda ,pochetka i kraja pa opet upadash u istu mentalnu klopku svoga bolesnog uma i pokazujesh svoj nivo inteligencije koja je na razini corave kokoshi pa ponekad kljucanjem kljucne i poneko zrno kukuruza.
Elem,ponavljash non stop da netko laze,da ti firma placa sve,auto,gablec (po toj logici ti valjda placa i kurvu u Pufu) shto nije u danashnje vrijeme neobichno ako netko vrijedi neshto i donosi firmi neku korist.Ni ti si prvi ni ti si poslednji kada su u pitanju takvi arazmani jer je to u danashnje vrijeme normalno.A zashto je normalno? Pa zato shto je kapitalista izrachunao da si mu tako jeftiniji nego da te plati onoliko koliko vrijedish pa onda mozesh to sve sam sebi priushtiti i josh ti ostane neshto u dzepu.Ali ne ,nije fora u tome kod tebe .Fora je u tome da ti takvim nachinom propagande zelish u eter poslati poruku da si posebno vrijedan paznje i da vishe vrijedish od ostalih forumasha shto je sindrom svakog kompleksasha.Chesto puta sluzish se floskulom kako u srbi najlazljiviji narod,onda po toj tvojoj teoriji ti si najveci Srbin na svijeteu,plus toga teorija ti je shuplja kao schwitcarski sir jer najveci lazov i teoretichar propagande (a sto je propaganda nego laz) potjeche iz tvoga naroda i ime mu je J.G.,dakle,po logici stvari najlazljiviji narod na svijetu su germani.Ako mi ne vjerujesh evo ovdje mozesh doznati neshto vishe o tvome idolu koda nosish u svome DNK. (https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Goebbels)

I da ne idem dalje secirati tvoje gluposti jer bih o njima mogao napisati knjigu,zaustavit cu se ovdje jer si mi kao forumash isto kao picajzla na jajima,stalno te otresem ali ti se vracash nazad da te josh koji puta otresem,ali priznajem da sam i ja malo bolestan jer se bavim sa tobom valjda zato shto nemam loshe namjere nego ti zelim pomoci da upoznash samog sebe,jer kada se spoznash bit ce ti lakshe krenuti sa dna na gore ka ljudskom normalnom bicu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES - Page 2 Empty Re: DVOJE UBIJENIH U TVORNICI MERCEDES

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum