ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by omni 5/5/2023, 14:13

Ringo10 wrote:Kad krene glavni Ukrajinski napad očekujem ruski udar iz Rusije prema Harkovu i iz Bjelorusije prema Kijevu
Tvoja predvidjanja su se srecom sva obistinila.. Malo protresi tu salicu kave, i kasike baci s manje visine...

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by mentalitet 5/5/2023, 21:36

omni wrote:
Ringo10 wrote:Kad krene glavni Ukrajinski napad očekujem ruski udar iz Rusije prema Harkovu i iz Bjelorusije prema Kijevu
Tvoja predvidjanja su se srecom sva obistinila.. Malo protresi tu salicu kave, i kasike baci s manje visine...


A gle,objektivno gledajuci.Rusija se bori protiv cijelo zapada i NATO_a na ukrajinskoj teritoriji i to samo jednom rukom koja se zove Wagner jer je logichno da shalju otpad drushtva tamo da okaju svoje grijehe ili da poginu.Za drushtvo nije neka shteta shto ce poginuti tamo neki wagnerovac ali ako pogine recimo neki dobar student fizike je vishestruka sheta plus javnost bi drugachije reagirala od onoga kako sada reagira i daje podrshku Putinu 82%.Kada malo bolje razmislish (iako se ja ne slazem da je kriminalcima mjesto na frontu jer tu gamad ne mozesh nichim kontrolirati osim da zachepish jedno oko pa se pravish da ne vidish shto rade) bez emocija,onaj tko ovo vodi vodi pametno jer jednu ruku chuva ako sluchajno dodje do direktnog napada na Rusiju jer to i jeste cilj,da se Rusija razjebe i njena prirodna bogastva se podijele medju zapadnjacima od kojih korist ne bi vidio obichan chovjek nego samo odredjene korporacije i njihovi vlasnici.Ovo se svakako blizi kraju u Ukrajini ali mene je strah shto je slijedece.Po svim mojim procjenama vidim da bi bila Poljska slijedeca a onda ili raspad NATO pakta ili unishtenje cijele Europe jer poznavajuci narav amerikanaca oni bi izmislili nachin kako da se izvuku iz svega ovoga i po starom obichaju bi prodali svoje takozvane prijatelje koje u sebi potajno smatraju kao korisne budale.Pa valjda si chuo za onu Kisindzerovu o americhkim prijateljima i neprijateljima?Ja se sjecam njegovih procjena jer su bile slichne mojima i skoro sve su se ostvarile do sada.posebno u svezi bombardiranja Krimskog mosta i njemachkog gasovoda.Amerikanci kada drze nekoga za jaja su nemilosrdni i idu do maksimuma iz kojega pokushavaju izvuci shto vishe.Ovo je za njih posao u kojem vazi samo matematika ulozenog kapitala i povrat istoga.Dodushe i najbolji poslovni ljudi se zajebu jer ne mozesh prilikom planiranja sagledati sve okolnosti koje su ti na raspolaganju jer neke su skrivene i izbiju na vidjelo u toku dogadjaja a onda je kasno bilo shto mijenjati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by omni 5/5/2023, 22:18

mentalitet wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:Kad krene glavni Ukrajinski napad očekujem ruski udar iz Rusije prema Harkovu i iz Bjelorusije prema Kijevu
Tvoja predvidjanja su se srecom sva obistinila.. Malo protresi tu salicu kave, i kasike baci s manje visine...


A gle,objektivno gledajuci.Rusija se bori protiv cijelo zapada i NATO_a na ukrajinskoj teritoriji i to samo jednom rukom koja se zove Wagner jer je logichno da shalju otpad drushtva tamo da okaju svoje grijehe ili da poginu.Za drushtvo nije neka shteta shto ce poginuti tamo neki wagnerovac ali ako pogine recimo neki dobar student fizike je vishestruka sheta plus javnost bi drugachije reagirala od onoga kako sada reagira i daje podrshku Putinu 82%.Kada malo bolje razmislish (iako se ja ne slazem da je kriminalcima mjesto na frontu jer tu gamad ne mozesh nichim kontrolirati osim da zachepish jedno oko pa se pravish da ne vidish shto rade) bez emocija,onaj tko ovo vodi vodi pametno jer jednu ruku chuva ako sluchajno dodje do direktnog napada na Rusiju jer to i jeste cilj,da se Rusija razjebe i njena prirodna bogastva se podijele medju zapadnjacima od kojih korist ne bi vidio obichan chovjek nego samo odredjene korporacije i njihovi vlasnici.Ovo se svakako blizi kraju u Ukrajini ali mene je strah shto je slijedece.Po svim mojim procjenama vidim da bi bila Poljska slijedeca a onda ili raspad NATO pakta ili unishtenje cijele Europe jer poznavajuci narav amerikanaca oni bi izmislili nachin kako da se izvuku iz svega ovoga i po starom obichaju bi prodali svoje takozvane prijatelje koje u sebi potajno smatraju kao korisne budale.Pa valjda si chuo za onu Kisindzerovu o americhkim prijateljima i neprijateljima?Ja se sjecam njegovih procjena jer su bile slichne mojima i skoro sve su se ostvarile do sada.posebno u svezi bombardiranja Krimskog mosta i njemachkog gasovoda.Amerikanci kada drze nekoga za jaja su nemilosrdni i idu do maksimuma iz kojega pokushavaju izvuci shto vishe.Ovo je za njih posao  u kojem vazi samo matematika ulozenog kapitala i povrat istoga.Dodushe i najbolji poslovni ljudi se zajebu jer ne mozesh prilikom planiranja sagledati sve okolnosti koje su ti na raspolaganju jer neke su skrivene i izbiju na vidjelo u toku dogadjaja a onda je kasno bilo shto mijenjati.
Jbg, Rusi nisu igrali mudro, u NATO savezu nije bilo nekog jedinstva, nema ga doduse ni sada sto se vidi po kolebanju i izjavama pojedinih predsjednika zemalja clanica no daleko je cvrsce trenutno. Moje je misljenje da su radili pametnije i da se nisu navukli na agresiju imali su dobre tocke za pregovore. Krim su uzeli i vec su prakticno uzeli Donbas i taj vojni prodor prema Kijevu im apsolutno nije trebao. Napadom na Kijev Putin je ujedinio NATO. Amerikanci sami bez NATO ne bi imali tu snagu da vode politiku koju vode bar ja tako mislim. No s druge strane mislim isto da od dva zla bolje birati manje. Rusi su nam vec pokazali sto su u stanju uciniti od drzava koje podpanu pod njihov utjecaj, neka hvala.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by immortal 5/5/2023, 23:43

Rat u Ukrajini je počeo jer sređuju određenu vrstu naroda. Sve ostalo su priče.
Isto je bilo u Hrvatskoj. Istrebljenje Hrvata po genima. Još nisu stali.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by mentalitet 5/6/2023, 19:44

omni wrote:
mentalitet wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:Kad krene glavni Ukrajinski napad očekujem ruski udar iz Rusije prema Harkovu i iz Bjelorusije prema Kijevu
Tvoja predvidjanja su se srecom sva obistinila.. Malo protresi tu salicu kave, i kasike baci s manje visine...


A gle,objektivno gledajuci.Rusija se bori protiv cijelo zapada i NATO_a na ukrajinskoj teritoriji i to samo jednom rukom koja se zove Wagner jer je logichno da shalju otpad drushtva tamo da okaju svoje grijehe ili da poginu.Za drushtvo nije neka shteta shto ce poginuti tamo neki wagnerovac ali ako pogine recimo neki dobar student fizike je vishestruka sheta plus javnost bi drugachije reagirala od onoga kako sada reagira i daje podrshku Putinu 82%.Kada malo bolje razmislish (iako se ja ne slazem da je kriminalcima mjesto na frontu jer tu gamad ne mozesh nichim kontrolirati osim da zachepish jedno oko pa se pravish da ne vidish shto rade) bez emocija,onaj tko ovo vodi vodi pametno jer jednu ruku chuva ako sluchajno dodje do direktnog napada na Rusiju jer to i jeste cilj,da se Rusija razjebe i njena prirodna bogastva se podijele medju zapadnjacima od kojih korist ne bi vidio obichan chovjek nego samo odredjene korporacije i njihovi vlasnici.Ovo se svakako blizi kraju u Ukrajini ali mene je strah shto je slijedece.Po svim mojim procjenama vidim da bi bila Poljska slijedeca a onda ili raspad NATO pakta ili unishtenje cijele Europe jer poznavajuci narav amerikanaca oni bi izmislili nachin kako da se izvuku iz svega ovoga i po starom obichaju bi prodali svoje takozvane prijatelje koje u sebi potajno smatraju kao korisne budale.Pa valjda si chuo za onu Kisindzerovu o americhkim prijateljima i neprijateljima?Ja se sjecam njegovih procjena jer su bile slichne mojima i skoro sve su se ostvarile do sada.posebno u svezi bombardiranja Krimskog mosta i njemachkog gasovoda.Amerikanci kada drze nekoga za jaja su nemilosrdni i idu do maksimuma iz kojega pokushavaju izvuci shto vishe.Ovo je za njih posao  u kojem vazi samo matematika ulozenog kapitala i povrat istoga.Dodushe i najbolji poslovni ljudi se zajebu jer ne mozesh prilikom planiranja sagledati sve okolnosti koje su ti na raspolaganju jer neke su skrivene i izbiju na vidjelo u toku dogadjaja a onda je kasno bilo shto mijenjati.
Jbg, Rusi nisu igrali mudro, u NATO savezu nije bilo nekog jedinstva, nema ga doduse ni sada sto se vidi po kolebanju i izjavama pojedinih predsjednika zemalja clanica no daleko je cvrsce trenutno. Moje je misljenje da su radili pametnije i da se nisu navukli na agresiju imali su dobre tocke za pregovore. Krim su uzeli i vec su prakticno uzeli Donbas i taj vojni prodor prema Kijevu im apsolutno nije trebao. Napadom na Kijev Putin je ujedinio NATO. Amerikanci sami bez NATO ne bi imali tu snagu da vode politiku koju vode bar ja tako mislim. No s druge strane mislim isto da od dva zla bolje birati manje. Rusi su nam vec pokazali sto su u stanju uciniti od drzava koje podpanu pod njihov utjecaj, neka hvala.


Rusi nisu nishta igrali niti su mogli da igraju,Igrao je NATO odnosno USA odnosno korporacije na chelu sa takozvanom "Dubokom drzavom".Ukrajinci su po nalogu Amerike doveli 200.000 tisuca ljudi pred Dombas i ostala podruchja koja su bila nastanjena ruskim zivljem nadajuci se da ce protjerati te ruse kao shto su protjerali hrvati srbe iz Hrvatske uz pomoc toga istog zapada.Medjutim malo su se zajebali i naletili su na atomsku velesilu koja je stala iza svoga naroda.
Sta je meni u ovome svemu interesantno?Ta pokvarenost i tvrdnje da je neshto ukrajinsko a dodijeljeno je od Hrushchova za vrijeme komunizma kao shto je i Kosovu data autonomija a recimo u Hrvatskoj Istra i Krajina nisu dobile autonomiju iako su zasluzivale.Komunizam je bio izmishljen kao sistem pomocu kojega je bilo moguce unishtiti neke zemlje shto je zapadu odgovaralo pa smislili i fashizam i Hitlera.To je proces koji se odvija vec skoro 300 godina i nishta nije sluchajno ,samo su se mijenjali nazivi sistema pa ta jebena demokracija je lizalo za naivnu djecu koja misle da su glavni u shkoli a ne njihovi uchitelji i profesori.Elem,intervencija je bila iznudjena i to svaka budala vidi i zna osim onih koji imaju neke svoje zelje i misle ako su uz baju koji maltretira cijeli svijet da nece dobiti batine i da ce dobro proci a ne pitaju se shto ako baja krepe.To se deshavalo u dva svjetska rata a desit ce se opet ,jer pravda uvijek pobjedjuje bez obzira na cijenu.Ja u to duboko vjerujem jer da je drugachije drugachije bi pisao.Kako to da su svi skoro u Hrvatskoj bili protiv komunizma a priznaju komunistichke promjene i dodjele tudjih teritoreija?
Eto taj jebeni Hrushchov.Njegov sin je 2005 odrzavao predavanje u jednom hotelu gdje sam radio pa sam ga upitao nakon predavanja da li je istina da je njegov otac lupao cipelom u UN na shto se on nasmijao i rekao da jeste.Vishe ga nisam nishta pitao ali sam znao da je americhki agent kao shto je bio i njegov otac bez obzira shto je glumio komunistu i da zaradjuje lovu kroz predavanja u kojima je prichao sve najgore o SSSR tumarajuci ko pijan po americi.Isto tako hrvatski komunisti su bili prikriveni ustashe koji su chekali trenutak i dochekali pad berlinskog zida da osnuju svoju drzavu a ne drzavu hrvatskog naroda u kome ce im biti bolje nego su do tada zivjeli.I da je tako,ja bi rekao svaka chast,zasluzili ste i nikada ne bi rekao da je to bio pljachkashki rat a ne domovinski.Nikada ne bi napisao ni jednu loshu stvar o Hrvatskoj.Ali svi vide da je obrnuto samo se prave blesavi jer ih je stid priznati da su ispali opet korisne budale i da danas u Hrvatskoj samo dobro zivi pro zapadna elita koja je unishtila svoju zemlju da bi oni mogli bolje zivjeti i njihova djeca dok obichan i normalan Hrvat kopa po kontejnerima.To se spremalo i Ukrajini ali zapadni plan je davno unaprijed propao ali i Ukrajina koja je izmishljena nacija kao shto su muslimani u BiH.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by Ringo10 5/6/2023, 20:25

Bi li Ameri ili Englezi trpili na neko masovno ubija njihov narod 8 godina
Dakako bi...poslije dva dana bi sravnili sve sa zemljom
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by Gast 5/6/2023, 21:59

Ringo10 wrote:Bi li Ameri ili Englezi trpili na neko masovno ubija njihov narod 8 godina
Dakako bi...poslije dva dana bi sravnili sve sa zemljom

čiji narod je u pitanju
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by pokerjocker 5/6/2023, 22:18

iako je žgadija sjebana u glavi, na ovoj temi djelomično su u pravu
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by pokerjocker 5/6/2023, 22:20

marcellus wrote:Počeo je jer su rusi napali ukrajinu

naravno, iz čista mira  :facepalm
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by mentalitet 5/11/2023, 19:23

Gledao sam par epizoda serije SLUGA NARODA i ne mogu se oteti utisku da je moguce doci na vlast i biti izabran predsjednik neke drzave po scenariju koji igrash u seriji.Ludilo ,bog te jebo shto mnogo govori o slavenskim narodima koliko su glupi.Elem,necu nishta objashnjavati jer prvi puta da sam zbunjen o nechemu o chemu bih pisao.Dvojica sugovornika iz Jutarnjeg lista to najbolje objashnjavaju.Ali svakom tko misli da poznaje ovaj rat bi preporuchio da pogleda makar par nastavaka.


Ovakva serija nikad nije snimljena

https://www.youtube.com/watch?v=qbe4Z3B1IsE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by Ringo10 5/12/2023, 06:51

mentalitet wrote:Gledao sam par epizoda serije SLUGA NARODA i ne mogu se oteti utisku da je moguce doci na vlast i biti izabran predsjednik neke drzave po scenariju koji igrash u seriji.Ludilo ,bog te jebo shto mnogo govori o slavenskim narodima koliko su glupi.Elem,necu nishta objashnjavati jer prvi puta da sam zbunjen o nechemu o chemu bih pisao.Dvojica sugovornika iz Jutarnjeg lista to najbolje objashnjavaju.Ali svakom tko misli da poznaje ovaj rat bi preporuchio da pogleda makar par  nastavaka.


Ovakva serija nikad nije snimljena

https://www.youtube.com/watch?v=qbe4Z3B1IsE
Da, poistovjetili onu budalu sa likom iz TV serije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by mentalitet 5/18/2023, 20:09

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:Gledao sam par epizoda serije SLUGA NARODA i ne mogu se oteti utisku da je moguce doci na vlast i biti izabran predsjednik neke drzave po scenariju koji igrash u seriji.Ludilo ,bog te jebo shto mnogo govori o slavenskim narodima koliko su glupi.Elem,necu nishta objashnjavati jer prvi puta da sam zbunjen o nechemu o chemu bih pisao.Dvojica sugovornika iz Jutarnjeg lista to najbolje objashnjavaju.Ali svakom tko misli da poznaje ovaj rat bi preporuchio da pogleda makar par  nastavaka.


Ovakva serija nikad nije snimljena

https://www.youtube.com/watch?v=qbe4Z3B1IsE
Da, poistovjetili onu budalu sa likom iz TV serije

Covjeche gledao sam josh par serija na jednoj sarajevskoj TV i ne mogu doci k sebi da je moguce isprati mozak ljudima i po istom scenariju izabrati glavnog glumca iz te serije za predsjednika jedne drzave.Ma shto reci nego stvarno ona narodna da svaki narod zasluzuje vlast onaku kaku ima.Ma moram to sebi priznati da ljudi nisu svi istih mentalnih kapaciteta i da ih ovi pokvareni mogu prevariti kako god pozele zbog isto tako njihove pokvarenosti da zele doci do nekih materijalnih dobara ali na guzove bez truda.Tako ,neka im je Bog u pomoci ionaku su prdnuli u chabar i od toga naroda vishe nece ostati nishta.
Evo ti jedan dobar link .Ja se tu informiram a ne na nekim srpsko-hrvatskim mrezama i medijima koji lazu dok zinu.


UKRAINE’S SUICIDAL OFFENSIVE IS BLEEDING OUT WHILE THE CIA LOSES ITS MIND

https://sonar21.com/ukraines-suicidal-offensive-is-bleeding-out-while-the-cia-loses-its-mind/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by michaellcmacha 5/18/2023, 21:13

koji si tti bolesnik... iistovremeno govoriš kako će rusi uzeti nuklearnu mjeru zapadu, i tvrdiš da se zapad boji ruske nuklearne odmazde, a onda s druge strane tvrdiš da je nato, amerika i zapad osmislio vojno ratnu zavjeru protiv rusije, što tupsone tupavi, valjda ne bojeći se ruske odmazde... pa daj se odi liječi kretenčino, ili bar se sa nekim posavjetuj da te uputi što i kako da pišeš, a ne da se blamiraš od jebanja klinki klinki po javnim wceima za par dolara, t55 u ww2, pa do ruske okupacije europe u 26 sekundi

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by crvenkasti 5/18/2023, 21:16

Idem i ja nešto napisati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by michaellcmacha 5/18/2023, 21:22

evo i pizde početničke

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by crvenkasti 5/18/2023, 21:44

michaellcmacha wrote:evo i pizde početničke

Ja tebe volim, a ti meni tako ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by Ringo10 5/19/2023, 04:14

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:Gledao sam par epizoda serije SLUGA NARODA i ne mogu se oteti utisku da je moguce doci na vlast i biti izabran predsjednik neke drzave po scenariju koji igrash u seriji.Ludilo ,bog te jebo shto mnogo govori o slavenskim narodima koliko su glupi.Elem,necu nishta objashnjavati jer prvi puta da sam zbunjen o nechemu o chemu bih pisao.Dvojica sugovornika iz Jutarnjeg lista to najbolje objashnjavaju.Ali svakom tko misli da poznaje ovaj rat bi preporuchio da pogleda makar par  nastavaka.


Ovakva serija nikad nije snimljena

https://www.youtube.com/watch?v=qbe4Z3B1IsE
Da, poistovjetili onu budalu sa likom iz TV serije

Covjeche gledao sam josh par serija na jednoj sarajevskoj TV i ne mogu doci k sebi da je moguce isprati mozak ljudima i po istom scenariju izabrati glavnog glumca iz te serije za predsjednika jedne drzave.Ma shto reci nego stvarno ona narodna da svaki narod zasluzuje vlast onaku kaku ima.Ma moram to sebi priznati da  ljudi nisu svi istih mentalnih kapaciteta i da ih ovi pokvareni mogu prevariti kako god pozele zbog isto tako njihove pokvarenosti da zele doci do nekih materijalnih dobara ali na guzove bez truda.Tako ,neka im je Bog u pomoci ionaku su prdnuli u chabar i od toga naroda vishe nece ostati nishta.
Evo ti jedan dobar link .Ja se tu informiram a ne na nekim srpsko-hrvatskim mrezama i medijima koji lazu dok zinu.


UKRAINE’S SUICIDAL OFFENSIVE IS BLEEDING OUT WHILE THE CIA LOSES ITS MIND

https://sonar21.com/ukraines-suicidal-offensive-is-bleeding-out-while-the-cia-loses-its-mind/
Ma izabrali budaletinu ali on doduše i nije vlast. Zapadu treba medijska zvijezda u Ukrajini i on odrađuje tu ulogu
A Ukri su maloumni ... To kako su njih Ameri, Englezi i ostali sa Zapada izmanipulirali u uvalili u propast, to će se stoljećima izučavati na studijima psihologije masa.
Iako su oni više za kolektivnu psihijatriju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by abraham 5/19/2023, 06:36

Rat je poceo jer je stari svat ubijen u Donbasu. Muhahahahhahaaa kila jebenog mozga. Poceo je za resurse 19tog i 20tog stoljeca. Drugo poluvrijeme je pocelo kada je kepec umislio da je Bog ili makar polubog i da su pijani lopovi i nasilnici najjaca armada na svijetu. Sirija je bila ta koja mu je dala vjetar u krila. Nitko se nije petljao kada je "uredovao" po Kavkazu. Sve je pogresno pokopcao. Vode usla u usi a podanici mu mazali guzicu guscjom mascu. Zelenski je ono dijete sta je viknula da je car gol. Car je gol. Najjaca armada na svijetu je kurac u mrzloj vodi. Umjesto Atlantika zaglavila u blatu BAhmuta. Drzava je korumpiranija i od same Ukrajine koja je jedinica za korumpiranost. Car je gol. Nazalost tu gorku istinu ce stotine tisuca platiti zivotom i mizerijom ali tako je. Moja greska je da ovo nije drugo poluvrijeme vec druga trecina. Zadnja ce se odigrai u kepecovom dvoristu i to izmedu podanicima samim. Bit ce krvavih gaca i nazalost morati ce se i njima pomagati. Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


omni and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by mentalitet 5/19/2023, 20:56

michaellcmacha wrote:koji si tti bolesnik... iistovremeno govoriš kako će rusi uzeti nuklearnu mjeru zapadu, i tvrdiš da se zapad boji ruske nuklearne odmazde, a onda s druge strane tvrdiš da je nato, amerika i zapad osmislio vojno ratnu zavjeru protiv rusije, što tupsone tupavi, valjda ne bojeći se ruske odmazde... pa daj se odi liječi kretenčino, ili bar se sa nekim posavjetuj da te uputi što i kako da pišeš, a ne da se blamiraš od jebanja klinki klinki po javnim wceima za par dolara, t55 u ww2, pa do ruske okupacije europe u 26 sekundi

Evo pokushat cu biti fin mada bi te najradje sterao u sto pizdi materinih ne zato shto si Hrvat nego zato shto si glupi Hrvat koji zeli da ispadne pametan.Elem ,trabunjash i lupash ko Maxim po diviziji ,plus toga u najmanju ruku izmishljash i gurash mi pod nos ono shto nisam nigdje napisao.Dakle,besramno lazesh a ochekujesh neko poshtovanje i uvazavanje za svoje upise.Dozvoljavam da si glup pa ne razumijesh moje upise jer za shvatiti tako shto morash imati odredjena predznanja koja ti nemash zato shto si lijen i kao vecina od ovih forumasha mislish da cesh dobiti rak na mozgu ako neshto ili neku knjigu prochitash pa onda to uokvirish kao svoje znanje.
Ja nigdje nisam tvrdio da je Rusija prijetila zapadu atomskim bombama dok je zapad nije zaokruzio u namjeri da je napadne ,osvoji i rasparcha a njena rudna bogastva podijeli medju sobom kao plijen.Ja sam napisao da je Putin fino jasno i glasno poslao poruku ako Rusija kao drzava bude ugrozena da ce upotrijebiti sva raspoloziva sredstva shto naravno podrazumijeva i atomsko oruzje.Dakle on nigdje ne prijeti zapadu nego ga upozorava da se ne zajebava sa Rusijom jer ce onda nestati cijeli svijet i pobjednika nece biti.Ako te upozoravam kao susjed da mi ne ostavljash smece uz ogradu ili u moj prostor i to godinama a ti to i dalje radish pa normalno je da ce mi jednog dana prekipiti i da cu ti jebati nanu naninu i cijelu obitelj.Elem,neda mi se vishe objashnjavati psihopati takvog kalibra jer ochito ti ne mozesh shvatiti ni dvije suvislo napisane rechenice.Tvoja mrznja prema meni je neogranichena shto mi je drago jer se odbija od mene i vracati se kao bumerang.Ovdje me uopce ne interesira tko si shto si i kakve su ti ideje,ovdje me interesira koliko si inteligentan da shvatish napisano.Majmune ako ne shvacash shto ovdje netko pishe onda ne chitaj ili ako shvatish u shto sumnjam onda napishi suvisli odgovor. A sada se goni u 100 pichki materinih jer drugo i ne zasluzujesh sa svojim mizernim mozgom i inteligencijom kokoshi.Mrsh.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by mentalitet 5/19/2023, 21:26

abraham wrote:Rat je poceo jer je stari svat ubijen u Donbasu. Muhahahahhahaaa kila jebenog mozga. Poceo je za resurse 19tog i 20tog stoljeca. Drugo poluvrijeme je pocelo kada je kepec umislio da je Bog ili makar polubog i da su pijani lopovi i nasilnici najjaca armada na svijetu. Sirija je bila ta koja mu je dala vjetar u krila. Nitko se nije petljao kada je "uredovao" po Kavkazu. Sve je pogresno pokopcao. Vode usla u usi a podanici mu mazali guzicu guscjom mascu. Zelenski je ono dijete sta je viknula da je car gol. Car je gol. Najjaca armada na svijetu je kurac u mrzloj vodi. Umjesto Atlantika zaglavila u blatu BAhmuta. Drzava je korumpiranija i od same Ukrajine koja je jedinica za korumpiranost. Car je gol. Nazalost tu gorku istinu ce stotine tisuca platiti zivotom i mizerijom ali tako je. Moja greska je da ovo nije drugo poluvrijeme vec druga trecina. Zadnja ce se odigrai u kepecovom dvoristu i to izmedu podanicima samim. Bit ce krvavih gaca i nazalost morati ce se i njima pomagati. Kila jebenog mozga...

Hajde da ponovim jer si mi doshao na temu pametovati sa tim svojim mozgom od 2 grama .Dakle,pokushavash ironijom biti kao fol humoristichan pa sarajevski dogadjaj usporedjujesh sa Ukrajinskim pochetkom rata.Samo da ti kazem da je 2008 na Majdanu srushena legalno izabrana vlada i njen predsjednik je morao pobbjeci u inozemstvo.Da l' je to po medjunarodnim zakonima legalno?Naravno da nije ,ali to nishta ne sprechava taj kolektivni zapad na chelu sa Amerikom da to prizna kao legalan chin.pa se onda to u tvojoj glupoj glavi isto tako slozi kao ispravno ,zakonski i moralno.Nakon toga dolazi do izbora koje po meni nisu legalni pa se izabiri par predsjednika koji po medjunarodnom zakonu nemaju nikakav legimitet,ali glupa Rusija (valjda zato shto je morala ali i zeljela izbjecirat je cutala i nije reagirala misleci da ce se bahati zapad dozvati pameti) je chak i nakon bombardiranja avijacijom i topovima Dombasa i Donjecka te ubijanjem 14.000 tisuca civila i 500 djece (podatci UN) cutala i trpila vjerujuci da se konflikt moze rijeshiti mirnim putem te je napokon sklopljen sporazum u Minsku kojega su potpisali svi najveci zapadni igrachi od Francuske,Njemachke do USA.Ispostavilo se da taj sporazum i nije imao namjeru biti inplementiran (izjave Poroshenka,Merkelice,Makron) vec samo je sluzio da se kupi vrijeme i da se Ukrajina naoruza i da se njena vojska iztrenira po NATO standardima shto je i uchinjeno pa kada su ukrajinski fashisti mislili da su dovoljno jaki uz pomoc i logistiku toga "demokratskog" zapada krenuli su sa 200.000 tisuca dobro obuchenih i naoruzanih vojnika da istjeraju ruse sa njihovih vjekovnih ognjishta kao shto je uradjeno u Hrvatskoj protiv Krajine.Naravno,rusi su putem satelita vidjeli te koljache kako se oshtre i onako drogirani fashistichkim nagonom su krenuli na posao misleci sad cemo mi to zachas,ali su se zajebali jer su ih dochekali Rusi koji su konachno rekli dosta i tako je krenuo rat.Putin je prvenstveno mislio da ce sam ukrajinski narod to rijeshiti na jedan pravedan nachin i da ce narod dici ustanak i svrgnuti te fashiste koje su ustvari najvechu shtetu chinile Ukrajini kao shto su uvijek ustashe najvecu shtetu chinili Hrvatskoj.Dakle,da su Minski sporazumi bili provedeni ne bi bio ispaljen ni jedan metak,ali nije to bio cilj vec i sam kako kazesh zbog resursa.Zapad je doshao do vrhunca svoga razvoja i znao je da vishe tako dalje nece moci se razvijati bez sigurnih sirovina i energije pa je hocesh necesh morao krenuti u taj rat ali do posljednjeg ukrajinca a od nedavno mislim i do posljednjeg europljanina.Shta je bila alternativa?
Pa provedba Minskih sporazuma gdje bi Ukrajina bila neopredijeljena vec bi sisala dvije sise kao i svako pametno jare,Europu i Rusiju i tako za kratko vrijeme je mogla da dostigne visoki standard kakav je u Hrvatskoj:::)).Ovako je dobila rat i vishe nikada nece postojati kao drzava shto i nije loshe jer takav narod i ne zasluzuje da ima drzavu.UUUUUUUHHHHAAAA Kila mozga!

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI? - Page 2 Empty Re: ZASHTO JE POCHEO RAT U UKRAJINI?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum